Labdarúgás – Brazil Paraense |
Paragominas - Paysandu
2020-08-02 00:00
|
0 - 4 |
1,24 |
0 komment |
Bragantino Para PA - Independiente PA
2020-08-02 14:30
|
2 - 0 |
1,39 |
0 komment |
Remo - Aguia de Maraba
2020-08-02 20:30
|
4 - 2 |
1,47 |
0 komment |
Labdarúgás – Paraguayi bajnokság |
Libertad Asuncion - Guarani Asuncion
2020-08-02 00:30
|
1 - 3 |
3,55 |
0 komment |
Cerro Porteno - Sp. San Lorenzo
2020-08-02 22:00
|
4 - 1 |
1,44 |
0 komment |
Labdarúgás – USL Championship |
Indy Eleven - Kansas City 2
2020-08-02 01:00
|
0 - 1 |
7,50 |
0 komment |
North Carolina - Birmingham Legion
2020-08-02 01:00
|
1 - 0 |
1,90 |
0 komment |
Pittsburgh - Philadelphia 2
2020-08-02 01:00
|
4 - 0 |
1,12 |
0 komment |
Oklahoma City Energy - New Mexico Utd.
2020-08-02 02:00
|
0 - 3 |
2,35 |
0 komment |
Colorado Springs - Real Monarchs
2020-08-02 02:00
|
1 - 2 |
2,41 |
0 komment |
Memphis - St. Louis FC
2020-08-02 02:30
|
1 - 0 |
2,32 |
0 komment |
Austin Bold - FC San Antonio
2020-08-02 03:00
|
2 - 4 |
2,03 |
0 komment |
Rio Grande Valley - Tulsa
2020-08-02 03:00
|
1 - 2 |
2,34 |
0 komment |
San Diego Loyal - Sacramento
2020-08-02 04:00
|
0 - 0 |
3,40 |
0 komment |
Las Vegas - Reno
2020-08-02 04:30
|
0 - 1 |
2,10 |
0 komment |
Phoenix Rising - El Paso
2020-08-02 04:30
|
3 - 1 |
1,45 |
0 komment |
Labdarúgás – Mexikói bajnokság |
Tigres UANL - Pachuca
2020-08-02 02:00
|
1 - 1 |
3,95 |
0 komment |
América - Tijuana
2020-08-02 04:00
|
4 - 0 |
1,93 |
0 komment |
Dep. Toluca - Atl. San Luis
2020-08-02 19:00
|
3 - 2 |
2,34 |
0 komment |
Labdarúgás – MLS, rájátszás |
San Jose - Minnesota
2020-08-02 02:00
|
1 - 4 |
2,95 |
0 komment |
New York City FC - Portland
2020-08-02 04:30
|
1 - 3 |
3,05 |
0 komment |
Labdarúgás – Brazil Paulista, alsóház |
Bragantino - Botafogo SP
2020-08-02 02:00
|
1 - 1 |
3,50 |
0 komment |
Labdarúgás – NPL, Northern New South Wales |
Maitland FC - Valentine FC
2020-08-02 06:30
|
5 - 1 |
1,19 |
0 komment |
Broadmeadow Magic - Edgeworth FC
2020-08-02 06:30
|
0 - 1 |
2,24 |
0 komment |
Adamstown Rosebud - Weston Workers
2020-08-02 06:30
|
1 - 1 |
4,50 |
0 komment |
Charlestown Blues - Lake Macquarie
2020-08-02 06:30
|
1 - 1 |
3,90 |
0 komment |
Labdarúgás – NPL, New South Wales |
Wollongong Wolves - MT Druitt Town Rangers
2020-08-02 06:30
|
1 - 0 |
1,43 |
0 komment |
Sydney Utd. - Sydney Olympic
2020-08-02 07:00
|
0 - 2 |
2,75 |
0 komment |
Sydney FC - Western Sydney Wanderers FC
2020-08-02 10:30
|
3 - 2 |
2,15 |
0 komment |
Labdarúgás – Japán bajnokság |
Sapporo - Vissel Kobe
2020-08-02 07:00
|
2 - 3 |
2,19 |
0 komment |
Labdarúgás – NPL, Queensland |
Peninsula Power - Brisbane Roar FC Youth
2020-08-02 07:00
|
1 - 0 |
1,75 |
0 komment |
Sunshine Coast Wanderers - Olympic FC
2020-08-02 08:00
|
1 - 2 |
1,15 |
0 komment |
Gold Coast Utd. - Moreton Bay Utd.
2020-08-02 08:00
|
1 - 1 |
4,15 |
0 komment |
Labdarúgás – NPL, Capital |
Gungahlin Utd. - Belconnen Utd.
2020-08-02 07:00
|
3 - 1 |
1,84 |
0 komment |
Cooma Tigers - Canberra FC
2020-08-02 07:00
|
2 - 4 |
2,49 |
0 komment |
Labdarúgás – Brisbane Premier Liga |
North Star BPL - Bayside Utd.
2020-08-02 07:00
|
0 - 1 |
1,08 |
0 komment |
St. George Willawong - Brisbane Knights
2020-08-02 09:00
|
4 - 1 |
2,63 |
0 komment |
Albany Creek - Taringa Rovers
2020-08-02 09:00
|
4 - 0 |
1,51 |
0 komment |
Labdarúgás – Brisbane Premier Liga, női |
Broadbeach Utd. - Virginia Utd.
2020-08-02 07:00
|
0 - 2 |
1,79 |
0 komment |
Labdarúgás – Japán 3. |
Grulla Morioka - Cerezo Osaka 2
2020-08-02 08:00
|
3 - 1 |
2,26 |
0 komment |
Imabari - Vanraure Hachinohe
2020-08-02 09:00
|
1 - 1 |
3,10 |
0 komment |
Yokohama SCC - Blaublitz Akita
2020-08-02 10:00
|
0 - 1 |
1,63 |
0 komment |
Sagamihara - Kagoshima Utd.
2020-08-02 10:00
|
2 - 1 |
3,15 |
0 komment |
Fujieda MYFC - Gifu
2020-08-02 10:00
|
3 - 1 |
2,95 |
0 komment |
Roasso Kumamoto - Fukushima Utd.
2020-08-02 11:00
|
2 - 0 |
2,01 |
0 komment |
Kamatamare Sanuki - Azul Claro Numazu
2020-08-02 11:00
|
0 - 1 |
2,36 |
0 komment |
Nagano Parceiro - Gamba Osaka 2
2020-08-02 11:00
|
1 - 0 |
1,48 |
0 komment |
Gainare Tottori - Kataller Toyama
2020-08-02 12:00
|
2 - 0 |
2,80 |
0 komment |
Labdarúgás – NPL Queensland, női |
The Gap - Eastern Suburbs
2020-08-02 08:00
|
3 - 4 |
3,00 |
0 komment |
Souths Utd. - Capalaba
2020-08-02 09:00
|
1 - 0 |
3,90 |
0 komment |
Labdarúgás – Japán bajnokság, női |
Kobe Leonessa - JEF United Chiba
2020-08-02 09:00
|
2 - 0 |
1,70 |
0 komment |
Ehime FC - Iga Kunoichi
2020-08-02 09:00
|
2 - 1 |
3,05 |
0 komment |
Urawa RD - Beleza Inagi
2020-08-02 10:00
|
1 - 0 |
3,40 |
0 komment |
Labdarúgás – Kambodzsai bajnokság |
Electricite du Cambodge - Boeung Ket Angkor
2020-08-02 10:30
|
2 - 4 |
1,10 |
0 komment |
Svay Rieng - Visakha
2020-08-02 13:00
|
3 - 2 |
1,76 |
0 komment |
Labdarúgás – Japán 2. |
Kofu - Yamaguchi
2020-08-02 11:00
|
1 - 1 |
3,55 |
0 komment |
Nagasaki - Tokyo Verdy
2020-08-02 11:00
|
0 - 0 |
3,45 |
0 komment |
Tochigi - Albirex Niigata
2020-08-02 11:00
|
0 - 0 |
3,00 |
0 komment |
Matsumoto Yamaga - Kitakyushu
2020-08-02 11:00
|
1 - 2 |
2,52 |
0 komment |
Kyoto - Machida Zelvia
2020-08-02 11:30
|
1 - 0 |
2,14 |
0 komment |
Mito - Zweigen Kanazawa
2020-08-02 12:00
|
3 - 2 |
2,29 |
0 komment |
JEF United Chiba - Thespakusatsu Gunma
2020-08-02 12:00
|
1 - 2 |
3,60 |
0 komment |
Omiya Ardija - Avispa Fukuoka
2020-08-02 12:00
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Tokushima - Yamagata
2020-08-02 12:00
|
1 - 0 |
2,01 |
0 komment |
Ehime - Jubilo Iwata
2020-08-02 12:00
|
1 - 2 |
1,71 |
0 komment |
Labdarúgás – Ausztrál bajnokság |
Newcastle Jets - Western Utd.
2020-08-02 11:30
|
1 - 0 |
1,99 |
0 komment |
Labdarúgás – Dél-koreai bajnokság |
Suwon Bluewings - Daegu
2020-08-02 12:00
|
0 - 1 |
2,23 |
0 komment |
Busan I'Park - Ulsan
2020-08-02 12:00
|
1 - 2 |
1,62 |
0 komment |
Gangwon - Sangju Sangmu
2020-08-02 12:00
|
2 - 2 |
3,20 |
0 komment |
Labdarúgás – Svéd bajnokság, női |
Kristianstad - Umea
2020-08-02 12:00
|
1 - 1 |
4,70 |
0 komment |
Rosengard - Pitea
2020-08-02 14:00
|
2 - 1 |
1,18 |
0 komment |
Växjö - Djurgarden
2020-08-02 15:00
|
1 - 0 |
3,40 |
0 komment |
Örebro - Vittsjö
2020-08-02 16:00
|
1 - 2 |
2,75 |
0 komment |
Labdarúgás – Dél-koreai 2. |
Seoul E-Land - Bucheon
2020-08-02 12:00
|
3 - 0 |
2,64 |
0 komment |
Gyeongnam - Anyang
2020-08-02 12:00
|
1 - 0 |
2,53 |
0 komment |
Labdarúgás – Kínai bajnokság |
Shanghai SIPG - Hebei
2020-08-02 12:00
|
4 - 0 |
1,40 |
2 komment |
Chongqing Lifan - Tianjin Teda
2020-08-02 14:00
|
2 - 2 |
3,05 |
0 komment |
Labdarúgás – Román bajnokság, alsóház |
CSM Politechnika Iasi - Chindia Targoviste
2020-08-02 13:00
|
1 - 0 |
1,89 |
0 komment |
Voluntari - Dinamo Bukarest
2020-08-02 20:30
|
1 - 2 |
4,65 |
0 komment |
Labdarúgás – Norvég 3., 1. csoport |
Brattvag - Senja
2020-08-02 13:00
|
3 - 1 |
1,28 |
0 komment |
Labdarúgás – Norvég bajnokság, női |
Rosenborg - Klepp
2020-08-02 13:00
|
1 - 1 |
4,05 |
0 komment |
Avaldsnes - Sandviken
2020-08-02 16:00
|
1 - 3 |
2,21 |
0 komment |
Labdarúgás – Norvég 3., 2. csoport |
Egersund - Nardo
2020-08-02 13:00
|
1 - 2 |
9,75 |
0 komment |
Labdarúgás – Finn 3., B csoport |
FC Espoo - Klubi 04
2020-08-02 14:00
|
1 - 3 |
1,27 |
0 komment |
Ilves 2 - TPV
2020-08-02 16:00
|
3 - 0 |
1,77 |
0 komment |
GrIFK - Atlantis
2020-08-02 17:30
|
5 - 1 |
2,85 |
0 komment |
Labdarúgás – Finn 2. |
Seinäjoen JK 2 - Gnistan
2020-08-02 14:00
|
2 - 2 |
3,30 |
0 komment |
Mikkeli MP - Musan Salama
2020-08-02 17:30
|
1 - 2 |
2,09 |
0 komment |
Labdarúgás – Fehérorosz bajnokság, női |
Nyeman Grodno - FK Minszk
2020-08-02 14:00
|
0 - 1 |
1,10 |
0 komment |
Labdarúgás – Svéd Kupa |
Skiljebo - Karlslund
2020-08-02 14:00
|
1 - 2 |
1,68 |
0 komment |
Kvarnsvedens - Sandviken
2020-08-02 17:00
|
0 - 3 |
1,21 |
0 komment |
Labdarúgás – Svéd bajnokság |
Helsingborg - Hammarby
2020-08-02 14:30
|
1 - 1 |
3,55 |
0 komment |
Göteborg - FF Malmö
2020-08-02 17:30
|
0 - 3 |
1,89 |
0 komment |
Varberg - Östersund
2020-08-02 17:30
|
1 - 1 |
3,30 |
0 komment |
Kalmar - AIK Stockholm
2020-08-02 18:00
|
0 - 0 |
2,90 |
0 komment |
Labdarúgás – Svéd 2. |
Norrby - Jönköping Södra
2020-08-02 14:30
|
1 - 2 |
2,27 |
0 komment |
Akropolis IF - GAIS
2020-08-02 17:30
|
2 - 2 |
3,15 |
0 komment |
Labdarúgás – Holland Comeback Tournament |
Go Ahead Eagles - Telstar
2020-08-02 14:30
|
0 - 0 |
3,70 |
0 komment |
Labdarúgás – Litván 2. |
Atmosfera Mazeikiai - Jonava
2020-08-02 15:00
|
1 - 2 |
1,44 |
0 komment |
Dainava Alytus - Nevezis Kedainiai
2020-08-02 16:00
|
0 - 2 |
3,75 |
0 komment |
Labdarúgás – Finn 3., C csoport |
Kiisto - GBK Kokkola
2020-08-02 15:00
|
1 - 0 |
5,00 |
0 komment |
OLS Oulu - Hercules Oulu
2020-08-02 17:30
|
1 - 3 |
1,63 |
0 komment |
Labdarúgás – Francia Kupa, női |
Guingamp - Lyon
2020-08-02 15:00
|
0 - 1 |
1,01 |
0 komment |
Bordeaux - Paris SG
2020-08-02 20:30
|
1 - 2 |
1,21 |
0 komment |
Labdarúgás – Fehérorosz bajnokság |
Torpedo Zogyino - BATE Boriszov
2020-08-02 15:00
|
3 - 2 |
4,90 |
0 komment |
FK Minszk - Ruh Breszt
2020-08-02 17:00
|
0 - 1 |
2,23 |
0 komment |
Gorodeja - Energetik-BGU Minszk
2020-08-02 19:00
|
1 - 1 |
3,15 |
0 komment |
Labdarúgás – Zambiai bajnokság |
Mufulira Wanderers - Nkwazi
2020-08-02 15:00
|
0 - 1 |
1,83 |
0 komment |
Nakambala Leopards - Zanaco Lusaka
2020-08-02 15:00
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Green Buffaloes - Kabwe Academy
2020-08-02 15:00
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Labdarúgás – Katari bajnokság |
Al-Khor - Al-Wakrah
2020-08-02 15:30
|
1 - 1 |
3,20 |
0 komment |
Al-Gharafa - Al-Duhail
2020-08-02 17:45
|
0 - 2 |
1,67 |
0 komment |
Labdarúgás – Grúz bajnokság |
Saburtalo Tbiliszi - Dila Gori
2020-08-02 15:30
|
1 - 1 |
3,15 |
0 komment |
Dinamo Batumi - FC Samtredia
2020-08-02 19:00
|
2 - 0 |
1,69 |
0 komment |
Labdarúgás – Orosz 2. |
Sinnyik Jaroszlavl - Torpedo Moszkva
2020-08-02 15:30
|
1 - 0 |
3,05 |
0 komment |
Krilja Szovjetov Szamara - Baltika Kalinyingrád
2020-08-02 17:00
|
0 - 0 |
3,20 |
0 komment |
Labdarúgás – Feröer-szigeteki bajnokság |
Skala IF - KI Klaksvik
2020-08-02 16:00
|
0 - 6 |
1,08 |
0 komment |
Vikingur Gota - EB Streymur
2020-08-02 16:00
|
6 - 0 |
1,27 |
0 komment |
HB Torshavn - NSI Runavik
2020-08-02 16:00
|
2 - 0 |
1,70 |
0 komment |
AB Argir - TB Tvöroyri
2020-08-02 18:00
|
0 - 0 |
3,40 |
0 komment |
B36 Torshavn - IF Fuglafjördur
2020-08-02 19:00
|
2 - 0 |
1,25 |
0 komment |
Labdarúgás – Svájci 2. |
Schaffhausen - Aarau
2020-08-02 16:00
|
2 - 4 |
2,28 |
0 komment |
Grasshoppers - Winterthur
2020-08-02 16:00
|
0 - 6 |
5,50 |
0 komment |
Chiasso - Stade Ouchy
2020-08-02 16:00
|
3 - 1 |
2,20 |
0 komment |
Kriens - Vaduz
2020-08-02 16:00
|
2 - 1 |
4,20 |
0 komment |
Lausanne - Wil
2020-08-02 16:00
|
5 - 3 |
1,29 |
0 komment |
Labdarúgás – Finn 3., A csoport |
Kiffen - Honka 2
2020-08-02 16:00
|
1 - 1 |
3,15 |
0 komment |
Kultsu - MiPK
2020-08-02 17:30
|
1 - 3 |
2,30 |
0 komment |
Labdarúgás – Litván bajnokság |
Suduva Marijampole - Panevezys
2020-08-02 16:00
|
1 - 0 |
1,22 |
0 komment |
Zalgiris Vilnius - Zalgiris Kaunas
2020-08-02 18:00
|
3 - 1 |
1,41 |
0 komment |
Labdarúgás – Ír 1. |
Shamrock Rovers 2 - Drogheda Utd.
