meccsek, eredmények

Előző nap
Következő nap
          
Labdarúgás – Válogatott mérkőzés
2019-10-11  00:00 4 - 1 1,27 Szólj hozzá ››
2019-10-11  20:00 1 - 1 3,65 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Brazil bajnokság
2019-10-11  00:15 2 - 2 3,00 Szólj hozzá ››
2019-10-11  00:15 0 - 0 2,65 Szólj hozzá ››
2019-10-11  01:00 3 - 1 1,45 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Kolumbiai bajnokság
2019-10-11  01:00 1 - 2 2,68 Szólj hozzá ››
2019-10-11  03:00 3 - 0 1,52 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – CONCACAF Nemz.Ligája A div.Ccs
2019-10-11  01:00 0 - 2 1,77 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Uruguayi bajnokság
2019-10-11  01:00 0 - 0 3,30 Szólj hozzá ››
2019-10-11  01:00 1 - 0 1,47 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Paraguayi Kupa
2019-10-11  01:00 1 - 0 1,47 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – USL Championship
2019-10-11  03:00 1 - 1 3,05 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – CONCACAF Nemz.Ligája A div.Dcs
2019-10-11  03:00 1 - 1 3,05 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Ausztrál bajnokság
2019-10-11  10:30 2 - 3 2,68 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – U21 Eb-selejtező, 1. csoport
2019-10-11  13:00 2 - 0 1,71 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 12. csoport
2019-10-11  13:00 2 - 0 1,31 Szólj hozzá ››
2019-10-11  17:00 8 - 2 1,05 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Indonéziai bajnokság
2019-10-11  13:30 0 - 0 3,40 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 2. csoport
2019-10-11  14:00 8 - 0 1,09 Szólj hozzá ››
2019-10-11  14:00 1 - 0 1,23 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Izrael 2.
2019-10-11  15:00 1 - 2 1,97 Szólj hozzá ››
2019-10-11  15:00 0 - 1 3,15 Szólj hozzá ››
2019-10-11  15:00 0 - 2 2,85 Szólj hozzá ››
2019-10-11  15:00 0 - 1 1,97 Szólj hozzá ››
2019-10-11  15:00 3 - 1 1,92 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – U21 Eb-selejtező, 9. csoport
2019-10-11  16:00 2 - 1 3,90 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – U21 Eb-selejtező, 5. csoport
2019-10-11  16:00 2 - 2 3,35 Szólj hozzá ››
2019-10-11  18:00 0 - 1 2,07 Szólj hozzá ››
2019-10-11  18:15 2 - 1 3,25 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – U19 válogatott mérkőzés
2019-10-11  16:00 1 - 3 1,92 Szólj hozzá ››
2019-10-11  16:00 2 - 2 3,50 Szólj hozzá ››
2019-10-11  16:30 4 - 1 2,07 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – EAE Liga-kupa, B csoport
2019-10-11  16:15 3 - 3 3,80 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – EAE Liga-kupa, A csoport
2019-10-11  16:15 0 - 0 3,50 Szólj hozzá ››
2019-10-11  18:45 3 - 1 1,57 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Stars Cup, A Csoport
2019-10-11  16:30 1 - 5 1,17 Szólj hozzá ››
2019-10-11  18:40 2 - 0 1,52 Szólj hozzá ››
2019-10-11  18:40 0 - 3 1,77 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – U21 Eb-selejtező, 7. csoport
2019-10-11  17:00 1 - 1 3,70 Szólj hozzá ››
2019-10-11  18:30 4 - 2 2,38 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Lengyel 2.
2019-10-11  17:45 1 - 1 3,05 Szólj hozzá ››
2019-10-11  19:10 4 - 4 3,15 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – U21 válogatott mérkőzés
2019-10-11  18:00 2 - 2 4,10 Szólj hozzá ››
2019-10-11  20:00 1 - 4 1,82 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Dán 2.
