2017.12. 16.

Amerikai arénák

Sokak kérésére hoztunk létre egy újabb brainstorming-jellegű posztot, amelyben az amerikai major sportágak kapnak helyet. Ide lehet írni az NHL, NBA, NFL vagy akár MLB gondolatokat, de a főiskolai ligák is simán beleférnek. Aki szereti és érti is az amcsi sportokat, ossza meg velünk a gondolatait, információit, több szem többet lát! Sok sikert mindenkinek! Let's get ready to rumble!

ToMMo 2017-12-17 00:03:35
Egy Penguins meccsgyőztes opció egészen szimpatikus ma. Az Arizona aszisztálhat a vereségszéria megszakításához. :)
BIG33 2017-12-16 18:26:19
Sziasztok!

12278 V Houston - Milwaukee: Több, mint 116,5 (Hazai csapat - Pontszám 116,5) 1,80
12311 H San Antonio - Dallas: San Antonio -7,5 (Hendikep -7,5) 1,75

Houston fogadja a Milwaukeet ma holnap hajnalban. Többen is leírták előttem, hogy mind a két csapat 24 órán belül a második meccsét játssza. Szerintem ez egyik csapatnak sem jó viszont talán a hazaiakat viselte meg kevésbé hiszen ma hajnalban is otthon vívták a harcot a San Antonioval, nekik nem kellett utazni. Úgy gondolom hogy a vendégek védekezésen simán át fogja törni a hazai csapat és mint a legutóbbi hat meccséből ötször most is 117 pontot dobnak minimum. A James, Chris páros oly annyira össze szokott hogy lassan kijelenthetjük, hogy a liga legjobb hátvédpárosa.

A San Antonio is 24 órán belül másodszor játszik most a nyugati főcsoport utolsó helyezettjével, a Dallassal. A hazaiak jelenleg a harmadik helyen állnak és ha nem akarnak a Minnesota mögé kerülni akkor el kell kezdeniük nyerni a meccseket mert az említett csapat ott lohol a nyakukban. Szerintem a Dallas nem lesz kihívás Popovichnak és csapatának de tudnak meglepetéseket okozni. Talán ez most kevésbé esélyes mert az újonc játékosuk Dennis Smith Jr valószűleg nem játszik a mérkőzésen. Tehát a nyolc pontos hátrányból induló meccsen is győzedelmeskedni kellene a hazaiaknak.
Versace25 2017-12-16 17:52:46
Sziasztok! Szerintem ez a b2b inkàbb a Buckra nèzve baj, hisz kikaptak ma hajnalban.

2.tipp:-1,5Tampa,odds:2,65(1egysèg)
Egyenleg:+1,5egysèg(minden tipp 1egysèg)
justify 2017-12-16 16:08:30
Sziasztok!
Tegnap nyert a Portland, úgyhogy 4. napon 3/2 a találati arány.
Houston Rockets - Milwaukee Bucks
1. Félidő Houston -6,5
1.91
Tét: 6 egység
Egyenleg: 7,52 (kezdő: 0)
Korábban is írtam hogy Houston szereti megnyomni az első félidőt, hogy utána egy kicsit visszaengedhessen a végére. Nem egyszer vezettek már 15-20 ponttal a félidőben. 1.91-ért megéri a -7 pont. A Milwaukee alapból erős, de most két vereségből érkeznek, egyébként a nagyobb csapatoktól ki szoktak kapni. Mindkét csapat back-to-backet játszik.