2020-08-02 16:00
|
2 - 2 |
4,45 |
0 komment |
Labdarúgás – Angol Nemzeti Liga, rájátszás |
Harrogate Town - Notts County
2020-08-02 16:00
|
3 - 1 |
2,75 |
0 komment |
Labdarúgás – Brazil Mineiro, rájátszás |
Caldense MG - Tombense
2020-08-02 16:00
|
0 - 1 |
2,51 |
0 komment |
Atlético MG - America MG
2020-08-02 21:00
|
2 - 1 |
1,70 |
0 komment |
Labdarúgás – Iráni 2. |
Mes Rafsanjan - Fajr Sepasi
2020-08-02 16:30
|
1 - 0 |
1,12 |
0 komment |
Elmoadab Tabriz - Damash Gilan
2020-08-02 16:45
|
0 - 3 |
1,13 |
0 komment |
Qashqai Shiraz - Arman Gohar Sirjan
2020-08-02 16:45
|
1 - 1 |
2,85 |
0 komment |
Baadraan Tehran - Navad Urmia
2020-08-02 17:00
|
2 - 0 |
1,80 |
0 komment |
Rayka Babol - Havadar Tehran
2020-08-02 17:00
|
1 - 2 |
3,30 |
0 komment |
Niroye Zamini - Mes Kerman
2020-08-02 17:00
|
1 - 2 |
1,81 |
0 komment |
Aluminium Arak - Malavan Anzali
2020-08-02 17:00
|
1 - 0 |
1,45 |
0 komment |
Sepidrood Rasht - Khooshe Talaee
2020-08-02 17:15
|
0 - 4 |
2,10 |
0 komment |
Esteghlal Khuzestan - Gol Reyhan
2020-08-02 18:00
|
2 - 0 |
1,90 |
0 komment |
Labdarúgás – Moldáv bajnokság |
Dinamo-Auto Tiraspol - Zimbru Chisinau
2020-08-02 17:00
|
1 - 1 |
4,70 |
0 komment |
Labdarúgás – Skót bajnokság |
Celtic - Hamilton
2020-08-02 17:30
|
5 - 1 |
1,04 |
0 komment |
Labdarúgás – Bosnyák bajnokság |
Krupa na Vrbasu - FK Sarajevo
2020-08-02 17:30
|
0 - 2 |
2,29 |
0 komment |
Siroki Brijeg - Tuzla City
2020-08-02 20:00
|
1 - 0 |
2,38 |
0 komment |
Labdarúgás – Román 2., ráját. a feljutásért |
Mioveni - Petrolul Ploiesti
2020-08-02 17:30
|
1 - 2 |
4,40 |
0 komment |
Arges Pitesti - UTA Arad
2020-08-02 17:30
|
1 - 1 |
2,95 |
0 komment |
Rapid Bukarest - Turris Turnu Magurele
2020-08-02 17:30
|
1 - 1 |
3,10 |
0 komment |
Labdarúgás – NB II |
Soroksár - DEAC
2020-08-02 17:30
|
1 - 0 |
1,45 |
0 komment |
DVSC - Budaörs
2020-08-02 17:45
|
1 - 0 |
1,30 |
0 komment |
Siófok - Haladás
2020-08-02 19:00
|
1 - 5 |
2,05 |
0 komment |
Pécs - Dorog
2020-08-02 19:00
|
4 - 0 |
2,20 |
0 komment |
Szeged GA - Békéscsaba
2020-08-02 19:00
|
1 - 2 |
3,10 |
0 komment |
Szolnok - Szentlőrinc
2020-08-02 19:00
|
1 - 0 |
1,95 |
0 komment |
Ajka - Győr
2020-08-02 19:00
|
2 - 1 |
2,58 |
0 komment |
Gyirmót - Csákvár
2020-08-02 19:00
|
3 - 0 |
2,15 |
0 komment |
Vasas - Kazincbarcika
2020-08-02 20:00
|
1 - 1 |
4,60 |
0 komment |
Labdarúgás – Olasz A |
SPAL Ferrara - Fiorentina
2020-08-02 18:00
|
1 - 3 |
1,41 |
0 komment |
Sassuolo - Udinese
2020-08-02 20:45
|
0 - 1 |
4,10 |
0 komment |
Genoa - Hellas Verona
2020-08-02 20:45
|
3 - 0 |
1,61 |
0 komment |
Lecce - Parma
2020-08-02 20:45
|
3 - 4 |
5,50 |
0 komment |
Bologna - Torino
2020-08-02 20:45
|
1 - 1 |
3,80 |
0 komment |
Labdarúgás – Norvég bajnokság |
Viking Stavanger - Kristiansund
2020-08-02 18:00
|
1 - 2 |
3,65 |
0 komment |
Haugesund - Stabaek
2020-08-02 18:00
|
3 - 1 |
2,06 |
0 komment |
Start - Mjöndalen
2020-08-02 18:00
|
3 - 0 |
2,07 |
0 komment |
Sarpsborg - Aalesund
2020-08-02 18:00
|
4 - 0 |
1,60 |
0 komment |
Bodö/Glimt - Strömsgodset
2020-08-02 18:00
|
3 - 2 |
1,19 |
0 komment |
Odd Grenland - Rosenborg
2020-08-02 20:30
|
2 - 1 |
2,29 |
0 komment |
Labdarúgás – Ír bajnokság |
Cork City - Bohemians
2020-08-02 18:00
|
0 - 1 |
1,69 |
0 komment |
Labdarúgás – Észt bajnokság |
Levadia Tallinn - Viljandi Tulevik
2020-08-02 18:00
|
5 - 1 |
1,37 |
0 komment |
Labdarúgás – Tunéziai bajnokság |
CS Chebba - Hammam-Lif
2020-08-02 18:00
|
3 - 0 |
1,97 |
0 komment |
US Tataouine - CS Sfaxien
2020-08-02 18:00
|
1 - 1 |
2,95 |
0 komment |
Metlaoui - Stade Tunisien
2020-08-02 18:00
|
2 - 1 |
2,62 |
0 komment |
US Monastir - Club Africain
2020-08-02 19:00
|
0 - 0 |
2,80 |
0 komment |
Labdarúgás – Belga 2., rájátszás |
OH Leuven - Beerschot Wilrijk
2020-08-02 19:00
|
1 - 4 |
2,69 |
0 komment |
Labdarúgás – Izrael 2., osztályozó |
Hapoel Afula - Hapoel Marmorek
2020-08-02 19:00
|
2 - 0 |
1,67 |
0 komment |
Labdarúgás – Bolgár Szuper Kupa |
Ludogorec Razgrad - Lokomotív Plovdiv
2020-08-02 19:30
|
0 - 1 |
5,50 |
0 komment |
Labdarúgás – Albán Kupa |
KF Tirana - Teuta Durres
2020-08-02 20:00
|
0 - 2 |
2,49 |
0 komment |
Labdarúgás – Horvát bajnokság, osztályozó |
Orijent - Istra
2020-08-02 20:00
|
0 - 3 |
1,81 |
0 komment |
Labdarúgás – Marokkói bajnokság |
Raja Casablanca - Youssoufia Berrechid
2020-08-02 21:00
|
2 - 0 |
1,51 |
0 komment |
Labdarúgás – Brazil Baiano, rájátszás |
Alagoinhas - Juazeirense
2020-08-02 21:00
|
0 - 2 |
2,37 |
0 komment |
Bahia BA - Jacuipense
2020-08-02 21:00
|
2 - 2 |
3,55 |
0 komment |
Labdarúgás – Brazil Paranaense, rájátszás |
Athlético PR - Coritiba
2020-08-02 21:00
|
1 - 0 |
1,55 |
0 komment |
Labdarúgás – Brazil Paulista, rájátszás |
Corinthians SP - Mirassol SP
2020-08-02 21:00
|
1 - 0 |
1,41 |
0 komment |
Labdarúgás – Brazil Pernambucano, rájátszás |
Salgueiro - Santa Cruz PE
2020-08-02 21:00
|
1 - 1 |
3,10 |
0 komment |
Labdarúgás – Bra. Catari.,Serie A,rájátszás |
GE Juventus - Brusque
2020-08-02 21:00
|
2 - 3 |
1,99 |
0 komment |
Chapecoense - Criciuma
2020-08-02 23:00
|
1 - 0 |
1,92 |
0 komment |
Labdarúgás – Brazil Sergipano |
Itabaiana SE - Sergipe
2020-08-02 21:00
|
1 - 4 |
1,43 |
0 komment |
Labdarúgás – Brazil Gaucho, rájátszás |
Internacional RS - Esportivo Bento Goncalves
2020-08-02 21:00
|
4 - 0 |
1,16 |
0 komment |
Labdarúgás – Nicaraguai bajnokság |
Diriangen - Chinandega
2020-08-02 23:00
|
2 - 0 |
1,11 |
0 komment |
Kosárlabda – NBA |
LA Clippers - New Orleans
2020-08-02 00:00
|
126 - 103 |
1,47 |
0 komment |
Indiana - Philadelphia
2020-08-02 01:00
|
127 - 121 |
2,80 |
0 komment |
Toronto - LA Lakers
2020-08-02 02:30
|
107 - 92 |
2,09 |
0 komment |
Brooklyn - Washington
2020-08-02 20:00
|
118 - 110 |
1,56 |
0 komment |
Boston - Portland
2020-08-02 21:30
|
128 - 124 |
1,58 |
0 komment |
Memphis - San Antonio
2020-08-02 22:00
|
106 - 108 |
2,10 |
0 komment |
Kosárlabda – WNBA |
Chicago - Washington
2020-08-02 00:00
|
88 - 86 |
2,40 |
0 komment |
Seattle - Los Angeles
2020-08-02 02:00
|
81 - 75 |
1,49 |
0 komment |
New York - Phoenix
2020-08-02 19:00
|
67 - 96 |
1,13 |
0 komment |
Indiana - Atlanta
2020-08-02 21:30
|
93 - 77 |
1,96 |
0 komment |
Kosárlabda – Thaiföldi bajnokság |
Mahidol - Ban Bueng Devil Rays
2020-08-02 05:00
|
101 - 70 |
3,60 |
0 komment |
T-Rex - Dunkin Raptors
2020-08-02 07:00
|
91 - 67 |
1,12 |
0 komment |
TGE - Nakhon Pathom MadGoat
2020-08-02 09:00
|
92 - 73 |
1,01 |
0 komment |
Chaophraya Thunders - Bangkok Tigers
2020-08-02 11:00
|
83 - 92 |
1,18 |
0 komment |
Hitech Bangkok City - SWU
2020-08-02 13:00
|
79 - 71 |
1,01 |
0 komment |
Kosárlabda – Kínai bajnokság, rájátszás |
Guangdong - Qingdao (Helyszín: Qingdao)
2020-08-02 09:00
|
110 - 88 |
1,00 |
0 komment |
Beijing Ducks - Fujian
2020-08-02 14:00
|
107 - 75 |
1,28 |
0 komment |
Baseball – MLB |
Kansas City - Chicago WS
2020-08-02 01:05
|
5 - 11 |
1,70 |
0 komment |
LA Angels - Houston
2020-08-02 01:07
|
5 - 4 |
2,18 |
0 komment |
NY Yankees - Boston
2020-08-02 01:07
|
5 - 2 |
1,46 |
0 komment |
Atlanta - NY Mets
2020-08-02 01:10
|
7 - 1 |
1,81 |
0 komment |
Minnesota - Cleveland
2020-08-02 01:10
|
3 - 0 |
1,70 |
0 komment |
Baltimore - Tampa Bay
2020-08-02 01:35
|
5 - 4 |
2,95 |
0 komment |
Colorado - San Diego
2020-08-02 02:10
|
6 - 1 |
1,93 |
0 komment |
Arizona - LA Dodgers
2020-08-02 02:10
|
2 - 11 |
1,57 |
0 komment |
Chicago Cubs - Pittsburgh
2020-08-02 02:15
|
4 - 3 |
1,51 |
0 komment |
San Francisco - Texas
2020-08-02 03:10
|
7 - 3 |
1,77 |
0 komment |
Seattle - Oakland
2020-08-02 03:10
|
2 - 3 |
1,62 |
0 komment |
Baltimore - Tampa Bay (19:05)
2020-08-02 19:05
|
5 - 1 |
2,70 |
0 komment |
Atlanta - NY Mets (19:10)
2020-08-02 19:10
|
4 - 0 |
1,75 |
0 komment |
Kansas City - Chicago WS (20:05)
2020-08-02 20:05
|
2 - 9 |
1,74 |
0 komment |
Minnesota - Cleveland (20:10)
2020-08-02 20:10
|
3 - 1 |
1,76 |
0 komment |
Chicago Cubs - Pittsburgh (20:20)
2020-08-02 20:20
|
2 - 1 |
1,53 |
0 komment |
Colorado - San Diego (21:10)
2020-08-02 21:10
|
9 - 6 |
1,96 |
0 komment |
San Francisco - Texas (22:05)
2020-08-02 22:05
|
5 - 9 |
1,93 |
0 komment |
LA Angels - Houston (22:10)
2020-08-02 22:10
|
5 - 6 |
1,63 |
0 komment |
Seattle - Oakland (22:10)
2020-08-02 22:10
|
2 - 3 |
1,52 |
0 komment |
Arizona - LA Dodgers (22:10)
2020-08-02 22:10
|
0 - 3 |
1,49 |
0 komment |