2019-10-11  18:30 3 - 1 2,53 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Dán Kupa
2019-10-11  18:30 3 - 3 3,45 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – U21 Eb-selejtező, 2. csoport
2019-10-11  19:00 2 - 1 1,40 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Dán 3., 1. csoport
2019-10-11  19:00 7 - 0 1,07 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Német bajnokság, női
2019-10-11  19:15 0 - 5 1,02 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Holland bajnokság, női
2019-10-11  19:30 1 - 3 1,92 Szólj hozzá ››
2019-10-11  19:30 1 - 1 4,25 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – U21 Eb-selejtező, 3. csoport
2019-10-11  20:30 3 - 0 1,71 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Walesi 2., Déli csoport
2019-10-11  20:30 1 - 4 3,40 Szólj hozzá ››
2019-10-11  20:30 0 - 0 0,00 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Belga 2.
2019-10-11  20:30 1 - 2 3,00 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Skót Challenge Kupa
2019-10-11  20:35 3 - 2 3,55 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Eb-selejtező, H csoport
2019-10-11  20:45 1 - 0 4,40 Szólj hozzá ››
2019-10-11  20:45 0 - 1 1,48 Szólj hozzá ››
2019-10-11  20:45 1 - 0 1,40 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Eb-selejtező, B csoport
2019-10-11  20:45 2 - 0 1,05 Szólj hozzá ››
2019-10-11  20:45 3 - 0 1,04 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Eb-selejtező, A csoport
2019-10-11  20:45 0 - 0 3,25 Szólj hozzá ››
2019-10-11  20:45 2 - 1 4,55 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Ír bajnokság
2019-10-11  20:45 3 - 2 1,29 Szólj hozzá ››
2019-10-11  20:45 2 - 1 3,15 Szólj hozzá ››
2019-10-11  21:00 1 - 0 1,26 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Holland 2.
2019-10-11  20:45 0 - 0 4,15 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Walesi bajnokság
2019-10-11  20:45 1 - 2 2,28 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Ír 1., rájátszás a feljutásért
2019-10-11  20:45 1 - 1 3,30 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Spanyol 2.
2019-10-11  21:00 2 - 1 1,75 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Perui bajnokság
2019-10-11  22:00 1 - 1 3,55 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Paraguay 2.
2019-10-11  23:30 0 - 0 3,00 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Válogatott mérkőzés
Venezuela - Bolívia
2019-10-11  00:00
4 - 1 1,27 0 komment
Marokkó - Líbia
2019-10-11  20:00
1 - 1 3,65 0 komment
Labdarúgás – Brazil bajnokság
Corinthians - Atlético PR
2019-10-11  00:15
2 - 2 3,00 0 komment
Avai - Vasco da Gama
2019-10-11  00:15
0 - 0 2,65 0 komment
Flamengo - Atlético MG
2019-10-11  01:00
3 - 1 1,45 0 komment
Labdarúgás – Kolumbiai bajnokság
Boyaca Patriotas - Atl. Nacional Medellin
2019-10-11  01:00
1 - 2 2,68 0 komment
Independiente Medellin - Cucuta Deportivo
2019-10-11  03:00
3 - 0 1,52 0 komment
Labdarúgás – CONCACAF Nemz.Ligája A div.Ccs
Trinidad és Tobago - Honduras
2019-10-11  01:00
0 - 2 1,77 0 komment
Labdarúgás – Uruguayi bajnokság
Defensor Montevideo - Liverpool Montevideo
2019-10-11  01:00
0 - 0 3,30 0 komment
Penarol Montevideo - Montevideo Wanderers
2019-10-11  01:00
1 - 0 1,47 0 komment
Labdarúgás – Paraguayi Kupa
Libertad Asuncion - Sp. Luqueno
2019-10-11  01:00
1 - 0 1,47 0 komment
Labdarúgás – USL Championship
El Paso - Austin Bold
2019-10-11  03:00
1 - 1 3,05 0 komment
Labdarúgás – CONCACAF Nemz.Ligája A div.Dcs
Haiti - Costa Rica
2019-10-11  03:00
1 - 1 3,05 0 komment
Labdarúgás – Ausztrál bajnokság
Adelaide Utd. - Sydney FC
2019-10-11  10:30
2 - 3 2,68 0 komment
Labdarúgás – U21 Eb-selejtező, 1. csoport
U21Örményország - U21Luxemburg
2019-10-11  13:00
2 - 0 1,71 0 komment
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 12. csoport
U19Izrael - U19Moldova
2019-10-11  13:00
2 - 0 1,31 0 komment
U19Hollandia - U19Lettország (Helyszín: Lettország)
2019-10-11  17:00
8 - 2 1,05 0 komment
Labdarúgás – Indonéziai bajnokság
Persebaya Surabaya - Pusamania Borneo
2019-10-11  13:30
0 - 0 3,40 0 komment
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 2. csoport
U19Szerbia - U19Litvánia
2019-10-11  14:00
8 - 0 1,09 0 komment
U19Spanyolország - U19Románia
2019-10-11  14:00
1 - 0 1,23 0 komment
Labdarúgás – Izrael 2.
