meccsek, eredmények
Labdarúgás – Argentin 2., A csoport | |||||
---|---|---|---|---|---|
2019-11-16 00:00 | 2 - 2 | 3,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 02:00 | 1 - 0 | 1,97 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 22:00 | 1 - 2 | 3,40 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – CONCACAF Nemz.Ligája A div.Acs | |||||
2019-11-16 01:00 | 4 - 1 | 1,57 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – CONCACAF Nemz.Ligája B div.Ccs | |||||
2019-11-16 01:00 | 0 - 2 | 1,15 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 02:00 | 4 - 2 | 1,16 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Brazil 2. | |||||
2019-11-16 01:30 | 1 - 0 | 1,55 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 20:30 | 1 - 0 | 2,33 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 20:30 | 2 - 0 | 2,22 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 20:30 | 1 - 0 | 1,55 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 23:00 | 1 - 1 | 2,90 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Argentin 2., B csoport | |||||
2019-11-16 01:30 | 0 - 0 | 2,75 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 21:00 | 1 - 1 | 2,85 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 21:00 | 0 - 1 | 2,80 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 21:10 | 2 - 1 | 1,55 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 23:10 | 1 - 1 | 2,95 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – CONCACAF Nemz.Ligája B div.Dcs | |||||
2019-11-16 01:30 | 4 - 0 | 1,17 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Új-zélandi bajnokság | |||||
2019-11-16 02:00 | 0 - 5 | 1,47 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 03:00 | 1 - 1 | 3,95 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 04:00 | 2 - 4 | 2,53 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 04:00 | 2 - 0 | 1,57 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Válogatott mérkőzés | |||||
2019-11-16 02:30 | 0 - 1 | 1,85 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – CONCACAF Nemz.Ligája A div.Bcs | |||||
2019-11-16 03:00 | 0 - 3 | 1,67 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Japán 2. | |||||
2019-11-16 05:00 | 0 - 2 | 2,12 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 05:00 | 2 - 3 | 1,72 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 06:00 | 1 - 2 | 3,80 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 06:00 | 0 - 3 | 1,62 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 06:00 | 0 - 1 | 2,07 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 06:00 | 1 - 0 | 1,57 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 06:00 | 1 - 3 | 1,37 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 06:00 | 0 - 1 | 2,80 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 06:00 | 1 - 1 | 3,45 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 07:00 | 1 - 2 | 1,62 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 07:00 | 1 - 0 | 3,10 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Ausztrál bajnokság | |||||
2019-11-16 07:00 | 1 - 3 | 1,86 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 09:30 | 0 - 1 | 3,45 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 1. csoport | |||||
2019-11-16 11:00 | 3 - 0 | 1,26 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 14:00 | 2 - 1 | 1,21 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Orosz bajnokság, női | |||||
2019-11-16 12:00 | 2 - 0 | 1,07 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 13:00 | 2 - 1 | 1,31 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 14:00 | 0 - 2 | 5,50 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – NB I, női | |||||
2019-11-16 12:00 | 0 - 6 | 1,45 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 6. csoport | |||||
2019-11-16 12:00 | 3 - 0 | 1,15 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 15:00 | 2 - 0 | 1,07 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Észt bajnokság, osztályozó | |||||
2019-11-16 12:00 | 1 - 4 | 2,02 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Lengyel 2. | |||||
2019-11-16 12:40 | 4 - 1 | 1,57 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 15:00 | 0 - 1 | 3,75 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:00 | 1 - 3 | 3,75 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 17:00 | 2 - 2 | 3,30 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 17:00 | 2 - 2 | 3,10 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Norvég bajnokság, női | |||||