Baseball – Japán bajnokság |
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu
2020-08-02 06:00
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten
2020-08-02 10:00
|
7 - 6 |
1,95 |
0 komment |
Baseball – Japán bajnokság |
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp
2020-08-02 07:00
|
2 - 9 |
2,32 |
0 komment |
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult
2020-08-02 07:00
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars
2020-08-02 11:00
|
3 - 1 |
1,93 |
0 komment |
Baseball – Dél-koreai bajnokság |
LG Twins - Hanwha Eagles
2020-08-02 10:00
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Lotte Giants - KIA Tigers
2020-08-02 10:00
|
8 - 0 |
2,12 |
0 komment |
Samsung Lions - Kiwoom Heroes
2020-08-02 10:00
|
2 - 4 |
1,24 |
0 komment |
NC Dinos - Doosan Bears
2020-08-02 10:00
|
4 - 7 |
1,44 |
0 komment |
KT Wiz - SK Wyverns
2020-08-02 10:00
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Baseball – Tajvani bajnokság |
Rakuten Monkeys - Uni-President Lions
2020-08-02 11:05
|
4 - 10 |
2,16 |
0 komment |
Chinatrust Brothers - Fubon Guardians
2020-08-02 11:05
|
3 - 6 |
1,73 |
0 komment |
Jégkorong – Liga Pro (3x10 perc) |
Four Icebreakers - Hammers (3x10 perc)
2020-08-02 00:05
|
6 - 6 |
3,90 |
0 komment |
Proletariji Hokkej - Kalinyinszkij Front (3x10 perc)
2020-08-02 06:00
|
3 - 3 |
4,80 |
0 komment |
Proletariji Hokkej - Belije Lidinyij (3x10 perc)
2020-08-02 07:10
|
3 - 5 |
2,32 |
0 komment |
Kalinyinszkij Front - Belije Lidinyij (3x10 perc)
2020-08-02 08:20
|
3 - 8 |
2,25 |
0 komment |
Kalinyinszkij Front - Proletariji Hokkej (3x10 perc)
2020-08-02 09:30
|
7 - 5 |
2,04 |
0 komment |
Belije Lidinyij - Proletariji Hokkej (3x10 perc)
2020-08-02 10:40
|
5 - 4 |
2,15 |
0 komment |
Belije Lidinyij - Kalinyinszkij Front (3x10 perc)
2020-08-02 11:50
|
7 - 8 |
2,05 |
0 komment |
Ice Gang - Four Icebreakers (3x10 perc)
2020-08-02 18:50
|
1 - 3 |
2,26 |
0 komment |
Six Trolls - Moszkva Eshelon(3x10 perc)
2020-08-02 19:50
|
3 - 3 |
4,00 |
0 komment |
Moszkva Eshelon - Ice Gang (3x10 perc)
2020-08-02 20:55
|
1 - 4 |
2,24 |
0 komment |
Four Icebreakers - Six Trolls (3x10 perc)
2020-08-02 21:55
|
4 - 3 |
2,57 |
0 komment |
Six Trolls - Ice Gang (3x10 perc)
2020-08-02 23:05
|
3 - 3 |
3,95 |
0 komment |
Jégkorong – NHL, rájátszás |
Pittsburgh - Montreal (1.m.)
2020-08-02 02:00
|
2 - 2 |
3,70 |
0 komment |
Calgary - Winnipeg (1.m.)
2020-08-02 04:30
|
4 - 1 |
2,18 |
0 komment |
Nashville - Arizona (1.m.)
2020-08-02 20:00
|
3 - 4 |
2,90 |
0 komment |
Jégkorong – Comet Divízió (3x10 perc) |
Sztalker - Ledovij Deszant (3x10 perc)
2020-08-02 12:50
|
4 - 3 |
1,88 |
0 komment |
Krasznyije Krilja - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc)
2020-08-02 13:50
|
4 - 3 |
1,99 |
0 komment |
Ledovij Deszant - Krasznyije Krilja (3x10 perc)
2020-08-02 14:50
|
2 - 6 |
2,00 |
0 komment |
Erszhisztyije Tigri - Sztalker (3x10 perc)
2020-08-02 15:50
|
7 - 4 |
2,47 |
0 komment |
Ledovij Deszant - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc)
2020-08-02 16:50
|
7 - 5 |
2,44 |
0 komment |
Krasznyije Krilja - Sztalker (3x10 perc)
2020-08-02 17:50
|
6 - 1 |
2,06 |
0 komment |
Jégkorong – Felkészülési mérkőzés |
Szalavat Julajev Ufa - Avtomobil. Jekatyerinburg
2020-08-02 13:00
|
6 - 4 |
1,83 |
0 komment |
Jégkorong – NHL |
Boston - Philadelphia
2020-08-02 21:00
|
1 - 4 |
2,80 |
0 komment |
Tenisz – UTRPro Series France,női egyes |
J. Cabaj Awad - S. Njiric
2020-08-02 09:00
|
0 - 2 |
2,35 |
0 komment |
L. Jeanjean - C. Monnet
2020-08-02 09:00
|
0 - 2 |
1,45 |
0 komment |
Dia. Martynov - E. Cascino
2020-08-02 10:30
|
0 - 2 |
1,23 |
0 komment |
M. Arcangioli - M. Noel
2020-08-02 12:00
|
0 - 2 |
2,23 |
0 komment |
Tenisz – UTR Pro Series France,férfi e. |
Stu. Parker - Valkusz M.
2020-08-02 10:30
|
2 - 0 |
2,13 |
0 komment |
Tak Khunn Wang - P. Cachin
2020-08-02 12:00
|
0 - 2 |
1,92 |
0 komment |
G. Sakharov - K. de Schepper
2020-08-02 14:15
|
0 - 2 |
1,85 |
0 komment |
Tenisz – Liga Valor, férfi egyes |
I. Ivashka - G. Garcia-Lopez
2020-08-02 10:30
|
0 - 2 |
2,69 |
0 komment |
Tenisz – Battle of the Brits, női egyes |
A. Barnett - M. Lumsden
2020-08-02 11:00
|
0 - 2 |
1,51 |
0 komment |
H. Watson - S.B. Grey
2020-08-02 14:55
|
2 - 0 |
1,10 |
0 komment |
J.A. Burrage - H. Dart
2020-08-02 15:45
|
0 - 2 |
1,96 |
0 komment |
Tenisz – Battle of theBrits,férfi egyes |
A. Matusevich - Ala. Gray
2020-08-02 11:00
|
2 - 0 |
1,36 |
0 komment |
R. Peniston - L. Broady
2020-08-02 12:15
|
1 - 2 |
1,60 |
0 komment |
J. Choinski - K. Edmund
2020-08-02 14:15
|
0 - 2 |
1,07 |
0 komment |
Dan. Evans - A. McHugh
2020-08-02 16:20
|
2 - 0 |
1,05 |
0 komment |
Tenisz – Bemutat(2nyertszett(4játék/sz) |
J.A. Ore - Pre. Brown
2020-08-02 14:00
|
2 - 1 |
1,24 |
0 komment |
T. Sonne - B. Arias
2020-08-02 14:00
|
1 - 2 |
1,25 |
0 komment |
B. Arias - Tim. Dixon
2020-08-02 15:35
|
2 - 0 |
1,15 |
0 komment |
J.A. Ore - G. Goldhoff
2020-08-02 15:50
|
2 - 0 |
1,28 |
0 komment |
Tim. Dixon - T. Sonne
2020-08-02 16:50
|
0 - 2 |
1,20 |
0 komment |
G. Goldhoff - Pre. Brown
2020-08-02 17:15
|
0 - 2 |
1,57 |
0 komment |
Tenisz – US Pro Series, férfi egyes |
E. Gerasimov - N. Mejia
2020-08-02 14:00
|
1 - 2 |
3,45 |
0 komment |
D. Popko - Cle. Harper
2020-08-02 14:00
|
0 - 2 |
5,25 |
0 komment |
A. Karatsev - A. El Mihdawy
2020-08-02 15:50
|
0 - 2 |
4,90 |
0 komment |
Ale. Gomez - G. Lomakin
2020-08-02 16:15
|
2 - 0 |
1,28 |
0 komment |
B. Bobrov - Bra. Holt
2020-08-02 18:00
|
2 - 1 |
2,59 |
0 komment |
H.D. Boyer - Will. Griffith
2020-08-02 19:20
|
0 - 2 |
1,82 |
0 komment |
D. Karimov - A. Adamson
2020-08-02 22:00
|
2 - 0 |
1,76 |
0 komment |
Tenisz – Palermo-selejtező, női egyes |
V. Gracheva - M. Trevisan
2020-08-02 16:00
|
0 - 2 |
2,33 |
0 komment |
N. Podoroska - Y. Bonaventure
2020-08-02 17:05
|
2 - 1 |
1,53 |
0 komment |
L. Arruabarrena-Vecino - M. di Giuseppe
2020-08-02 17:25
|
2 - 0 |
1,23 |
0 komment |
E.G. Ruse - K. Juvan
2020-08-02 19:05
|
1 - 2 |
1,52 |
0 komment |
M. Kostyuk - Lud. Samsonova
2020-08-02 19:45
|
1 - 2 |
1,76 |
0 komment |
O. Dodin - Y. Wickmayer
2020-08-02 21:05
|
2 - 1 |
1,58 |
0 komment |
A. Bolsova Zadoinov - L-I. Paar
2020-08-02 22:10
|
1 - 2 |
3,25 |
0 komment |
Tenisz – Liga de Tenis, női egyes |
C. Bucsa - M. Bassols Ribera
2020-08-02 17:00
|
2 - 0 |
1,38 |
0 komment |
Golf – Barracuda Championship |
K. Stanley - Mat. Schwab (3. kör)
2020-08-02 00:00
|
0 - 1 |
1,87 |
0 komment |
A. Schenk - K. Stanley (4. kör)
2020-08-02 22:55
|
1 - 1 |
9,00 |
0 komment |
Jus. Suh - Ryan Moore (4. kör)
2020-08-02 23:05
|
0 - 1 |
1,62 |
0 komment |
S. Stallings - C. Hadley (4. kör)
2020-08-02 23:15
|
1 - 0 |
1,82 |
0 komment |
Sea. Power - Mat. Schwab (4. kör)
2020-08-02 23:25
|
0 - 1 |
1,67 |
0 komment |
J. Bramlett - R. Werenski (4. kör)
2020-08-02 23:35
|
0 - 1 |
1,67 |
0 komment |
M. McNealy - R. Streb (4. kör)
2020-08-02 23:45
|
0 - 1 |
2,17 |
0 komment |
Troy Merritt - E. Grillo (4. kör)
2020-08-02 23:55
|
1 - 0 |
2,02 |
0 komment |
Golf – Hero Open |
N. Lemke - Ale. Björk (4. kör)
2020-08-02 12:35
|
0 - 1 |
1,67 |
0 komment |
T. Detry - A. Rozner (4. kör)
2020-08-02 12:45
|
1 - 0 |
1,57 |
0 komment |
Mat. Pavon - R. Bland (4. kör)
2020-08-02 12:55
|
1 - 0 |
1,87 |
0 komment |
J-B. Hansen - Ben. Hebert (4. kör)
2020-08-02 13:05
|
1 - 0 |
2,43 |
0 komment |
S. Garcia Rodriguez - C. Paisley (4. kör)
2020-08-02 13:15
|
0 - 1 |
1,62 |
0 komment |
Mik. Korhonen - O. Farr (4. kör)
2020-08-02 13:25
|
0 - 1 |
2,75 |
0 komment |
R. Hojgaard - S. Horsfield (4. kör)
2020-08-02 13:35
|
0 - 1 |
2,12 |
0 komment |
Golf – WGC-FedEx St.Jude Invitational |
Tom. Fleetwood - R. McIlroy (4. kör)
2020-08-02 16:45
|
1 - 0 |
2,43 |
0 komment |
B. Dechambeau - Bub. Watson (4. kör)
2020-08-02 17:35
|
0 - 1 |
2,80 |
0 komment |
Tom Lewis - Webb Simpson (4. kör)
2020-08-02 20:05
|
1 - 0 |
2,80 |
0 komment |
L. Oosthuizen - Mat. Fitzpatrick (4. kör)
2020-08-02 20:35
|
0 - 0 |
8,00 |
0 komment |
Jus. Thomas - Phil Mickelson (4. kör)
2020-08-02 20:45
|
1 - 0 |
1,52 |
0 komment |
Ric. Fowler - B. Koepka (4. kör)
2020-08-02 20:55
|
0 - 1 |
1,87 |
0 komment |
Bre. Todd - Byeong Hun An (4. kör)
2020-08-02 21:05
|
0 - 1 |
1,87 |
0 komment |
Motorsport – Forma-1. |
F1,Brit ND(futam) 2020 - Hány versenyző ér el helyezést?
