meccsek, eredmények
Labdarúgás – Brazil 2. | |||||
---|---|---|---|---|---|
2019-10-12 00:15 | 2 - 0 | 1,45 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 00:15 | 1 - 1 | 2,69 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 00:15 | 1 - 0 | 2,80 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 02:30 | 1 - 1 | 2,69 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 02:30 | 1 - 0 | 2,07 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 02:30 | 1 - 3 | 3,90 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 21:30 | 1 - 2 | 3,05 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 21:30 | 2 - 0 | 1,40 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 21:30 | 1 - 0 | 1,76 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Chilei Kupa | |||||
2019-10-12 01:00 | 4 - 1 | 1,42 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 20:15 | 1 - 2 | 2,38 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 22:45 | 2 - 1 | 2,17 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – CONCACAF Nemz.Ligája A div.Acs | |||||
2019-10-12 01:00 | 7 - 0 | 1,00 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Válogatott mérkőzés | |||||
2019-10-12 01:00 | 1 - 0 | 1,80 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 18:00 | 0 - 0 | 3,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 19:00 | 0 - 0 | 3,00 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Argentin Kupa | |||||
2019-10-12 01:30 | 2 - 0 | 1,16 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Mexikói Kupa, 2. csoport | |||||
2019-10-12 03:00 | 0 - 0 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – CONCACAF Nemz.Ligája A div.Bcs | |||||
2019-10-12 03:00 | 1 - 5 | 1,03 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – USL Championship | |||||
2019-10-12 04:00 | 3 - 4 | 2,80 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 20:00 | 1 - 1 | 3,90 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Japán 2. | |||||
2019-10-12 07:00 | 0 - 0 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 07:00 | 1 - 0 | 3,05 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 11:00 | 1 - 5 | 3,20 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 11:00 | 0 - 2 | 2,85 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Ausztrál bajnokság | |||||
2019-10-12 08:00 | 2 - 1 | 1,62 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 10:30 | 0 - 0 | 3,05 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Fülöp-szigeteki bajnokság | |||||
2019-10-12 10:00 | 3 - 1 | 1,52 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 13:00 | 3 - 1 | 1,13 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Orosz 2. | |||||
2019-10-12 11:00 | 0 - 0 | 2,90 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 11:00 | 2 - 3 | 1,57 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 12:00 | 1 - 1 | 3,05 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 14:00 | 4 - 0 | 1,23 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 14:00 | 2 - 1 | 1,77 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 14:00 | 4 - 3 | 2,68 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 14:00 | 2 - 2 | 2,95 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 14:00 | 2 - 3 | 3,15 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 15:00 | 0 - 1 | 2,90 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 15:00 | 1 - 0 | 1,92 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Spanyol 2. | |||||
2019-10-12 12:00 | 0 - 2 | 5,75 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 0 - 0 | 3,55 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 1 - 3 | 4,75 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 18:00 | 1 - 1 | 2,90 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 18:00 | 1 - 2 | 2,05 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Dán bajnokság, női | |||||
2019-10-12 13:00 | 0 - 0 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 13:00 | 3 - 0 | 2,53 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 15:00 | 1 - 2 | 5,00 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Svéd 3., Déli csoport | |||||
2019-10-12 13:00 | 5 - 1 | 2,28 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 14:00 | 0 - 0 | 3,20 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 15:00 | 2 - 2 | 3,30 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 15:00 | 2 - 0 | 2,28 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 0 - 0 | 3,45 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 3 - 1 | 1,72 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Finn bajnokság, női, alsóház | |||||
