meccsek, eredmények
Labdarúgás – Mexikói bajnokság, női | |||||
---|---|---|---|---|---|
2021-09-14 00:00 | 3 - 0 | 1,69 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 02:00 | 0 - 0 | 3,50 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Chilei bajnokság | |||||
2021-09-14 00:00 | 2 - 3 | 2,42 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 19:00 | 2 - 0 | 2,20 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Kolumbiai bajnokság | |||||
2021-09-14 01:00 | 1 - 2 | 4,25 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 03:00 | 1 - 2 | 2,41 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Brazil bajnokság | |||||
2021-09-14 01:00 | 0 - 1 | 2,16 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Bolíviai bajnokság | |||||
2021-09-14 01:30 | 0 - 0 | 3,50 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 21:00 | 4 - 0 | 1,20 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Argentin bajnokság | |||||
2021-09-14 02:00 | 0 - 0 | 3,25 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 19:15 | 2 - 1 | 1,68 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 21:30 | 0 - 0 | 3,35 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 23:45 | 2 - 0 | 2,49 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Ecuadori bajnokság | |||||
2021-09-14 02:00 | 1 - 3 | 2,50 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Argentin 2., A csoport | |||||
2021-09-14 02:10 | 2 - 1 | 3,90 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Mexikói bajnokság | |||||
2021-09-14 04:00 | 1 - 2 | 3,85 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Kína 3., feljutásért | |||||
2021-09-14 09:00 | 2 - 2 | 3,10 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 09:00 | 1 - 1 | 2,66 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Orosz 3., 2. csoport | |||||
2021-09-14 09:30 | 1 - 1 | 3,10 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 14:00 | 0 - 0 | 3,65 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 14:00 | 1 - 2 | 2,14 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 15:00 | 2 - 0 | 1,54 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Orosz 3., 3. csoport | |||||
2021-09-14 10:30 | 3 - 2 | 2,58 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 13:00 | 2 - 2 | 5,75 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 14:00 | 0 - 1 | 2,56 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 15:00 | 1 - 3 | 2,48 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 17:00 | 3 - 0 | 1,43 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Ázsiai BL | |||||
2021-09-14 11:00 | 4 - 2 | 1,70 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 13:00 | 0 - 0 | 3,15 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 17:00 | 0 - 1 | 1,64 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 18:00 | 1 - 0 | 1,30 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 19:00 | 1 - 1 | 3,30 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Orosz 3., 4. csoport | |||||
2021-09-14 11:30 | 0 - 0 | 3,90 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 15:00 | 3 - 1 | 1,77 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Ausztrál FFA Kupa | |||||
2021-09-14 11:30 | 0 - 3 | 1,27 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – U19 BL, G csoport | |||||
