meccsek, eredmények
Labdarúgás – Argentin 2. | |||||
---|---|---|---|---|---|
2019-03-23 01:00 | 0 - 1 | 4,70 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 18:30 | 3 - 1 | 2,02 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 20:00 | 3 - 1 | 2,33 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 23:00 | - | - | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Válogatott mérkőzés | |||||
2019-03-23 01:00 | 1 - 0 | 2,45 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 02:00 | 1 - 0 | 4,05 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 03:15 | 3 - 1 | 2,40 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 13:45 | 1 - 1 | 5,75 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 0 - 1 | 2,80 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 18:00 | 1 - 1 | 9,00 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Új-zélandi bajnokság,rájátszás | |||||
2019-03-23 02:35 | 1 - 0 | 1,72 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Japán 2. | |||||
2019-03-23 06:00 | 1 - 1 | 2,68 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 06:00 | 0 - 1 | 2,95 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 06:00 | 2 - 0 | 1,77 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 06:00 | 1 - 1 | 3,05 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 07:00 | 0 - 1 | 4,25 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 09:00 | 0 - 1 | 2,23 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 1. csoport | |||||
2019-03-23 10:00 | 3 - 1 | 1,31 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 15:00 | 0 - 0 | 4,00 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 3. csoport | |||||
2019-03-23 11:00 | 0 - 1 | 5,25 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 17:00 | 0 - 2 | 1,72 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 7. csoport | |||||
2019-03-23 11:30 | 0 - 2 | 1,87 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 15:00 | 3 - 1 | 1,52 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Dán 3., 1. csoport | |||||
2019-03-23 13:00 | 1 - 1 | 4,65 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 14:00 | 1 - 0 | 1,57 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 14:00 | 3 - 2 | 1,19 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 15:00 | 2 - 1 | 1,19 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 1 - 0 | 1,52 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Dán 3., 2. csoport | |||||
2019-03-23 13:00 | 0 - 3 | 3,95 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 13:00 | 0 - 1 | 2,12 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 14:00 | 2 - 2 | 3,55 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 14:00 | 1 - 0 | 5,25 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 15:00 | 1 - 1 | 3,20 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Angol Liga 1. | |||||
2019-03-23 13:00 | 0 - 1 | 1,76 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 0 - 2 | 2,22 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 2 - 0 | 1,91 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 3 - 1 | 2,12 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 2 - 2 | 3,05 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 2 - 4 | 3,10 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 0 - 1 | 3,10 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 1 - 4 | 2,59 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 5 - 2 | 1,86 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 4 - 0 | 1,76 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 4. csoport | |||||
2019-03-23 13:00 | 5 - 1 | 1,21 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 2 - 0 | 1,37 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Angol Nemzeti Liga | |||||