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Bnei Sakhnin
2019-10-11  15:00
1 - 2 1,97 0 komment
Hapoel Ashkelon - Umm al-Fahm
2019-10-11  15:00
0 - 1 3,15 0 komment
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Katamon
2019-10-11  15:00
0 - 2 2,85 0 komment
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Rishon Lezion
2019-10-11  15:00
0 - 1 1,97 0 komment
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Acre
2019-10-11  15:00
3 - 1 1,92 0 komment
Labdarúgás – U21 Eb-selejtező, 9. csoport
U21Moldova - U21Wales
2019-10-11  16:00
2 - 1 3,90 0 komment
Labdarúgás – U21 Eb-selejtező, 5. csoport
U21Oroszország - U21Lengyelország
2019-10-11  16:00
2 - 2 3,35 0 komment
U21Bulgária - U21Szerbia
2019-10-11  18:00
0 - 1 2,07 0 komment
U21Észtország - U21Lettország
2019-10-11  18:15
2 - 1 3,25 0 komment
Labdarúgás – U19 válogatott mérkőzés
U19Wales - U19Ausztria
2019-10-11  16:00
1 - 3 1,92 0 komment
U19Franciaország - U19Belgium
2019-10-11  16:00
2 - 2 3,50 0 komment
U19Portugália - U19Olaszország
2019-10-11  16:30
4 - 1 2,07 0 komment
Labdarúgás – EAE Liga-kupa, B csoport
Bani Yas - Ajman
2019-10-11  16:15
3 - 3 3,80 0 komment
Labdarúgás – EAE Liga-kupa, A csoport
Al-Khaleej Khor Fakkan - Al-Ittihad (UAE)
2019-10-11  16:15
0 - 0 3,50 0 komment
Al-Ain - Al-Nasr (UAE)
2019-10-11  18:45
3 - 1 1,57 0 komment
Labdarúgás – Stars Cup, A Csoport
Al-Sadd - Al-Wakrah
2019-10-11  16:30
1 - 5 1,17 0 komment
Al-Ahli (QAT) - Umm-Salal
2019-10-11  18:40
2 - 0 1,52 0 komment
Al-Shahaniya - Al-Rayyan
2019-10-11  18:40
0 - 3 1,77 0 komment
Labdarúgás – U21 Eb-selejtező, 7. csoport
U21Fehéroroszország - U21Norvégia
2019-10-11  17:00
1 - 1 3,70 0 komment
U21Hollandia - U21Portugália
2019-10-11  18:30
4 - 2 2,38 0 komment
Labdarúgás – Lengyel 2.
Olsztyn - TBB Nieciecza
2019-10-11  17:45
1 - 1 3,05 0 komment
Sandecja Nowy Sacz - Chojniczanka Chojnice
2019-10-11  19:10
4 - 4 3,15 0 komment
Labdarúgás – U21 válogatott mérkőzés
U21Szlovénia - U21Anglia
2019-10-11  18:00
2 - 2 4,10 0 komment
U21Magyarország - U21Horvátország
2019-10-11  20:00
1 - 4 1,82 0 komment
Labdarúgás – Dán 2.
Kolding IF - Nyköbing
2019-10-11  18:30
3 - 1 2,53 0 komment
Labdarúgás – Dán Kupa
Fredericia - Silkeborg
2019-10-11  18:30
3 - 3 3,45 0 komment
Labdarúgás – U21 Eb-selejtező, 2. csoport
U21Svájc - U21Grúzia
2019-10-11  19:00
2 - 1 1,40 0 komment
Labdarúgás – Dán 3., 1. csoport
Helsingör - Skovshoved
2019-10-11  19:00
7 - 0 1,07 0 komment
Labdarúgás – Német bajnokság, női
1. FC Köln - Wolfsburg
2019-10-11  19:15
0 - 5 1,02 0 komment
Labdarúgás – Holland bajnokság, női
Heerenveen - Twente
2019-10-11  19:30
1 - 3 1,92 0 komment
VV Alkmaar - ADO Den Haag
2019-10-11  19:30
1 - 1 4,25 0 komment
Labdarúgás – U21 Eb-selejtező, 3. csoport
U21Ausztria - U21Törökország
2019-10-11  20:30
3 - 0 1,71 0 komment
Labdarúgás – Walesi 2., Déli csoport
Llanelli - Ammanford
2019-10-11  20:30
1 - 4 3,40 0 komment
Goytre Utd. - Swansea Univ.
2019-10-11  20:30
0 - 0 0,00 0 komment
Labdarúgás – Belga 2.
Beerschot Wilrijk - Westerlo
2019-10-11  20:30
1 - 2 3,00 0 komment
Labdarúgás – Skót Challenge Kupa
Stenhousemuir - Waterford FC
2019-10-11  20:35
3 - 2 3,55 0 komment
Labdarúgás – Eb-selejtező, H csoport
Andorra - Moldova
2019-10-11  20:45
1 - 0 4,40 0 komment
Izland - Franciaország
2019-10-11  20:45
0 - 1 1,48 0 komment
Törökország - Albánia
2019-10-11  20:45
1 - 0 1,40 0 komment
Labdarúgás – Eb-selejtező, B csoport
Ukrajna - Litvánia
2019-10-11  20:45
2 - 0 1,05 0 komment
Portugália - Luxemburg
2019-10-11  20:45
3 - 0 1,04 0 komment
Labdarúgás – Eb-selejtező, A csoport
Montenegró - Bulgária
2019-10-11  20:45
0 - 0 3,25 0 komment
Csehország - Anglia
2019-10-11  20:45
2 - 1 4,55 0 komment
Labdarúgás – Ír bajnokság
Cork City - UC Dublin
2019-10-11  20:45
3 - 2 1,29 0 komment
Bohemians - Dundalk
2019-10-11  20:45
2 - 1 3,15 0 komment
Shamrock Rovers - Finn Harps
2019-10-11  21:00
1 - 0 1,26 0 komment
Labdarúgás – Holland 2.
Maastricht - Cambuur
2019-10-11  20:45
0 - 0 4,15 0 komment
Labdarúgás – Walesi bajnokság
Cefn Druids - Newtown
2019-10-11  20:45
1 - 2 2,28 0 komment
Labdarúgás – Ír 1., rájátszás a feljutásért
Longford Town - Cabinteely
2019-10-11  20:45
1 - 1 3,30 0 komment
Labdarúgás – Spanyol 2.
Rayo Vallecano - Tenerife
2019-10-11  21:00
2 - 1 1,75 0 komment
Labdarúgás – Perui bajnokság
UTC de Cajamarca - AD Cantolao
2019-10-11  22:00
1 - 1 3,55 0 komment
Labdarúgás – Paraguay 2.
Rubio Nu - RI 3 Corrales
2019-10-11  23:30
0 - 0 3,00 0 komment