Labdarúgás – Amatőr Liga 2., Minszk (2x35p) |
Libertas - Dinamo Living Air (2x35 perc)
2020-04-01 19:00
|
0 - 0 |
3,95 |
0 komment |
Standard - Machulishci (2x35 perc)
2020-04-01 20:15
|
3 - 2 |
1,60 |
0 komment |
Labdarúgás – Felkészülési mérkőzés |
Sandsbro - Wexio FK
2020-04-01 19:00
|
4 - 1 |
1,60 |
0 komment |
FF Södertälje - Assyriska Utd.
2020-04-01 19:30
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Kungsangens IF - Lidingö
2020-04-01 20:00
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Sollentuna FK - Farsta
2020-04-01 20:15
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Labdarúgás – Nicaraguai tartalék bajnokság |
Las Sabanas Tartalék - Real Madriz Tartalék
2020-04-01 20:30
|
1 - 1 |
4,35 |
0 komment |
Chinandega Tartalék - Juventus Managua Tartalék
2020-04-01 20:30
|
0 - 2 |
1,34 |
0 komment |
CD Ocotal Tartalék - Municipal Jalapa Tartalék
2020-04-01 21:30
|
2 - 2 |
3,65 |
0 komment |
Diriangen Tartalék - Walter Ferretti Tartalék
2020-04-01 23:30
|
3 - 3 |
4,05 |
0 komment |
Labdarúgás – Nicaraguai bajnokság |
Chinandega - Juventus Managua
2020-04-01 23:00
|
4 - 0 |
4,15 |
0 komment |
Las Sabanas - Real Madriz
2020-04-01 23:00
|
2 - 1 |
3,30 |
0 komment |
Baseball – Nicaraguai bajnokság |
Boer - Jinotega (21:00)
2020-04-01 21:00
|
2 - 3 |
1,85 |
0 komment |
Jégkorong – Liga Pro (3x10 perc) |
Ice Warriors - Rockets (3x10 perc)
2020-04-01 01:10
|
3 - 6 |
2,02 |
0 komment |
Steel Boars - War Foxes (3x10 perc)
2020-04-01 02:10
|
5 - 8 |
2,28 |
0 komment |
Kings Town - Armored Fighters (3x10 perc)
2020-04-01 06:00
|
3 - 6 |
2,48 |
0 komment |
Sickle And Hammer - Reactivatory (3x10 perc)
2020-04-01 07:00
|
4 - 2 |
2,17 |
0 komment |
Armored Fighters - Sickle And Hammer (3x10 perc)
2020-04-01 08:05
|
4 - 3 |
2,43 |
0 komment |
Reactivatory - Kings Town (3x10 perc)
2020-04-01 09:05
|
2 - 3 |
2,07 |
0 komment |
Armored Fighters - Reactivatory (3x10 perc)
2020-04-01 10:10
|
5 - 2 |
2,07 |
0 komment |
Sickle And Hammer - Kings Town (3x10 perc)
2020-04-01 11:10
|
3 - 2 |
2,17 |
0 komment |
Hammers - Four Icebreakers (3x10 perc)
2020-04-01 12:00
|
2 - 3 |
2,17 |
0 komment |
Ice Gang - Moszkva Eshelon (3x10 perc)
2020-04-01 13:00
|
6 - 4 |
2,28 |
0 komment |
Reactivatory - Armored Fighters (3x10 perc)
2020-04-01 17:00
|
7 - 3 |
2,23 |
0 komment |
Four Ronin - War Foxes (3x10 perc)
2020-04-01 20:00
|
7 - 2 |
2,33 |
0 komment |
Rockets - Steel Boars (3x10 perc)
2020-04-01 21:00
|
3 - 2 |
2,12 |
0 komment |
Four Ronin - Rockets (3x10 perc)
2020-04-01 23:10
|
3 - 3 |
4,75 |
0 komment |
Jégkorong – Fehérorosz bajn., rájátszás |
Sahtar Szoligorszk - Junoszt Minszk (4.m.)