2019-10-12 13:00 | 5 - 1 | 1,67 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 14:00 | 0 - 0 | 3,70 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Dán 3., 1. csoport | |||||
2019-10-12 13:00 | 2 - 0 | 1,72 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 14:00 | 1 - 0 | 2,07 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 15:00 | 0 - 0 | 3,40 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 15:00 | 2 - 1 | 1,72 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Német bajnokság, női | |||||
2019-10-12 13:00 | 1 - 0 | 2,85 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Norvég bajnokság, női | |||||
2019-10-12 13:00 | 4 - 0 | 2,23 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 14:00 | 2 - 1 | 1,17 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 14:00 | 5 - 0 | 1,26 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 15:00 | 2 - 0 | 1,06 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 15:00 | 1 - 1 | 4,60 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 3. csoport | |||||
2019-10-12 13:00 | 2 - 0 | 1,09 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 13:00 | 9 - 2 | 1,07 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Dán 3., 2. csoport | |||||
2019-10-12 13:30 | 1 - 0 | 2,95 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 14:00 | 0 - 0 | 3,35 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 14:00 | 1 - 4 | 1,67 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 14:00 | 2 - 0 | 1,21 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Svéd bajnokság, női | |||||
2019-10-12 13:45 | 1 - 2 | 2,90 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 15:00 | 3 - 0 | 1,17 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Lengyel 2. | |||||
2019-10-12 14:00 | 1 - 3 | 3,05 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 0 - 0 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 17:00 | 1 - 0 | 2,17 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Norvég 3., 1. csoport | |||||
2019-10-12 14:00 | 3 - 1 | 1,23 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 1 - 1 | 3,45 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Finn bajnokság, női, felsőház | |||||
2019-10-12 14:00 | 1 - 1 | 3,90 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 17:00 | 4 - 2 | 2,63 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Dán 2. | |||||
2019-10-12 14:00 | 2 - 1 | 2,07 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Svéd 3., Északi csoport | |||||
2019-10-12 14:00 | 1 - 3 | 1,62 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 14:00 | 3 - 0 | 1,57 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 15:00 | 2 - 0 | 1,77 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Litván bajnokság | |||||
2019-10-12 14:00 | 0 - 4 | 1,07 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 13. csoport | |||||
2019-10-12 14:00 | 3 - 1 | 1,31 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 20:00 | 2 - 0 | 1,92 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – U19 válogatott mérkőzés | |||||
2019-10-12 14:00 | 0 - 3 | 1,13 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 2 - 4 | 1,67 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Francia bajnokság, női | |||||
2019-10-12 14:30 | 1 - 1 | 3,70 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 14:30 | 0 - 2 | 1,13 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 14:30 | 3 - 1 | 1,92 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 14:30 | 1 - 1 | 2,95 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Paraguayi 2. | |||||
2019-10-12 15:00 | 0 - 2 | 3,20 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Eb-selejtező, D csoport | |||||
2019-10-12 15:00 | 0 - 0 | 2,75 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 18:00 | 1 - 0 | 2,23 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Angol bajnokság, női | |||||
2019-10-12 15:00 | 3 - 0 | 1,31 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Uruguayi 2. | |||||
2019-10-12 15:00 | 0 - 0 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 15:00 | 0 - 0 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Walesi bajnokság | |||||