2019-03-23 13:30 | 3 - 0 | 1,92 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 2 - 0 | 4,60 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 1 - 0 | 3,35 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 2 - 4 | 1,97 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 0 - 2 | 1,82 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 0 - 2 | 3,35 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 0 - 0 | 3,35 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 2 - 2 | 3,05 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Afrikai Nem.Kupája-sel., C cs. | |||||
2019-03-23 14:00 | 1 - 1 | 2,70 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 20:00 | 3 - 0 | 1,06 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Görög 2. | |||||
2019-03-23 14:00 | 1 - 0 | 2,53 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 14:00 | 2 - 1 | 2,02 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 14:00 | 0 - 0 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 14:00 | 0 - 4 | 1,31 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 14:00 | 0 - 0 | 2,75 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Bundesliga 3. | |||||
2019-03-23 14:00 | 3 - 0 | 2,02 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 14:00 | 1 - 0 | 1,82 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 14:00 | 1 - 4 | 3,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 14:00 | 0 - 0 | 3,15 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 14:00 | 2 - 1 | 3,75 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 14:00 | 1 - 1 | 3,25 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Norvég bajnokság, női | |||||
2019-03-23 14:00 | 4 - 3 | 1,13 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 14:00 | 0 - 2 | 4,25 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 15:00 | 0 - 0 | 4,35 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 15:00 | 1 - 0 | 1,87 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Észak-Ír bajnokság | |||||
2019-03-23 14:00 | 1 - 0 | 4,25 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 2 - 2 | 4,45 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 1 - 2 | 6,75 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 18:30 | 0 - 1 | 1,42 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Német bajnokság, női | |||||
2019-03-23 14:00 | 2 - 1 | 1,92 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Olasz C, A csoport | |||||
2019-03-23 14:30 | 0 - 0 | 2,63 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 14:30 | 1 - 3 | 2,58 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 14:30 | 3 - 0 | 3,30 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 14:30 | 3 - 0 | 3,15 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 14:30 | 0 - 0 | 2,68 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 14:30 | 3 - 1 | 2,85 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 20:30 | 0 - 0 | 3,10 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 20:30 | 1 - 0 | 1,92 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 20:30 | 1 - 1 | 2,63 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Francia bajnokság, női | |||||
2019-03-23 14:45 | 1 - 0 | 1,23 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Eb-selejtező, D csoport | |||||
2019-03-23 15:00 | 0 - 2 | 1,60 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 18:00 | 0 - 1 | 1,03 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Dán bajnokság, női, felsőház | |||||
2019-03-23 15:00 | 0 - 1 | 1,57 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 2. csoport | |||||
2019-03-23 15:00 | 2 - 1 | 7,75 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 17:30 | 3 - 1 | 2,43 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 5. csoport | |||||
2019-03-23 15:00 | 3 - 2 | 1,37 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 17:00 | 1 - 0 | 2,43 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Lengyel 2. | |||||
2019-03-23 15:00 | 1 - 1 | 3,30 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 17:00 | 0 - 0 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 17:00 | 0 - 0 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 17:00 | 0 - 0 | 3,00 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Walesi bajnokság, felsőház | |||||