2020-08-02 15:10
|
Több, mint 16,5 |
1,70 |
0 komment |
Motorsport – Forma-1. futam párok |
Geo. Russell - N. Latifi (Brit Nagydíj, futam)
2020-08-02 15:10
|
1 - 0 |
1,18 |
0 komment |
M. Verstappen - A. Albon (Brit Nagydíj, futam)
2020-08-02 15:10
|
1 - 0 |
1,10 |
0 komment |
C. Leclerc - S. Vettel (Brit Nagydíj, futam)
2020-08-02 15:10
|
1 - 0 |
1,22 |
0 komment |
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Brit Nagydíj, futam)
2020-08-02 15:10
|
0 - 1 |
1,50 |
0 komment |
D. Ricciardo - E. Ocon (Brit Nagydíj, futam)
2020-08-02 15:10
|
1 - 0 |
1,50 |
0 komment |
P. Gasly - D. Kvyat (Brit Nagydíj, futam)
2020-08-02 15:10
|
1 - 0 |
1,35 |
0 komment |
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Brit Nagydíj, futam)
2020-08-02 15:10
|
0 - 1 |
2,10 |
0 komment |
L. Hamilton - V. Bottas (Brit Nagydíj, futam)
2020-08-02 15:10
|
1 - 0 |
1,20 |
0 komment |
K. Magnussen - R. Grosjean (Brit Nagydíj, futam)
2020-08-02 15:10
|
0 - 1 |
2,20 |
0 komment |
L. Stroll - N. Hülkenberg (Brit Nagydíj, futam)
2020-08-02 15:10
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Motorsport – Nascar Cup |
C. Custer - T. Reddick (New Hampshire)
2020-08-02 21:00
|
1 - 0 |
1,90 |
0 komment |
K. Harvick - D. Hamlin (New Hampshire)
2020-08-02 21:00
|
0 - 1 |
2,00 |
0 komment |
M. Truex Jr. - D. Hamlin (New Hampshire)
2020-08-02 21:00
|
0 - 1 |
1,65 |
0 komment |
Kyle Busch - B. Keselowski (New Hampshire)
2020-08-02 21:00
|
0 - 1 |
2,15 |
0 komment |
K. Harvick - B. Keselowski (New Hampshire)
2020-08-02 21:00
|
0 - 1 |
2,15 |
0 komment |
Kyle Busch - M. Truex Jr. (New Hampshire)
2020-08-02 21:00
|
0 - 1 |
1,95 |
0 komment |
M. Truex Jr. - R. Blaney (New Hampshire)
2020-08-02 21:00
|
1 - 0 |
1,55 |
0 komment |
Kyle Busch - D. Hamlin (New Hampshire)
2020-08-02 21:00
|
0 - 1 |
1,70 |
0 komment |
D. Hamlin - B. Keselowski (New Hampshire)
2020-08-02 21:00
|
0 - 1 |
2,00 |
0 komment |
D. Hamlin - R. Blaney (New Hampshire)
2020-08-02 21:00
|
1 - 0 |
1,60 |
0 komment |
M. Kenseth - M. Dibenedetto (New Hampshire)
2020-08-02 21:00
|
0 - 1 |
1,80 |
0 komment |
K. Harvick - R. Blaney (New Hampshire)
2020-08-02 21:00
|
1 - 0 |
1,55 |
0 komment |
M. Truex Jr. - B. Keselowski (New Hampshire)
2020-08-02 21:00
|
0 - 1 |
1,95 |
0 komment |
Kyle Busch - R. Blaney (New Hampshire)
2020-08-02 21:00
|
0 - 1 |
2,10 |
0 komment |
K. Harvick - Kyle Busch (New Hampshire)
2020-08-02 21:00
|
1 - 0 |
1,70 |
0 komment |
B. Keselowski - R. Blaney (New Hampshire)
2020-08-02 21:00
|
1 - 0 |
1,70 |
0 komment |
K. Harvick - M. Truex Jr. (New Hampshire)
2020-08-02 21:00
|
0 - 1 |
2,00 |
0 komment |
Erik Jones - Kurt Busch (New Hampshire)
2020-08-02 21:00
|
0 - 1 |
1,80 |
0 komment |
Cha. Elliott - J. Logano (New Hampshire)
2020-08-02 21:00
|
0 - 1 |
1,85 |
0 komment |
C. Bowyer - Jim. Johnson (New Hampshire)
2020-08-02 21:00
|
0 - 1 |
1,80 |
0 komment |
Rögbi – Super Rugby Aotearoa |
Dunedin Highlanders - Auckland Blues
2020-08-02 05:35
|
21 - 32 |
1,48 |
0 komment |
Rögbi – NRL |
Canterbury Bulldogs - Parramatta Eels
2020-08-02 06:00
|
16 - 18 |
1,08 |
0 komment |
Melbourne Storm - Newcastle Knights
2020-08-02 08:05
|
26 - 16 |
1,21 |
0 komment |
Rögbi – Angol Szuperliga |
St. Helens - Catalan Dragons
2020-08-02 17:15
|
34 - 6 |
1,16 |
0 komment |
Huddersfield - Leeds Rhinos
2020-08-02 19:30
|
26 - 26 |
20,00 |
0 komment |
Aussie Rules – AFL |
Gold Coast Suns - Greater Western Sydney
2020-08-02 07:35
|
35 - 61 |
1,34 |
0 komment |
Fremantle - Collingwood
2020-08-02 10:10
|
61 - 49 |
2,70 |
0 komment |
Kerékpár – La Route D´Occitanie,2.szakasz |
P. Sivakov - A. Vlasov
2020-08-02 11:45
|
0 - 1 |
1,80 |
0 komment |
E. Viviani - N. Bonifazio
2020-08-02 11:45
|
0 - 1 |
2,50 |
0 komment |
C. Venturini - A. Pasqualon
2020-08-02 11:45
|
1 - 0 |
1,50 |
0 komment |
M.A. Lopez Moreno - R. Valls
2020-08-02 11:45
|
0 - 1 |
2,20 |
0 komment |
E. Bernal - R. Bardet
2020-08-02 11:45
|
1 - 0 |
1,35 |
0 komment |
L.L. Sanchez Gil - B. Cosnefroy
2020-08-02 11:45
|
1 - 0 |
1,80 |
0 komment |
B. Coquard - S. Colbrelli
2020-08-02 11:45
|
0 - 1 |
2,20 |
0 komment |
Snooker – vb |
Neil Robertson - Liang Wenbo
2020-08-02 11:00
|
10 - 5 |
1,18 |
0 komment |
Yan Bingtao - E. Slessor
2020-08-02 11:00
|
10 - 7 |
1,27 |
0 komment |
R. O'Sullivan - T. Un-Nooh
2020-08-02 15:30
|
10 - 1 |
1,20 |
0 komment |
Asztalitenisz – Liga Pro |
O. Shagarov - T. Yusipov
2020-08-02 00:00
|
1 - 3 |
2,80 |
0 komment |
I. Afanasyev - A. Girevenkov
2020-08-02 00:15
|
3 - 2 |
1,73 |
0 komment |
O. Pronin - S. Bychkov
2020-08-02 00:15
|
0 - 3 |
1,33 |
0 komment |
T. Turabekov - A. Pravednov
2020-08-02 00:30
|
3 - 2 |
3,30 |
0 komment |
D. Lavrinenko - A. Serebrennikov
2020-08-02 00:45
|
0 - 3 |
1,36 |
0 komment |
A. Klavdenkov - A. Kudryavtsev
2020-08-02 00:45
|
3 - 0 |
1,30 |
0 komment |
N. Zhurba - T. Yusipov
2020-08-02 01:00
|
3 - 0 |
1,98 |
0 komment |
Dmi. Kolesnikov - A. Girevenkov
2020-08-02 01:15
|
3 - 0 |
1,41 |
0 komment |
V. Nemashkalo - S. Bychkov
2020-08-02 01:15
|
2 - 3 |
1,20 |
0 komment |
A. Pravednov - O. Shagarov
2020-08-02 01:30
|
3 - 1 |
2,04 |
0 komment |
A. Serebrennikov - O. Pronin
2020-08-02 01:45
|
1 - 3 |
2,75 |
0 komment |
A. Kudryavtsev - I. Afanasyev
2020-08-02 01:45
|
1 - 3 |
1,50 |
0 komment |
T. Yusipov - T. Turabekov
2020-08-02 02:00
|
3 - 1 |
1,52 |
0 komment |
A. Girevenkov - A. Klavdenkov
2020-08-02 02:15
|
3 - 1 |
2,33 |
0 komment |
S. Bychkov - D. Lavrinenko
2020-08-02 02:15
|
3 - 1 |
1,37 |
0 komment |
A. Pravednov - N. Zhurba
2020-08-02 02:30
|
3 - 1 |
1,53 |
0 komment |
A. Serebrennikov - V. Nemashkalo
2020-08-02 02:45
|
1 - 3 |
2,22 |
0 komment |
A. Kudryavtsev - Dmi. Kolesnikov
2020-08-02 02:45
|
1 - 3 |
1,46 |
0 komment |
D. Lavrinenko - O. Pronin
2020-08-02 03:15
|
1 - 0 |
1,49 |
0 komment |
S. Muslikov - O. Melkov
2020-08-02 06:30
|
1 - 3 |
1,40 |
0 komment |
S.Y. Skotnikov - I. Poletaev
2020-08-02 06:45
|
2 - 3 |
1,41 |
0 komment |
M. Sverdlov - P. Vshivkov
2020-08-02 07:00
|
3 - 0 |
1,31 |
0 komment |
S. Bazhanov - V. Sinkovskiy
2020-08-02 07:15
|
3 - 2 |
1,85 |
0 komment |
O. Nikiforov - A. Arutiunyan
2020-08-02 07:15
|
1 - 3 |
1,99 |
0 komment |
O. Melkov - M. Sverdlov
2020-08-02 07:30
|
3 - 1 |
1,61 |
0 komment |
I. Poletaev - O. Nikiforov
2020-08-02 07:45
|
3 - 0 |
1,85 |
0 komment |
A. Sadkov - S. Bazhanov
2020-08-02 07:45
|
2 - 3 |
2,09 |
0 komment |
P. Vshivkov - S. Muslikov
2020-08-02 08:00
|
0 - 3 |
1,61 |
0 komment |
V. Sinkovskiy - I. Pandur
2020-08-02 08:15
|
3 - 1 |
1,61 |
0 komment |
A. Arutiunyan - S.Y. Skotnikov
2020-08-02 08:15
|
3 - 2 |
1,85 |
0 komment |
S. Muslikov - M. Sverdlov
2020-08-02 08:30
|
1 - 3 |
1,81 |
0 komment |
I. Pandur - S. Bazhanov
2020-08-02 08:45
|
3 - 0 |
2,09 |
0 komment |
S.Y. Skotnikov - O. Nikiforov
2020-08-02 08:45
|
3 - 1 |
2,90 |
0 komment |
O. Melkov - P. Vshivkov
2020-08-02 09:00
|
0 - 3 |
2,57 |
0 komment |
A. Sadkov - V. Sinkovskiy
2020-08-02 09:15
|
3 - 1 |
1,81 |
0 komment |
I. Poletaev - A. Arutiunyan
2020-08-02 09:15
|
3 - 1 |
1,85 |
0 komment |
Ale. Kuznetsov - A. Ekzhanov
2020-08-02 10:30
|
3 - 1 |
1,99 |
0 komment |
G.V. Vahnin - Ser. Morozov
2020-08-02 10:45
|
2 - 3 |
4,35 |
0 komment |
Igor Kovalev - Ale. Petrov
2020-08-02 10:45
|
1 - 3 |
2,09 |
0 komment |
A. Suslov - E. Tyurin
2020-08-02 11:00
|
1 - 3 |
1,53 |
0 komment |
A. Lytko - A. Pravednov
2020-08-02 11:15
|
2 - 3 |
2,04 |
0 komment |
M. Pronkin - O. Suharkov
2020-08-02 11:15
|
3 - 2 |
1,49 |
0 komment |
A. Ekzhanov - A. Suslov
2020-08-02 11:30
|
3 - 0 |
1,81 |
0 komment |
Ser. Morozov - M. Pronkin
2020-08-02 11:45
|
0 - 3 |
1,41 |
0 komment |
Ale. Petrov - A. Lytko
2020-08-02 11:45
|
3 - 0 |
1,73 |
0 komment |
E. Tyurin - Ale. Kuznetsov
2020-08-02 12:00
|
3 - 0 |
1,61 |
0 komment |
O. Suharkov - G.V. Vahnin
2020-08-02 12:15
|
2 - 3 |
1,61 |
0 komment |
A. Pravednov - Igor Kovalev
2020-08-02 12:15
|
1 - 3 |
1,28 |
0 komment |
Ale. Kuznetsov - A. Suslov
2020-08-02 12:30
|
1 - 3 |
2,09 |
0 komment |
Igor Kovalev - A. Lytko
2020-08-02 12:45
|
1 - 3 |
2,33 |
0 komment |