2019-10-12 15:30 | 2 - 1 | 1,34 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 15:30 | 2 - 2 | 3,60 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 15:30 | 0 - 0 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 15:30 | 6 - 2 | 1,13 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – U21 Eb-selejtező, A csoport | |||||
2019-10-12 15:45 | 5 - 0 | 1,76 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Angol Liga 2. | |||||
2019-10-12 16:00 | 2 - 1 | 2,69 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 3 - 1 | 2,33 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 1 - 0 | 1,76 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 0 - 0 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 2 - 1 | 2,64 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 2 - 1 | 2,85 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 1 - 0 | 2,33 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 3 - 0 | 2,17 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 1 - 2 | 1,71 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 2 - 4 | 2,17 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 1 - 1 | 3,35 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 6 - 1 | 1,81 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Norvég 3., 2. csoport | |||||
2019-10-12 16:00 | 1 - 0 | 4,15 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 3 - 0 | 1,31 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 1 - 2 | 3,55 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Észak-Ír bajnokság | |||||
2019-10-12 16:00 | 1 - 0 | 2,38 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 1 - 4 | 1,29 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 1 - 1 | 3,95 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 3 - 0 | 1,19 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 3 - 1 | 1,34 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Angol Liga 1. | |||||
2019-10-12 16:00 | 3 - 0 | 2,07 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 1 - 0 | 2,02 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 0 - 0 | 3,40 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 2 - 1 | 2,75 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 1 - 2 | 2,43 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 2 - 0 | 1,71 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 1 - 4 | 2,38 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Angol Nemzeti Liga | |||||
2019-10-12 16:00 | 0 - 0 | 3,20 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 0 - 0 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 0 - 0 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 2 - 2 | 3,05 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 1 - 2 | 3,15 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 0 - 3 | 2,68 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 2 - 0 | 2,02 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 0 - 0 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 1 - 2 | 3,05 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 0 - 2 | 3,25 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Skót Challenge Kupa | |||||
2019-10-12 16:00 | 0 - 2 | 3,95 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 4 - 1 | 1,31 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 0 - 2 | 4,25 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 3 - 1 | 1,57 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 16:00 | 3 - 0 | 1,52 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 18:15 | 2 - 0 | 1,77 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Spanyol 3., 2. csoport | |||||
2019-10-12 16:00 | 3 - 3 | 3,30 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 17:00 | 2 - 1 | 2,63 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 17:00 | 1 - 1 | 2,95 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 18:00 | 3 - 3 | 2,95 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 19:00 | 4 - 0 | 1,62 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Spanyol bajnokság, női | |||||
2019-10-12 16:00 | 0 - 1 | 1,67 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 18:00 | 3 - 0 | 1,47 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – EAE Liga-kupa, A csoport | |||||
2019-10-12 16:15 | 0 - 2 | 3,80 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – EAE Liga-kupa, B csoport | |||||
2019-10-12 16:15 | 1 - 0 | 2,23 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 18:45 | 4 - 0 | 2,28 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Spanyol 3., 4. csoport | |||||