2021-09-14 11:30 | 2 - 0 | 2,85 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 14:00 | 2 - 0 | 2,05 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Japán 2. | |||||
2021-09-14 12:00 | 4 - 1 | 2,85 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 12:00 | 5 - 1 | 2,34 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – NPL, South Australia | |||||
2021-09-14 12:00 | 0 - 0 | 3,40 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – NPL,Western Australia,felsőház | |||||
2021-09-14 13:00 | 2 - 1 | 1,84 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Üzbég bajnokság | |||||
2021-09-14 13:15 | 2 - 2 | 3,55 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Orosz 3., 3/B | |||||
2021-09-14 14:00 | 1 - 0 | 1,52 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 15:00 | 3 - 0 | 2,17 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 15:30 | 2 - 1 | 1,26 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 17:00 | 2 - 0 | 2,04 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 17:00 | 0 - 1 | 2,29 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – U19 BL, F csoport | |||||
2021-09-14 14:00 | 0 - 1 | 1,55 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 16:00 | 2 - 0 | 2,64 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – U19 BL, H csoport | |||||
2021-09-14 14:00 | 3 - 1 | 1,30 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 15:00 | 2 - 2 | 4,00 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Észak-macedón bajnokság | |||||
2021-09-14 15:00 | 0 - 0 | 3,10 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Orosz 3., 2/B | |||||
2021-09-14 15:00 | 1 - 2 | 1,13 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 15:00 | 2 - 1 | 2,09 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 15:00 | 1 - 1 | 3,30 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 16:00 | 1 - 1 | 3,40 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 17:00 | 2 - 1 | 2,64 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – U19 BL, E csoport | |||||
2021-09-14 15:00 | 4 - 0 | 4,50 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 16:00 | 2 - 0 | 2,35 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Török 2. | |||||
2021-09-14 15:30 | 1 - 2 | 2,33 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 19:00 | 0 - 2 | 2,51 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Román 2. | |||||
2021-09-14 16:00 | 1 - 1 | 3,35 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Horvát Kupa | |||||
2021-09-14 16:00 | 3 - 7 | 1,11 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Szlovák Kupa | |||||
2021-09-14 16:00 | 0 - 4 | 1,03 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Cseh Kupa | |||||
2021-09-14 16:30 | 0 - 5 | 1,52 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – EKL, A csoport | |||||
2021-09-14 16:30 | 4 - 1 | 1,39 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – EKL, E csoport | |||||
2021-09-14 16:30 | 0 - 0 | 3,80 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Dél-afrikai bajnokság | |||||
2021-09-14 17:00 | 0 - 0 | 2,40 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Német Regionalliga,Bajorország | |||||