G.V. Vahnin - M. Pronkin
2020-08-02 12:45
|
0 - 3 |
2,90 |
0 komment |
A. Ekzhanov - E. Tyurin
2020-08-02 13:00
|
3 - 1 |
2,44 |
0 komment |
Ser. Morozov - O. Suharkov
2020-08-02 13:15
|
1 - 3 |
1,53 |
0 komment |
Ale. Petrov - A. Pravednov
2020-08-02 13:15
|
0 - 3 |
1,41 |
0 komment |
D. Tikhnenko - A. Yakovlev
2020-08-02 14:30
|
3 - 2 |
1,91 |
0 komment |
M. Cheklin - Sem. Korolev
2020-08-02 14:45
|
3 - 1 |
1,84 |
0 komment |
E. Kryuchkov - A. Trushkin
2020-08-02 14:45
|
3 - 0 |
1,58 |
0 komment |
V. Chernov - O. Belugin
2020-08-02 15:00
|
3 - 0 |
1,99 |
0 komment |
D. Derzkov - I. Lednev
2020-08-02 15:15
|
0 - 3 |
1,61 |
0 komment |
Demic Ying - A. Shirshov
2020-08-02 15:15
|
1 - 3 |
1,73 |
0 komment |
A. Yakovlev - V. Chernov
2020-08-02 15:30
|
1 - 3 |
1,85 |
0 komment |
A. Trushkin - D. Derzkov
2020-08-02 15:45
|
3 - 0 |
1,81 |
0 komment |
Sem. Korolev - Demic Ying
2020-08-02 15:45
|
3 - 1 |
2,34 |
0 komment |
O. Belugin - D. Tikhnenko
2020-08-02 16:00
|
1 - 3 |
1,31 |
0 komment |
I. Lednev - E. Kryuchkov
2020-08-02 16:15
|
3 - 2 |
1,85 |
0 komment |
A. Shirshov - M. Cheklin
2020-08-02 16:15
|
3 - 1 |
1,58 |
0 komment |
D. Tikhnenko - V. Chernov
2020-08-02 16:30
|
0 - 3 |
2,27 |
0 komment |
M. Cheklin - Demic Ying
2020-08-02 16:45
|
3 - 0 |
1,85 |
0 komment |
E. Kryuchkov - D. Derzkov
2020-08-02 16:45
|
3 - 2 |
1,95 |
0 komment |
A. Yakovlev - O. Belugin
2020-08-02 17:00
|
3 - 0 |
1,45 |
0 komment |
Sem. Korolev - A. Shirshov
2020-08-02 17:15
|
3 - 1 |
1,99 |
0 komment |
A. Trushkin - I. Lednev
2020-08-02 17:15
|
1 - 3 |
1,58 |
0 komment |
I. Zemit - V. Beliakov
2020-08-02 18:30
|
3 - 2 |
1,80 |
0 komment |
I. Moshkov - S. Nikulin
2020-08-02 18:45
|
0 - 3 |
1,50 |
0 komment |
Ser. Medvedev - M.A. Bokov
2020-08-02 18:45
|
3 - 1 |
1,48 |
0 komment |
A. Ermilov - V. Kasatkin
2020-08-02 19:00
|
3 - 1 |
1,53 |
0 komment |
A. Voronov - P. Tarutin
2020-08-02 19:15
|
3 - 0 |
1,80 |
0 komment |
A. Gribkov - V. Bazilevsky
2020-08-02 19:15
|
3 - 2 |
2,57 |
0 komment |
V. Beliakov - A. Ermilov
2020-08-02 19:30
|
2 - 3 |
1,50 |
0 komment |
M.A. Bokov - A. Voronov
2020-08-02 19:45
|
1 - 3 |
1,74 |
0 komment |
S. Nikulin - A. Gribkov
2020-08-02 19:45
|
3 - 1 |
1,74 |
0 komment |
V. Kasatkin - I. Zemit
2020-08-02 20:00
|
3 - 2 |
2,24 |
0 komment |
V. Bazilevsky - I. Moshkov
2020-08-02 20:15
|
1 - 3 |
1,74 |
0 komment |
P. Tarutin - Ser. Medvedev
2020-08-02 20:15
|
3 - 2 |
2,30 |
0 komment |
I. Zemit - A. Ermilov
2020-08-02 20:30
|
2 - 3 |
2,17 |
0 komment |
I. Moshkov - A. Gribkov
2020-08-02 20:45
|
3 - 2 |
1,97 |
0 komment |
Ser. Medvedev - A. Voronov
2020-08-02 20:45
|
1 - 3 |
2,17 |
0 komment |
V. Beliakov - V. Kasatkin
2020-08-02 21:00
|
3 - 1 |
2,27 |
0 komment |
M.A. Bokov - P. Tarutin
2020-08-02 21:15
|
0 - 3 |
1,81 |
0 komment |
S. Nikulin - V. Bazilevsky
2020-08-02 21:15
|
3 - 1 |
2,69 |
0 komment |
Ale. Petrov - T. Yusipov
2020-08-02 22:30
|
2 - 3 |
1,71 |
0 komment |
K. Churin - N. Tarasenkov
2020-08-02 22:45
|
0 - 3 |
1,97 |
0 komment |
Dmi. Kolesnikov - Y. Merkushin
2020-08-02 22:45
|
0 - 3 |
2,50 |
0 komment |
V. Marshalov - A. Klavdenkov
2020-08-02 23:15
|
3 - 2 |
3,30 |
0 komment |
S. Myagkov - D. Molodtsov
2020-08-02 23:15
|
0 - 3 |
1,84 |
0 komment |
T. Yusipov - S. Ogay
2020-08-02 23:30
|
0 - 3 |
1,65 |
0 komment |
N. Tarasenkov - D. Lavrinenko
2020-08-02 23:45
|
3 - 2 |
1,44 |
0 komment |
Y. Merkushin - A. Kudryavtsev
2020-08-02 23:45
|
3 - 0 |
1,84 |
0 komment |
Asztalitenisz – TT Cup |
Mak. Kolos - I. Kozyr
2020-08-02 00:30
|
1 - 3 |
1,72 |
0 komment |
O. Oleskevych - A. Krutko
2020-08-02 07:25
|
2 - 3 |
2,08 |
0 komment |
O. Didukh - A. Tuzhylin
2020-08-02 07:35
|
2 - 3 |
2,44 |
0 komment |
S. Matviienko - V. Shvidkiy
2020-08-02 07:40
|
1 - 3 |
1,33 |
0 komment |
N. Mosiuk - Vit. Boiko
2020-08-02 07:50
|
3 - 1 |
1,57 |
0 komment |
S. Boiko - S. Tsybulin
2020-08-02 08:00
|
3 - 1 |
2,12 |
0 komment |
V. Efimov - A. Limonov
2020-08-02 08:10
|
3 - 1 |
1,30 |
0 komment |
M. Mykhaylovich - S. Rutskiy
2020-08-02 08:25
|
3 - 0 |
1,35 |
0 komment |
V. Yunchyk - A. Krutko
2020-08-02 08:35
|
1 - 3 |
1,73 |
0 komment |
V. Lyevshyn - A. Tuzhylin
2020-08-02 08:45
|
3 - 1 |
2,16 |
0 komment |
I. Solovyov - V. Shvidkiy
2020-08-02 08:50
|
0 - 3 |
1,42 |
0 komment |
Y. Kravets - Vit. Boiko
2020-08-02 09:00
|
3 - 2 |
1,56 |
0 komment |
S. Tsybulin - Evg. Kibka
2020-08-02 09:10
|
0 - 3 |
2,90 |
0 komment |
O. Didukh - V. Efimov
2020-08-02 09:20
|
2 - 3 |
2,45 |
0 komment |
N. Mosiuk - M. Mykhaylovich
2020-08-02 09:35
|
3 - 0 |
1,35 |
0 komment |
O. Oleskevych - S. Boiko
2020-08-02 09:45
|
3 - 1 |
2,00 |
0 komment |
V. Lyevshyn - A. Limonov
2020-08-02 09:55
|
3 - 1 |
1,34 |
0 komment |
I. Solovyov - S. Udovichenko
2020-08-02 10:00
|
2 - 3 |
1,28 |
0 komment |
Y. Kravets - S. Rutskiy
2020-08-02 10:10
|
3 - 0 |
1,24 |
0 komment |
V. Yunchyk - S. Tsybulin
2020-08-02 10:20
|
3 - 1 |
1,99 |
0 komment |
V. Efimov - A. Tuzhylin
2020-08-02 10:30
|
3 - 1 |
1,68 |
0 komment |
M. Mykhaylovich - Vit. Boiko
2020-08-02 10:45
|
3 - 0 |
2,00 |
0 komment |
S. Boiko - A. Krutko
2020-08-02 10:55
|
3 - 2 |
2,24 |
0 komment |
V. Lyevshyn - V. Efimov
2020-08-02 11:05
|
2 - 3 |
1,42 |
0 komment |
Y. Kravets - M. Mykhaylovich
2020-08-02 11:20
|
3 - 1 |
1,44 |
0 komment |
O. Oleskevych - Evg. Kibka
2020-08-02 11:30
|
2 - 3 |
1,98 |
0 komment |
O. Didukh - A. Limonov
2020-08-02 11:40
|
3 - 0 |
1,18 |
0 komment |
S. Matviienko - S. Udovichenko
2020-08-02 11:45
|
2 - 3 |
1,47 |
0 komment |
N. Mosiuk - S. Rutskiy
2020-08-02 11:55
|
3 - 0 |
1,18 |
0 komment |
V. Yunchyk - S. Boiko
2020-08-02 12:05
|
3 - 1 |
1,30 |
0 komment |
V. Lyevshyn - O. Didukh
2020-08-02 12:15
|
3 - 1 |
3,30 |
0 komment |
I. Solovyov - S. Matviienko
2020-08-02 12:20
|
3 - 2 |
1,65 |
0 komment |
Y. Kravets - N. Mosiuk
2020-08-02 12:30
|
3 - 1 |
2,04 |
0 komment |
O. Oleskevych - S. Tsybulin
2020-08-02 12:40
|
0 - 3 |
2,16 |
0 komment |
A. Limonov - A. Tuzhylin
2020-08-02 12:50
|
3 - 2 |
2,70 |
0 komment |
S. Udovichenko - V. Shvidkiy
2020-08-02 12:55
|
2 - 3 |
1,54 |
0 komment |
S. Rutskiy - Vit. Boiko
2020-08-02 13:05
|
0 - 3 |
2,04 |
0 komment |
A. Krutko - Evg. Kibka
2020-08-02 13:15
|
3 - 2 |
1,58 |
0 komment |
V. Yunchyk - O. Oleskevych
2020-08-02 13:50
|
3 - 2 |
1,37 |
0 komment |
S. Boiko - Evg. Kibka
2020-08-02 14:25
|
3 - 0 |
1,99 |
0 komment |
A. Gaponov - D. Shcherbak
2020-08-02 14:35
|
2 - 3 |
1,85 |
0 komment |
S. Panchenko - D. Belanchik
2020-08-02 14:40
|
3 - 2 |
1,73 |
0 komment |
S. Tsybulin - A. Krutko
2020-08-02 15:00
|
3 - 1 |
1,85 |
0 komment |
V. Kalugin - O. Tkachenko
2020-08-02 15:10
|
3 - 2 |
2,55 |
0 komment |
A. Sydorenko - V. Paukov
2020-08-02 15:15
|
1 - 3 |
1,59 |
0 komment |
A. Kuharchuk - V. Kodola
2020-08-02 15:20
|
3 - 0 |
1,85 |
0 komment |
V. Tokar - I. Piskorskyu
2020-08-02 15:25
|
3 - 0 |
1,63 |
0 komment |
Vol. Maksuta - D. Shcherbak
2020-08-02 15:45
|
1 - 3 |
1,28 |
0 komment |
A. Nesterenko - D. Belanchik
2020-08-02 15:50
|
3 - 2 |
1,64 |
0 komment |
M. Tovkach - Ale. Medvedev
2020-08-02 15:55
|
3 - 2 |
2,08 |
0 komment |
V. Zharskiy - A. Zenyuk
2020-08-02 16:00
|
3 - 2 |
1,41 |
0 komment |
A. Gaponov - V. Kalugin
2020-08-02 16:20
|
3 - 0 |
1,42 |
0 komment |
S. Panchenko - A. Sydorenko
2020-08-02 16:25
|
3 - 0 |
1,56 |
0 komment |
Vla. Yamchuk - V. Kodola
2020-08-02 16:30
|
3 - 0 |
1,45 |
0 komment |
D. Zenyuk - V. Tokar
2020-08-02 16:35
|
1 - 3 |
2,27 |
0 komment |
Vol. Maksuta - O. Tkachenko
2020-08-02 16:55
|
3 - 2 |
3,15 |
0 komment |
A. Nesterenko - V. Paukov
2020-08-02 17:00
|
3 - 1 |
3,70 |
0 komment |
A. Kuharchuk - M. Tovkach
2020-08-02 17:05
|
3 - 2 |
2,39 |
0 komment |
V. Zharskiy - I. Piskorskyu
2020-08-02 17:10
|
1 - 3 |
2,24 |
0 komment |
B. Omelchuk - I. Fashchevskiy
2020-08-02 17:20
|
1 - 3 |
1,73 |
0 komment |
O. Tytyunnik - V. Volokhov
2020-08-02 17:25
|
3 - 0 |
1,49 |
0 komment |
V. Kalugin - D. Shcherbak
2020-08-02 17:30
|
0 - 3 |
1,67 |
0 komment |
A. Sydorenko - D. Belanchik
2020-08-02 17:35
|
0 - 3 |
1,73 |
0 komment |
Vla. Yamchuk - Ale. Medvedev