2019-10-12 16:30 | 1 - 0 | 2,33 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 19:30 | 1 - 1 | 2,90 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Katari Liga-kupa, B csoport | |||||
2019-10-12 16:30 | 1 - 1 | 3,40 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 18:40 | 2 - 2 | 3,40 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 18:40 | 0 - 4 | 1,87 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Belga 2. | |||||
2019-10-12 17:00 | 3 - 1 | 3,85 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 20:30 | 1 - 0 | 1,47 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Portugál 2. | |||||
2019-10-12 17:00 | 2 - 0 | 1,97 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 18:00 | 1 - 0 | 1,37 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Algériai bajnokság | |||||
2019-10-12 17:00 | 3 - 2 | 1,52 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 18:45 | 1 - 0 | 2,80 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 18:45 | 0 - 0 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 20:00 | 1 - 0 | 1,77 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – U20 válogatott mérkőzés | |||||
2019-10-12 17:00 | 1 - 0 | 1,42 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Eb-selejtező, J csoport | |||||
2019-10-12 18:00 | 4 - 1 | 1,90 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 20:45 | 1 - 1 | 6,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 20:45 | 2 - 0 | 1,20 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Eb-selejtező, F csoport | |||||
2019-10-12 18:00 | 0 - 3 | 1,22 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 20:45 | 1 - 1 | 3,75 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 20:45 | 0 - 4 | 1,07 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Perui bajnokság | |||||
2019-10-12 18:00 | 1 - 0 | 1,67 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 22:30 | 2 - 0 | 1,52 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Spanyol 3., 3. csoport | |||||
2019-10-12 18:00 | 0 - 1 | 2,38 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 18:00 | 1 - 1 | 2,95 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 18:00 | 3 - 0 | 1,52 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 7. csoport | |||||
2019-10-12 18:00 | 4 - 0 | 1,11 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Holland 2. | |||||
2019-10-12 18:30 | 2 - 2 | 3,30 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 20:45 | 4 - 0 | 1,66 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Spanyol 3., 1. csoport | |||||
2019-10-12 18:30 | 2 - 1 | 1,92 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Peru 2. | |||||
2019-10-12 20:15 | 1 - 0 | 1,31 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Chilei 2. | |||||
2019-10-12 20:30 | 2 - 0 | 2,48 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 23:00 | 1 - 3 | 3,40 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Olasz C, B csoport | |||||
2019-10-12 20:45 | 1 - 2 | 5,50 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Olasz C, C csoport | |||||
2019-10-12 20:45 | 1 - 0 | 2,12 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Uruguayi bajnokság | |||||
2019-10-12 21:00 | 0 - 0 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 21:00 | 0 - 0 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 21:00 | 0 - 0 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Kanadai Premier Liga | |||||
2019-10-12 21:30 | 4 - 0 | 2,90 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Venezuelai bajnokság | |||||
2019-10-12 22:00 | 0 - 0 | 3,05 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 22:00 | 1 - 1 | 3,05 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 22:00 | 0 - 2 | 2,75 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 22:00 | 0 - 6 | 2,43 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Brazil bajnokság | |||||
2019-10-12 22:00 | 1 - 0 | 1,60 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Kolumbiai bajnokság | |||||
2019-10-12 22:00 | 2 - 1 | 1,92 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Argentin 2., A csoport | |||||
2019-10-12 23:00 | 0 - 0 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-10-12 23:40 | 2 - 2 | 3,10 | Szólj hozzá ›› |
Labdarúgás – Brazil 2. | ||||
---|---|---|---|---|
Sport Recife - Sao Bento 2019-10-12 00:15 |
2 - 0 | 1,45 | 0 komment | |
Vila Nova - Atlético GO 2019-10-12 00:15 |
1 - 1 | 2,69 | 0 komment | |
Brasil de Pelotas - Botafogo SP 2019-10-12 00:15 |
1 - 0 | 2,80 | 0 komment | |
Oeste - Ponte Preta 2019-10-12 02:30 |
1 - 1 | 2,69 | 0 komment | |
Guarani - CRB 2019-10-12 02:30 |
1 - 0 | 2,07 | 0 komment | |
Cuiaba - Vitória 2019-10-12 02:30 |
1 - 3 | 3,90 | 0 komment | |
Londrina - Operario PR 2019-10-12 21:30 |
1 - 2 | 3,05 | 0 komment | |
Bragantino - Parana 2019-10-12 21:30 |
2 - 0 | 1,40 | 0 komment | |
Coritiba - Criciuma 2019-10-12 21:30 |
1 - 0 | 1,76 | 0 komment | |
Labdarúgás – Chilei Kupa | ||||
Universidad de Chile - Cobresal 2019-10-12 01:00 |
4 - 1 | 1,42 | 0 komment | |
Everton Vina Del Mar - Colo Colo 2019-10-12 20:15 |
1 - 2 | 2,38 | 0 komment | |
Union Espanola - Audax Italiano 2019-10-12 22:45 |
2 - 1 | 2,17 | 0 komment | |
Labdarúgás – CONCACAF Nemz.Ligája A div.Acs | ||||
USA - Kuba 2019-10-12 01:00 |
7 - 0 | 1,00 | 0 komment | |
Labdarúgás – Válogatott mérkőzés | ||||
Uruguay - Peru 2019-10-12 01:00 |
1 - 0 | 1,80 | 0 komment | |
Kolumbia - Chile 2019-10-12 18:00 |
0 - 0 | 3,00 | 0 komment | |
Tunézia - Kamerun 2019-10-12 19:00 |
0 - 0 | 3,00 | 0 komment | |
Labdarúgás – Argentin Kupa | ||||
River Plate - Club Almagro 2019-10-12 01:30 |
2 - 0 | 1,16 | 0 komment | |
Labdarúgás – Mexikói Kupa, 2. csoport | ||||
Cafetaleros de Chiapas - Monterrey 2019-10-12 03:00 |
0 - 0 | 0,00 | 0 komment | |
Labdarúgás – CONCACAF Nemz.Ligája A div.Bcs | ||||
Bermuda-szigetek - Mexikó 2019-10-12 03:00 |
1 - 5 | 1,03 | 0 komment | |
Labdarúgás – USL Championship | ||||
Portland 2 - FC San Antonio 2019-10-12 04:00 |
3 - 4 | 2,80 | 0 komment | |
Ottawa - Bethlehem Steel 2019-10-12 20:00 |
1 - 1 | 3,90 | 0 komment | |
Labdarúgás – Japán 2. | ||||
Yokohama FC - Zweigen Kanazawa 2019-10-12 07:00 |
0 - 0 | 0,00 | 0 komment | |
Yamaguchi - Kyoto 2019-10-12 07:00 |
1 - 0 | 3,05 | 0 komment | |
Ryukyu - Tokyo Verdy 2019-10-12 11:00 |
1 - 5 | 3,20 | 0 komment | |
Nagasaki - JEF United Chiba 2019-10-12 11:00 |
0 - 2 | 2,85 | 0 komment | |
Labdarúgás – Ausztrál bajnokság | ||||
Western Sydney Wanderers - Central Coast Mariners 2019-10-12 08:00 |
2 - 1 | 1,62 | 0 komment | |
Melbourne Victory - Melbourne City 2019-10-12 10:30 |
0 - 0 | 3,05 | 0 komment | |
Labdarúgás – Fülöp-szigeteki bajnokság | ||||
Kaya Iloilo - Stallion Laguna 2019-10-12 10:00 |
3 - 1 | 1,52 | 0 komment | |
Ceres-Negros - Green Archers Utd. 2019-10-12 13:00 |
3 - 1 | 1,13 | 0 komment | |
Labdarúgás – Orosz 2. | ||||
Tom Tomszk - Baltika Kalinyingrád 2019-10-12 11:00 |
0 - 0 | 2,90 | 0 komment | |
Szpartak Moszkva 2 - Torpedo Moszkva 2019-10-12 11:00 |
2 - 3 | 1,57 | 0 komment | |
Jenyiszej Krasznojarszk - Armavir 2019-10-12 12:00 |
1 - 1 | 3,05 | 0 komment | |
Himki - Mordovija Szaranszk 2019-10-12 14:00 |
4 - 0 | 1,23 | 0 komment | |
Rotor Volgográd - Nyizsnyij Novgorod 2019-10-12 14:00 |
2 - 1 | 1,77 | 0 komment | |
Teksztilsik Ivanovo - Lucs Vlagyivosztok 2019-10-12 14:00 |
4 - 3 | 2,68 | 0 komment | |
FK Krasznodar 2 - SZKA Habarovszk 2019-10-12 14:00 |
2 - 2 | 2,95 | 0 komment | |
Sinnyik Jaroszlavl - Csajka Peszcsanokopszkoje 2019-10-12 14:00 |
2 - 3 | 3,15 | 0 komment | |
Kurszk - Csertanovo Moszkva 2019-10-12 15:00 |
0 - 1 | 2,90 | 0 komment | |
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Fakel Voronyezs 2019-10-12 15:00 |
1 - 0 | 1,92 | 0 komment | |
Labdarúgás – Spanyol 2. | ||||
Girona - Elche 2019-10-12 12:00 |
0 - 2 | 5,75 | 0 komment | |
Almería - Lugo 2019-10-12 16:00 |
0 - 0 | 3,55 | 0 komment | |
Sp. Gijón - Alcorcon 2019-10-12 16:00 |
1 - 3 | 4,75 | 0 komment | |
UD Extremadura - Ponferradina 2019-10-12 18:00 |
1 - 1 | 2,90 | 0 komment | |
Malaga - Cadiz 2019-10-12 18:00 |
1 - 2 | 2,05 | 0 komment | |
Labdarúgás – Dán bajnokság, női | ||||
Ballerup - VSK Aarhus 2019-10-12 13:00 |
0 - 0 | 0,00 | 0 komment | |
Odense - Kolding 2019-10-12 13:00 |
3 - 0 | 2,53 | 0 komment | |
Hjörring - Farum 2019-10-12 15:00 |
1 - 2 | 5,00 | 0 komment | |
Labdarúgás – Svéd 3., Déli csoport | ||||
Lindome - Värnamo 2019-10-12 13:00 |
5 - 1 | 2,28 | 0 komment | |
Torn - Trollhättan 2019-10-12 14:00 |
0 - 0 | 3,20 | 0 komment | |
Assyriska Turabdin IK - Landskrona 2019-10-12 15:00 |
2 - 2 | 3,30 | 0 komment | |
Eskilsminne - Skövde 2019-10-12 15:00 |
2 - 0 | 2,28 | 0 komment | |
Utsikten - Ljungskile 2019-10-12 16:00 |
0 - 0 | 3,45 | 0 komment | |
Lund - Oskarshamn 2019-10-12 16:00 |
3 - 1 | 1,72 | 0 komment | |
Labdarúgás – Finn bajnokság, női, alsóház | ||||
Ilves - ONS Oulu 2019-10-12 13:00 |
5 - 1 | 1,67 | 0 komment | |
IK Myran - TPS 2019-10-12 14:00 |
0 - 0 | 3,70 | 0 komment | |
Labdarúgás – Dán 3., 1. csoport | ||||
Hellerup - FA 2000 2019-10-12 13:00 |
2 - 0 | 1,72 | 0 komment | |
Frem - Hilleröd 2019-10-12 14:00 |
1 - 0 | 2,07 | 0 komment | |
Brönshöj - Holbaek 2019-10-12 15:00 |
0 - 0 | 3,40 | 0 komment | |
B93 Köbenhavn - Slagelse BI 2019-10-12 15:00 |
2 - 1 | 1,72 | 0 komment | |
Labdarúgás – Német bajnokság, női | ||||
Hoffenheim - Bayern München 2019-10-12 13:00 |
1 - 0 | 2,85 | 0 komment | |
Labdarúgás – Norvég bajnokság, női | ||||
Trondheims-Örn - Kolbotn 2019-10-12 13:00 |
4 - 0 | 2,23 | 0 komment | |
LSK Kvinner - Avaldsnes 2019-10-12 14:00 |
2 - 1 | 1,17 | 0 komment | |
Klepp - Stabaek 2019-10-12 14:00 |
5 - 0 | 1,26 | 0 komment | |
Sandviken - Fart 2019-10-12 15:00 |
2 - 0 | 1,06 | 0 komment | |
Valerenga - Röa 2019-10-12 15:00 |
1 - 1 | 4,60 | 0 komment | |
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 3. csoport | ||||
U19Skócia - U19Andorra 2019-10-12 13:00 |
2 - 0 | 1,09 | 0 komment | |
U19Németország - U19Fehéroroszország 2019-10-12 13:00 |
9 - 2 | 1,07 | 0 komment | |
Labdarúgás – Dán 3., 2. csoport | ||||
VSK Aarhus - Thisted 2019-10-12 13:30 |
1 - 0 | 2,95 | 0 komment | |
Dalum - Naesby 2019-10-12 14:00 |
0 - 0 | 3,35 | 0 komment | |
Sydvest - Brabrand 2019-10-12 14:00 |
1 - 4 | 1,67 | 0 komment | |
Middelfart - Vejgaard 2019-10-12 14:00 |
2 - 0 | 1,21 | 0 komment | |
Labdarúgás – Svéd bajnokság, női | ||||
Pitea - Kopparbergs/Göteborg 2019-10-12 13:45 |
1 - 2 | 2,90 | 0 komment | |
Djurgarden - Kungsbacka 2019-10-12 15:00 |
3 - 0 | 1,17 | 0 komment | |
Labdarúgás – Lengyel 2. | ||||
Radomiak Radom - Podbeskidzie Bielsko-B. 2019-10-12 14:00 |
1 - 3 | 3,05 | 0 komment | |
GKS Jastrzebie - Wigry Suwalki 2019-10-12 16:00 |
0 - 0 | 0,00 | 0 komment | |
GKS Belchatow - Olimpia Grudziadz 2019-10-12 17:00 |
1 - 0 | 2,17 | 0 komment | |
Labdarúgás – Norvég 3., 1. csoport | ||||
Kvik Halden - Byasen 2019-10-12 14:00 |
3 - 1 | 1,23 | 0 komment | |
Moss - Arendal 2019-10-12 16:00 |
1 - 1 | 3,45 | 0 komment | |
Labdarúgás – Finn bajnokság, női, felsőház | ||||
JyPK - TiPS 2019-10-12 14:00 |
1 - 1 | 3,90 | 0 komment | |
Aland Utd. - Helsinki JK 2019-10-12 17:00 |
4 - 2 | 2,63 | 0 komment | |
Labdarúgás – Dán 2. | ||||
Skive - Hvidovre 2019-10-12 14:00 |
2 - 1 | 2,07 | 0 komment | |
Labdarúgás – Svéd 3., Északi csoport | ||||
Rynninge - Sollentuna 2019-10-12 14:00 |
1 - 3 | 1,62 | 0 komment | |
Nyköping - Sylvia Norrköping 2019-10-12 14:00 |
3 - 0 | 1,57 | 0 komment | |
Karlstad BK - Sandviken 2019-10-12 15:00 |
2 - 0 | 1,77 | 0 komment | |
Labdarúgás – Litván bajnokság | ||||
Palanga - Suduva Marijampole 2019-10-12 14:00 |
0 - 4 | 1,07 | 0 komment | |
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 13. csoport | ||||
U19Grúzia - U19Kazahsztán 2019-10-12 14:00 |
3 - 1 | 1,31 | 0 komment | |
U19Horvátország - U19Magyarország (Helyszín: Magyarország) 2019-10-12 20:00 |
2 - 0 | 1,92 | 0 komment | |
Labdarúgás – U19 válogatott mérkőzés | ||||
U19Észtország - U19Oroszország 2019-10-12 14:00 |
0 - 3 | 1,13 | 0 komment | |
U19Belgium - U19Anglia 2019-10-12 16:00 |
2 - 4 | 1,67 | 0 komment | |
Labdarúgás – Francia bajnokság, női | ||||
Soyaux - Montpellier 2019-10-12 14:30 |
1 - 1 | 3,70 | 0 komment | |
Fleury 91 - Paris SG 2019-10-12 14:30 |
0 - 2 | 1,13 | 0 komment | |
Marseille - Metz 2019-10-12 14:30 |
3 - 1 | 1,92 | 0 komment | |
Dijon - Reims 2019-10-12 14:30 |
1 - 1 | 2,95 | 0 komment | |
Labdarúgás – Paraguayi 2. | ||||
Sp. Trinidense - Resistencia Asuncion 2019-10-12 15:00 |
0 - 2 | 3,20 | 0 komment | |
Labdarúgás – Eb-selejtező, D csoport | ||||
Grúzia - Írország 2019-10-12 15:00 |
0 - 0 | 2,75 | 0 komment | |
Dánia - Svájc 2019-10-12 18:00 |
1 - 0 | 2,23 | 0 komment | |
Labdarúgás – Angol bajnokság, női | ||||
Manchester City - Birmingham 2019-10-12 15:00 |
3 - 0 | 1,31 | 0 komment | |
Labdarúgás – Uruguayi 2. | ||||
Torque Montevideo - Central Espanol 2019-10-12 15:00 |
0 - 0 | 0,00 | 0 komment | |
Villa Espanola - Dep. Maldonado 2019-10-12 15:00 |
0 - 0 | 0,00 | 0 komment | |
Labdarúgás – Walesi bajnokság | ||||
Bala Town - Carmarthen 2019-10-12 15:30 |
2 - 1 | 1,34 | 0 komment | |
Aberystwyth - Cardiff Met Univ. 2019-10-12 15:30 |
2 - 2 | 3,60 | 0 komment | |
Barry Town - Penybont 2019-10-12 15:30 |
0 - 0 | 0,00 | 0 komment | |
TNS - Airbus 2019-10-12 15:30 |
6 - 2 | 1,13 | 0 komment | |
Labdarúgás – U21 Eb-selejtező, A csoport | ||||
U21Svédország - U21Izland 2019-10-12 15:45 |
5 - 0 | 1,76 | 0 komment | |
Labdarúgás – Angol Liga 2. | ||||
Crawley - Colchester 2019-10-12 16:00 |
2 - 1 | 2,69 | 0 komment | |
Leyton - Walsall 2019-10-12 16:00 |
3 - 1 | 2,33 | 0 komment | |
Exeter - Forest Green 2019-10-12 16:00 |
1 - 0 | 1,76 | 0 komment | |
Cheltenham - Newport 2019-10-12 16:00 |
0 - 0 | 0,00 | 0 komment | |
Stevenage - Grimsby 2019-10-12 16:00 |
2 - 1 | 2,64 | 0 komment | |
Macclesfield - Port Vale 2019-10-12 16:00 |
2 - 1 | 2,85 | 0 komment | |
Salford City - Cambridge Utd. 2019-10-12 16:00 |
1 - 0 | 2,33 | 0 komment | |
Scunthorpe - Northampton 2019-10-12 16:00 |
3 - 0 | 2,17 | 0 komment | |
Morecambe - Bradford 2019-10-12 16:00 |
1 - 2 | 1,71 | 0 komment | |
Carlisle - Crewe 2019-10-12 16:00 |
2 - 4 | 2,17 | 0 komment | |
Swindon - Plymouth 2019-10-12 16:00 |
1 - 1 | 3,35 | 0 komment | |
Mansfield - Oldham 2019-10-12 16:00 |
6 - 1 | 1,81 | 0 komment | |
Labdarúgás – Norvég 3., 2. csoport | ||||
Florö - Asane 2019-10-12 16:00 |
1 - 0 | 4,15 | 0 komment | |
Kjelsas - Oppsal 2019-10-12 16:00 |
3 - 0 | 1,31 | 0 komment | |
Grorud - Asker 2019-10-12 16:00 |
1 - 2 | 3,55 | 0 komment | |
Labdarúgás – Észak-Ír bajnokság | ||||
Cliftonville - Larne 2019-10-12 16:00 |
1 - 0 | 2,38 | 0 komment | |
Dungannon - Linfield 2019-10-12 16:00 |
1 - 4 | 1,29 | 0 komment | |
Ballymena Utd. - Crusaders 2019-10-12 16:00 |
1 - 1 | 3,95 | 0 komment | |
Coleraine - Warrenpoint 2019-10-12 16:00 |
3 - 0 | 1,19 | 0 komment | |
Glentoran - Carrick 2019-10-12 16:00 |
3 - 1 | 1,34 | 0 komment | |
Labdarúgás – Angol Liga 1. | ||||
Oxford Utd. - Doncaster 2019-10-12 16:00 |
3 - 0 | 2,07 | 0 komment | |
Bristol Rovers - Milton Keynes Dons 2019-10-12 16:00 |
1 - 0 | 2,02 | 0 komment | |
Portsmouth - Gillingham 2019-10-12 16:00 |
0 - 0 | 3,40 | 0 komment | |
Rochdale - Accrington 2019-10-12 16:00 |
2 - 1 | 2,75 | 0 komment | |
Blackpool - Rotherham 2019-10-12 16:00 |
1 - 2 | 2,43 | 0 komment | |
Peterborough - Lincoln 2019-10-12 16:00 |
2 - 0 | 1,71 | 0 komment | |
Southend - Wimbledon 2019-10-12 16:00 |
1 - 4 | 2,38 | 0 komment | |
Labdarúgás – Angol Nemzeti Liga | ||||
Eastleigh - Chorley 2019-10-12 16:00 |
0 - 0 | 3,20 | 0 komment | |
Stockport - Dag & Red 2019-10-12 16:00 |
0 - 0 | 0,00 | 0 komment | |
Fylde - Sutton Utd. 2019-10-12 16:00 |
0 - 0 | 0,00 | 0 komment | |
Barnet - Woking 2019-10-12 16:00 |
2 - 2 | 3,05 | 0 komment | |
Ebbsfleet Utd. - Maidenhead Utd. 2019-10-12 16:00 |
1 - 2 | 3,15 | 0 komment | |
Aldershot - Hartlepool 2019-10-12 16:00 |
0 - 3 | 2,68 | 0 komment | |
Notts County - Torquay 2019-10-12 16:00 |
2 - 0 | 2,02 | 0 komment | |
Barrow - Dover 2019-10-12 16:00 |
0 - 0 | 0,00 | 0 komment | |
Yeovil - Harrogate Town 2019-10-12 16:00 |
1 - 2 | 3,05 | 0 komment | |
Halifax - Boreham 2019-10-12 16:00 |
0 - 2 | 3,25 | 0 komment | |
Labdarúgás – Skót Challenge Kupa | ||||
Arbroath - Clyde 2019-10-12 16:00 |
0 - 2 | 3,95 | 0 komment | |
Wrexham - U21St. Mirren 2019-10-12 16:00 |
4 - 1 | 1,31 | 0 komment | |
Airdrieonians - Elgin 2019-10-12 16:00 |
0 - 2 | 4,25 | 0 komment | |
Raith Rovers - Glenavon 2019-10-12 16:00 |
3 - 1 | 1,57 | 0 komment | |
Inverness CT - Alloa 2019-10-12 16:00 |
3 - 0 | 1,52 | 0 komment | |
Partick Thistle - Connah's Quay 2019-10-12 18:15 |
2 - 0 | 1,77 | 0 komment | |
Labdarúgás – Spanyol 3., 2. csoport | ||||
Ath. Bilbao B - Amorebieta 2019-10-12 16:00 |
3 - 3 | 3,30 | 0 komment | |
Real Union Irun - Valladolid B 2019-10-12 17:00 |
2 - 1 | 2,63 | 0 komment | |
Unionistas de Salamanca - Tudelano 2019-10-12 17:00 |
1 - 1 | 2,95 | 0 komment | |
Leioa - Calahorra 2019-10-12 18:00 |
3 - 3 | 2,95 | 0 komment | |
UD Logrones - Arenas de Getxo 2019-10-12 19:00 |
4 - 0 | 1,62 | 0 komment | |
Labdarúgás – Spanyol bajnokság, női | ||||
Levante - Atl. Madrid 2019-10-12 16:00 |
0 - 1 | 1,67 | 0 komment | |
Dep. Abanca - Rayo Vallecano 2019-10-12 18:00 |
3 - 0 | 1,47 | 0 komment | |
Labdarúgás – EAE Liga-kupa, A csoport | ||||
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Dhafra 2019-10-12 16:15 |
0 - 2 | 3,80 | 0 komment | |
Labdarúgás – EAE Liga-kupa, B csoport | ||||
Al-Fujairah - Hatta 2019-10-12 16:15 |
1 - 0 | 2,23 | 0 komment | |
Al-Sharjah - Al-Wasl 2019-10-12 18:45 |
4 - 0 | 2,28 | 0 komment | |
Labdarúgás – Spanyol 3., 4. csoport | ||||
Granada B - Atl. Sanluqueno 2019-10-12 16:30 |
1 - 0 | 2,33 | 0 komment | |
Sevilla B - Talavera de la Reina 2019-10-12 19:30 |
1 - 1 | 2,90 | 0 komment | |
Labdarúgás – Katari Liga-kupa, B csoport | ||||
Al-Khor - Al-Arabi (QAT) 2019-10-12 16:30 |
1 - 1 | 3,40 | 0 komment | |
Al-Duhail - Al-Gharafa 2019-10-12 18:40 |
2 - 2 | 3,40 | 0 komment | |
Al-Sailiya - Qatar SC 2019-10-12 18:40 |
0 - 4 | 1,87 | 0 komment | |
Labdarúgás – Belga 2. | ||||
Roeselare - OH Leuven 2019-10-12 17:00 |
3 - 1 | 3,85 | 0 komment | |
Virton - Lommel 2019-10-12 20:30 |
1 - 0 | 1,47 | 0 komment | |
Labdarúgás – Portugál 2. | ||||
Chaves - Estoril 2019-10-12 17:00 |
2 - 0 | 1,97 | 0 komment | |
Leixoes - Casa Pia 2019-10-12 18:00 |
1 - 0 | 1,37 | 0 komment | |
Labdarúgás – Algériai bajnokság | ||||
Belouizdad - US Biskra 2019-10-12 17:00 |
3 - 2 | 1,52 | 0 komment | |
ASO Chlef - JS Kabylie 2019-10-12 18:45 |
1 - 0 | 2,80 | 0 komment | |
MC Alger - USM Alger 2019-10-12 18:45 |
0 - 0 | 0,00 | 0 komment | |
JS Saoura - Paradou 2019-10-12 20:00 |
1 - 0 | 1,77 | 0 komment | |
Labdarúgás – U20 válogatott mérkőzés | ||||
U20Franciaország - U20Svédország 2019-10-12 17:00 |
1 - 0 | 1,42 | 0 komment | |
Labdarúgás – Eb-selejtező, J csoport | ||||
Bosznia-Hercegovina - Finnország 2019-10-12 18:00 |
4 - 1 | 1,90 | 0 komment | |
Liechtenstein - Örményország 2019-10-12 20:45 |
1 - 1 | 6,00 | 0 komment | |
Olaszország - Görögország 2019-10-12 20:45 |
2 - 0 | 1,20 | 0 komment | |
Labdarúgás – Eb-selejtező, F csoport | ||||
Feröer-szigetek - Románia 2019-10-12 18:00 |
0 - 3 | 1,22 | 0 komment | |
Norvégia - Spanyolország 2019-10-12 20:45 |
1 - 1 | 3,75 | 0 komment | |
Málta - Svédország 2019-10-12 20:45 |
0 - 4 | 1,07 | 0 komment | |
Labdarúgás – Perui bajnokság | ||||
Union Comercio - Alianza Huanuco 2019-10-12 18:00 |
1 - 0 | 1,67 | 0 komment | |
Ayacucho - Dep. Municipal 2019-10-12 22:30 |
2 - 0 | 1,52 | 0 komment | |
Labdarúgás – Spanyol 3., 3. csoport | ||||
UE Llagostera - Sabadell 2019-10-12 18:00 |
0 - 1 | 2,38 | 0 komment | |
Valencia B - Gimnastic 2019-10-12 18:00 |
1 - 1 | 2,95 | 0 komment | |
Barcelona B - Orihuela 2019-10-12 18:00 |
3 - 0 | 1,52 | 0 komment | |
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 7. csoport | ||||
U19Csehország - U19Azerbajdzsán 2019-10-12 18:00 |
4 - 0 | 1,11 | 0 komment | |
Labdarúgás – Holland 2. | ||||
Oss - Telstar 2019-10-12 18:30 |
2 - 2 | 3,30 | 0 komment | |
Roda - Helmond 2019-10-12 20:45 |
4 - 0 | 1,66 | 0 komment | |
Labdarúgás – Spanyol 3., 1. csoport | ||||
Real Madrid B - Pontevedra 2019-10-12 18:30 |
2 - 1 | 1,92 | 0 komment | |
Labdarúgás – Peru 2. | ||||
Union Huaral - Sport Loreto 2019-10-12 20:15 |
1 - 0 | 1,31 | 0 komment | |
Labdarúgás – Chilei 2. | ||||
Santiago Morning - AC Barnechea 2019-10-12 20:30 |
2 - 0 | 2,48 | 0 komment | |
Puerto Montt - Melipilla 2019-10-12 23:00 |
1 - 3 | 3,40 | 0 komment | |
Labdarúgás – Olasz C, B csoport | ||||
Padova - Ravenna 2019-10-12 20:45 |
1 - 2 | 5,50 | 0 komment | |
Labdarúgás – Olasz C, C csoport | ||||
Reggina - Catanzaro 2019-10-12 20:45 |
1 - 0 | 2,12 | 0 komment | |
Labdarúgás – Uruguayi bajnokság | ||||
Plaza Colonia - Nacional Montevideo 2019-10-12 21:00 |
0 - 0 | 0,00 | 0 komment | |
Danubio Montevideo - Fenix Montevideo 2019-10-12 21:00 |
0 - 0 | 0,00 | 0 komment | |
Boston River - Progreso Montevideo 2019-10-12 21:00 |
0 - 0 | 0,00 | 0 komment | |
Labdarúgás – Kanadai Premier Liga | ||||
York 9 Toronto - Forge Hamilton 2019-10-12 21:30 |
4 - 0 | 2,90 | 0 komment | |
Labdarúgás – Venezuelai bajnokság | ||||
Portuguesa Acarigua - Zulia Maracaibo 2019-10-12 22:00 |
0 - 0 | 3,05 | 0 komment | |
Lala Caroni - Trujillanos Valera 2019-10-12 22:00 |
1 - 1 | 3,05 | 0 komment | |
Carabobo - Caracas FC 2019-10-12 22:00 |
0 - 2 | 2,75 | 0 komment | |
Estudiantes de Caracas - Estudiantes de Merida 2019-10-12 22:00 |
0 - 6 | 2,43 | 0 komment | |
Labdarúgás – Brazil bajnokság | ||||
Goiás - CSA 2019-10-12 22:00 |
1 - 0 | 1,60 | 0 komment | |
Labdarúgás – Kolumbiai bajnokság | ||||
Dep. Pasto - Junior de Barranquilla 2019-10-12 22:00 |
2 - 1 | 1,92 | 0 komment | |
Labdarúgás – Argentin 2., A csoport | ||||
Estudiantes Buenos Aires - Atl. Atlanta 2019-10-12 23:00 |
0 - 0 | 0,00 | 0 komment | |
Belgrano de Cordoba - Ferro Carril Oeste 2019-10-12 23:40 |
2 - 2 | 3,10 | 0 komment |