2021-09-14 17:30 | 0 - 2 | 1,74 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 17:30 | 0 - 0 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 19:00 | 3 - 1 | 2,70 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Finn bajnokság | |||||
2021-09-14 17:30 | 1 - 0 | 2,40 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 17:30 | 0 - 1 | 1,52 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Szaúdi 2. | |||||
2021-09-14 17:35 | 0 - 1 | 2,75 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 17:55 | 1 - 1 | 2,90 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 17:55 | 1 - 2 | 4,25 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 19:25 | 0 - 1 | 1,96 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Német Regionalliga, Dél-Nyugat | |||||
2021-09-14 18:00 | 1 - 2 | 2,85 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 18:30 | 0 - 0 | 4,05 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 19:00 | 1 - 2 | 2,03 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 19:00 | 0 - 1 | 1,86 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 19:00 | 1 - 0 | 1,82 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 19:00 | 0 - 2 | 1,36 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Német Regionalliga, Nyugat | |||||
2021-09-14 18:30 | 0 - 0 | 3,15 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 19:00 | 2 - 3 | 2,25 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 19:30 | 5 - 3 | 2,64 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – BL, F csoport | |||||
2021-09-14 18:45 | 2 - 1 | 8,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 21:00 | 2 - 2 | 3,45 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – BL, G csoport | |||||
2021-09-14 18:45 | 1 - 1 | 4,15 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 21:00 | 0 - 0 | 3,25 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Francia 2. | |||||
2021-09-14 19:00 | 1 - 0 | 2,31 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Osztrák Regionalliga, Közép | |||||
2021-09-14 19:00 | 5 - 1 | 1,87 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 19:00 | 3 - 2 | 2,75 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Német Regionalliga,Észak-Kelet | |||||
2021-09-14 19:00 | 1 - 1 | 4,40 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Svéd 2. | |||||
2021-09-14 19:00 | 1 - 1 | 3,00 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Osztrák Regionalliga, Salzburg | |||||
2021-09-14 19:00 | 4 - 2 | 6,75 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – EFL Trophy, Dél, G cs. | |||||
2021-09-14 20:00 | 1 - 0 | 1,50 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – EFL Trophy, Észak, B cs. | |||||
2021-09-14 20:00 | 4 - 1 | 2,17 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – EFL Trophy, Észak, A cs. | |||||
2021-09-14 20:00 | 0 - 1 | 4,95 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – EFL Trophy, Dél, D cs. | |||||
2021-09-14 20:00 | 1 - 0 | 2,05 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Olasz C Kupa | |||||
2021-09-14 20:00 | 1 - 0 | 1,54 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Svájci 2. | |||||
2021-09-14 20:00 | 1 - 0 | 1,86 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Skót Challenge Kupa | |||||
2021-09-14 20:30 | 0 - 3 | 1,58 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Angol Liga 2. | |||||