2020-08-02 17:40
|
3 - 0 |
1,52 |
0 komment |
V. Tokar - A. Zenyuk
2020-08-02 17:45
|
3 - 1 |
2,10 |
0 komment |
O. Yarovoi - P. Pugach
2020-08-02 17:55
|
3 - 2 |
3,50 |
0 komment |
B. Omelchuk - V. Volokhov
2020-08-02 18:00
|
3 - 1 |
1,59 |
0 komment |
Vol. Maksuta - V. Kalugin
2020-08-02 18:05
|
1 - 3 |
2,09 |
0 komment |
A. Nesterenko - A. Sydorenko
2020-08-02 18:10
|
2 - 3 |
2,14 |
0 komment |
M. Tovkach - V. Kodola
2020-08-02 18:15
|
3 - 0 |
1,46 |
0 komment |
V. Zharskiy - V. Tokar
2020-08-02 18:20
|
0 - 3 |
2,26 |
0 komment |
P. Pugach - I. Fashchevskiy
2020-08-02 18:30
|
3 - 0 |
1,58 |
0 komment |
O. Tytyunnik - O. Yarovoi
2020-08-02 18:35
|
3 - 1 |
1,20 |
0 komment |
A. Gaponov - O. Tkachenko
2020-08-02 18:40
|
3 - 2 |
2,22 |
0 komment |
S. Panchenko - V. Paukov
2020-08-02 18:45
|
3 - 0 |
1,98 |
0 komment |
D. Zenyuk - I. Piskorskyu
2020-08-02 18:55
|
3 - 0 |
1,33 |
0 komment |
B. Omelchuk - P. Pugach
2020-08-02 19:05
|
0 - 3 |
1,61 |
0 komment |
O. Yarovoi - V. Volokhov
2020-08-02 19:10
|
3 - 1 |
1,23 |
0 komment |
Vol. Maksuta - A. Gaponov
2020-08-02 19:15
|
1 - 3 |
1,67 |
0 komment |
A. Nesterenko - S. Panchenko
2020-08-02 19:20
|
0 - 3 |
1,76 |
0 komment |
A. Kuharchuk - Ale. Medvedev
2020-08-02 19:25
|
3 - 0 |
1,26 |
0 komment |
V. Zharskiy - D. Zenyuk
2020-08-02 19:30
|
0 - 3 |
1,57 |
0 komment |
O. Tytyunnik - I. Fashchevskiy
2020-08-02 19:40
|
3 - 1 |
1,86 |
0 komment |
B. Omelchuk - O. Yarovoi
2020-08-02 19:45
|
1 - 3 |
1,99 |
0 komment |
O. Tkachenko - D. Shcherbak
2020-08-02 19:50
|
2 - 3 |
2,22 |
0 komment |
V. Paukov - D. Belanchik
2020-08-02 19:55
|
3 - 2 |
1,26 |
0 komment |
Vla. Yamchuk - A. Kuharchuk
2020-08-02 20:00
|
3 - 1 |
1,50 |
0 komment |
I. Piskorskyu - A. Zenyuk
2020-08-02 20:05
|
3 - 1 |
2,68 |
0 komment |
O. Tytyunnik - P. Pugach
2020-08-02 20:15
|
1 - 3 |
1,58 |
0 komment |
V. Volokhov - I. Fashchevskiy
2020-08-02 20:20
|
1 - 3 |
1,33 |
0 komment |
Ale. Medvedev - V. Kodola
2020-08-02 20:35
|
3 - 1 |
1,94 |
0 komment |
B. Omelchuk - O. Tytyunnik
2020-08-02 20:50
|
0 - 3 |
1,54 |
0 komment |
O. Yarovoi - I. Fashchevskiy
2020-08-02 20:55
|
3 - 2 |
2,44 |
0 komment |
P. Pugach - V. Volokhov
2020-08-02 21:25
|
3 - 0 |
1,50 |
0 komment |
Asztalitenisz – Setka Cup, női egyes |
Kat. Somova - D. Evtodiy
2020-08-02 07:15
|
1 - 3 |
1,64 |
0 komment |
T. Yaroshenko - A. Tyslyna
2020-08-02 07:45
|
3 - 1 |
1,67 |
0 komment |
Svi. Ogarenko - D. Tishchenko
2020-08-02 07:50
|
0 - 3 |
1,20 |
0 komment |
L. Andreeva - M. Saltanovskaya
2020-08-02 08:15
|
2 - 3 |
1,61 |
0 komment |
T. Dyakun - Ole. Kuznets
2020-08-02 08:20
|
3 - 0 |
1,53 |
0 komment |
Yevg. Severina - J. Trigub
2020-08-02 08:25
|
1 - 3 |
1,53 |
0 komment |
Kat. Somova - A. Tyslyna
2020-08-02 08:45
|
0 - 3 |
1,58 |
0 komment |
Val. Kovalenko - Lyu. Kudrey
2020-08-02 08:50
|
1 - 3 |
2,33 |
0 komment |
A. Gordinskaya - A. Lapa
2020-08-02 08:55
|
1 - 3 |
1,32 |
0 komment |
M. Saltanovskaya - D. Evtodiy
2020-08-02 09:15
|
3 - 2 |
2,33 |
0 komment |
Svi. Ogarenko - Ole. Kuznets
2020-08-02 09:20
|
3 - 0 |
2,62 |
0 komment |
M. Povaliaieva - J. Trigub
2020-08-02 09:25
|
0 - 3 |
1,15 |
0 komment |
T. Yaroshenko - L. Andreeva
2020-08-02 09:45
|
2 - 3 |
1,95 |
0 komment |
Lyu. Kudrey - D. Tishchenko
2020-08-02 09:50
|
3 - 2 |
2,90 |
0 komment |
Kat. Somova - M. Saltanovskaya
2020-08-02 10:15
|
0 - 3 |
1,54 |
0 komment |
T. Dyakun - Val. Kovalenko
2020-08-02 10:20
|
1 - 3 |
1,37 |
0 komment |
Yevg. Severina - A. Gordinskaya
2020-08-02 10:25
|
3 - 2 |
1,53 |
0 komment |
L. Andreeva - A. Tyslyna
2020-08-02 10:45
|
3 - 2 |
1,73 |
0 komment |
Svi. Ogarenko - Lyu. Kudrey
2020-08-02 10:50
|
0 - 3 |
1,49 |
0 komment |
M. Povaliaieva - A. Lapa
2020-08-02 10:55
|
1 - 3 |
1,33 |
0 komment |
T. Yaroshenko - D. Evtodiy
2020-08-02 11:15
|
3 - 2 |
2,95 |
0 komment |
Val. Kovalenko - Ole. Kuznets
2020-08-02 11:20
|
3 - 2 |
1,92 |
0 komment |
A. Gordinskaya - J. Trigub
2020-08-02 11:25
|
0 - 3 |
1,17 |
0 komment |
Kat. Somova - L. Andreeva
2020-08-02 11:45
|
3 - 2 |
1,58 |
0 komment |
T. Dyakun - D. Tishchenko
2020-08-02 11:50
|
3 - 0 |
1,53 |
0 komment |
T. Yaroshenko - M. Saltanovskaya
2020-08-02 12:15
|
1 - 3 |
1,31 |
0 komment |
Svi. Ogarenko - Val. Kovalenko
2020-08-02 12:20
|
0 - 3 |
1,51 |
0 komment |
M. Povaliaieva - A. Gordinskaya
2020-08-02 12:25
|
0 - 3 |
1,23 |
0 komment |
A. Tyslyna - D. Evtodiy
2020-08-02 12:45
|
1 - 3 |
2,18 |
0 komment |
T. Dyakun - Lyu. Kudrey
2020-08-02 12:50
|
0 - 3 |
2,43 |
0 komment |
Yevg. Severina - A. Lapa
2020-08-02 12:55
|
3 - 2 |
2,01 |
0 komment |
Kat. Somova - T. Yaroshenko
2020-08-02 13:15
|
3 - 2 |
1,99 |
0 komment |
Ole. Kuznets - D. Tishchenko
2020-08-02 13:20
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
L. Andreeva - D. Evtodiy
2020-08-02 13:45
|
0 - 3 |
1,53 |
0 komment |
Svi. Ogarenko - T. Dyakun
2020-08-02 13:50
|
0 - 3 |
1,21 |
0 komment |
M. Povaliaieva - Yevg. Severina
2020-08-02 13:55
|
0 - 3 |
1,67 |
0 komment |
M. Saltanovskaya - A. Tyslyna
2020-08-02 14:15
|
3 - 2 |
2,00 |
0 komment |
Val. Kovalenko - D. Tishchenko
2020-08-02 14:20
|
2 - 3 |
1,52 |
0 komment |
Lyu. Kudrey - Ole. Kuznets
2020-08-02 14:50
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
A. Lapa - J. Trigub
2020-08-02 14:55
|
3 - 2 |
2,09 |
0 komment |
Asztalitenisz – TT Cup, női egyes |
I. Aseeva - N. Khmelevskaia
2020-08-02 07:30
|
2 - 3 |
1,86 |
0 komment |
I. Yaroshkina - V. Overchuk
2020-08-02 07:45
|
0 - 3 |
1,32 |
0 komment |
O. Telezhinskaya - K. Hubanova
2020-08-02 08:20
|
3 - 0 |
1,28 |
0 komment |
G. Telnaya - N. Khmelevskaia
2020-08-02 08:40
|
1 - 3 |
2,95 |
0 komment |
I. Yaroshkina - O. Telezhinskaya
2020-08-02 09:30
|
0 - 3 |
1,30 |
0 komment |
I. Aseeva - O. Melnik
2020-08-02 09:50
|
3 - 1 |
1,46 |
0 komment |
O. Telezhinskaya - V. Overchuk
2020-08-02 10:40
|
3 - 2 |
1,68 |
0 komment |
O. Melnik - N. Khmelevskaia
2020-08-02 11:00
|
1 - 3 |
1,99 |
0 komment |
I. Aseeva - V. Kondratenko
2020-08-02 11:35
|
1 - 3 |
1,56 |
0 komment |
I. Yaroshkina - K. Hubanova
2020-08-02 11:50
|
1 - 3 |
2,08 |
0 komment |
G. Telnaya - O. Melnik
2020-08-02 12:10
|
3 - 1 |
1,58 |
0 komment |
K. Hubanova - V. Overchuk
2020-08-02 13:00
|
0 - 3 |
1,67 |
0 komment |
N. Khmelevskaia - V. Kondratenko
2020-08-02 13:20
|
1 - 3 |
1,46 |
0 komment |
G. Telnaya - I. Aseeva
2020-08-02 13:55
|
3 - 2 |
1,76 |
0 komment |
O. Melnik - V. Kondratenko
2020-08-02 14:30
|
0 - 3 |
1,42 |
0 komment |
Asztalitenisz – Win Cup, férfi egyes |
N. Kuleshov - R. Rafikov
2020-08-02 07:30
|
3 - 1 |
1,60 |
0 komment |
M. Butkov - A. Borodachev
2020-08-02 07:30
|
2 - 3 |
1,42 |
0 komment |
S. Zemyancev - O. Malov
2020-08-02 07:30
|
0 - 3 |
1,54 |
0 komment |
R. Tsubera - I. Sukovatiy
2020-08-02 07:45
|
0 - 3 |
1,39 |
0 komment |
V. Dyakov - D. Kushko
2020-08-02 08:00
|
1 - 3 |
1,39 |
0 komment |
A. Naida - A. Borodachev
2020-08-02 08:00
|
1 - 3 |
2,32 |
0 komment |
S. Baranovskiy - O. Malov
2020-08-02 08:00
|
0 - 3 |
1,85 |
0 komment |
O. Pavlyuk - Sergey Skachenko
2020-08-02 08:15
|
3 - 0 |
1,32 |
0 komment |
S. Zemyancev - R. Cherevko
2020-08-02 08:30
|
3 - 0 |
1,54 |
0 komment |
A. Naida - A. Grishchenko
2020-08-02 08:30
|
3 - 0 |
2,00 |
0 komment |
N. Kuleshov - D. Kushko
2020-08-02 08:30
|
1 - 3 |
2,17 |
0 komment |
R. Tsubera - Sergey Skachenko
2020-08-02 08:45
|
0 - 3 |
2,53 |
0 komment |
M. Butkov - A. Naida
2020-08-02 09:00
|
3 - 1 |
3,45 |
0 komment |
V. Dyakov - R. Rafikov
2020-08-02 09:00
|
3 - 2 |
1,46 |
0 komment |
S. Baranovskiy - S. Zemyancev
2020-08-02 09:00
|
1 - 3 |
2,53 |
0 komment |
O. Pavlyuk - I. Sukovatiy
2020-08-02 09:15
|
3 - 0 |
1,43 |
0 komment |
O. Malov - R. Cherevko
2020-08-02 09:30
|
3 - 1 |
1,54 |
0 komment |
A. Borodachev - A. Grishchenko
2020-08-02 09:30
|
3 - 0 |
2,53 |
0 komment |
N. Kuleshov - V. Dyakov
2020-08-02 09:30
|
1 - 3 |
3,30 |
0 komment |
D. Kushko - R. Rafikov
2020-08-02 10:00
|
1 - 3 |
1,54 |
0 komment |
Sergey Skachenko - I. Sukovatiy
2020-08-02 10:15
|
3 - 1 |
2,00 |
0 komment |
Sergey Skachenko - D. Kebalo
