Ebben a rovatban a Tipplap szerkesztői és az olvasók írhatják le és mutathatják meg taktikáikat, ötleteiket, bárki beszállhat új ötlettel, elemzéssel, bármivel. Tulajdonképpen ez a rovat mindig az aktuális napi események, történések kibeszélésével, ötleteléssel foglalkozik. Várjuk a hozzászólásokat, hogy aztán a kiváló gondolatok úgy törjenek az égig, mint egy rakéta!

Exeter - Lincoln HD 1.40
Lyngby - Randers V 2.10

Hali! Mai tipp:

Wolfsburg - Kiel H 01808 1,95

A Wolfsburgnak nem lesz ellenfél az a Kiel, aki az elmúlt évben jutott fel a másodosztályba. Simán nyernek . A bátrabbaknak H/H 2,85 ért 20531 01 .

Jó szerencsét mindenkinek!

25254 04 Füchse Berlin - Burgdorf-Hannover Hazai és több (1X2 + Gólszám 55,5) 2,40

Üdv+

Ma csak a gondolataimat szeretném elmondani.

Wolfsburg - Holstein Kiel
Bundesliga osztályozó. Ma rendkívül tartalékosan fog felállni a hazai alakulat, ennek ellenére nem fognak veszíteni. A HD 1000 százalék, de szerintem behúzza a Wolfsburg.

Ja, és, hogy miért írok ilyen csacskaságot? Sokan írtátok előttem, hogy sima hazai, és hasonlók, G/G és Over, egyebek. Ebben a meccsben benne van a sima hazai, de egy 1-0-ás Wolfsburg győzelem ugyanúgy lehet sima egy 5.-ik percben szerzett találat után 25-5-ös kapura lövési aránnyal, mint egy 3-2-es hazai győzelem úgy, hogy a Wolfsburg a 87.-ik és a 90.-ik percben kap két gólt 3-0 után. Szerintem ma a legbiztosabb opció a HD, az over és a gólok, nem gólok is butaság. Ez utóbbit nem lehet kiszámítani semmilyen módszerrel sem. Keveset fizet a HD, de ez az egyetlen tuti.

Hetente-kéthetente egyszer feltűnsz, beírsz egy, olykor több 1000%-os "tippet", lenyeled a mélytorkos bukót, majd eltűnsz.
Nem lehet komolyan venni, ne is haragudj :)

Nem haragszom... xD Én nem állok be az itt szokásos fikázós gyűlelöletkeltő emberek táborába.