2021-09-14 20:45 | 1 - 0 | 2,10 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 20:45 | 0 - 1 | 3,15 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Angol Liga 1. | |||||
2021-09-14 20:45 | 1 - 1 | 3,15 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Észak-Ír Liga-kupa | |||||
2021-09-14 20:45 | 4 - 3 | 1,22 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 20:45 | 0 - 0 | 4,30 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 20:45 | 2 - 0 | 1,17 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 20:45 | 0 - 4 | 1,10 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 20:45 | 6 - 2 | 1,11 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 20:45 | 5 - 0 | 1,05 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 20:45 | 0 - 0 | 5,75 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 20:45 | 1 - 1 | 3,60 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 20:45 | 5 - 0 | 1,02 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 20:45 | 3 - 0 | 1,17 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 21:00 | 0 - 5 | 1,06 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Angol Nemzeti Liga | |||||
2021-09-14 20:45 | 3 - 1 | 3,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 20:45 | 0 - 0 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 20:45 | 0 - 2 | 1,84 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 20:45 | 2 - 1 | 1,99 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 20:45 | 4 - 2 | 1,34 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 20:45 | 3 - 2 | 1,41 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 20:45 | 4 - 1 | 1,70 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 20:45 | 0 - 0 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 20:45 | 4 - 2 | 1,28 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 20:45 | 2 - 2 | 3,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 20:45 | 2 - 3 | 3,30 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Angol Liga bajnokság | |||||
2021-09-14 20:45 | 2 - 1 | 1,81 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 20:45 | 0 - 3 | 2,80 | 3 komment | ||
2021-09-14 20:45 | 2 - 0 | 1,91 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 20:45 | 2 - 2 | 3,35 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 21:00 | 0 - 0 | 4,15 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 21:00 | 3 - 1 | 2,05 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – EFL Trophy, Dél, A cs. | |||||
2021-09-14 20:45 | 1 - 2 | 8,75 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Ír bajnokság | |||||
2021-09-14 20:45 | 2 - 1 | 2,13 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Skót Liga 1. | |||||
2021-09-14 20:45 | 2 - 1 | 2,07 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – BL, E csoport | |||||
2021-09-14 21:00 | 0 - 3 | 2,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-09-14 21:00 | 0 - 0 | 3,25 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – BL, H csoport | |||||
2021-09-14 21:00 | 0 - 3 | 1,57 | 1 komment | ||
2021-09-14 21:00 | 1 - 0 | 1,24 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Chilei 2. | |||||
2021-09-14 21:30 | 1 - 0 | 2,05 | Szólj hozzá ›› |
Labdarúgás – Mexikói bajnokság, női | ||||
---|---|---|---|---|