2020-08-02 11:45
|
3 - 1 |
3,95 |
0 komment |
O. Pavlyuk - R. Tsubera
2020-08-02 12:45
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Mik. Andreev - V. Burylov
2020-08-02 13:30
|
3 - 1 |
1,58 |
0 komment |
I. Kutniy - M. Cherepnin
2020-08-02 13:30
|
3 - 1 |
2,32 |
0 komment |
Ale. Metla - Kir. Deynega
2020-08-02 13:45
|
3 - 2 |
2,70 |
0 komment |
V. Panasenko - V. Zaychenko
2020-08-02 14:00
|
0 - 3 |
2,43 |
0 komment |
N. Plakhteev - D. Reznichenko
2020-08-02 14:00
|
2 - 3 |
1,67 |
0 komment |
M. Cherepnin - Mik. Andreev
2020-08-02 14:00
|
3 - 2 |
2,23 |
0 komment |
A. Averyanov - Andrii Derevianko
2020-08-02 14:15
|
1 - 3 |
1,79 |
0 komment |
A. Reva - D. Yakobchuk
2020-08-02 14:30
|
1 - 3 |
2,32 |
0 komment |
V. Zaychenko - R. Pirvelli
2020-08-02 14:30
|
0 - 3 |
1,33 |
0 komment |
V. Burylov - Lev. Kuzyo
2020-08-02 14:30
|
2 - 3 |
1,46 |
0 komment |
A. Shapoval - A. Averyanov
2020-08-02 14:45
|
3 - 2 |
1,73 |
0 komment |
N. Plakhteev - D. Yakobchuk
2020-08-02 15:00
|
3 - 2 |
1,59 |
0 komment |
Mik. Andreev - I. Kutniy
2020-08-02 15:00
|
3 - 1 |
1,35 |
0 komment |
M. Cherepnin - V. Panasenko
2020-08-02 15:00
|
3 - 0 |
1,72 |
0 komment |
Yur. Novikov - Ale. Metla
2020-08-02 15:15
|
2 - 3 |
2,53 |
0 komment |
I. Kutniy - V. Burylov
2020-08-02 15:30
|
3 - 2 |
2,25 |
0 komment |
A. Reva - D. Reznichenko
2020-08-02 15:30
|
0 - 3 |
1,74 |
0 komment |
V. Panasenko - Mik. Andreev
2020-08-02 15:30
|
0 - 3 |
1,85 |
0 komment |
N. Plakhteev - A. Reva
2020-08-02 16:00
|
3 - 2 |
1,73 |
0 komment |
Lev. Kuzyo - V. Zaychenko
2020-08-02 16:00
|
3 - 0 |
1,43 |
0 komment |
R. Pirvelli - M. Cherepnin
2020-08-02 16:00
|
3 - 2 |
1,35 |
0 komment |
Andrii Derevianko - A. Shapoval
2020-08-02 16:15
|
1 - 3 |
1,35 |
0 komment |
V. Burylov - V. Zaychenko
2020-08-02 16:30
|
0 - 3 |
2,08 |
0 komment |
D. Yakobchuk - D. Reznichenko
2020-08-02 16:30
|
3 - 0 |
1,67 |
0 komment |
M. Cherepnin - Lev. Kuzyo
2020-08-02 16:30
|
1 - 3 |
1,85 |
0 komment |
Kir. Deynega - Andrii Derevianko
2020-08-02 16:45
|
3 - 1 |
1,32 |
0 komment |
I. Kutniy - V. Panasenko
2020-08-02 17:00
|
3 - 2 |
1,85 |
0 komment |
Ale. Metla - A. Grabskiy
2020-08-02 17:15
|
3 - 0 |
1,92 |
0 komment |
V. Panasenko - V. Burylov
2020-08-02 17:30
|
0 - 3 |
1,42 |
0 komment |
R. Pirvelli - I. Kutniy
2020-08-02 17:30
|
3 - 2 |
1,46 |
0 komment |
A. Averyanov - Ale. Metla
2020-08-02 17:45
|
1 - 3 |
2,17 |
0 komment |
V. Zaychenko - M. Cherepnin
2020-08-02 18:00
|
3 - 2 |
3,60 |
0 komment |
A. Shapoval - Kir. Deynega
2020-08-02 18:15
|
3 - 2 |
3,30 |
0 komment |
Mik. Andreev - V. Zaychenko
2020-08-02 18:30
|
3 - 2 |
1,37 |
0 komment |
V. Burylov - M. Cherepnin
2020-08-02 18:30
|
3 - 1 |
1,54 |
0 komment |
Yur. Novikov - A. Shapoval
2020-08-02 18:45
|
0 - 3 |
1,92 |
0 komment |
I. Kutniy - Lev. Kuzyo
2020-08-02 19:00
|
3 - 2 |
1,85 |
0 komment |
V. Panasenko - R. Pirvelli
2020-08-02 19:00
|
0 - 3 |
1,57 |
0 komment |
A. Grabskiy - A. Averyanov
2020-08-02 19:15
|
3 - 1 |
3,15 |
0 komment |
R. Pirvelli - V. Burylov
2020-08-02 19:30
|
2 - 3 |
2,23 |
0 komment |
Lev. Kuzyo - V. Panasenko
2020-08-02 19:30
|
3 - 1 |
1,43 |
0 komment |
Andrii Derevianko - A. Grabskiy
2020-08-02 19:45
|
0 - 3 |
1,46 |
0 komment |
R. Pirvelli - Lev. Kuzyo
2020-08-02 20:00
|
3 - 2 |
1,85 |
0 komment |
V. Zaychenko - I. Kutniy
2020-08-02 20:00
|
1 - 3 |
1,43 |
0 komment |
Kir. Deynega - Yur. Novikov
2020-08-02 20:15
|
1 - 3 |
2,53 |
0 komment |
Asztalitenisz – Setka Cup, férfi egyes |
A. Ivashkin - I. Omelchuk
2020-08-02 07:30
|
1 - 3 |
1,85 |
0 komment |
I. Shyndel - O. Dukhovenko
2020-08-02 07:35
|
2 - 3 |
1,58 |
0 komment |
Y. Makovka - E. Populovskyi
2020-08-02 07:40
|
2 - 3 |
2,27 |
0 komment |
M. Mosyuk - Kyr. Yurchenko
2020-08-02 08:00
|
3 - 1 |
1,37 |
0 komment |
T. Arevkin - A. Mytsyk
2020-08-02 08:10
|
3 - 1 |
2,26 |
0 komment |
R. Derypaska - I. Omelchuk
2020-08-02 08:30
|
1 - 3 |
1,35 |
0 komment |
A. Mishchenko - O. Dukhovenko
2020-08-02 08:35
|
1 - 3 |
2,09 |
0 komment |
I. Ponomarchuk - E. Populovskyi
2020-08-02 08:40
|
3 - 2 |
1,33 |
0 komment |
A. Mytsyk - L. Dynaburg
2020-08-02 09:10
|
3 - 2 |
1,73 |
0 komment |
A. Ivashkin - M. Mosyuk
2020-08-02 09:30
|
3 - 1 |
1,37 |
0 komment |
I. Shyndel - K. Kirsanov
2020-08-02 09:35
|
2 - 3 |
2,20 |
0 komment |
Y. Makovka - T. Arevkin
2020-08-02 09:40
|
3 - 2 |
1,45 |
0 komment |
R. Derypaska - Kyr. Yurchenko
2020-08-02 10:00
|
2 - 3 |
1,67 |
0 komment |
I. Ponomarchuk - A. Mytsyk
2020-08-02 10:10
|
1 - 3 |
3,05 |
0 komment |
M. Mosyuk - I. Omelchuk
2020-08-02 10:30
|
2 - 3 |
2,11 |
0 komment |
K. Kirsanov - O. Dukhovenko
2020-08-02 10:35
|
3 - 2 |
1,70 |
0 komment |
T. Arevkin - E. Populovskyi
2020-08-02 10:40
|
3 - 2 |
1,67 |
0 komment |
A. Ivashkin - T. Voytekhov
2020-08-02 11:00
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
I. Shyndel - A. Matiushenko
2020-08-02 11:05
|
3 - 0 |
1,62 |
0 komment |
Y. Makovka - L. Dynaburg
2020-08-02 11:10
|
3 - 1 |
2,12 |
0 komment |
R. Derypaska - M. Mosyuk
2020-08-02 11:30
|
0 - 3 |
1,45 |
0 komment |
A. Mishchenko - K. Kirsanov
2020-08-02 11:35
|
1 - 3 |
2,06 |
0 komment |
I. Ponomarchuk - T. Arevkin
2020-08-02 11:40
|
3 - 0 |
1,41 |
0 komment |
A. Ivashkin - Kyr. Yurchenko
2020-08-02 12:00
|
0 - 3 |
1,99 |
0 komment |
Y. Makovka - A. Mytsyk
2020-08-02 12:10
|
3 - 0 |
1,53 |
0 komment |
I. Omelchuk - T. Voytekhov
2020-08-02 12:30
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
O. Dukhovenko - A. Matiushenko
2020-08-02 12:35
|
3 - 1 |
1,30 |
0 komment |
E. Populovskyi - L. Dynaburg
2020-08-02 12:40
|
3 - 1 |
1,64 |
0 komment |
R. Derypaska - A. Ivashkin
2020-08-02 13:00
|
3 - 1 |
2,09 |
0 komment |
A. Mishchenko - I. Shyndel
2020-08-02 13:05
|
3 - 1 |
1,32 |
0 komment |
I. Ponomarchuk - Y. Makovka
2020-08-02 13:10
|
3 - 2 |
1,69 |
0 komment |
K. Kirsanov - A. Matiushenko
2020-08-02 13:35
|
3 - 1 |
1,32 |
0 komment |
T. Arevkin - L. Dynaburg
2020-08-02 13:40
|
3 - 1 |
1,58 |
0 komment |
Kyr. Yurchenko - I. Omelchuk
2020-08-02 14:00
|
3 - 0 |
1,97 |
0 komment |
A. Mytsyk - E. Populovskyi
2020-08-02 14:10
|
2 - 3 |
1,70 |
0 komment |
I. Udovenko - S. Levytskyi
2020-08-02 14:30
|
1 - 3 |
1,85 |
0 komment |
M. Tytskyi - A. Scherbak
2020-08-02 14:35
|
1 - 3 |
1,99 |
0 komment |
D. Atamanchuk - A. Avgustov
2020-08-02 14:40
|
0 - 3 |
1,99 |
0 komment |
P. Khakhamidi - M. Mrykh
2020-08-02 14:45
|
0 - 3 |
1,58 |
0 komment |
Y. Riadynskyi - S. Burdelnyy
2020-08-02 15:00
|
3 - 0 |
2,07 |
0 komment |
Ser. Bondarenko - S. Kosarev
2020-08-02 15:05
|
3 - 0 |
2,39 |
0 komment |
V. Melnykov - R. Shtukovanyi
2020-08-02 15:10
|
1 - 3 |
1,65 |
0 komment |
K. Rumezhak - Y. Tkachenko
2020-08-02 15:15
|
3 - 2 |
1,67 |
0 komment |
M. Marchuk - A. Paniotov
2020-08-02 15:25
|
0 - 3 |
1,23 |
0 komment |
K. Seliuk - V. Varchenko
2020-08-02 15:30
|
0 - 3 |
2,15 |
0 komment |
M. Balakiriev - S. Khandetsky
2020-08-02 15:35
|
3 - 0 |
1,74 |
0 komment |
P. Zarovnyi - V. Mateush
2020-08-02 15:40
|
1 - 3 |
2,64 |
0 komment |
A. Melchenko - M. Mrykh
2020-08-02 15:45
|
3 - 2 |
2,66 |
0 komment |
I. Udovenko - S. Burdelnyy
2020-08-02 16:00
|
3 - 0 |
1,73 |
0 komment |
M. Tytskyi - S. Kosarev
2020-08-02 16:05
|
3 - 2 |
2,36 |
0 komment |
D. Atamanchuk - R. Shtukovanyi
2020-08-02 16:10
|
1 - 3 |
1,56 |
0 komment |
P. Khakhamidi - K. Rumezhak
2020-08-02 16:15
|
3 - 0 |
1,96 |
0 komment |
B. Kostuk - R. Hnoievoi
2020-08-02 16:25
|
0 - 3 |
1,58 |
0 komment |
S. Khandetsky - A. Scherbak
2020-08-02 16:35
|
2 - 3 |
1,85 |
0 komment |
V. Mateush - A. Avgustov
2020-08-02 16:40
|
3 - 0 |
1,85 |
0 komment |
A. Melchenko - Y. Tkachenko
2020-08-02 16:45
|
3 - 1 |
2,33 |
0 komment |
Ana. Nazarov - A. Kolbasenko
2020-08-02 16:50
|
3 - 0 |
1,45 |
0 komment |
Y. Riadynskyi - K. Seliuk
2020-08-02 17:00
|
2 - 3 |
2,19 |
0 komment |
Ser. Bondarenko - M. Balakiriev
2020-08-02 17:05
|
2 - 3 |
1,53 |
0 komment |
V. Melnykov - P. Zarovnyi
2020-08-02 17:10
|
3 - 2 |
2,17 |
0 komment |
K. Rumezhak - M. Mrykh
2020-08-02 17:15
|
2 - 3 |
1,70 |
0 komment |
A. Aliyev - A. Droshchynskyi