2020-04-01 18:30
|
0 - 3 |
1,76 |
0 komment |
Asztalitenisz – Liga Pro |
Vik. Ivanov - V. Bazilevsky
2020-04-01 00:00
|
3 - 1 |
1,94 |
0 komment |
E. Ilyukhin - S. Myagkov
2020-04-01 00:00
|
1 - 3 |
1,63 |
0 komment |
S. Bychkov - I. Smirnov
2020-04-01 00:30
|
2 - 3 |
1,33 |
0 komment |
A. Yanshaev - D. Rutko
2020-04-01 00:30
|
3 - 2 |
1,94 |
0 komment |
A.D. Volkov - A. Gribkov
2020-04-01 02:00
|
1 - 3 |
2,50 |
0 komment |
A. Petrov - T. Arteev
2020-04-01 02:30
|
1 - 3 |
1,74 |
0 komment |
A. Gribkov - A. Petrov
2020-04-01 03:00
|
3 - 1 |
1,33 |
0 komment |
T. Arteev - A.D. Volkov
2020-04-01 03:30
|
3 - 2 |
1,48 |
0 komment |
V. Nemashkalo - O. Kutuzov
2020-04-01 03:30
|
3 - 2 |
1,33 |
0 komment |
A.D. Volkov - A. Petrov
2020-04-01 04:00
|
3 - 1 |
1,53 |
0 komment |
A. Gribkov - T. Arteev
2020-04-01 04:30
|
3 - 0 |
2,20 |
0 komment |
I. Ramenskiy - V. Nemashkalo
2020-04-01 04:30
|
3 - 2 |
2,09 |
0 komment |
A. Sadkov - V. Shirshov
2020-04-01 06:00
|
3 - 1 |
1,48 |
0 komment |
A. Trushkin - I. Khairullin
2020-04-01 06:00
|
3 - 1 |
1,69 |
0 komment |
S. Kuzmin - A. Aronov
2020-04-01 06:30
|
1 - 3 |
2,04 |
0 komment |
O. Nikiforov - D. Redenkov
2020-04-01 06:30
|
1 - 3 |
2,09 |
0 komment |
V. Shirshov - S. Kuzmin
2020-04-01 07:00
|
0 - 3 |
2,15 |
0 komment |
I. Khairullin - O. Nikiforov
2020-04-01 07:00
|
1 - 3 |
2,25 |
0 komment |
A. Aronov - A. Sadkov
2020-04-01 07:30
|
1 - 3 |
1,48 |
0 komment |
D. Redenkov - A. Trushkin
2020-04-01 07:30
|
0 - 3 |
1,33 |
0 komment |
A. Sadkov - S. Kuzmin
2020-04-01 08:00
|
1 - 3 |
2,50 |
0 komment |
A. Trushkin - O. Nikiforov
2020-04-01 08:00
|
2 - 3 |
3,05 |
0 komment |
V. Shirshov - A. Aronov
2020-04-01 08:30
|
0 - 3 |
2,09 |
0 komment |
I. Khairullin - D. Redenkov
2020-04-01 08:30
|
3 - 1 |
1,69 |
0 komment |
Vik. Ivanov - D. Rutko
2020-04-01 10:00
|
3 - 0 |
2,66 |
0 komment |
O. Shagarov - S. Myagkov
2020-04-01 10:00
|
1 - 3 |
1,74 |
0 komment |
E. Ilyukhin - S. Bychkov
2020-04-01 10:30
|
3 - 0 |
2,15 |
0 komment |
A. Yanshaev - Y. Merkushin
2020-04-01 10:30
|
3 - 2 |
1,53 |
0 komment |
S. Myagkov - E. Ilyukhin
2020-04-01 11:00
|
0 - 3 |
2,35 |
0 komment |
D. Rutko - A. Yanshaev
2020-04-01 11:00
|
2 - 3 |
2,09 |
0 komment |
Y. Merkushin - Vik. Ivanov
2020-04-01 11:30
|
3 - 2 |
2,09 |
0 komment |
S. Bychkov - O. Shagarov
2020-04-01 11:30
|
0 - 3 |
1,74 |
0 komment |
Vik. Ivanov - A. Yanshaev
2020-04-01 12:00
|
3 - 0 |
1,94 |
0 komment |
O. Shagarov - E. Ilyukhin
2020-04-01 12:00
|
3 - 0 |
1,69 |
0 komment |