Necaxa - Mazatlan FC 2021-09-14 00:00 |
3 - 0 | 1,69 | 0 komment | |
Leon - UNAM Pumas 2021-09-14 02:00 |
0 - 0 | 3,50 | 0 komment | |
Labdarúgás – Chilei bajnokság | ||||
Union Espanola - Universidad de Chile 2021-09-14 00:00 |
2 - 3 | 2,42 | 0 komment | |
La Serena - O'Higgins 2021-09-14 19:00 |
2 - 0 | 2,20 | 0 komment | |
Labdarúgás – Kolumbiai bajnokság | ||||
Dep. Quindio - Dep. Pasto 2021-09-14 01:00 |
1 - 2 | 4,25 | 0 komment | |
Atl. Huila - Dep. Tolima 2021-09-14 03:00 |
1 - 2 | 2,41 | 0 komment | |
Labdarúgás – Brazil bajnokság | ||||
Sport Recife - Internacional RS 2021-09-14 01:00 |
0 - 1 | 2,16 | 0 komment | |
Labdarúgás – Bolíviai bajnokság | ||||
Palmaflor Vinto - Nacional Potosi 2021-09-14 01:30 |
0 - 0 | 3,50 | 0 komment | |
Always Ready La Paz - Real Santa Cruz 2021-09-14 21:00 |
4 - 0 | 1,20 | 0 komment | |
Labdarúgás – Argentin bajnokság | ||||
Gimnasia LP - Vélez Sarsfield 2021-09-14 02:00 |
0 - 0 | 3,25 | 0 komment | |
Talleres Cordoba - Atl. Platense 2021-09-14 19:15 |
2 - 1 | 1,68 | 0 komment | |
Arsenal Sarandí - Colón 2021-09-14 21:30 |
0 - 0 | 3,35 | 0 komment | |
Central Cordoba SDE - Atl. Tucuman 2021-09-14 23:45 |
2 - 0 | 2,49 | 0 komment | |
Labdarúgás – Ecuadori bajnokság | ||||
Univ. Catolica de Quito - Independiente del Valle 2021-09-14 02:00 |
1 - 3 | 2,50 | 0 komment | |
Labdarúgás – Argentin 2., A csoport | ||||
Quilmes - Tigre 2021-09-14 02:10 |
2 - 1 | 3,90 | 0 komment | |
Labdarúgás – Mexikói bajnokság | ||||
Pachuca - Dep. Toluca 2021-09-14 04:00 |
1 - 2 | 3,85 | 0 komment | |
Labdarúgás – Kína 3., feljutásért | ||||
Guangxi Pingguo Haliao - Qingdao Youth Island 2021-09-14 09:00 |
2 - 2 | 3,10 | 0 komment | |
Shanghai Jiading - Shanxi Longjin 2021-09-14 09:00 |
1 - 1 | 2,66 | 0 komment | |
Labdarúgás – Orosz 3., 2. csoport | ||||
FK Csita - Kajrat Moszkva 2021-09-14 09:30 |
1 - 1 | 3,10 | 0 komment | |
FK Tver - Dinamo Szentpétervár 2021-09-14 14:00 |
0 - 0 | 3,65 | 0 komment | |
Baltika Kalinyingrád 2 - Luki-Energija 2021-09-14 14:00 |
1 - 2 | 2,14 | 0 komment | |
Leningradec - Zvezda Szentpétervár 2021-09-14 15:00 |
2 - 0 | 1,54 | 0 komment | |
Labdarúgás – Orosz 3., 3. csoport | ||||
SZKA Habarovszk 2 - Himki 2 2021-09-14 10:30 |
3 - 2 | 2,58 | 0 komment | |
Kolomna - Rogyina Moszkva 2021-09-14 13:00 |
2 - 2 | 5,75 | 0 komment | |
Znamja Noginszk - Szaturn Ramenszkoje 2021-09-14 14:00 |
0 - 1 | 2,56 | 0 komment | |
Kvant Obninszk - Pereszvet Podolszk 2021-09-14 15:00 |
1 - 3 | 2,48 | 0 komment | |
FK Szaranszk - Metallurg Vidnoje 2021-09-14 17:00 |
3 - 0 | 1,43 | 0 komment | |
Labdarúgás – Ázsiai BL | ||||
Nagoya GE - Daegu 2021-09-14 11:00 |
4 - 2 | 1,70 | 0 komment | |
Ulsan - Kawasaki Frontale 2021-09-14 13:00 |
0 - 0 | 3,15 | 0 komment | |
Isztiklol Dusanbe - Persepolis 2021-09-14 17:00 |
0 - 1 | 1,64 | 0 komment | |
Al-Nassr - Tractor Tabriz 2021-09-14 18:00 |
1 - 0 | 1,30 | 0 komment | |
Al-Sharjah - Al-Wahda 2021-09-14 19:00 |
1 - 1 | 3,30 | 0 komment | |
Labdarúgás – Orosz 3., 4. csoport | ||||
Dinamo Barnaul - Torpedo Miassz 2021-09-14 11:30 |
0 - 0 | 3,90 | 0 komment | |
Irtis Omszk - Szpartak Tujmazi 2021-09-14 15:00 |
3 - 1 | 1,77 | 0 komment | |
Labdarúgás – Ausztrál FFA Kupa | ||||
Peninsula Power - Brisbane Roar 2021-09-14 11:30 |