2019-11-16 13:00 | 0 - 2 | 1,17 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 13:00 | 0 - 0 | 3,50 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 13:00 | 2 - 2 | 4,85 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 13:00 | 0 - 1 | 3,90 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 13:00 | 2 - 2 | 3,35 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 13:00 | 1 - 6 | 1,08 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Dán bajnokság, női | |||||
2019-11-16 13:00 | 0 - 2 | 1,31 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 13:00 | 2 - 2 | 3,60 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 13:00 | 3 - 0 | 1,31 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 13:00 | 0 - 1 | 2,63 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Német Kupa, női | |||||
2019-11-16 13:00 | 0 - 1 | 4,40 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 14:00 | 1 - 3 | 1,52 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 14:00 | 0 - 2 | 1,82 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 14:00 | 2 - 3 | 2,23 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Szlovák Kupa | |||||
2019-11-16 13:00 | 2 - 5 | 1,19 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 8. csoport | |||||
2019-11-16 13:00 | 2 - 0 | 1,10 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 18:00 | 2 - 0 | 1,02 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 11. csoport | |||||
2019-11-16 13:00 | 1 - 0 | 1,26 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 13:00 | 5 - 0 | 1,21 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 9. csoport | |||||
2019-11-16 13:00 | 4 - 0 | 1,04 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 15:00 | 1 - 1 | 3,30 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Spanyol 2. | |||||
2019-11-16 13:00 | 3 - 2 | 2,85 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:00 | 2 - 0 | 2,50 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 18:30 | 2 - 2 | 2,95 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 18:30 | 1 - 1 | 2,80 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 21:00 | 0 - 1 | 4,45 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Lett bajnokság, osztályozó | |||||
2019-11-16 13:00 | 1 - 3 | 1,37 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Cseh 2. | |||||
2019-11-16 13:30 | 2 - 0 | 1,62 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Katari Liga-kupa, B csoport | |||||
2019-11-16 14:00 | 0 - 3 | 1,72 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:10 | 0 - 7 | 3,25 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:10 | 2 - 1 | 2,02 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Észak-Ír bajnokság | |||||
2019-11-16 14:00 | 0 - 3 | 1,26 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:00 | 3 - 1 | 22,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:00 | 1 - 0 | 1,40 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:00 | 0 - 1 | 1,50 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 5. csoport | |||||
2019-11-16 14:00 | 2 - 2 | 3,20 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 14:00 | 4 - 1 | 1,31 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Afrikai Nemzetek Kupája-sel.,K | |||||
2019-11-16 14:00 | 1 - 0 | 1,45 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 20:00 | 1 - 0 | 1,18 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Francia Kupa | |||||
2019-11-16 14:00 | 1 - 0 | 3,40 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 14:00 | 0 - 5 | 1,12 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 14:00 | 0 - 4 | 1,10 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 14:00 | 0 - 2 | 1,04 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 14:30 | 1 - 0 | 2,50 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 15:00 | 1 - 1 | 3,20 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 15:00 | 2 - 0 | 3,15 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 17:00 | 0 - 2 | 1,22 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 17:00 | 1 - 1 | 3,60 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 17:00 | 0 - 2 | 1,60 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 17:00 | 2 - 1 | 3,60 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 17:30 | 3 - 0 | 1,80 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 18:00 | 0 - 1 | 1,22 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 18:00 | 0 - 6 | 1,06 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 19:00 | 1 - 5 | 1,07 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 20:00 | 1 - 4 | 1,40 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Francia bajnokság, női | |||||
2019-11-16 14:30 | 0 - 3 | 1,13 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 14:30 | 1 - 1 | 3,45 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 17:30 | 1 - 0 | 1,42 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Eb-selejtező, I csoport | |||||
2019-11-16 15:00 | 1 - 2 | 2,30 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 18:00 | 1 - 3 | 1,05 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 18:00 | 1 - 4 | 2,05 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Észak-Ír 1. | |||||
2019-11-16 15:00 | 5 - 3 | 2,58 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 15:00 | 0 - 3 | 5,75 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 15:00 | 0 - 4 | 2,85 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – EAE Liga-kupa, A csoport | |||||
2019-11-16 15:00 | 0 - 2 | 1,87 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – EAE Liga-kupa, B csoport | |||||
2019-11-16 15:00 | 1 - 0 | 2,53 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 17:30 | 2 - 0 | 2,23 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Uruguayi bajnokság | |||||
2019-11-16 15:00 | 1 - 2 | 2,33 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 20:00 | 0 - 1 | 3,50 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 20:00 | 2 - 1 | 1,87 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 20:00 | 1 - 3 | 2,58 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 20:00 | 1 - 0 | 1,82 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 20:00 | 1 - 2 | 2,33 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 20:00 | 1 - 0 | 2,43 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Walesi bajnokság | |||||
2019-11-16 15:30 | 1 - 0 | 2,69 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 15:30 | 0 - 3 | 6,00 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Spanyol 3., 1. csoport | |||||
2019-11-16 15:45 | 0 - 0 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:00 | 1 - 1 | 2,90 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 17:00 | 0 - 0 | 2,90 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Portugál Liga-kupa, D csoport | |||||
2019-11-16 16:00 | 0 - 1 | 1,82 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Angol Liga 2. | |||||
2019-11-16 16:00 | 0 - 2 | 2,64 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:00 | 0 - 0 | 3,20 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:00 | 2 - 3 | 2,28 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:00 | 0 - 1 | 2,69 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:00 | 0 - 0 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:00 | 2 - 1 | 1,86 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:00 | 1 - 1 | 3,45 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:00 | 4 - 1 | 2,69 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:00 | 2 - 1 | 2,33 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:00 | 0 - 0 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Angol Liga 1. | |||||
2019-11-16 16:00 | 2 - 1 | 1,66 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:00 | 1 - 0 | 2,38 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:00 | 2 - 0 | 1,55 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:00 | 1 - 0 | 1,66 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:00 | 0 - 0 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:00 | 1 - 0 | 2,69 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Skót Liga 2. | |||||
2019-11-16 16:00 | 3 - 2 | 1,47 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:00 | 2 - 0 | 2,07 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:00 | 3 - 0 | 1,06 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:00 | 1 - 0 | 2,95 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Angol Nemzeti Liga | |||||
2019-11-16 16:00 | 1 - 2 | 4,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:00 | 6 - 1 | 2,38 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:00 | 0 - 3 | 3,15 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:00 | 3 - 1 | 1,92 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:00 | 2 - 2 | 3,20 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:00 | 3 - 3 | 3,25 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:00 | 2 - 3 | 4,25 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:00 | 2 - 1 | 1,72 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:00 | 1 - 2 | 3,70 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:00 | 0 - 0 | 3,25 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 18:20 | 0 - 1 | 3,30 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Skót Liga bajnokság | |||||
2019-11-16 16:00 | 3 - 0 | 1,47 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:00 | 1 - 0 | 2,12 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Skót Liga 1. | |||||
2019-11-16 16:00 | 0 - 0 | 3,35 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:00 | 1 - 1 | 3,90 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:00 | 0 - 2 | 1,77 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Skót Challenge Kupa | |||||
2019-11-16 16:00 | 1 - 4 | 1,42 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:00 | 0 - 0 | 4,60 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:00 | 2 - 0 | 2,38 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Spanyol 3., 2. csoport | |||||
2019-11-16 16:00 | 0 - 3 | 2,38 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:30 | 1 - 0 | 2,23 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 16:30 | 0 - 0 | 3,20 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 17:00 | 4 - 1 | 1,31 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Portugál 2. | |||||
2019-11-16 16:00 | 1 - 3 | 2,53 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 18:15 | 0 - 0 | 2,95 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Algériai bajnokság | |||||
2019-11-16 16:00 | 1 - 0 | 1,26 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 18:00 | 1 - 1 | 3,60 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 10. csoport | |||||
2019-11-16 17:00 | 2 - 1 | 2,02 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Spanyol 3., 4. csoport | |||||
2019-11-16 17:00 | 0 - 4 | 2,28 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Eb-selejtező, E csoport | |||||
2019-11-16 18:00 | 0 - 2 | 1,45 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 20:45 | 3 - 1 | 1,40 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Eb-selejtező, G csoport | |||||
2019-11-16 18:00 | 1 - 0 | 1,08 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 20:45 | 1 - 2 | 2,50 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 20:45 | 2 - 1 | 1,18 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Spanyol 3., 3. csoport | |||||
2019-11-16 18:00 | 1 - 1 | 3,05 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 18:30 | 2 - 0 | 2,38 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – U21 Eb-selejtező, A csoport | |||||
2019-11-16 18:30 | 3 - 0 | 1,29 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Spanyol bajnokság, női | |||||
2019-11-16 18:30 | 0 - 0 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Perui 2., rájátszás | |||||
2019-11-16 19:00 | 1 - 0 | 2,28 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 21:00 | 3 - 2 | 1,82 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 4. csoport | |||||
2019-11-16 19:30 | 2 - 5 | 3,65 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 19:30 | 2 - 1 | 1,07 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Belga 2. | |||||
2019-11-16 20:30 | 0 - 1 | 4,00 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Eb-selejtező, C csoport | |||||
2019-11-16 20:45 | 0 - 0 | 4,05 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 20:45 | 4 - 0 | 1,04 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Olasz C, A csoport | |||||
2019-11-16 20:45 | 2 - 1 | 3,50 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Olasz C, C csoport | |||||
2019-11-16 20:45 | 2 - 1 | 1,26 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Olasz C, B csoport | |||||
2019-11-16 20:45 | 1 - 0 | 2,33 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Argentin 3., Metropolitana | |||||
2019-11-16 21:00 | 1 - 0 | 1,87 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 21:00 | 0 - 0 | 2,68 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 21:00 | 1 - 3 | 3,40 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 21:00 | 0 - 1 | 2,80 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Brazil bajnokság | |||||
2019-11-16 21:00 | 1 - 1 | 3,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 23:00 | 1 - 1 | 3,15 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Kolumbiai 2., rájátszás, B cs. | |||||
2019-11-16 21:00 | 0 - 2 | 2,23 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Ecuadori Kupa | |||||
2019-11-16 21:00 | 3 - 1 | 1,87 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Venezuelai bajnokság,rájátszás | |||||
2019-11-16 21:00 | 2 - 0 | 2,85 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Ecuadori 2. | |||||
2019-11-16 21:30 | 0 - 2 | 1,47 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 21:30 | 3 - 2 | 1,52 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 21:30 | 3 - 0 | 1,21 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 21:30 | 2 - 1 | 2,02 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Perui bajnokság | |||||
2019-11-16 21:30 | 3 - 1 | 1,67 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-16 23:45 | 0 - 1 | 3,85 | Szólj hozzá ›› |
Labdarúgás – Argentin 2., A csoport | ||||
---|---|---|---|---|
Belgrano de Cordoba - Alvarado 2019-11-16 00:00 |
2 - 2 | 3,00 | 0 komment | |
San Martin SJ - Nueva Chicago 2019-11-16 02:00 |
1 - 0 | 1,97 | 0 komment | |
Agropecuario Argentino - Estudiantes Rio Cuarto 2019-11-16 22:00 |
1 - 2 | 3,40 | 0 komment | |
Labdarúgás – CONCACAF Nemz.Ligája A div.Acs | ||||
USA - Kanada 2019-11-16 01:00 |
4 - 1 | 1,57 | 0 komment | |
Labdarúgás – CONCACAF Nemz.Ligája B div.Ccs | ||||
Antigua és Barbuda - Jamaika 2019-11-16 01:00 |
0 - 2 | 1,15 | 0 komment | |
Guyana - Aruba 2019-11-16 02:00 |
4 - 2 | 1,16 | 0 komment | |
Labdarúgás – Brazil 2. | ||||
Atlético GO - Parana 2019-11-16 01:30 |
1 - 0 | 1,55 | 0 komment | |
Guarani - Operario PR 2019-11-16 20:30 |
1 - 0 | 2,33 | 0 komment | |
CRB - Ponte Preta 2019-11-16 20:30 |
2 - 0 | 2,22 | 0 komment | |
Coritiba - Oeste 2019-11-16 20:30 |
1 - 0 | 1,55 | 0 komment | |
Londrina - Botafogo SP 2019-11-16 23:00 |
1 - 1 | 2,90 | 0 komment | |
Labdarúgás – Argentin 2., B csoport | ||||
Gimnasia Jujuy - Club Almagro 2019-11-16 01:30 |
0 - 0 | 2,75 | 0 komment | |
Quilmes - Dep. Riestra 2019-11-16 21:00 |
1 - 1 | 2,85 | 0 komment | |
Atl. All Boys - Villa Dalmine 2019-11-16 21:00 |
0 - 1 | 2,80 | 0 komment | |
Defensores de Belgrano - Chacarita Juniors 2019-11-16 21:10 |
2 - 1 | 1,55 | 0 komment | |
Atl. Rafaela - Sarmiento 2019-11-16 23:10 |
1 - 1 | 2,95 | 0 komment | |
Labdarúgás – CONCACAF Nemz.Ligája B div.Dcs | ||||
Suriname - Dominikai Közösség 2019-11-16 01:30 |
4 - 0 | 1,17 | 0 komment | |
Labdarúgás – Új-zélandi bajnokság | ||||
Hamilton Wanderers - Auckland City 2019-11-16 02:00 |
0 - 5 | 1,47 | 0 komment | |
Waitakere Utd. - Canterbury Utd. 2019-11-16 03:00 |
1 - 1 | 3,95 | 0 komment | |
Southern Utd. - Eastern Suburbs 2019-11-16 04:00 |
2 - 4 | 2,53 | 0 komment | |
Hawke's Bay Utd. - Tasman Utd. 2019-11-16 04:00 |
2 - 0 | 1,57 | 0 komment | |
Labdarúgás – Válogatott mérkőzés | ||||
Peru - Kolumbia 2019-11-16 02:30 |
0 - 1 | 1,85 | 0 komment | |
Labdarúgás – CONCACAF Nemz.Ligája A div.Bcs | ||||
Panama - Mexikó 2019-11-16 03:00 |
0 - 3 | 1,67 | 0 komment | |
Labdarúgás – Japán 2. | ||||
Avispa Fukuoka - Zweigen Kanazawa 2019-11-16 05:00 |
0 - 2 | 2,12 | 0 komment | |
Yamaguchi - Yamagata 2019-11-16 05:00 |
2 - 3 | 1,72 | 0 komment | |
Ehime - Ryukyu 2019-11-16 06:00 |
1 - 2 | 3,80 | 0 komment | |
Machida Zelvia - Kashiwa R. 2019-11-16 06:00 |
0 - 3 | 1,62 | 0 komment | |
Okayama - Yokohama FC 2019-11-16 06:00 |
0 - 1 | 2,07 | 0 komment | |
Kyoto - JEF United Chiba 2019-11-16 06:00 |
1 - 0 | 1,57 | 0 komment | |
Gifu - Kofu 2019-11-16 06:00 |
1 - 3 | 1,37 | 0 komment | |
Nagasaki - Tochigi 2019-11-16 06:00 |
0 - 1 | 2,80 | 0 komment | |
Omiya Ardija - Albirex Niigata 2019-11-16 06:00 |
1 - 1 | 3,45 | 0 komment | |
Tokyo Verdy - Tokushima 2019-11-16 07:00 |
1 - 2 | 1,62 | 0 komment | |
Kagoshima Utd. - Mito 2019-11-16 07:00 |
1 - 0 | 3,10 | 0 komment | |
Labdarúgás – Ausztrál bajnokság | ||||
Central Coast Mariners - Adelaide Utd. 2019-11-16 07:00 |
1 - 3 | 1,86 | 0 komment | |
Western Utd. - Newcastle Jets 2019-11-16 09:30 |
0 - 1 | 3,45 | 0 komment | |
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 1. csoport | ||||
U19Bulgária - U19Örményország 2019-11-16 11:00 |
3 - 0 | 1,26 | 0 komment | |
U19Törökország - U19Montenegró 2019-11-16 14:00 |
2 - 1 | 1,21 | 0 komment | |
Labdarúgás – Orosz bajnokság, női | ||||
CSZKA Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 2019-11-16 12:00 |
2 - 0 | 1,07 | 0 komment | |
Zvezda-2005 Perm - Csertanovo Moszkva 2019-11-16 13:00 |
2 - 1 | 1,31 | 0 komment | |
Lokomotív Moszkva - Rjazany 2019-11-16 14:00 |
0 - 2 | 5,50 | 0 komment | |
Labdarúgás – NB I, női | ||||
Győr - Diósgyőr 2019-11-16 12:00 |
0 - 6 | 1,45 | 0 komment | |
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 6. csoport | ||||
U19Szlovákia - U19Málta 2019-11-16 12:00 |
3 - 0 | 1,15 | 0 komment | |
U19Olaszország - U19Ciprus 2019-11-16 15:00 |
2 - 0 | 1,07 | 0 komment | |
Labdarúgás – Észt bajnokság, osztályozó | ||||
Parnu JK Vaprus - Kuressaare 2019-11-16 12:00 |
1 - 4 | 2,02 | 0 komment | |
Labdarúgás – Lengyel 2. | ||||
Podbeskidzie Bielsko-B. - Zaglebie Sosnowiec 2019-11-16 12:40 |
4 - 1 | 1,57 | 0 komment | |
Olsztyn - GKS Belchatow 2019-11-16 15:00 |
0 - 1 | 3,75 | 0 komment | |
Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwalki 2019-11-16 16:00 |
1 - 3 | 3,75 | 0 komment | |
GKS Tychy - Radomiak Radom 2019-11-16 17:00 |
2 - 2 | 3,30 | 0 komment | |
Sandecja Nowy Sacz - TBB Nieciecza 2019-11-16 17:00 |
2 - 2 | 3,10 | 0 komment | |
Labdarúgás – Norvég bajnokság, női | ||||
Arna-Björnar - Valerenga 2019-11-16 13:00 |
0 - 2 | 1,17 | 0 komment | |
Kolbotn - Lyn 2019-11-16 13:00 |
0 - 0 | 3,50 | 0 komment | |
Stabaek - LSK Kvinner 2019-11-16 13:00 |
2 - 2 | 4,85 | 0 komment | |
Avaldsnes - Trondheims-Örn 2019-11-16 13:00 |
0 - 1 | 3,90 | 0 komment | |
Röa - Sandviken 2019-11-16 13:00 |
2 - 2 | 3,35 | 0 komment | |
Fart - Klepp 2019-11-16 13:00 |
1 - 6 | 1,08 | 0 komment | |
Labdarúgás – Dán bajnokság, női | ||||
Ballerup - Thy-Thisted 2019-11-16 13:00 |
0 - 2 | 1,31 | 0 komment | |
Bröndby - Hjörring 2019-11-16 13:00 |
2 - 2 | 3,60 | 0 komment | |
Farum - Odense 2019-11-16 13:00 |
3 - 0 | 1,31 | 0 komment | |
Kolding - VSK Aarhus 2019-11-16 13:00 |
0 - 1 | 2,63 | 0 komment | |
Labdarúgás – Német Kupa, női | ||||
Frankfurt - Leverkusen 2019-11-16 13:00 |
0 - 1 | 4,40 | 0 komment | |
Bayern München - Wolfsburg 2019-11-16 14:00 |
1 - 3 | 1,52 | 0 komment | |
Bremen - Sand 2019-11-16 14:00 |
0 - 2 | 1,82 | 0 komment | |
Freiburg - Potsdam 2019-11-16 14:00 |
2 - 3 | 2,23 | 0 komment | |
Labdarúgás – Szlovák Kupa | ||||
Bardejov - Slovan Bratislava 2019-11-16 13:00 |
2 - 5 | 1,19 | 0 komment | |
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 8. csoport | ||||
U19Franciaország - U19Finnország 2019-11-16 13:00 |
2 - 0 | 1,10 | 0 komment | |
U19Dánia - U19Feröer-szigetek 2019-11-16 18:00 |
2 - 0 | 1,02 | 0 komment | |
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 11. csoport | ||||
U19Bosznia-Hercegovina - U19Luxemburg 2019-11-16 13:00 |
1 - 0 | 1,26 | 0 komment | |
U19Anglia - U19Észak-Macedónia (Helyszín: Szkopje) 2019-11-16 13:00 |
5 - 0 | 1,21 | 0 komment | |
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 9. csoport | ||||
U19Svédország - U19Észtország 2019-11-16 13:00 |
4 - 0 | 1,04 | 0 komment | |
U19Ukrajna - U19Szlovénia 2019-11-16 15:00 |
1 - 1 | 3,30 | 0 komment | |
Labdarúgás – Spanyol 2. | ||||
Fuenlabrada - Huesca 2019-11-16 13:00 |
3 - 2 | 2,85 | 0 komment | |
UD Extremadura - Deportivo 2019-11-16 16:00 |
2 - 0 | 2,50 | 0 komment | |
Numancia - Rayo Vallecano 2019-11-16 18:30 |
2 - 2 | 2,95 | 0 komment | |
Elche - Almería 2019-11-16 18:30 |
1 - 1 | 2,80 | 0 komment | |
Zaragoza - Albacete 2019-11-16 21:00 |
0 - 1 | 4,45 | 0 komment | |
Labdarúgás – Lett bajnokság, osztályozó | ||||
Super Nova Riga - METTA/LU 2019-11-16 13:00 |
1 - 3 | 1,37 | 0 komment | |
Labdarúgás – Cseh 2. | ||||
Lisen - Chrudim 2019-11-16 13:30 |
2 - 0 | 1,62 | 0 komment | |
Labdarúgás – Katari Liga-kupa, B csoport | ||||
Al-Gharafa - Qatar SC 2019-11-16 14:00 |
0 - 3 | 1,72 | 0 komment | |
Al-Duhail - Al-Khor 2019-11-16 16:10 |
0 - 7 | 3,25 | 0 komment | |
Al-Arabi (QAT) - Al-Sailiya 2019-11-16 16:10 |
2 - 1 | 2,02 | 0 komment | |
Labdarúgás – Észak-Ír bajnokság | ||||
Institute - Linfield 2019-11-16 14:00 |
0 - 3 | 1,26 | 0 komment | |
Warrenpoint - Coleraine 2019-11-16 16:00 |
3 - 1 | 22,00 | 0 komment | |
Cliftonville - Ballymena Utd. 2019-11-16 16:00 |
1 - 0 | 1,40 | 0 komment | |
Dungannon - Larne 2019-11-16 16:00 |
0 - 1 | 1,50 | 0 komment | |
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 5. csoport | ||||
U19Oroszország - U19Wales (Helyszín: Cardiff) 2019-11-16 14:00 |
2 - 2 | 3,20 | 0 komment | |
U19Lengyelország - U19Koszovó 2019-11-16 14:00 |
4 - 1 | 1,31 | 0 komment | |
Labdarúgás – Afrikai Nemzetek Kupája-sel.,K | ||||
Madagaszkár - Etiópia 2019-11-16 14:00 |
1 - 0 | 1,45 | 0 komment | |
Elefántcsontpart - Niger 2019-11-16 20:00 |
1 - 0 | 1,18 | 0 komment | |
Labdarúgás – Francia Kupa | ||||
Belfort - Ajaccio GFC 2019-11-16 14:00 |
1 - 0 | 3,40 | 0 komment | |
Auch - Rodez Aveyron 2019-11-16 14:00 |
0 - 5 | 1,12 | 0 komment | |
Charitoise - Auxerre 2019-11-16 14:00 |
0 - 4 | 1,10 | 0 komment | |
Gennevilliers - Le Mans 2019-11-16 14:00 |
0 - 2 | 1,04 | 0 komment | |
Bergerac Perigord - Clermont 2019-11-16 14:30 |
1 - 0 | 2,50 | 0 komment | |
Chateauroux - Niort 2019-11-16 15:00 |
1 - 1 | 3,20 | 0 komment | |
Epinal - Sochaux 2019-11-16 15:00 |
2 - 0 | 3,15 | 0 komment | |
Amneville - Paris FC 2019-11-16 17:00 |
0 - 2 | 1,22 | 0 komment | |
Lens - Boulogne 2019-11-16 17:00 |
1 - 1 | 3,60 | 0 komment | |
Sarre Union - Creteil 2019-11-16 17:00 |
0 - 2 | 1,60 | 0 komment | |
Frejus St-Raphael - Grenoble 2019-11-16 17:00 |
2 - 1 | 3,60 | 0 komment | |
Lorient - Guingamp 2019-11-16 17:30 |
3 - 0 | 1,80 | 0 komment | |
Cambrai - Quevilly Rouen 2019-11-16 18:00 |
0 - 1 | 1,22 | 0 komment | |
CS Betton - Concarneau 2019-11-16 18:00 |
0 - 6 | 1,06 | 0 komment | |
Villemomble - Orleans 2019-11-16 19:00 |
1 - 5 | 1,07 | 0 komment | |
Beauvais - Chambly 2019-11-16 20:00 |
1 - 4 | 1,40 | 0 komment | |
Labdarúgás – Francia bajnokság, női | ||||
Marseille - Montpellier 2019-11-16 14:30 |
0 - 3 | 1,13 | 0 komment | |
Fleury 91 - Dijon 2019-11-16 14:30 |
1 - 1 | 3,45 | 0 komment | |
Lyon - Paris SG 2019-11-16 17:30 |
1 - 0 | 1,42 | 0 komment | |
Labdarúgás – Eb-selejtező, I csoport | ||||
Ciprus - Skócia 2019-11-16 15:00 |
1 - 2 | 2,30 | 0 komment | |
San Marino - Kazahsztán 2019-11-16 18:00 |
1 - 3 | 1,05 | 0 komment | |
Oroszország - Belgium 2019-11-16 18:00 |
1 - 4 | 2,05 | 0 komment | |
Labdarúgás – Észak-Ír 1. | ||||
PSNI - Queens Univ. 2019-11-16 15:00 |
5 - 3 | 2,58 | 0 komment | |
Loughgall - Knockbreda 2019-11-16 15:00 |
0 - 3 | 5,75 | 0 komment | |
Dundela - Ballinamallard Utd. 2019-11-16 15:00 |
0 - 4 | 2,85 | 0 komment | |
Labdarúgás – EAE Liga-kupa, A csoport | ||||
Al-Dhafra - Al-Ain 2019-11-16 15:00 |
0 - 2 | 1,87 | 0 komment | |
Labdarúgás – EAE Liga-kupa, B csoport | ||||
Hatta - Al-Sharjah 2019-11-16 15:00 |
1 - 0 | 2,53 | 0 komment | |
Al-Wasl - Bani Yas 2019-11-16 17:30 |
2 - 0 | 2,23 | 0 komment | |
Labdarúgás – Uruguayi bajnokság | ||||
Fenix Montevideo - Progreso Montevideo 2019-11-16 15:00 |
1 - 2 | 2,33 | 0 komment | |
CA Cerro - Rampla Juniors 2019-11-16 20:00 |
0 - 1 | 3,50 | 0 komment | |
Cerro Largo Melo - Racing Montevideo 2019-11-16 20:00 |
2 - 1 | 1,87 | 0 komment | |
Boston River - Montevideo Wanderers 2019-11-16 20:00 |
1 - 3 | 2,58 | 0 komment | |
Plaza Colonia - Juventud de Las Piedras 2019-11-16 20:00 |
1 - 0 | 1,82 | 0 komment | |
Danubio Montevideo - Liverpool Montevideo 2019-11-16 20:00 |
1 - 2 | 2,33 | 0 komment | |
River Plate Montevideo - Defensor Montevideo 2019-11-16 20:00 |
1 - 0 | 2,43 | 0 komment | |
Labdarúgás – Walesi bajnokság | ||||
Cefn Druids - Barry Town 2019-11-16 15:30 |
1 - 0 | 2,69 | 0 komment | |
Cardiff Met Univ. - Carmarthen 2019-11-16 15:30 |
0 - 3 | 6,00 | 0 komment | |
Labdarúgás – Spanyol 3., 1. csoport | ||||
Oviedo B - Atl. Madrid B 2019-11-16 15:45 |
0 - 0 | 0,00 | 0 komment | |
Sp. Gijón B - Celta Vigo B 2019-11-16 16:00 |
1 - 1 | 2,90 | 0 komment | |
Coruxo - Las Rozas 2019-11-16 17:00 |
0 - 0 | 2,90 | 0 komment | |
Labdarúgás – Portugál Liga-kupa, D csoport | ||||
Casa Pia - Chaves 2019-11-16 16:00 |
0 - 1 | 1,82 | 0 komment | |
Labdarúgás – Angol Liga 2. | ||||
Leyton - Scunthorpe 2019-11-16 16:00 |
0 - 2 | 2,64 | 0 komment | |
Exeter - Cheltenham 2019-11-16 16:00 |
0 - 0 | 3,20 | 0 komment | |
Salford City - Swindon 2019-11-16 16:00 |
2 - 3 | 2,28 | 0 komment | |
Forest Green - Plymouth 2019-11-16 16:00 |
0 - 1 | 2,69 | 0 komment | |
Grimsby - Newport 2019-11-16 16:00 |
0 - 0 | 0,00 | 0 komment | |
Port Vale - Carlisle 2019-11-16 16:00 |
2 - 1 | 1,86 | 0 komment | |
Crawley - Morecambe 2019-11-16 16:00 |
1 - 1 | 3,45 | 0 komment | |
Northampton - Crewe 2019-11-16 16:00 |
4 - 1 | 2,69 | 0 komment | |
Walsall - Cambridge Utd. 2019-11-16 16:00 |
2 - 1 | 2,33 | 0 komment | |
Stevenage - Oldham 2019-11-16 16:00 |
0 - 0 | 0,00 | 0 komment | |
Labdarúgás – Angol Liga 1. | ||||
Coventry - Rochdale 2019-11-16 16:00 |
2 - 1 | 1,66 | 0 komment | |
Bolton - Milton Keynes Dons 2019-11-16 16:00 |
1 - 0 | 2,38 | 0 komment | |
Blackpool - Wimbledon 2019-11-16 16:00 |
2 - 0 | 1,55 | 0 komment | |
Rotherham - Accrington 2019-11-16 16:00 |
1 - 0 | 1,66 | 0 komment | |
Doncaster - Shrewsbury 2019-11-16 16:00 |
0 - 0 | 0,00 | 0 komment | |
Gillingham - Lincoln 2019-11-16 16:00 |
1 - 0 | 2,69 | 0 komment | |
Labdarúgás – Skót Liga 2. | ||||
Edinburgh City - Albion Rovers 2019-11-16 16:00 |
3 - 2 | 1,47 | 0 komment | |
Stirling Albion - Annan 2019-11-16 16:00 |
2 - 0 | 2,07 | 0 komment | |
Cove Rangers - Brechin 2019-11-16 16:00 |
3 - 0 | 1,06 | 0 komment | |
Cowdenbeath - Queen's Park 2019-11-16 16:00 |
1 - 0 | 2,95 | 0 komment | |
Labdarúgás – Angol Nemzeti Liga | ||||
Torquay - Sutton Utd. 2019-11-16 16:00 |
1 - 2 | 4,00 | 0 komment | |
Dag & Red - Aldershot 2019-11-16 16:00 |
6 - 1 | 2,38 | 0 komment | |
Notts County - Barrow 2019-11-16 16:00 |
0 - 3 | 3,15 | 0 komment | |
Solihull Moors - Fylde 2019-11-16 16:00 |
3 - 1 | 1,92 | 0 komment | |
Ebbsfleet Utd. - Hartlepool 2019-11-16 16:00 |
2 - 2 | 3,20 | 0 komment | |
Bromley - Harrogate Town 2019-11-16 16:00 |
3 - 3 | 3,25 | 0 komment | |
Chesterfield - Chorley 2019-11-16 16:00 |
2 - 3 | 4,25 | 0 komment | |
Boreham - Maidenhead Utd. 2019-11-16 16:00 |
2 - 1 | 1,72 | 0 komment | |
Barnet - Stockport 2019-11-16 16:00 |
1 - 2 | 3,70 | 0 komment | |
Woking - Halifax 2019-11-16 16:00 |
0 - 0 | 3,25 | 0 komment | |
Yeovil - Dover 2019-11-16 18:20 |
0 - 1 | 3,30 | 0 komment | |
Labdarúgás – Skót Liga bajnokság | ||||
Dundee Utd. - Queen of South 2019-11-16 16:00 |
3 - 0 | 1,47 | 0 komment | |
Greenock Morton - Arbroath 2019-11-16 16:00 |
1 - 0 | 2,12 | 0 komment | |
Labdarúgás – Skót Liga 1. | ||||
Peterhead - Montrose 2019-11-16 16:00 |
0 - 0 | 3,35 | 0 komment | |
Dumbarton - Falkirk 2019-11-16 16:00 |
1 - 1 | 3,90 | 0 komment | |
Stranraer - Airdrieonians 2019-11-16 16:00 |
0 - 2 | 1,77 | 0 komment | |
Labdarúgás – Skót Challenge Kupa | ||||
Stenhousemuir - Partick Thistle 2019-11-16 16:00 |
1 - 4 | 1,42 | 0 komment | |
Inverness CT - Clyde 2019-11-16 16:00 |
0 - 0 | 4,60 | 0 komment | |
U21Rangers - Wrexham 2019-11-16 16:00 |
2 - 0 | 2,38 | 0 komment | |
Labdarúgás – Spanyol 3., 2. csoport | ||||
Arenas de Getxo - Leioa 2019-11-16 16:00 |
0 - 3 | 2,38 | 0 komment | |
Osasuna B - Barakaldo 2019-11-16 16:30 |
1 - 0 | 2,23 | 0 komment | |
Amorebieta - Izarra 2019-11-16 16:30 |
0 - 0 | 3,20 | 0 komment | |
Ath. Bilbao B - Unionistas de Salamanca 2019-11-16 17:00 |
4 - 1 | 1,31 | 0 komment | |
Labdarúgás – Portugál 2. | ||||
Varzim - Farense 2019-11-16 16:00 |
1 - 3 | 2,53 | 0 komment | |
Penafiel - Feirense 2019-11-16 18:15 |
0 - 0 | 2,95 | 0 komment | |
Labdarúgás – Algériai bajnokság | ||||
Belouizdad - ASO Chlef 2019-11-16 16:00 |
1 - 0 | 1,26 | 0 komment | |
JS Saoura - MC Oran 2019-11-16 18:00 |
1 - 1 | 3,60 | 0 komment | |
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 10. csoport | ||||
U19Ausztria - U19Svájc 2019-11-16 17:00 |
2 - 1 | 2,02 | 0 komment | |
Labdarúgás – Spanyol 3., 4. csoport | ||||
Villarrobledo - San Fernando 2019-11-16 17:00 |
0 - 4 | 2,28 | 0 komment | |
Labdarúgás – Eb-selejtező, E csoport | ||||
Azerbajdzsán - Wales 2019-11-16 18:00 |
0 - 2 | 1,45 | 0 komment | |
Horvátország - Szlovákia 2019-11-16 20:45 |
3 - 1 | 1,40 | 0 komment | |
Labdarúgás – Eb-selejtező, G csoport | ||||
Szlovénia - Lettország 2019-11-16 18:00 |
1 - 0 | 1,08 | 0 komment | |
Izrael - Lengyelország 2019-11-16 20:45 |
1 - 2 | 2,50 | 0 komment | |
Ausztria - Észak-Macedónia 2019-11-16 20:45 |
2 - 1 | 1,18 | 0 komment | |
Labdarúgás – Spanyol 3., 3. csoport | ||||
Villarreal B - Olot 2019-11-16 18:00 |
1 - 1 | 3,05 | 0 komment | |
Ejea - Badalona 2019-11-16 18:30 |
2 - 0 | 2,38 | 0 komment | |
Labdarúgás – U21 Eb-selejtező, A csoport | ||||
U21Olaszország - U21Izland 2019-11-16 18:30 |
3 - 0 | 1,29 | 0 komment | |
Labdarúgás – Spanyol bajnokság, női | ||||
Levante - Huelva 2019-11-16 18:30 |
0 - 0 | 0,00 | 0 komment | |
Labdarúgás – Perui 2., rájátszás | ||||
Dep. Coopsol - Santos Nazca 2019-11-16 19:00 |
1 - 0 | 2,28 | 0 komment | |
Comerciantes Unidos - Atl. Grau 2019-11-16 21:00 |
3 - 2 | 1,82 | 0 komment | |
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 4. csoport | ||||
U19Görögország - U19Izland 2019-11-16 19:30 |
2 - 5 | 3,65 | 0 komment | |
U19Belgium - U19Albánia 2019-11-16 19:30 |
2 - 1 | 1,07 | 0 komment | |
Labdarúgás – Belga 2. | ||||
Lokeren - Lommel 2019-11-16 20:30 |
0 - 1 | 4,00 | 0 komment | |
Labdarúgás – Eb-selejtező, C csoport | ||||
Észak-Írország - Hollandia 2019-11-16 20:45 |
0 - 0 | 4,05 | 0 komment | |
Németország - Fehéroroszország 2019-11-16 20:45 |
4 - 0 | 1,04 | 0 komment | |
Labdarúgás – Olasz C, A csoport | ||||
Pergolettese - Albinoleffe 2019-11-16 20:45 |
2 - 1 | 3,50 | 0 komment | |
Labdarúgás – Olasz C, C csoport | ||||
Monopoli - Bisceglie 2019-11-16 20:45 |
2 - 1 | 1,26 | 0 komment | |
Labdarúgás – Olasz C, B csoport | ||||
Feralpisalo - Padova 2019-11-16 20:45 |
1 - 0 | 2,33 | 0 komment | |
Labdarúgás – Argentin 3., Metropolitana | ||||
Atl. Los Andes - Atl. Colegiales 2019-11-16 21:00 |
1 - 0 | 1,87 | 0 komment | |
Atl. Fenix - Defensores Unidos 2019-11-16 21:00 |
0 - 0 | 2,68 | 0 komment | |
Dep. Flandria - Justo Jose de Urquiza 2019-11-16 21:00 |
1 - 3 | 3,40 | 0 komment | |
Tristan Suarez - Villa San Carlos 2019-11-16 21:00 |
0 - 1 | 2,80 | 0 komment | |
Labdarúgás – Brazil bajnokság | ||||
Santos - Sao Paulo 2019-11-16 21:00 |
1 - 1 | 3,00 | 0 komment | |
Fluminense - Atlético MG 2019-11-16 23:00 |
1 - 1 | 3,15 | 0 komment | |
Labdarúgás – Kolumbiai 2., rájátszás, B cs. | ||||
Fortaleza Cota - Boyaca Chico 2019-11-16 21:00 |
0 - 2 | 2,23 | 0 komment | |
Labdarúgás – Ecuadori Kupa | ||||
Delfin Manta - LDU Quito 2019-11-16 21:00 |
3 - 1 | 1,87 | 0 komment | |
Labdarúgás – Venezuelai bajnokság,rájátszás | ||||
Metropolitanos Caracas - Dep. Tachira 2019-11-16 21:00 |
2 - 0 | 2,85 | 0 komment | |
Labdarúgás – Ecuadori 2. | ||||
Atl. Santo Domingo - Santa Rita Vinces 2019-11-16 21:30 |
0 - 2 | 1,47 | 0 komment | |
LDU Portoviejo - Orense Machala 2019-11-16 21:30 |
3 - 2 | 1,52 | 0 komment | |
Gualaceo - LDU Loja 2019-11-16 21:30 |
3 - 0 | 1,21 | 0 komment | |
Independiente Juniors - Manta FC 2019-11-16 21:30 |
2 - 1 | 2,02 | 0 komment | |
Labdarúgás – Perui bajnokság | ||||
Alianza Lima - Huancayo 2019-11-16 21:30 |
3 - 1 | 1,67 | 0 komment | |
AD Cantolao - C. Mannucci Trujillo 2019-11-16 23:45 |
0 - 1 | 3,85 | 0 komment |