D. Rutko - Y. Merkushin
2020-04-01 12:30
|
3 - 1 |
1,48 |
0 komment |
S. Myagkov - S. Bychkov
2020-04-01 12:30
|
3 - 0 |
1,38 |
0 komment |
I. Novikov - V. Nemashkalo
2020-04-01 14:00
|
3 - 2 |
2,66 |
0 komment |
I. Ramenskiy - A. Ermilov
2020-04-01 14:30
|
3 - 2 |
2,30 |
0 komment |
T. Arteev - D. Kolesnikov
2020-04-01 14:30
|
3 - 2 |
1,48 |
0 komment |
A. Ermilov - I. Novikov
2020-04-01 15:30
|
1 - 3 |
2,20 |
0 komment |
D. Kolesnikov - A. Petrov
2020-04-01 15:30
|
3 - 1 |
1,43 |
0 komment |
I. Novikov - I. Ramenskiy
2020-04-01 16:00
|
1 - 3 |
2,30 |
0 komment |
A. Gribkov - D. Kolesnikov
2020-04-01 16:30
|
1 - 3 |
1,79 |
0 komment |
V. Nemashkalo - A. Ermilov
2020-04-01 16:30
|
3 - 2 |
1,69 |
0 komment |
S. Kuzmin - A. Aronov
2020-04-01 18:00
|
3 - 2 |
1,74 |
0 komment |
I. Khairullin - P. Korolev
2020-04-01 18:30
|
3 - 1 |
1,94 |
0 komment |
V. Shirshov - V. Smaglyukov
2020-04-01 18:30
|
3 - 0 |
1,38 |
0 komment |
V. Smaglyukov - S. Kuzmin
2020-04-01 19:30
|
3 - 2 |
2,60 |
0 komment |
P. Korolev - O. Nikiforov
2020-04-01 19:30
|
2 - 3 |
1,43 |
0 komment |
S. Kuzmin - V. Shirshov
2020-04-01 20:00
|
3 - 0 |
1,79 |
0 komment |
D. Redenkov - P. Korolev
2020-04-01 20:30
|
3 - 0 |
2,04 |
0 komment |
A. Aronov - V. Smaglyukov
2020-04-01 20:30
|
1 - 3 |
3,90 |
0 komment |
S. Bychkov - I. Smirnov
2020-04-01 22:00
|
3 - 2 |
2,95 |
0 komment |
D. Rutko - V. Bazilevsky
2020-04-01 22:30
|
3 - 1 |
2,80 |
0 komment |
I. Smirnov - E. Ilyukhin
2020-04-01 23:00
|
3 - 1 |
1,38 |
0 komment |
S. Myagkov - S. Bychkov
2020-04-01 23:30
|
3 - 0 |
1,33 |
0 komment |
V. Bazilevsky - A. Yanshaev
2020-04-01 23:30
|
3 - 1 |
1,58 |
0 komment |
Asztalitenisz – Setka Cup, férfi egyes |
V. Kobets - Y. Sokoltsov
2020-04-01 07:05
|
1 - 3 |
1,43 |
0 komment |
S. Yatsenko - D. Khairov
2020-04-01 07:10
|
0 - 3 |
1,33 |
0 komment |
S. Semenets - A. Podolian
2020-04-01 07:40
|
3 - 1 |
2,80 |
0 komment |
D. Ivchenko - V. Polusmuak
2020-04-01 08:05
|
3 - 0 |
2,15 |
0 komment |
S. Yatsenko - A. Podolian
2020-04-01 08:10
|
1 - 3 |
1,74 |
0 komment |
M. Teteruk - A. Kozachenko
2020-04-01 08:30
|
2 - 3 |
1,43 |
0 komment |
S. Semenets - D. Khairov
2020-04-01 08:40
|
2 - 3 |
1,58 |
0 komment |
D. Kim - D. Bortsov
2020-04-01 08:55
|
0 - 3 |
1,53 |
0 komment |
Vik. Ivanov - R. Kapinus
2020-04-01 09:00
|
3 - 0 |
1,53 |
0 komment |
V. Polusmuak - Y. Sokoltsov
2020-04-01 09:05
|
3 - 0 |
1,63 |
0 komment |
S. Yatsenko - S. Semenets
2020-04-01 09:10
|
3 - 2 |
1,74 |
0 komment |
T. Yemelianov - M. Marchuk
