Extraliga: Jihlava-Pardubice

A cseh Extraligában előszeretettel veretem a Dukla Jihlavát, mára is kinéztem őket a Pardubice ellen.

Jihlava-Pardubice
Pardubice-győzelem - 1,85

• A Dukla Jihlava (9-6-7-22) a 14 csapatos bajnokság 13. helyén áll, a rájátszást érő 10. helyhez képest 16 pont a hátrányuk, már csak matematikai esélyük maradt. Nemrég két alsóházi csapatot legyőztek, de ezen kívül főleg vereségeket szenvedtek januárban. A 91 lőtt góljuk a legkevesebb, míg a 120 kapott gól az egyik legtöbb. Egyetlen játékosuk van, aki kiemelkedik a többiek közül, Tomás Cachotsky 26 pontos, őt csak 15 ponttal követi Josef Skorepa
  • A Dynamo Pardubice (16-5-5-18) jelenleg a 8. az Extraligában, a 11. Chomutov 4 pontra áll tőlük, tehát fontos begyűjteniük a 3 pontot. Hullámzó a formájuk, az utóbbi időben felváltva gyűjtöttek be 2-2 sikert és vereséget. A 109 szerzett találat közepes, míg a 122 kapott gól sok. Három kiemelkedő játékosuk van: Marek Troncisky 32, a KHL-t is megjárt Tomás Rolinek 31, míg Petr Sykora 30 pontos.
  • Idén háromszor meccseltek, otthon 7-5-re és 3-2-re nyert a Pardubice, míg idegenben 3-2-re győzött túlórában. A hosszabbítás most is benne lehet a pakliban, ezért a meccsgyőztes opciót választottam.