0 - 3 | 1,27 | 0 komment | |
Labdarúgás – U19 BL, G csoport | ||||
U19Sevilla - U19Salzburg 2021-09-14 11:30 |
2 - 0 | 2,85 | 0 komment | |
U19Lille - U19Wolfsburg 2021-09-14 14:00 |
2 - 0 | 2,05 | 0 komment | |
Labdarúgás – Japán 2. | ||||
Yamaguchi - Zweigen Kanazawa 2021-09-14 12:00 |
4 - 1 | 2,85 | 0 komment | |
Nagasaki - Yamagata 2021-09-14 12:00 |
5 - 1 | 2,34 | 0 komment | |
Labdarúgás – NPL, South Australia | ||||
Campbelltown City - Adelaide Olympic 2021-09-14 12:00 |
0 - 0 | 3,40 | 0 komment | |
Labdarúgás – NPL,Western Australia,felsőház | ||||
Floreat Athena - Perth Glory 2 2021-09-14 13:00 |
2 - 1 | 1,84 | 0 komment | |
Labdarúgás – Üzbég bajnokság | ||||
Kokand - Mashal Mubarek 2021-09-14 13:15 |
2 - 2 | 3,55 | 0 komment | |
Labdarúgás – Orosz 3., 3/B | ||||
Arszenál Tula 2 - Zenit Penza 2021-09-14 14:00 |
1 - 0 | 1,52 | 0 komment | |
Szaljut Belgorod - Dinamo Vlagyivosztok 2021-09-14 15:00 |
3 - 0 | 2,17 | 0 komment | |
Kaluga - Fakel Voronyezs 2 2021-09-14 15:30 |
2 - 1 | 1,26 | 0 komment | |
Avangard Kurszk - Szahalin 2021-09-14 17:00 |
2 - 0 | 2,04 | 0 komment | |
Rjazany - Szokol Szaratov 2021-09-14 17:00 |
0 - 1 | 2,29 | 0 komment | |
Labdarúgás – U19 BL, F csoport | ||||
U19Young Boys - U19Manchester Utd. 2021-09-14 14:00 |
0 - 1 | 1,55 | 0 komment | |
U19Villarreal - U19Atalanta 2021-09-14 16:00 |
2 - 0 | 2,64 | 0 komment | |
Labdarúgás – U19 BL, H csoport | ||||
U19Chelsea - U19Zenit Szentpétervár 2021-09-14 14:00 |
3 - 1 | 1,30 | 0 komment | |
U19Malmö - U19Juventus 2021-09-14 15:00 |
2 - 2 | 4,00 | 0 komment | |
Labdarúgás – Észak-macedón bajnokság | ||||
Shkendija Tetovo - Shkupi Szkopje 2021-09-14 15:00 |
0 - 0 | 3,10 | 0 komment | |
Labdarúgás – Orosz 3., 2/B | ||||
Csertanovo Moszkva - Sinnyik Jaroszlavl 2021-09-14 15:00 |
1 - 2 | 1,13 | 0 komment | |
Himik Dzerzsinszk - Znamja Truda 2021-09-14 15:00 |
2 - 1 | 2,09 | 0 komment | |
Olimp Dolgoprudnyij 2 - Volna Nyizsegorodszk 2021-09-14 15:00 |
1 - 1 | 3,30 | 0 komment | |
Kazanka Moszkva - Dinamo Moszkva 2 2021-09-14 16:00 |
1 - 1 | 3,40 | 0 komment | |
Torpedo Vlagyimir - Murom 2021-09-14 17:00 |
2 - 1 | 2,64 | 0 komment | |
Labdarúgás – U19 BL, E csoport | ||||
U19Dinamo Kijev - U19Benfica 2021-09-14 15:00 |
4 - 0 | 4,50 | 0 komment | |
U19Barcelona - U19Bayern München 2021-09-14 16:00 |
2 - 0 | 2,35 | 0 komment | |
Labdarúgás – Török 2. | ||||
Bandirmaspor - Eyüpspor 2021-09-14 15:30 |
1 - 2 | 2,33 | 0 komment | |
Erzurum Bld. Spor - Ümraniyespor 2021-09-14 19:00 |
0 - 2 | 2,51 | 0 komment | |
Labdarúgás – Román 2. | ||||
Viitorul Targu Jiu - Hermannstadt 2021-09-14 16:00 |
1 - 1 | 3,35 | 0 komment | |
Labdarúgás – Horvát Kupa | ||||
Nehaj Senj - HNK Gorica 2021-09-14 16:00 |
3 - 7 | 1,11 | 0 komment | |
Labdarúgás – Szlovák Kupa | ||||
Slovan Sabinov - Zemplin Michalovce 2021-09-14 16:00 |
0 - 4 | 1,03 | 0 komment | |
Labdarúgás – Cseh Kupa | ||||
Velke Mezirici - Opava 2021-09-14 16:30 |
0 - 5 | 1,52 | 0 komment | |
Labdarúgás – EKL, A csoport | ||||
Maccabi TA - Alashkert Jereván 2021-09-14 16:30 |
4 - 1 | 1,39 | 0 komment | |
Labdarúgás – EKL, E csoport | ||||
Maccabi Haifa - Feyenoord 2021-09-14 16:30 |
0 - 0 | 3,80 | 0 komment | |
Labdarúgás – Dél-afrikai bajnokság | ||||
AmaZulu - Supersport Utd. 2021-09-14 17:00 |