2019-03-23 15:30 | 4 - 0 | 1,97 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Walesi bajnokság, alsóház | |||||
2019-03-23 15:30 | 1 - 3 | 1,52 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 15:30 | 1 - 0 | 1,42 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Ír 1. | |||||
2019-03-23 15:30 | 1 - 2 | 3,90 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Afrikai Nem.Kupája-sel., B cs. | |||||
2019-03-23 16:00 | 3 - 0 | 1,25 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Skót Liga bajnokság | |||||
2019-03-23 16:00 | 2 - 1 | 1,31 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Skót Liga 1. | |||||
2019-03-23 16:00 | 4 - 1 | 2,02 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 1 - 0 | 2,48 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 0 - 0 | 3,80 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 0 - 2 | 4,20 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 2 - 0 | 2,02 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Skót Liga 2. | |||||
2019-03-23 16:00 | 0 - 2 | 4,60 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 2 - 1 | 1,92 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 0 - 0 | 3,10 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 0 - 0 | 3,35 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 1 - 0 | 1,52 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 6. csoport | |||||
2019-03-23 16:00 | 4 - 0 | 1,37 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 18:00 | 3 - 0 | 1,26 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Angol Liga 2. | |||||
2019-03-23 16:00 | 3 - 1 | 2,59 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 2 - 2 | 3,20 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 2 - 2 | 3,05 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 0 - 2 | 3,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 0 - 3 | 1,76 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 0 - 0 | 3,35 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 0 - 2 | 2,59 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 2 - 0 | 1,40 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 4 - 0 | 1,97 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 1 - 2 | 3,55 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 16:00 | 0 - 1 | 2,48 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Spanyol 2. | |||||
2019-03-23 16:00 | 3 - 1 | 2,12 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 18:00 | 0 - 3 | 2,85 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Spanyol bajnokság, női | |||||
2019-03-23 16:00 | 0 - 4 | 1,57 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 18:00 | 3 - 0 | 1,10 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Spanyol 3., 2. csoport | |||||
2019-03-23 16:00 | 1 - 2 | 2,63 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 18:00 | 0 - 1 | 2,85 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 18:00 | 1 - 2 | 4,40 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 19:30 | - | - | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – NB I, női | |||||
2019-03-23 16:00 | 2 - 4 | 1,35 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Afrikai Nem.Kupája-sel., J cs. | |||||
2019-03-23 16:30 | 1 - 1 | 3,65 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Afrikai Nemzetek Kupája-sel.,K | |||||
2019-03-23 17:30 | 4 - 1 | 2,40 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 17:30 | 2 - 2 | 2,85 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Spanyol 3., 1. csoport | |||||
2019-03-23 17:30 | 3 - 1 | 3,10 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Skót Challenge Kupa | |||||
2019-03-23 17:30 | 1 - 3 | 1,52 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Afrikai Nem.Kupája-sel., H cs. | |||||
2019-03-23 18:00 | 3 - 0 | 1,20 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Eb-selejtező, F csoport | |||||