2020-04-01 09:25
|
0 - 3 |
2,25 |
0 komment |
M. Teteruk - R. Kapinus
2020-04-01 09:30
|
0 - 3 |
1,69 |
0 komment |
I. Evgeniy - D. Ivchenko
2020-04-01 09:35
|
3 - 2 |
2,15 |
0 komment |
A. Podolian - D. Khairov
2020-04-01 09:40
|
0 - 3 |
1,69 |
0 komment |
Fed. Bazin - A. Peretiatko
2020-04-01 09:55
|
2 - 3 |
2,04 |
0 komment |
Vik. Ivanov - A. Kozachenko
2020-04-01 10:00
|
1 - 3 |
2,25 |
0 komment |
V. Kobets - V. Polusmuak
2020-04-01 10:05
|
0 - 3 |
1,53 |
0 komment |
D. Kim - M. Marchuk
2020-04-01 10:25
|
3 - 1 |
2,04 |
0 komment |
M. Teteruk - Vik. Ivanov
2020-04-01 10:30
|
0 - 3 |
1,63 |
0 komment |
D. Ivchenko - V. Subbota
2020-04-01 10:35
|
3 - 0 |
1,33 |
0 komment |
A. Peretiatko - D. Bortsov
2020-04-01 10:55
|
3 - 1 |
2,30 |
0 komment |
R. Kapinus - A. Kozachenko
2020-04-01 11:00
|
3 - 2 |
2,40 |
0 komment |
I. Evgeniy - Y. Sokoltsov
2020-04-01 11:05
|
3 - 0 |
2,09 |
0 komment |
T. Yemelianov - Fed. Bazin
2020-04-01 11:25
|
3 - 1 |
1,63 |
0 komment |
V. Kobets - D. Ivchenko
2020-04-01 11:35
|
1 - 3 |
1,53 |
0 komment |
D. Kim - A. Peretiatko
2020-04-01 11:55
|
0 - 3 |
2,35 |
0 komment |
A. Kozachenko - R. Kapinus
2020-04-01 12:00
|
1 - 3 |
2,55 |
0 komment |
I. Evgeniy - V. Polusmuak
2020-04-01 12:05
|
3 - 2 |
2,09 |
0 komment |
Fed. Bazin - M. Marchuk
2020-04-01 12:25
|
3 - 2 |
1,79 |
0 komment |
V. Subbota - Y. Sokoltsov
2020-04-01 12:35
|
3 - 2 |
4,50 |
0 komment |
T. Yemelianov - D. Bortsov
2020-04-01 12:55
|
3 - 2 |
1,63 |
0 komment |
V. Kobets - I. Evgeniy
2020-04-01 13:05
|
2 - 3 |
1,53 |
0 komment |
D. Kim - Fed. Bazin
2020-04-01 13:25
|
3 - 2 |
2,50 |
0 komment |
D. Ivchenko - Y. Sokoltsov
2020-04-01 13:35
|
3 - 0 |
1,58 |
0 komment |
T. Yemelianov - A. Peretiatko
2020-04-01 13:55
|
2 - 3 |
2,45 |
0 komment |
R. Kapinus - Vik. Ivanov
2020-04-01 14:00
|
2 - 3 |
1,48 |
0 komment |
V. Polusmuak - V. Subbota
2020-04-01 14:05
|
1 - 3 |
5,00 |
0 komment |
M. Marchuk - D. Bortsov
2020-04-01 14:25
|
3 - 1 |
1,94 |
0 komment |
E. Semenov - S. Sokolov
2020-04-01 14:35
|
1 - 3 |
1,53 |
0 komment |
I. Hudushyn - D. Kunchurov
2020-04-01 14:40
|
3 - 0 |
2,25 |
0 komment |
D. Kim - T. Yemelianov
2020-04-01 14:55
|
0 - 1 |
0,00 |
0 komment |
V. Vakhrushev - O. Obrazkov
2020-04-01 15:05
|
2 - 3 |
2,50 |
0 komment |
O. Ponomarenko - O. Pereguda
2020-04-01 15:10
|
3 - 0 |
2,80 |
0 komment |
Fed. Bazin - D. Bortsov
2020-04-01 15:25
|
1 - 3 |
2,09 |
0 komment |
A. Scherbak - S. Sokolov
2020-04-01 15:35
|
1 - 3 |
2,35 |
0 komment |
I. Hudushyn - O. Pereguda