0 - 0 | 2,40 | 0 komment | |
Labdarúgás – Német Regionalliga,Bajorország | ||||
TSV Rain/Lech - Eltersdorf 2021-09-14 17:30 |
0 - 2 | 1,74 | 0 komment | |
Pipinsried - 1860 Rosenheim 2021-09-14 17:30 |
0 - 0 | 0,00 | 0 komment | |
Augsburg Amatőr - Burghausen 2021-09-14 19:00 |
3 - 1 | 2,70 | 0 komment | |
Labdarúgás – Finn bajnokság | ||||
Ilves - HIFK 2021-09-14 17:30 |
1 - 0 | 2,40 | 0 komment | |
KTP - Seinäjoen JK 2021-09-14 17:30 |
0 - 1 | 1,52 | 0 komment | |
Labdarúgás – Szaúdi 2. | ||||
Al-Kawkab - Najran 2021-09-14 17:35 |
0 - 1 | 2,75 | 0 komment | |
Al-Ain (KSA) - Al-Shoulla 2021-09-14 17:55 |
1 - 1 | 2,90 | 0 komment | |
Al-Jabalain - Al-Khaleej Saihat 2021-09-14 17:55 |
1 - 2 | 4,25 | 0 komment | |
Al-Sahel (KSA) - Al-Wehda (KSA) 2021-09-14 19:25 |
0 - 1 | 1,96 | 0 komment | |
Labdarúgás – Német Regionalliga, Dél-Nyugat | ||||
Mainz Amatőr - Homburg 2021-09-14 18:00 |
1 - 2 | 2,85 | 0 komment | |
Hessen Kassel - Offenbach 2021-09-14 18:30 |
0 - 0 | 4,05 | 0 komment | |
Hoffenheim Amatőr - Ulm 2021-09-14 19:00 |
1 - 2 | 2,03 | 0 komment | |
Schott Mainz - FSV Frankfurt 2021-09-14 19:00 |
0 - 1 | 1,86 | 0 komment | |
Aalen - Giessen 2021-09-14 19:00 |
1 - 0 | 1,82 | 0 komment | |
Astoria Walldorf - Elversberg 2021-09-14 19:00 |
0 - 2 | 1,36 | 0 komment | |
Labdarúgás – Német Regionalliga, Nyugat | ||||
Wiedenbrück - Mönchengladbach Amatőr 2021-09-14 18:30 |
0 - 0 | 3,15 | 0 komment | |
Münster - Essen 2021-09-14 19:00 |
2 - 3 | 2,25 | 0 komment | |
Schalke Amatőr - Ahlen 2021-09-14 19:30 |
5 - 3 | 2,64 | 0 komment | |
Labdarúgás – BL, F csoport | ||||
Young Boys - Manchester Utd. 2021-09-14 18:45 |
2 - 1 | 8,00 | 0 komment | |
Villarreal - Atalanta 2021-09-14 21:00 |
2 - 2 | 3,45 | 0 komment | |
Labdarúgás – BL, G csoport | ||||
Sevilla - Salzburg 2021-09-14 18:45 |
1 - 1 | 4,15 | 0 komment | |
Lille - Wolfsburg 2021-09-14 21:00 |
0 - 0 | 3,25 | 0 komment | |
Labdarúgás – Francia 2. | ||||
AC Ajaccio - Paris FC 2021-09-14 19:00 |
1 - 0 | 2,31 | 0 komment | |
Labdarúgás – Osztrák Regionalliga, Közép | ||||
Union Gurten - Wolfsberg Amatőr 2021-09-14 19:00 |
5 - 1 | 1,87 | 0 komment | |
Treibach - Allerheiligen 2021-09-14 19:00 |
3 - 2 | 2,75 | 0 komment | |
Labdarúgás – Német Regionalliga,Észak-Kelet | ||||
TB Berlin - Altglienicke 2021-09-14 19:00 |
1 - 1 | 4,40 | 0 komment | |
Labdarúgás – Svéd 2. | ||||
Helsingborg - Trelleborg 2021-09-14 19:00 |
1 - 1 | 3,00 | 0 komment | |
Labdarúgás – Osztrák Regionalliga, Salzburg | ||||
Grödig - USK Anif 2021-09-14 19:00 |
4 - 2 | 6,75 | 0 komment | |
Labdarúgás – EFL Trophy, Dél, G cs. | ||||
Leyton - U21Southampton 2021-09-14 20:00 |
1 - 0 | 1,50 | 0 komment | |
Labdarúgás – EFL Trophy, Észak, B cs. | ||||
Tranmere - U21Leeds 2021-09-14 20:00 |
4 - 1 | 2,17 | 0 komment | |
Labdarúgás – EFL Trophy, Észak, A cs. | ||||
Morecambe - U21Everton 2021-09-14 20:00 |
0 - 1 | 4,95 | 0 komment | |
Labdarúgás – EFL Trophy, Dél, D cs. | ||||
Walsall - U21Brighton 2021-09-14 20:00 |
1 - 0 | 2,05 | 0 komment | |
Labdarúgás – Olasz C Kupa | ||||
Padova - Legnago 2021-09-14 20:00 |
1 - 0 | 1,54 | 0 komment | |
Labdarúgás – Svájci 2. | ||||
Thun - Stade Ouchy 2021-09-14 20:00 |
1 - 0 | 1,86 | 0 komment | |
Labdarúgás – Skót Challenge Kupa | ||||
