2017.08. 24.

Jégkorong tétemeléses stratégia három lépésben, újra!

Ez a cikk volt már itt a Tipplapon, de mivel azóta is gyakran előkerül a kommentek között (legutóbb tegnap), elővettük még egyszer. Egy olyan tétemeléses taktikát szeretnék bemutatni, amely nagyon jó eséllyel alkalmas arra, hogy egy játéknap alatt megduplázza a kezdő tétünket. A legfontosabb tény az, hogy ehhez a taktikához egyáltalán nem kell értenünk a jégkoronghoz! Ezúttal is a KHL-t venném alapul és követnénk egy kicsit az orosz jégkorong-bajnokságot vizsgálva azt, hogy ezzel a taktikával mennyire lehetünk nyereségesek.

• A lényeg az, hogy az adott napon X téttel fogadunk az időrendben elsőként feltüntetett mérkőzésnél arra, hogy az első harmadban több mint 1,5 gól esik. Erre általában duplázó-körüli szorzókat adnak! Mindig időrendben kell haladni és mindig az elsőnek feltüntetett meccset válasszuk. Amennyiben lejön a tippünk, véget is ért az aznapi játék, egy duplázással lettünk gazdagabbak. De mindenképp meg kell várni az első harmad végét! Ha közben kezdődött el a második meccs, akkor arra nem fogadunk.
  • Amennyiben bukó, akkor az időrendben még el nem kezdődött, következő mérkőzés jön, a tét 2X, szintén az első harmad over 1,5 gól a fogadásunk. Figyelem egy időben kezdődő meccseken csak egyre fogadunk, mindig arra, amely előrébb van feltüntetve. Tehát, ha a második meccsen lejött a tippünk, akkor meg is van a kezdeti tétünk duplája, befejeztük a fogadást aznapra, ha nem, akkor következik a harmadik utolsó lépés.
  • Természetesen a logika marad, az időrendben harmadik meccs következik, első harmad over 1,5 gól. A tét 4X. Ha lejön, akkor megvan a duplánk az első tétet nézve, ha nem, nos, ha nem akkor buktunk 7X tétet, de ez az eset meglehetősen ritkán következik be! Próbáljuk ki együtt, működik-e a dolog.

KHL 2017-2018

1. játéknap 2017-08-22
Az első meccs 14:30-kor a Szibir Novoszibirszk volt, az eredmény 3-1 lett, nem volt gól az első félidőben. A második meccs 16:00-ás kezdettel (A 15:00-ást nem értük el, hiszen az első meccs első harmadának véget kell érnie!) a Szalavat UFA – Admiral Vlagyivosztok volt, az eredmény 3-1 szintén, de itt már volt találat az első játékrészben! A taktika nyert az első napon.

2. játéknap 2017-08-23
Az első meccs 16:00-kor kezdődött: Metallurg Magnyitogorszk – Avtomobiliszt Jekatyeringburg. Mivel az első harmadban már kapuba került a pakk, egy nyugodtabb napon vagyunk túl, második napon is nyert a stratégiánk.