2019-03-23 18:00 | 2 - 1 | 3,35 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 18:00 | 2 - 1 | 1,76 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 20:45 | 2 - 1 | 1,20 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Olasz B | |||||
2019-03-23 18:00 | 0 - 0 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Szaúdi bajnokság | |||||
2019-03-23 18:05 | 0 - 0 | 6,50 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Afrikai Nem.Kupája-sel., F cs. | |||||
2019-03-23 19:00 | 1 - 0 | 1,35 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – U21 Eb-selejtező, C csoport | |||||
2019-03-23 19:00 | 1 - 2 | 2,23 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Spanyol 3., 3. csoport | |||||
2019-03-23 19:00 | 1 - 0 | 1,82 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – USL Championship | |||||
2019-03-23 19:00 | 1 - 1 | 3,15 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 20:00 | 5 - 0 | 1,97 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 21:00 | 4 - 0 | 1,92 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 22:00 | - | - | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Brazil bajnokság, női | |||||
2019-03-23 19:00 | 10 - 0 | 1,02 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 21:00 | - | - | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 21:00 | - | - | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – U20 válogatott mérkőzés | |||||
2019-03-23 19:00 | 1 - 0 | 1,52 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Perui bajnokság | |||||
2019-03-23 19:15 | 2 - 0 | 2,80 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 21:30 | - | - | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 23:45 | - | - | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Afrikai Nem.Kupája-sel., A cs. | |||||
2019-03-23 20:00 | 2 - 0 | 1,22 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Uruguayi bajnokság | |||||
2019-03-23 20:00 | 5 - 1 | 2,43 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 20:00 | 2 - 0 | 2,63 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 23:00 | - | - | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Bolíviai bajnokság | |||||
2019-03-23 20:00 | 2 - 1 | 2,23 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 22:15 | - | - | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Argentin 3. | |||||
2019-03-23 20:00 | 0 - 0 | 2,63 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 23:00 | - | - | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 23:05 | - | - | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Venezuelai bajnokság | |||||
2019-03-23 20:30 | 1 - 3 | 3,65 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 21:00 | 2 - 3 | 2,33 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 21:00 | 2 - 1 | 2,58 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 21:15 | 0 - 1 | 2,75 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Eb-selejtező, J csoport | |||||
2019-03-23 20:45 | 2 - 1 | 1,30 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 20:45 | 0 - 2 | 1,14 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 20:45 | 2 - 0 | 1,24 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Argentin Kupa | |||||
2019-03-23 21:10 | 2 - 1 | 1,52 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Kolumbiai bajnokság | |||||
2019-03-23 21:15 | 1 - 0 | 3,10 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 23:00 | - | - | Szólj hozzá ›› | ||
2019-03-23 23:30 | - | - | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Chilei Szuper Kupa | |||||
2019-03-23 22:00 | - | - | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Paraguayi bajnokság | |||||
2019-03-23 22:15 | - | - | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – MLS | |||||
2019-03-23 22:55 | - | - | Szólj hozzá ›› |
Labdarúgás – Argentin 2. | ||||
---|---|---|---|---|
Instituto Cordoba - Atl. Los Andes 2019-03-23 01:00 |
0 - 1 | 4,70 | 0 komment | |
Arsenal Sarandí - Gimnasia Mendoza 2019-03-23 18:30 |
3 - 1 | 2,02 | 0 komment | |
Chacarita Juniors - Guillermo Brown 2019-03-23 20:00 |
3 - 1 | 2,33 | 0 komment | |
Atl. Temperley - Atl. Rafaela 2019-03-23 23:00 |
- | - | 0 komment | |
Labdarúgás – Válogatott mérkőzés | ||||
Peru - Paraguay 2019-03-23 01:00 |
1 - 0 | 2,45 | 0 komment | |
Guatemala - Costa Rica 2019-03-23 02:00 |
1 - 0 | 4,05 | 0 komment | |
Mexikó - Chile 2019-03-23 03:15 |
3 - 1 | 2,40 | 0 komment | |
Omán - Szingapúr 2019-03-23 13:45 |
1 - 1 | 5,75 | 0 komment | |
Jordánia - Szíria 2019-03-23 16:00 |
0 - 1 | 2,80 | 0 komment | |
Brazília - Panama 2019-03-23 18:00 |
1 - 1 | 9,00 | 0 komment | |
Labdarúgás – Új-zélandi bajnokság,rájátszás | ||||
Eastern Suburbs - Canterbury Utd. 2019-03-23 02:35 |
1 - 0 | 1,72 | 0 komment | |
Labdarúgás – Japán 2. | ||||
Omiya Ardija - Mito 2019-03-23 06:00 |
1 - 1 | 2,68 | 0 komment | |
Albirex Niigata - Avispa Fukuoka 2019-03-23 06:00 |
0 - 1 | 2,95 | 0 komment | |
Yokohama FC - Gifu 2019-03-23 06:00 |
2 - 0 | 1,77 | 0 komment | |
Kofu - Zweigen Kanazawa 2019-03-23 06:00 |
1 - 1 | 3,05 | 0 komment | |
Kashiwa R. - Okayama 2019-03-23 07:00 |
0 - 1 | 4,25 | 0 komment | |
Ehime - Nagasaki 2019-03-23 09:00 |
0 - 1 | 2,23 | 0 komment | |
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 1. csoport | ||||
U19Írország - U19Azerbajdzsán 2019-03-23 10:00 |
3 - 1 | 1,31 | 0 komment | |
U19Oroszország - U19Románia 2019-03-23 15:00 |
0 - 0 | 4,00 | 0 komment | |
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 3. csoport | ||||
U19Németország - U19Norvégia 2019-03-23 11:00 |
0 - 1 | 5,25 | 0 komment | |
U19Magyarország - U19Horvátország (Helyszín: Horvátország) 2019-03-23 17:00 |
0 - 2 | 1,72 | 0 komment | |
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 7. csoport | ||||
U19Szerbia - U19Belgium 2019-03-23 11:30 |
0 - 2 | 1,87 | 0 komment | |
U19Olaszország - U19Ukrajna 2019-03-23 15:00 |
3 - 1 | 1,52 | 0 komment | |
Labdarúgás – Dán 3., 1. csoport | ||||
Kolding IF - Odder 2019-03-23 13:00 |
1 - 1 | 4,65 | 0 komment | |
Jammerbugt - Sydvest 2019-03-23 14:00 |
1 - 0 | 1,57 | 0 komment | |
Aarhus Fremad - Kjellerup 2019-03-23 14:00 |
3 - 2 | 1,19 | 0 komment | |
Skive - Dalum 2019-03-23 15:00 |
2 - 1 | 1,19 | 0 komment | |
Brabrand - Vejgaard 2019-03-23 16:00 |
1 - 0 | 1,52 | 0 komment | |
Labdarúgás – Dán 3., 2. csoport | ||||
Hellerup - B93 Köbenhavn 2019-03-23 13:00 |
0 - 3 | 3,95 | 0 komment | |
Vanlöse - AB Gladsaxe 2019-03-23 13:00 |
0 - 1 | 2,12 | 0 komment | |
Middelfart - Hilleröd 2019-03-23 14:00 |
2 - 2 | 3,55 | 0 komment | |
Marienlyst - Slagelse BI 2019-03-23 14:00 |
1 - 0 | 5,25 | 0 komment | |
Brönshöj - Frem 2019-03-23 15:00 |
1 - 1 | 3,20 | 0 komment | |
Labdarúgás – Angol Liga 1. | ||||
Walsall - Barnsley 2019-03-23 13:00 |
0 - 1 | 1,76 | 0 komment | |
Shrewsbury - Portsmouth 2019-03-23 16:00 |
0 - 2 | 2,22 | 0 komment | |
Peterborough - Southend 2019-03-23 16:00 |
2 - 0 | 1,91 | 0 komment | |
Rochdale - Scunthorpe 2019-03-23 16:00 |
3 - 1 | 2,12 | 0 komment | |
Plymouth - Bristol Rovers 2019-03-23 16:00 |
2 - 2 | 3,05 | 0 komment | |
Wimbledon - Gillingham 2019-03-23 16:00 |
2 - 4 | 3,10 | 0 komment | |
Coventry - Oxford Utd. 2019-03-23 16:00 |
0 - 1 | 3,10 | 0 komment | |
Bradford - Blackpool 2019-03-23 16:00 |
1 - 4 | 2,59 | 0 komment | |
Burton - Accrington 2019-03-23 16:00 |
5 - 2 | 1,86 | 0 komment | |
Luton - Doncaster 2019-03-23 16:00 |
4 - 0 | 1,76 | 0 komment | |
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 4. csoport | ||||
U19Spanyolország - U19Wales 2019-03-23 13:00 |
5 - 1 | 1,21 | 0 komment | |
U19Hollandia - U19Szlovénia 2019-03-23 16:00 |
2 - 0 | 1,37 | 0 komment | |
Labdarúgás – Angol Nemzeti Liga | ||||
Chesterfield - Sutton Utd. 2019-03-23 13:30 |
3 - 0 | 1,92 | 0 komment | |
Halifax - Solihull Moors 2019-03-23 16:00 |
2 - 0 | 4,60 | 0 komment | |
Hartlepool - Wrexham 2019-03-23 16:00 |
1 - 0 | 3,35 | 0 komment | |
Braintree - Bromley 2019-03-23 16:00 |
2 - 4 | 1,97 | 0 komment | |
Maidstone Utd. - Ebbsfleet Utd. 2019-03-23 16:00 |
0 - 2 | 1,82 | 0 komment | |
Boreham - Aldershot 2019-03-23 16:00 |
0 - 2 | 3,35 | 0 komment | |
Salford City - Barnet 2019-03-23 16:00 |
0 - 0 | 3,35 | 0 komment | |
Barrow - Harrogate Town 2019-03-23 16:00 |
2 - 2 | 3,05 | 0 komment | |
Labdarúgás – Afrikai Nem.Kupája-sel., C cs. | ||||
Burundi - Gabon 2019-03-23 14:00 |
1 - 1 | 2,70 | 0 komment | |
Mali - Dél-Szudán 2019-03-23 20:00 |
3 - 0 | 1,06 | 0 komment | |
Labdarúgás – Görög 2. | ||||
Irodotosz Alikarnasszosz - Trikala 2019-03-23 14:00 |
1 - 0 | 2,53 | 0 komment | |
Kerkyra - Ergotelisz Iraklio 2019-03-23 14:00 |
2 - 1 | 2,02 | 0 komment | |
Szparti - Aittitosz Szpata 2019-03-23 14:00 |
0 - 0 | 0,00 | 0 komment | |
Eginiakosz - Hania Kisszamikosz 2019-03-23 14:00 |
0 - 4 | 1,31 | 0 komment | |
Plataniasz - Volosz NFC 2019-03-23 14:00 |
0 - 0 | 2,75 | 0 komment | |
Labdarúgás – Bundesliga 3. | ||||
Münster - Unterhaching 2019-03-23 14:00 |
3 - 0 | 2,02 | 0 komment | |
1860 München - Meppen 2019-03-23 14:00 |
1 - 0 | 1,82 | 0 komment | |
Hallescher FC - Wehen 2019-03-23 14:00 |
1 - 4 | 3,00 | 0 komment | |
Jena - Uerdingen 2019-03-23 14:00 |
0 - 0 | 3,15 | 0 komment | |
Sonnenhof Grossaspach - Würzburg 2019-03-23 14:00 |
2 - 1 | 3,75 | 0 komment | |
Karlsruhe - Rostock 2019-03-23 14:00 |
1 - 1 | 3,25 | 0 komment | |
Labdarúgás – Norvég bajnokság, női | ||||
LSK Kvinner - Kolbotn 2019-03-23 14:00 |
4 - 3 | 1,13 | 0 komment | |
Sandviken - Röa 2019-03-23 14:00 |
0 - 2 | 4,25 | 0 komment | |
Lyn - Fart 2019-03-23 15:00 |
0 - 0 | 4,35 | 0 komment | |
Klepp - Avaldsnes 2019-03-23 15:00 |
1 - 0 | 1,87 | 0 komment | |
Labdarúgás – Észak-Ír bajnokság | ||||
Institute - Coleraine 2019-03-23 14:00 |
1 - 0 | 4,25 | 0 komment | |
Ards - Crusaders 2019-03-23 16:00 |
2 - 2 | 4,45 | 0 komment | |
Ballymena Utd. - Warrenpoint 2019-03-23 16:00 |
1 - 2 | 6,75 | 0 komment | |
Newry City - Glenavon 2019-03-23 18:30 |
0 - 1 | 1,42 | 0 komment | |
Labdarúgás – Német bajnokság, női | ||||
Hoffenheim - Freiburg 2019-03-23 14:00 |
2 - 1 | 1,92 | 0 komment | |
Labdarúgás – Olasz C, A csoport | ||||
Cuneo - Alessandria 2019-03-23 14:30 |
0 - 0 | 2,63 | 0 komment | |
Pistoiese - Olbia 2019-03-23 14:30 |
1 - 3 | 2,58 | 0 komment | |
U23Juventus - Vercelli 2019-03-23 14:30 |
3 - 0 | 3,30 | 0 komment | |
Arzachena - Pontedera 2019-03-23 14:30 |
3 - 0 | 3,15 | 0 komment | |
Gozzano - Novara 2019-03-23 14:30 |
0 - 0 | 2,68 | 0 komment | |
Lucchese - Pro Patria 2019-03-23 14:30 |
3 - 1 | 2,85 | 0 komment | |
Entella - Robur Siena 2019-03-23 20:30 |
0 - 0 | 3,10 | 0 komment | |
Pisa - Carrarese 2019-03-23 20:30 |
1 - 0 | 1,92 | 0 komment | |
Arezzo - Piacenza 2019-03-23 20:30 |
1 - 1 | 2,63 | 0 komment | |
Labdarúgás – Francia bajnokság, női | ||||
Montpellier - Guingamp 2019-03-23 14:45 |
1 - 0 | 1,23 | 0 komment | |
Labdarúgás – Eb-selejtező, D csoport | ||||
Grúzia - Svájc 2019-03-23 15:00 |
0 - 2 | 1,60 | 0 komment | |
Gibraltár - Írország 2019-03-23 18:00 |
0 - 1 | 1,03 | 0 komment | |
Labdarúgás – Dán bajnokság, női, felsőház | ||||
Thy-Thisted - Kolding 2019-03-23 15:00 |
0 - 1 | 1,57 | 0 komment | |
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 2. csoport | ||||
U19Görögország - U19Anglia (Helyszín: Anglia) 2019-03-23 15:00 |
2 - 1 | 7,75 | 0 komment | |
U19Csehország - U19Dánia 2019-03-23 17:30 |
3 - 1 | 2,43 | 0 komment | |
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 5. csoport | ||||
U19Franciaország - U19Svájc 2019-03-23 15:00 |
3 - 2 | 1,37 | 0 komment | |
U19Izrael - U19Lengyelország 2019-03-23 17:00 |
1 - 0 | 2,43 | 0 komment | |
Labdarúgás – Lengyel 2. | ||||
Olsztyn - Rakow Czestochowa 2019-03-23 15:00 |
1 - 1 | 3,30 | 0 komment | |
Podbeskidzie Bielsko-B. - Puszcza Niepolomice 2019-03-23 17:00 |
0 - 0 | 0,00 | 0 komment | |
Bytovia Bytow - LKS Lodz 2019-03-23 17:00 |
0 - 0 | 0,00 | 0 komment | |
Garbarnia Krakkó - Wigry Suwalki 2019-03-23 17:00 |
0 - 0 | 3,00 | 0 komment | |
Labdarúgás – Walesi bajnokság, felsőház | ||||
Barry Town - Caernarfon 2019-03-23 15:30 |
4 - 0 | 1,97 | 0 komment | |
Labdarúgás – Walesi bajnokság, alsóház | ||||
Llanelli - Cefn Druids 2019-03-23 15:30 |
1 - 3 | 1,52 | 0 komment | |
Cardiff Met Univ. - Carmarthen 2019-03-23 15:30 |
1 - 0 | 1,42 | 0 komment | |
Labdarúgás – Ír 1. | ||||
Cabinteely - Limerick 2019-03-23 15:30 |
1 - 2 | 3,90 | 0 komment | |
Labdarúgás – Afrikai Nem.Kupája-sel., B cs. | ||||
Kamerun - Comore-szigetek 2019-03-23 16:00 |
3 - 0 | 1,25 | 0 komment | |
Labdarúgás – Skót Liga bajnokság | ||||
Dundee Utd. - Alloa 2019-03-23 16:00 |
2 - 1 | 1,31 | 0 komment | |
Labdarúgás – Skót Liga 1. | ||||
Raith Rovers - Dumbarton 2019-03-23 16:00 |
4 - 1 | 2,02 | 0 komment | |
Airdrieonians - Forfar 2019-03-23 16:00 |
1 - 0 | 2,48 | 0 komment | |
Stranraer - Arbroath 2019-03-23 16:00 |
0 - 0 | 3,80 | 0 komment | |
East Fife - Brechin 2019-03-23 16:00 |
0 - 2 | 4,20 | 0 komment | |
Montrose - Stenhousemuir 2019-03-23 16:00 |
2 - 0 | 2,02 | 0 komment | |
Labdarúgás – Skót Liga 2. | ||||
Elgin - Albion Rovers 2019-03-23 16:00 |
0 - 2 | 4,60 | 0 komment | |
Clyde - Annan 2019-03-23 16:00 |
2 - 1 | 1,92 | 0 komment | |
Edinburgh City - Peterhead 2019-03-23 16:00 |
0 - 0 | 3,10 | 0 komment | |
Cowdenbeath - Queens Park 2019-03-23 16:00 |
0 - 0 | 3,35 | 0 komment | |
Stirling - Berwick 2019-03-23 16:00 |
1 - 0 | 1,52 | 0 komment | |
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 6. csoport | ||||
U19Skócia - U19Ciprus 2019-03-23 16:00 |
4 - 0 | 1,37 | 0 komment | |
U19Portugália - U19Törökország 2019-03-23 18:00 |
3 - 0 | 1,26 | 0 komment | |
Labdarúgás – Angol Liga 2. | ||||
Cheltenham - Northampton 2019-03-23 16:00 |
3 - 1 | 2,59 | 0 komment | |
Carlisle - Cambridge Utd. 2019-03-23 16:00 |
2 - 2 | 3,20 | 0 komment | |
Macclesfield - Stevenage 2019-03-23 16:00 |
2 - 2 | 3,05 | 0 komment | |
Colchester - Tranmere 2019-03-23 16:00 |
0 - 2 | 3,00 | 0 komment | |
Crawley - Lincoln 2019-03-23 16:00 |
0 - 3 | 1,76 | 0 komment | |
Grimsby - Bury 2019-03-23 16:00 |
0 - 0 | 3,35 | 0 komment | |
Port Vale - Forest Green 2019-03-23 16:00 |
0 - 2 | 2,59 | 0 komment | |
Milton Keynes Dons - Yeovil 2019-03-23 16:00 |
2 - 0 | 1,40 | 0 komment | |
Swindon - Morecambe 2019-03-23 16:00 |
4 - 0 | 1,97 | 0 komment | |
Mansfield - Crewe 2019-03-23 16:00 |
1 - 2 | 3,55 | 0 komment | |
Notts County - Exeter 2019-03-23 16:00 |
0 - 1 | 2,48 | 0 komment | |
Labdarúgás – Spanyol 2. | ||||
Elche - Alcorcon 2019-03-23 16:00 |
3 - 1 | 2,12 | 0 komment | |
Lugo - Albacete 2019-03-23 18:00 |
0 - 3 | 2,85 | 0 komment | |
Labdarúgás – Spanyol bajnokság, női | ||||
Levante - Atl. Madrid 2019-03-23 16:00 |
0 - 4 | 1,57 | 0 komment | |
Barcelona - Valencia 2019-03-23 18:00 |
3 - 0 | 1,10 | 0 komment | |
Labdarúgás – Spanyol 3., 2. csoport | ||||
Durango - Calahorra 2019-03-23 16:00 |
1 - 2 | 2,63 | 0 komment | |
Arenas de Getxo - Tudelano 2019-03-23 18:00 |
0 - 1 | 2,85 | 0 komment | |
Real Sociedad B - Amorebieta 2019-03-23 18:00 |
1 - 2 | 4,40 | 0 komment | |
Langreo - CD Vitoria 2019-03-23 19:30 |
- | - | 0 komment | |
Labdarúgás – NB I, női | ||||
Haladás - FTC 2019-03-23 16:00 |
2 - 4 | 1,35 | 0 komment | |
Labdarúgás – Afrikai Nem.Kupája-sel., J cs. | ||||
Niger - Egyiptom 2019-03-23 16:30 |
1 - 1 | 3,65 | 0 komment | |
Labdarúgás – Afrikai Nemzetek Kupája-sel.,K | ||||
Zambia - Namíbia 2019-03-23 17:30 |
4 - 1 | 2,40 | 0 komment | |
Bissau Guinea - Mozambik 2019-03-23 17:30 |
2 - 2 | 2,85 | 0 komment | |
Labdarúgás – Spanyol 3., 1. csoport | ||||
Unionistas de Salamanca - Fuenlabrada 2019-03-23 17:30 |
3 - 1 | 3,10 | 0 komment | |
Labdarúgás – Skót Challenge Kupa | ||||
Connah's Quay - Ross County 2019-03-23 17:30 |
1 - 3 | 1,52 | 0 komment | |
Labdarúgás – Afrikai Nem.Kupája-sel., H cs. | ||||
Elefántcsontpart - Ruanda 2019-03-23 18:00 |
3 - 0 | 1,20 | 0 komment | |
Labdarúgás – Eb-selejtező, F csoport | ||||
Málta - Feröer-szigetek 2019-03-23 18:00 |
2 - 1 | 3,35 | 0 komment | |
Svédország - Románia 2019-03-23 18:00 |
2 - 1 | 1,76 | 0 komment | |
Spanyolország - Norvégia 2019-03-23 20:45 |
2 - 1 | 1,20 | 0 komment | |
Labdarúgás – Olasz B | ||||
Lecce - Ascoli 2019-03-23 18:00 |
0 - 0 | 0,00 | 0 komment | |
Labdarúgás – Szaúdi bajnokság | ||||
Al-Hilal (KSA) - Ohud Medina 2019-03-23 18:05 |
0 - 0 | 6,50 | 0 komment | |
Labdarúgás – Afrikai Nem.Kupája-sel., F cs. | ||||
Ghána - Kenya 2019-03-23 19:00 |
1 - 0 | 1,35 | 0 komment | |
Labdarúgás – U21 Eb-selejtező, C csoport | ||||
U21Albánia - U21Törökország 2019-03-23 19:00 |
1 - 2 | 2,23 | 0 komment | |
Labdarúgás – Spanyol 3., 3. csoport | ||||
Hercules - Olot 2019-03-23 19:00 |
1 - 0 | 1,82 | 0 komment | |
Labdarúgás – USL Championship | ||||
St. Louis FC - Tampa Bay 2019-03-23 19:00 |
1 - 1 | 3,15 | 0 komment | |
Real Monarchs - Los Angeles Galaxy 2 2019-03-23 20:00 |
5 - 0 | 1,97 | 0 komment | |
Tulsa - Tacoma Defiance 2019-03-23 21:00 |
4 - 0 | 1,92 | 0 komment | |
Swope Park - Pittsburgh 2019-03-23 22:00 |
- | - | 0 komment | |
Labdarúgás – Brazil bajnokság, női | ||||
Flamengo - Vitória PE 2019-03-23 19:00 |
10 - 0 | 1,02 | 0 komment | |
Foz Cataratas - Vitória BA 2019-03-23 21:00 |
- | - | 0 komment | |
Internacional - Sao Francisco 2019-03-23 21:00 |
- | - | 0 komment | |
Labdarúgás – U20 válogatott mérkőzés | ||||
U20Argentína - U20Japán 2019-03-23 19:00 |
1 - 0 | 1,52 | 0 komment | |
Labdarúgás – Perui bajnokság | ||||
Molinos El Pirata - Melgar 2019-03-23 19:15 |
2 - 0 | 2,80 | 0 komment | |
Ayacucho - Alianza Lima 2019-03-23 21:30 |
- | - | 0 komment | |
AD Cantolao - Sporting Cristal 2019-03-23 23:45 |
- | - | 0 komment | |
Labdarúgás – Afrikai Nem.Kupája-sel., A cs. | ||||
Szenegál - Madagaszkár 2019-03-23 20:00 |
2 - 0 | 1,22 | 0 komment | |
Labdarúgás – Uruguayi bajnokság | ||||
Fenix Montevideo - Danubio Montevideo 2019-03-23 20:00 |
5 - 1 | 2,43 | 0 komment | |
Rampla Juniors - Liverpool Montevideo 2019-03-23 20:00 |
2 - 0 | 2,63 | 0 komment | |
Penarol Montevideo - Racing Montevideo 2019-03-23 23:00 |
- | - | 0 komment | |
Labdarúgás – Bolíviai bajnokság | ||||
Destroyers Santa Cruz - San Jose de Oruro 2019-03-23 20:00 |
2 - 1 | 2,23 | 0 komment | |
Jorge Wilstermann - Nacional Potosi 2019-03-23 22:15 |
- | - | 0 komment | |
Labdarúgás – Argentin 3. | ||||
Tristan Suarez - Atl. Fenix 2019-03-23 20:00 |
0 - 0 | 2,63 | 0 komment | |
Atl. Acassuso - Estudiantes Buenos Aires 2019-03-23 23:00 |
- | - | 0 komment | |
Atl. Atlanta - Atl. All Boys 2019-03-23 23:05 |
- | - | 0 komment | |
Labdarúgás – Venezuelai bajnokság | ||||
Dep. Anzoategui - Trujillanos Valera 2019-03-23 20:30 |
1 - 3 | 3,65 | 0 komment | |
Lala Caroni - Dep. Lara 2019-03-23 21:00 |
2 - 3 | 2,33 | 0 komment | |
Carabobo - Dep. Tachira 2019-03-23 21:00 |
2 - 1 | 2,58 | 0 komment | |
Portuguesa Acarigua - Zamora Barinas 2019-03-23 21:15 |
0 - 1 | 2,75 | 0 komment | |
Labdarúgás – Eb-selejtező, J csoport | ||||
Bosznia-Hercegovina - Örményország 2019-03-23 20:45 |
2 - 1 | 1,30 | 0 komment | |
Liechtenstein - Görögország 2019-03-23 20:45 |
0 - 2 | 1,14 | 0 komment | |
Olaszország - Finnország 2019-03-23 20:45 |
2 - 0 | 1,24 | 0 komment | |
Labdarúgás – Argentin Kupa | ||||
Godoy Cruz - Dep. Armenio 2019-03-23 21:10 |
2 - 1 | 1,52 | 0 komment | |
Labdarúgás – Kolumbiai bajnokság | ||||
Dep. Pasto - Millonarios 2019-03-23 21:15 |
1 - 0 | 3,10 | 0 komment | |
Cucuta Deportivo - Atl. Nacional Medellin 2019-03-23 23:00 |
- | - | 0 komment | |
Alianza Petrolera - Dep. Cali 2019-03-23 23:30 |
- | - | 0 komment | |
Labdarúgás – Chilei Szuper Kupa | ||||
Univ.Catolica de Santiago - Palestino 2019-03-23 22:00 |
- | - | 0 komment | |
Labdarúgás – Paraguayi bajnokság | ||||
Cerro Porteno - Guarani Asuncion 2019-03-23 22:15 |
- | - | 0 komment | |
Labdarúgás – MLS | ||||
Dallas - Colorado Rapids 2019-03-23 22:55 |
- | - | 0 komment |