2020-08-02 17:20
|
0 - 3 |
1,48 |
0 komment |
R. Hnoievoi - A. Paniotov
2020-08-02 17:25
|
3 - 0 |
1,67 |
0 komment |
I. Udovenko - V. Varchenko
2020-08-02 17:30
|
3 - 2 |
2,43 |
0 komment |
M. Tytskyi - S. Khandetsky
2020-08-02 17:35
|
3 - 0 |
1,84 |
0 komment |
D. Atamanchuk - V. Mateush
2020-08-02 17:40
|
3 - 1 |
1,75 |
0 komment |
P. Khakhamidi - Y. Tkachenko
2020-08-02 17:45
|
0 - 3 |
1,85 |
0 komment |
Y. Muliukin - D. Shukin
2020-08-02 17:50
|
3 - 2 |
2,09 |
0 komment |
O. Liushnia - B. Kostuk
2020-08-02 17:55
|
2 - 3 |
2,21 |
0 komment |
K. Seliuk - S. Burdelnyy
2020-08-02 18:00
|
2 - 3 |
1,73 |
0 komment |
M. Balakiriev - S. Kosarev
2020-08-02 18:05
|
1 - 3 |
1,51 |
0 komment |
P. Zarovnyi - R. Shtukovanyi
2020-08-02 18:10
|
3 - 2 |
1,45 |
0 komment |
A. Melchenko - K. Rumezhak
2020-08-02 18:15
|
3 - 0 |
2,02 |
0 komment |
Ana. Nazarov - A. Droshchynskyi
2020-08-02 18:20
|
3 - 2 |
1,99 |
0 komment |
M. Marchuk - R. Hnoievoi
2020-08-02 18:25
|
1 - 3 |
1,37 |
0 komment |
Y. Riadynskyi - S. Levytskyi
2020-08-02 18:30
|
3 - 1 |
2,00 |
0 komment |
Ser. Bondarenko - A. Scherbak
2020-08-02 18:35
|
3 - 0 |
1,85 |
0 komment |
V. Melnykov - A. Avgustov
2020-08-02 18:40
|
1 - 3 |
1,31 |
0 komment |
Y. Tkachenko - M. Mrykh
2020-08-02 18:45
|
3 - 1 |
1,85 |
0 komment |
D. Shukin - A. Kolbasenko
2020-08-02 18:50
|
2 - 3 |
2,09 |
0 komment |
I. Udovenko - K. Seliuk
2020-08-02 19:00
|
3 - 1 |
1,67 |
0 komment |
M. Tytskyi - M. Balakiriev
2020-08-02 19:05
|
0 - 3 |
1,49 |
0 komment |
D. Atamanchuk - P. Zarovnyi
2020-08-02 19:10
|
3 - 0 |
1,20 |
0 komment |
A. Melchenko - P. Khakhamidi
2020-08-02 19:15
|
3 - 0 |
1,41 |
0 komment |
A. Aliyev - Y. Muliukin
2020-08-02 19:20
|
3 - 0 |
1,45 |
0 komment |
O. Liushnia - A. Paniotov
2020-08-02 19:25
|
3 - 2 |
1,85 |
0 komment |
Y. Riadynskyi - V. Varchenko
2020-08-02 19:30
|
3 - 0 |
2,95 |
0 komment |
Ser. Bondarenko - S. Khandetsky
2020-08-02 19:35
|
3 - 1 |
1,63 |
0 komment |
V. Melnykov - V. Mateush
2020-08-02 19:40
|
3 - 1 |
1,67 |
0 komment |
Ana. Nazarov - D. Shukin
2020-08-02 19:50
|
3 - 0 |
1,68 |
0 komment |
M. Marchuk - B. Kostuk
2020-08-02 19:55
|
0 - 3 |
1,35 |
0 komment |
S. Burdelnyy - S. Levytskyi
2020-08-02 20:00
|
1 - 3 |
1,85 |
0 komment |
S. Kosarev - A. Scherbak
2020-08-02 20:05
|
1 - 3 |
2,33 |
0 komment |
R. Shtukovanyi - A. Avgustov
2020-08-02 20:10
|
2 - 3 |
1,90 |
0 komment |
Y. Muliukin - A. Droshchynskyi
2020-08-02 20:20
|
3 - 2 |
2,57 |
0 komment |
O. Liushnia - R. Hnoievoi
2020-08-02 20:25
|
2 - 3 |
1,73 |
0 komment |
I. Udovenko - Y. Riadynskyi
2020-08-02 20:30
|
3 - 0 |
1,64 |
0 komment |
M. Tytskyi - Ser. Bondarenko
2020-08-02 20:35
|
3 - 1 |
1,59 |
0 komment |
D. Atamanchuk - V. Melnykov
2020-08-02 20:40
|
3 - 1 |
2,19 |
0 komment |
A. Aliyev - A. Kolbasenko
2020-08-02 20:50
|
2 - 3 |
1,50 |
0 komment |
K. Seliuk - S. Levytskyi
2020-08-02 21:00
|
0 - 3 |
1,73 |
0 komment |
M. Balakiriev - A. Scherbak
2020-08-02 21:05
|
0 - 3 |
2,85 |
0 komment |
P. Zarovnyi - A. Avgustov
2020-08-02 21:10
|
3 - 2 |
1,55 |
0 komment |
Ana. Nazarov - Y. Muliukin
2020-08-02 21:20
|
3 - 2 |
1,46 |
0 komment |
M. Marchuk - O. Liushnia
2020-08-02 21:25
|
2 - 3 |
1,17 |
0 komment |
V. Varchenko - S. Burdelnyy
2020-08-02 21:30
|
3 - 2 |
2,17 |
0 komment |
S. Khandetsky - S. Kosarev
2020-08-02 21:35
|
2 - 3 |
1,51 |
0 komment |
V. Mateush - R. Shtukovanyi
2020-08-02 21:40
|
0 - 3 |
1,85 |
0 komment |
A. Aliyev - D. Shukin
2020-08-02 21:50
|
3 - 2 |
1,85 |
0 komment |
B. Kostuk - A. Paniotov
2020-08-02 21:55
|
0 - 3 |
1,99 |
0 komment |
A. Droshchynskyi - A. Kolbasenko
2020-08-02 22:20
|
1 - 3 |
1,99 |
0 komment |
Ana. Nazarov - A. Aliyev
2020-08-02 22:50
|
2 - 3 |
1,85 |
0 komment |
Y. Muliukin - A. Kolbasenko
2020-08-02 23:20
|
3 - 1 |
2,29 |
0 komment |
D. Shukin - A. Droshchynskyi
2020-08-02 23:50
|
3 - 1 |
1,85 |
0 komment |
Krikett – Finn bajnokság |
Helsinki Gymkhana - Helsinki CC
2020-08-02 09:30
|
0 - 1 |
1,62 |
0 komment |
Finnish-Pakistani - Bengals Tigers
2020-08-02 13:00
|
1 - 0 |
2,23 |
0 komment |
Vízilabda – Magyar Kupa |
Kaposvár - Miskolc
2020-08-02 11:30
|
10 - 8 |
3,75 |
0 komment |
UVSE - Honvéd
2020-08-02 12:30
|
8 - 15 |
1,22 |
0 komment |
BVSC - Pécs
2020-08-02 13:30
|
14 - 4 |
1,15 |
0 komment |
Szeged - Miskolc
2020-08-02 17:30
|
8 - 11 |
2,60 |
0 komment |
Futsal – Orosz bajnokság, rájátszás |
Szinara Jekatyerinburg - Norilszkij Nikel (2.m.)
2020-08-02 10:00
|
2 - 1 |
1,82 |
0 komment |
Tyumeny - Dinamo Szamara (2.m.)
2020-08-02 11:00
|
2 - 2 |
5,25 |
0 komment |
Jugra - Novaja Gener. Sziktivkar (2.m.)
2020-08-02 13:00
|
4 - 1 |
1,17 |
0 komment |
Strandröplabda – German Tour, Düsseldorf, női |
Ludwig L / Kozuch M - Kubickova M / Kvapilova M
2020-08-02 13:10
|
0 - 2 |
4,85 |
0 komment |
Ittlinger S / Laboureur C - Huberli T / Schneider I
2020-08-02 14:00
|
0 - 2 |
2,07 |
0 komment |
Muller S / Schulz S - Bieneck C / Hoffmann J
2020-08-02 14:55
|
2 - 0 |
1,55 |
0 komment |
Strandröplabda – Ljubljana, női |
Trans Hansen / Windeleff - Brailko V / Namike A
2020-08-02 15:00
|
2 - 1 |
1,68 |
0 komment |
OlsenKoellner/NorageBisga - Cools S / Van Den Vonder
2020-08-02 16:00
|
2 - 1 |
1,48 |
0 komment |
Brailko V / Namike A - Cools S / Van Den Vonder
2020-08-02 19:00
|
0 - 2 |
1,76 |
0 komment |
Trans Hansen / Windeleff - OlsenKoellner/NorageBisga
2020-08-02 21:00
|
2 - 0 |
2,29 |
0 komment |
Strandröplabda – Ljubljana |
Bozenk T / Jakopin V - Abbiati A / Andreatta T
2020-08-02 17:00
|
1 - 2 |
1,56 |
0 komment |
Dressler C / Huber A - Doppler C / Horst A
2020-08-02 18:00
|
0 - 2 |
1,54 |
0 komment |
Bozenk T / Jakopin V - Dressler C / Huber A
2020-08-02 20:00
|
1 - 2 |
1,33 |
0 komment |
Abbiati A / Andreatta T - Doppler C / Horst A
2020-08-02 22:00
|
2 - 1 |
2,98 |
0 komment |
Pesapallo – Finn bajnokság |
Sotkamon Jymy - Koskenkorvan Urheilijat
2020-08-02 15:00
|
1 - 0 |
1,24 |
0 komment |
Hyvinkaan Tahko - Kouvolan Pallonlyojat
2020-08-02 15:00
|
1 - 1 |
3,35 |
0 komment |
Kankaanpaan Maila - Kiteen Pallo-90
2020-08-02 16:00
|
2 - 0 |
2,95 |
0 komment |
Manse Tampere - Joensuun Maila
2020-08-02 16:00
|
0 - 2 |
1,34 |
0 komment |
Siilinjarven Pesis - Kempeleen Kiri
2020-08-02 16:00
|
0 - 2 |
1,99 |
0 komment |
Seinäjoen Jymy-Jussit - Pattijoen Raahe
2020-08-02 16:00
|
1 - 0 |
3,70 |
0 komment |
Pesapallo – Finn bajnokság, női |
Jyvaskylan Kirittaret - Seinäjoen Maila-Jussit
2020-08-02 15:00
|
2 - 0 |
1,12 |
0 komment |
Fera Rauma - Hyvinkaan Tahko
2020-08-02 16:00
|
0 - 2 |
1,83 |
0 komment |
MMA – UFC Fight Night, Las Vegas 5. |
J. Emmers - T. Valiev
2020-08-02 00:20
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Mar. Perez - E. Spicely
2020-08-02 00:40
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Ch. Gutierrez - C. Durden
2020-08-02 01:00
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Ray Borg - J. Maness
2020-08-02 01:00
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Johnny Munoz Jr. - J. Maness
2020-08-02 02:05
|
0 - 1 |
1,79 |
0 komment |
F. Saenz - Jon. Martinez
2020-08-02 02:35
|
0 - 1 |
1,35 |
0 komment |
Kev. Holland - Tre. Giles
2020-08-02 03:00
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Ed Herman - G. Meerschaert
2020-08-02 03:20
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
L. Vannata - Bob. Green
2020-08-02 03:40
|
0 - 1 |
2,10 |
0 komment |
Vic. Luque - Ran. Brown
2020-08-02 04:00
|
1 - 0 |
1,45 |
0 komment |
J. Calderwood - J. Maia (női)
2020-08-02 04:20
|
0 - 1 |
2,27 |
0 komment |
Der. Brunson - E. Shahbazyan
2020-08-02 04:50
|
1 - 0 |
3,55 |
0 komment |
Sakk – Legends ofChess,rapid,4játszma |
M. Carlsen - P. Svidler
2020-08-02 16:00
|
2 - 0 |
0,00 |
0 komment |
I. Nepomniachtchi - A. Giri
2020-08-02 16:00
|
2 - 1 |
0,00 |
0 komment |
Ökölvívás – Profi mérkőzés |
Angelo Leo - Tra. Williams
2020-08-02 01:00
|
1 - 0 |
2,23 |
0 komment |
Tra. Williams - R. Aleem
2020-08-02 02:00
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
S. Fulton - Angelo Leo
2020-08-02 03:00
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |