meccsek, eredmények
Labdarúgás – Paraguayi bajnokság | |||||
---|---|---|---|---|---|
2019-04-18 00:15 | 1 - 4 | 1,82 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 02:15 | 1 - 1 | 3,40 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Brazil Kupa | |||||
2019-04-18 00:15 | 2 - 0 | 1,31 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 02:30 | 2 - 0 | 1,31 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 02:30 | 1 - 0 | 2,53 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – USL Championship | |||||
2019-04-18 01:00 | 4 - 0 | 1,21 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – NWSL, női | |||||
2019-04-18 01:00 | 5 - 0 | 1,17 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Kolumbiai bajnokság | |||||
2019-04-18 01:00 | 0 - 3 | 2,58 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 02:00 | 1 - 2 | 3,85 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 03:00 | 0 - 0 | 2,75 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 22:15 | - | - | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Bolíviai bajnokság | |||||
2019-04-18 02:00 | 4 - 1 | 1,19 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 02:30 | 1 - 2 | 2,23 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Argentin Kupa | |||||
2019-04-18 02:10 | 3 - 0 | 1,08 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Copa Sudamericana | |||||
2019-04-18 02:30 | 1 - 1 | 2,75 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 02:30 | 2 - 0 | 1,67 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – MLS | |||||
2019-04-18 04:00 | 1 - 0 | 3,15 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Ausztrál bajnokság | |||||
2019-04-18 11:50 | 1 - 0 | 1,77 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Dán bajnokság, alsóház, A cs. | |||||
2019-04-18 12:00 | 2 - 1 | 2,48 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 14:00 | 0 - 0 | 3,15 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Spanyol 3., 2. csoport | |||||
2019-04-18 12:00 | 1 - 1 | 2,95 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 12:00 | 0 - 2 | 2,53 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 18:00 | 4 - 4 | 2,80 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Dán bajnokság, női, felsőház | |||||
2019-04-18 12:30 | 0 - 5 | 3,60 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 13:00 | 0 - 2 | 7,75 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 13:30 | 1 - 1 | 3,30 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Üzbég bajnokság | |||||
2019-04-18 14:00 | 3 - 1 | 1,97 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 15:15 | 2 - 0 | 1,21 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 16:15 | 0 - 2 | 1,87 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Olasz C, A csoport | |||||
2019-04-18 14:30 | 1 - 2 | 3,35 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 16:30 | 1 - 1 | 2,80 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 19:00 | 3 - 0 | 2,48 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 20:30 | 0 - 0 | 3,80 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 20:30 | 1 - 2 | 2,48 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 20:30 | 1 - 2 | 3,50 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 20:30 | 1 - 2 | 1,82 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 20:30 | 2 - 1 | 1,52 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 20:30 | 1 - 2 | 2,85 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Azeri bajnokság | |||||
2019-04-18 14:45 | 1 - 2 | 3,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 17:00 | 3 - 0 | 1,21 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Görög 2. | |||||
2019-04-18 15:00 | 4 - 0 | 1,52 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Dán bajnokság, női, osztályozó | |||||
2019-04-18 15:00 | 1 - 5 | 2,85 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Izlandi Kupa | |||||
2019-04-18 15:00 | 2 - 0 | 1,19 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 15:00 | 3 - 2 | 1,77 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 16:00 | 1 - 0 | 1,97 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Feröer-szigeteki bajnokság | |||||
2019-04-18 16:00 | 1 - 2 | 4,20 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 16:00 | 0 - 3 | 3,10 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 16:00 | 1 - 2 | 2,90 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 19:15 | 4 - 3 | 1,26 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 20:00 | 3 - 1 | 1,19 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Dán bajnokság, felsőház | |||||
2019-04-18 16:00 | 1 - 0 | 2,95 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 18:00 | 3 - 0 | 2,12 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Marokkói bajnokság | |||||
2019-04-18 16:00 | 2 - 1 | 2,85 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Iráni bajnokság | |||||
2019-04-18 16:30 | 2 - 5 | 2,07 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 16:45 | 0 - 0 | 3,05 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Egyiptomi bajnokság | |||||
2019-04-18 17:00 | 0 - 2 | 1,67 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 20:00 | 0 - 1 | 3,60 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Spanyol 3., 1. csoport | |||||
2019-04-18 17:00 | 3 - 1 | 1,47 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 20:00 | 1 - 0 | 1,37 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Finn bajnokság | |||||
2019-04-18 17:30 | 0 - 0 | 3,10 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Lengyel 2. | |||||
2019-04-18 18:00 | 2 - 2 | 3,30 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 18:00 | 3 - 3 | 3,35 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 19:45 | 0 - 2 | 2,80 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Montenegrói Kupa | |||||
2019-04-18 18:00 | 0 - 0 | 2,68 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Orosz 2. | |||||
2019-04-18 19:00 | 1 - 1 | 3,60 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Szaúdi bajnokság | |||||
2019-04-18 19:45 | 2 - 0 | 1,37 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 19:45 | 5 - 0 | 1,26 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Brazil bajnokság, női | |||||
2019-04-18 20:00 | 0 - 5 | 1,31 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Francia 3. | |||||
2019-04-18 20:30 | 0 - 1 | 2,17 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – EL | |||||
2019-04-18 21:00 | 0 - 1 | 4,30 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 21:00 | - | - | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 21:00 | - | - | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 21:00 | - | - | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 21:00 | - | - | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 21:00 | 2 - 0 | 1,70 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 21:00 | 2 - 0 | 1,63 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 21:00 | 4 - 3 | 1,35 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Venezuelai bajnokság | |||||
2019-04-18 22:00 | - | - | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 22:00 | - | - | Szólj hozzá ›› | ||
2019-04-18 22:00 | - | - | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Izlandi Szuper Kupa | |||||
2019-04-18 22:00 | - | - | Szólj hozzá ›› |
Labdarúgás – Paraguayi bajnokság | ||||
---|---|---|---|---|
General Diaz - Sol de America 2019-04-18 00:15 |
1 - 4 | 1,82 | 0 komment | |
Libertad Asuncion - Guarani Asuncion 2019-04-18 02:15 |
1 - 1 | 3,40 | 0 komment | |
Labdarúgás – Brazil Kupa | ||||
Santos - Vasco da Gama 2019-04-18 00:15 |
2 - 0 | 1,31 | 0 komment | |
Fluminense - Santa Cruz PE 2019-04-18 02:30 |
2 - 0 | 1,31 | 0 komment | |
Chapecoense - Corinthians 2019-04-18 02:30 |
1 - 0 | 2,53 | 0 komment | |
Labdarúgás – USL Championship | ||||
New York RB 2 - Hartford 2019-04-18 01:00 |
4 - 0 | 1,21 | 0 komment | |
Labdarúgás – NWSL, női | ||||
North Carolina - Orlando 2019-04-18 01:00 |
5 - 0 | 1,17 | 0 komment | |
Labdarúgás – Kolumbiai bajnokság | ||||
Atl. Huila - Independiente SF 2019-04-18 01:00 |
0 - 3 | 2,58 | 0 komment | |
Millonarios - Dep. Tolima 2019-04-18 02:00 |
1 - 2 | 3,85 | 0 komment | |
Dep. Cali - Junior de Barranquilla 2019-04-18 03:00 |
0 - 0 | 2,75 | 0 komment | |
Union Magdalena - América de Cali 2019-04-18 22:15 |
- | - | 0 komment | |
Labdarúgás – Bolíviai bajnokság | ||||
Bolivar La Paz - Blooming Santa Cruz 2019-04-18 02:00 |
4 - 1 | 1,19 | 0 komment | |
Real Potosi - Jorge Wilstermann 2019-04-18 02:30 |
1 - 2 | 2,23 | 0 komment | |
Labdarúgás – Argentin Kupa | ||||
River Plate - Argentino De Merlo 2019-04-18 02:10 |
3 - 0 | 1,08 | 0 komment | |
Labdarúgás – Copa Sudamericana | ||||
Oriente Petrolero - Rionegro Aguilas 2019-04-18 02:30 |
1 - 1 | 2,75 | 0 komment | |
Independiente del Valle - Union SF 2019-04-18 02:30 |
2 - 0 | 1,67 | 0 komment | |
Labdarúgás – MLS | ||||
Vancouver - Los Angeles FC 2019-04-18 04:00 |
1 - 0 | 3,15 | 0 komment | |
Labdarúgás – Ausztrál bajnokság | ||||
Sydney FC - Perth Glory 2019-04-18 11:50 |
1 - 0 | 1,77 | 0 komment | |
Labdarúgás – Dán bajnokság, alsóház, A cs. | ||||
Aarhus GF - Sönderjyske 2019-04-18 12:00 |
2 - 1 | 2,48 | 0 komment | |
Horsens - Vejle 2019-04-18 14:00 |
0 - 0 | 3,15 | 0 komment | |
Labdarúgás – Spanyol 3., 2. csoport | ||||
Barakaldo - Tudelano 2019-04-18 12:00 |
1 - 1 | 2,95 | 0 komment | |
Langreo - Ath. Bilbao B 2019-04-18 12:00 |
0 - 2 | 2,53 | 0 komment | |
Durango - Gimn. Torrelavega 2019-04-18 18:00 |
4 - 4 | 2,80 | 0 komment | |
Labdarúgás – Dán bajnokság, női, felsőház | ||||
Ballerup - Kolding 2019-04-18 12:30 |
0 - 5 | 3,60 | 0 komment | |
VSK Aarhus - Thy-Thisted 2019-04-18 13:00 |
0 - 2 | 7,75 | 0 komment | |
Hjörring - Bröndby 2019-04-18 13:30 |
1 - 1 | 3,30 | 0 komment | |
Labdarúgás – Üzbég bajnokság | ||||
Andijan - Nasaf Qarshi 2019-04-18 14:00 |
3 - 1 | 1,97 | 0 komment | |
Pakhtakor - Dinamo Szamarkand 2019-04-18 15:15 |
2 - 0 | 1,21 | 0 komment | |
Bukhoro - Lokomotív Taskent 2019-04-18 16:15 |
0 - 2 | 1,87 | 0 komment | |
Labdarúgás – Olasz C, A csoport | ||||
Gozzano - U23Juventus 2019-04-18 14:30 |
1 - 2 | 3,35 | 0 komment | |
Cuneo - Albissola 2019-04-18 16:30 |
1 - 1 | 2,80 | 0 komment | |
Robur Siena - Carrarese 2019-04-18 19:00 |
3 - 0 | 2,48 | 0 komment | |
Pisa - Pontedera 2019-04-18 20:30 |
0 - 0 | 3,80 | 0 komment | |
Olbia - Novara 2019-04-18 20:30 |
1 - 2 | 2,48 | 0 komment | |
Alessandria - Pro Patria 2019-04-18 20:30 |
1 - 2 | 3,50 | 0 komment | |
Lucchese - Piacenza 2019-04-18 20:30 |
1 - 2 | 1,82 | 0 komment | |
Entella - Arezzo 2019-04-18 20:30 |
2 - 1 | 1,52 | 0 komment | |
Pistoiese - Vercelli 2019-04-18 20:30 |
1 - 2 | 2,85 | 0 komment | |
Labdarúgás – Azeri bajnokság | ||||
Sumqayit - Sabayil 2019-04-18 14:45 |
1 - 2 | 3,00 | 0 komment | |
Qarabag Baku - Keshla 2019-04-18 17:00 |
3 - 0 | 1,21 | 0 komment | |
Labdarúgás – Görög 2. | ||||
Doxa Drama - Apollon Pontosz 2019-04-18 15:00 |
4 - 0 | 1,52 | 0 komment | |
Labdarúgás – Dán bajnokság, női, osztályozó | ||||
Aalborg - Farum 2019-04-18 15:00 |
1 - 5 | 2,85 | 0 komment | |
Labdarúgás – Izlandi Kupa | ||||
Throttur Reykjavik - Reynir Sandgerdi 2019-04-18 15:00 |
2 - 0 | 1,19 | 0 komment | |
Afturelding - Selfoss 2019-04-18 15:00 |
3 - 2 | 1,77 | 0 komment | |
Keflavík - Haukar 2019-04-18 16:00 |
1 - 0 | 1,97 | 0 komment | |
Labdarúgás – Feröer-szigeteki bajnokság | ||||
Skala IF - EB Streymur 2019-04-18 16:00 |
1 - 2 | 4,20 | 0 komment | |
B36 Torshavn - KI Klaksvik 2019-04-18 16:00 |
0 - 3 | 3,10 | 0 komment | |
FC Suduroy/Royn - Vikingur Gota 2019-04-18 16:00 |
1 - 2 | 2,90 | 0 komment | |
HB Torshavn - AB Argir 2019-04-18 19:15 |
4 - 3 | 1,26 | 0 komment | |
NSI Runavik - IF Fuglafjördur 2019-04-18 20:00 |
3 - 1 | 1,19 | 0 komment | |
Labdarúgás – Dán bajnokság, felsőház | ||||
Esbjerg - Bröndby 2019-04-18 16:00 |
1 - 0 | 2,95 | 0 komment | |
FC Köbenhavn - Midtjylland 2019-04-18 18:00 |
3 - 0 | 2,12 | 0 komment | |
Labdarúgás – Marokkói bajnokság | ||||
Hassania Agadir - Wydad Casablanca 2019-04-18 16:00 |
2 - 1 | 2,85 | 0 komment | |
Labdarúgás – Iráni bajnokság | ||||
Saipa Karaj - Sepahan 2019-04-18 16:30 |
2 - 5 | 2,07 | 0 komment | |
Naft Masjed Soleyman - Esteghlal K. 2019-04-18 16:45 |
0 - 0 | 3,05 | 0 komment | |
Labdarúgás – Egyiptomi bajnokság | ||||
Ismaily - El Zamalek 2019-04-18 17:00 |
0 - 2 | 1,67 | 0 komment | |
Al-Ahly (EGY) - Pyramids FC 2019-04-18 20:00 |
0 - 1 | 3,60 | 0 komment | |
Labdarúgás – Spanyol 3., 1. csoport | ||||
Pontevedra - Rapido de Bouzas 2019-04-18 17:00 |
3 - 1 | 1,47 | 0 komment | |
Real Madrid B - Deportivo B 2019-04-18 20:00 |
1 - 0 | 1,37 | 0 komment | |
Labdarúgás – Finn bajnokság | ||||
Seinäjoen JK - Helsinki JK 2019-04-18 17:30 |
0 - 0 | 3,10 | 0 komment | |
Labdarúgás – Lengyel 2. | ||||
Bytovia Bytow - Rakow Czestochowa 2019-04-18 18:00 |
2 - 2 | 3,30 | 0 komment | |
Podbeskidzie Bielsko-B. - Wigry Suwalki 2019-04-18 18:00 |
3 - 3 | 3,35 | 0 komment | |
Olsztyn - Chrobry Glogow 2019-04-18 19:45 |
0 - 2 | 2,80 | 0 komment | |
Labdarúgás – Montenegrói Kupa | ||||
Buducnost Podgorica - Sutjeska Niksic 2019-04-18 18:00 |
0 - 0 | 2,68 | 0 komment | |
Labdarúgás – Orosz 2. | ||||
Baltika Kalinyingrád - Szibir Novoszibirszk 2019-04-18 19:00 |
1 - 1 | 3,60 | 0 komment | |
Labdarúgás – Szaúdi bajnokság | ||||
Al-Ittihad (KSA) - Al-Ittifaq (KSA) 2019-04-18 19:45 |
2 - 0 | 1,37 | 0 komment | |
Al-Nassr - Al-Fateh 2019-04-18 19:45 |
5 - 0 | 1,26 | 0 komment | |
Labdarúgás – Brazil bajnokság, női | ||||
Sport Recife - Vitória BA 2019-04-18 20:00 |
0 - 5 | 1,31 | 0 komment | |
Labdarúgás – Francia 3. | ||||
Cholet - Le Mans 2019-04-18 20:30 |
0 - 1 | 2,17 | 0 komment | |
Labdarúgás – EL | ||||
Napoli - Arsenal 2019-04-18 21:00 |
0 - 1 | 4,30 | 0 komment | |
Arsenal - Napoli (Ki jut tovább?) 2019-04-18 21:00 |
- | - | 0 komment | |
Villarreal - Valencia (Ki jut tovább?) 2019-04-18 21:00 |
- | - | 0 komment | |
Benfica - E. Frankfurt (Ki jut tovább?) 2019-04-18 21:00 |
- | - | 0 komment | |
Slavia Praha - Chelsea (Ki jut tovább?) 2019-04-18 21:00 |
- | - | 0 komment | |
Valencia - Villarreal 2019-04-18 21:00 |
2 - 0 | 1,70 | 0 komment | |
E. Frankfurt - Benfica 2019-04-18 21:00 |
2 - 0 | 1,63 | 0 komment | |
Chelsea - Slavia Praha 2019-04-18 21:00 |
4 - 3 | 1,35 | 0 komment | |
Labdarúgás – Venezuelai bajnokság | ||||
Lala Caroni - Dep. La Guaira 2019-04-18 22:00 |
- | - | 0 komment | |
Estudiantes de Merida - Zulia Maracaibo 2019-04-18 22:00 |
- | - | 0 komment | |
Atl. Venezuela - Dep. Tachira 2019-04-18 22:00 |
- | - | 0 komment | |
Labdarúgás – Izlandi Szuper Kupa | ||||
Valur - Stjarnan 2019-04-18 22:00 |
- | - | 0 komment |