2020-04-01 15:40
|
3 - 0 |
2,40 |
0 komment |
A. Peretiatko - M. Marchuk
2020-04-01 15:55
|
0 - 3 |
1,74 |
0 komment |
V. Voronenkov - A. Ivashkin
2020-04-01 16:00
|
0 - 3 |
1,58 |
0 komment |
E. Semenov - V. Vakhrushev
2020-04-01 16:05
|
0 - 3 |
1,58 |
0 komment |
O. Ponomarenko - D. Kunchurov
2020-04-01 16:10
|
2 - 3 |
3,30 |
0 komment |
L. Boiko - N. Korniyenko
2020-04-01 16:30
|
3 - 2 |
1,84 |
0 komment |
A. Scherbak - O. Obrazkov
2020-04-01 16:35
|
2 - 3 |
2,90 |
0 komment |
I. Hudushyn - O. Ponomarenko
2020-04-01 16:40
|
3 - 2 |
2,70 |
0 komment |
V. Voronenkov - N. Korniyenko
2020-04-01 17:00
|
2 - 3 |
1,63 |
0 komment |
V. Vakhrushev - S. Sokolov
2020-04-01 17:05
|
2 - 3 |
1,53 |
0 komment |
O. Pereguda - D. Kunchurov
2020-04-01 17:10
|
3 - 1 |
2,25 |
0 komment |
L. Boiko - A. Ivashkin
2020-04-01 17:30
|
1 - 3 |
1,38 |
0 komment |
E. Semenov - O. Obrazkov
2020-04-01 17:35
|
0 - 3 |
1,43 |
0 komment |
V. Voronenkov - L. Boiko
2020-04-01 18:00
|
3 - 2 |
1,63 |
0 komment |
A. Scherbak - V. Vakhrushev
2020-04-01 18:05
|
3 - 1 |
1,43 |
0 komment |
N. Korniyenko - A. Ivashkin
2020-04-01 18:30
|
3 - 1 |
3,25 |
0 komment |
O. Obrazkov - S. Sokolov
2020-04-01 18:35
|
1 - 3 |
1,43 |
0 komment |
A. Scherbak - E. Semenov
2020-04-01 19:05
|
3 - 1 |
1,38 |
0 komment |
Röplabda – Uráli Liga, női |
Ural Energy - Ural Mountains
2020-04-01 05:00
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Ural Stars - Ural Red Fox
2020-04-01 07:00
|
3 - 1 |
2,05 |
0 komment |
Röplabda – Uráli Liga |
Ural University - Ural Academy
2020-04-01 09:00
|
3 - 1 |
1,95 |
0 komment |
Ural Military - Ural Air Force
2020-04-01 11:00
|
3 - 1 |
1,70 |
0 komment |
Futsal – Fehérorosz Mogiljevi Liga |
Mogiljevoblgaz - Sturm
2020-04-01 18:30
|
18 - 3 |
1,05 |
0 komment |
Futsal – Minszki Liga |
Oxagile - A-Team
2020-04-01 19:00
|
3 - 8 |
1,37 |
0 komment |
Joga Bonito - Minsk Park Rangers MFC
2020-04-01 20:00
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Soyuz Energo - Brigada
2020-04-01 20:00
|
1 - 5 |
3,10 |
0 komment |
Nistra Minsk - Orange Team
2020-04-01 21:00
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Futsal – ALF Liga |
NABT - Szparta
2020-04-01 20:10
|
7 - 3 |
1,82 |
0 komment |
Koszmosz - Blugrana
2020-04-01 21:10
|
2 - 4 |
1,82 |
0 komment |
3x3 kosárlabda – 3x3 Liga Pro |
Rosztov - Urál
2020-04-01 17:55
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Néva - Jenyiszej
2020-04-01 18:15
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |