meccsek, eredmények
Labdarúgás – Felkészülési mérkőzés | |||||
---|---|---|---|---|---|
2020-03-25 10:00 | 3 - 0 | 2,17 | Szólj hozzá ›› | ||
2020-03-25 14:00 | 2 - 1 | 2,80 | Szólj hozzá ›› | ||
2020-03-25 18:00 | 0 - 3 | 2,48 | Szólj hozzá ›› | ||
2020-03-25 19:00 | 3 - 1 | 3,50 | Szólj hozzá ›› | ||
2020-03-25 19:00 | 0 - 0 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2020-03-25 19:15 | 0 - 3 | 3,15 | Szólj hozzá ›› | ||
2020-03-25 19:15 | 2 - 0 | 4,30 | Szólj hozzá ›› | ||
2020-03-25 19:50 | 5 - 5 | 4,00 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Mianmari bajnokság | |||||
2020-03-25 10:30 | 0 - 0 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2020-03-25 10:30 | 0 - 0 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Amatőr Liga, Minszk (2x35p) | |||||
2020-03-25 19:30 | 2 - 5 | 1,26 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Nicaraguai tartalék bajnokság | |||||
2020-03-25 19:30 | 0 - 3 | 2,12 | Szólj hozzá ›› | ||
2020-03-25 19:30 | 0 - 0 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2020-03-25 19:30 | 0 - 3 | 1,29 | Szólj hozzá ›› | ||
2020-03-25 22:30 | 4 - 2 | 2,02 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Felkészülési mérkőzés, női | |||||
2020-03-25 19:30 | 1 - 2 | 3,95 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Nicaraguai bajnokság | |||||
2020-03-25 22:00 | 0 - 1 | 1,50 | 1 komment | ||
2020-03-25 22:00 | 1 - 1 | 3,60 | Szólj hozzá ›› | ||
2020-03-25 22:00 | 1 - 2 | 1,50 | Szólj hozzá ›› |
Labdarúgás – Felkészülési mérkőzés | ||||
---|---|---|---|---|
Szaturn Moszkva - Rotor Volgográd 2 2020-03-25 10:00 |
3 - 0 | 2,17 | 0 komment | |
Kuban Holding Pavlovszkaja - Csita 2020-03-25 14:00 |
2 - 1 | 2,80 | 0 komment | |
Ogyincovo - Torpedo Zsavoronkij 2020-03-25 18:00 |
0 - 3 | 2,48 | 0 komment | |
Sandsbro - Ingelstad 2020-03-25 19:00 |
3 - 1 | 3,50 | 0 komment | |
Oskarshamn - Almeboda/Linneryd 2020-03-25 19:00 |
0 - 0 | 0,00 | 0 komment | |
Skegrie - Uppakra 2020-03-25 19:15 |
0 - 3 | 3,15 | 0 komment | |
Aby - Sleipner 2020-03-25 19:15 |
2 - 0 | 4,30 | 0 komment | |
Sandarna - Asa IF 2020-03-25 19:50 |
5 - 5 | 4,00 | 0 komment | |
Labdarúgás – Mianmari bajnokság | ||||
Ayeyawady United - Rakhine United 2020-03-25 10:30 |
0 - 0 | 0,00 | 0 komment | |
Yadanarbon - Ispe FC 2020-03-25 10:30 |
0 - 0 | 0,00 | 0 komment | |
Labdarúgás – Amatőr Liga, Minszk (2x35p) | ||||
Curva Nord - Traktor (2x35 perc) 2020-03-25 19:30 |
2 - 5 | 1,26 | 0 komment | |
Labdarúgás – Nicaraguai tartalék bajnokság | ||||
CD Ocotal Tartalék - Real Esteli Tartalék 2020-03-25 19:30 |
0 - 3 | 2,12 | 0 komment | |
Las Sabanas Tartalék - Diriangen Tartalék 2020-03-25 19:30 |
0 - 0 | 0,00 | 0 komment | |
Chinandega Tartalék - Managua FC Tartalék 2020-03-25 19:30 |
0 - 3 | 1,29 | 0 komment | |
Juventus Managua Tartalék - Walter Ferretti Tartalék 2020-03-25 22:30 |
4 - 2 | 2,02 | 0 komment | |
Labdarúgás – Felkészülési mérkőzés, női | ||||
Ljungby - Alvesta 2020-03-25 19:30 |
1 - 2 | 3,95 | 0 komment | |
Labdarúgás – Nicaraguai bajnokság | ||||
Chinandega - Managua FC 2020-03-25 22:00 |
0 - 1 | 1,50 | 1 komment | |
Las Sabanas - Diriangen 2020-03-25 22:00 |
1 - 1 | 3,60 | 0 komment | |
CD Ocotal - Real Esteli 2020-03-25 22:00 |
1 - 2 | 1,50 | 0 komment |