Rangers 2 - Ayr Utd. 2021-09-14 20:30 |
0 - 3 | 1,58 | 0 komment | |
Labdarúgás – Angol Liga 2. | ||||
Sutton Utd. - Hartlepool 2021-09-14 20:45 |
1 - 0 | 2,10 | 0 komment | |
Newport - Northampton 2021-09-14 20:45 |
0 - 1 | 3,15 | 0 komment | |
Labdarúgás – Angol Liga 1. | ||||
Lincoln - Rotherham 2021-09-14 20:45 |
1 - 1 | 3,15 | 0 komment | |
Labdarúgás – Észak-Ír Liga-kupa | ||||
Institute - PSNI 2021-09-14 20:45 |
4 - 3 | 1,22 | 0 komment | |
Dundela - Ballinamallard Utd. 2021-09-14 20:45 |
0 - 0 | 4,30 | 0 komment | |
Cliftonville - HW Welders 2021-09-14 20:45 |
2 - 0 | 1,17 | 0 komment | |
Ballyclare Comrades - Linfield 2021-09-14 20:45 |
0 - 4 | 1,10 | 0 komment | |
Loughgall - Lisburn 2021-09-14 20:45 |
6 - 2 | 1,11 | 0 komment | |
Glentoran - Banbridge Town 2021-09-14 20:45 |
5 - 0 | 1,05 | 0 komment | |
Carrick - Dergview 2021-09-14 20:45 |
0 - 0 | 5,75 | 0 komment | |
Newry City - Warrenpoint 2021-09-14 20:45 |
1 - 1 | 3,60 | 0 komment | |
Crusaders - Moyola Park 2021-09-14 20:45 |
5 - 0 | 1,02 | 0 komment | |
Dungannon - Armagh City 2021-09-14 20:45 |
3 - 0 | 1,17 | 0 komment | |
Bangor - Coleraine 2021-09-14 21:00 |
0 - 5 | 1,06 | 0 komment | |
Labdarúgás – Angol Nemzeti Liga | ||||
Grimsby - Wrexham 2021-09-14 20:45 |
3 - 1 | 3,00 | 0 komment | |
Woking - Bromley 2021-09-14 20:45 |
0 - 0 | 0,00 | 0 komment | |
Maidenhead Utd. - Stockport 2021-09-14 20:45 |
0 - 2 | 1,84 | 0 komment | |
Solihull Moors - Torquay 2021-09-14 20:45 |
2 - 1 | 1,99 | 0 komment | |
Dag & Red - Weymouth 2021-09-14 20:45 |
4 - 2 | 1,34 | 0 komment | |
Notts County - Wealdstone 2021-09-14 20:45 |
3 - 2 | 1,41 | 0 komment | |
Eastleigh - Dover 2021-09-14 20:45 |
4 - 1 | 1,70 | 0 komment | |
Altrincham - King's Lynn Town 2021-09-14 20:45 |
0 - 0 | 0,00 | 0 komment | |
Chesterfield - Barnet 2021-09-14 20:45 |
4 - 2 | 1,28 | 0 komment | |
Boreham - Halifax 2021-09-14 20:45 |
2 - 2 | 3,00 | 0 komment | |
Southend - Aldershot 2021-09-14 20:45 |
2 - 3 | 3,30 | 0 komment | |
Labdarúgás – Angol Liga bajnokság | ||||
Bournemouth - QPR 2021-09-14 20:45 |
2 - 1 | 1,81 | 0 komment | |
Blackpool - Huddersfield 2021-09-14 20:45 |
0 - 3 | 2,80 | 3 komment | |
Blackburn - Hull City 2021-09-14 20:45 |
2 - 0 | 1,91 | 0 komment | |
Sheffield Utd. - Preston 2021-09-14 20:45 |
2 - 2 | 3,35 | 0 komment | |
West Bromwich - Derby County 2021-09-14 21:00 |
0 - 0 | 4,15 | 0 komment | |
Reading - Peterborough 2021-09-14 21:00 |
3 - 1 | 2,05 | 0 komment | |
Labdarúgás – EFL Trophy, Dél, A cs. | ||||
Ipswich - U21West Ham 2021-09-14 20:45 |
1 - 2 | 8,75 | 0 komment | |
Labdarúgás – Ír bajnokság | ||||
Sligo - Dundalk 2021-09-14 20:45 |
2 - 1 | 2,13 | 0 komment | |
Labdarúgás – Skót Liga 1. | ||||
Airdrieonians - Alloa 2021-09-14 20:45 |
2 - 1 | 2,07 | 0 komment | |
Labdarúgás – BL, E csoport | ||||
Barcelona - Bayern München 2021-09-14 21:00 |
0 - 3 | 2,00 | 0 komment | |
Dinamo Kijev - Benfica 2021-09-14 21:00 |
0 - 0 | 3,25 | 0 komment | |
Labdarúgás – BL, H csoport | ||||
FF Malmö - Juventus 2021-09-14 21:00 |
0 - 3 | 1,57 | 1 komment | |
Chelsea - Zenit Szentpétervár 2021-09-14 21:00 |
1 - 0 | 1,24 | 0 komment | |
Labdarúgás – Chilei 2. | ||||
Dep. Santa Cruz - Dep. Temuco 2021-09-14 21:30 |
1 - 0 | 2,05 | 0 komment |