meccsek, eredmények
Labdarúgás – Mexikói 2. | |||||
---|---|---|---|---|---|
2021-10-13 00:00 | 1 - 2 | 2,51 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 02:05 | 1 - 1 | 2,90 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 04:05 | 2 - 2 | 2,90 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Costa Rica-i bajnokság | |||||
2021-10-13 00:00 | 0 - 1 | 1,94 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 02:00 | 0 - 1 | 2,70 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 03:00 | 1 - 0 | 1,89 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 22:00 | 3 - 1 | 1,99 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Brazil bajnokság | |||||
2021-10-13 00:00 | 1 - 0 | 1,77 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 02:30 | 0 - 0 | 3,25 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Brazil 2. | |||||
2021-10-13 00:00 | 0 - 1 | 3,25 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 02:30 | 0 - 0 | 2,70 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Uruguayi 2. | |||||
2021-10-13 00:00 | 1 - 1 | 3,15 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 02:30 | 0 - 1 | 3,70 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Kolumbiai 2. | |||||
2021-10-13 01:00 | 0 - 0 | 2,69 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Chilei 2. | |||||
2021-10-13 01:30 | 1 - 0 | 2,16 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 17:00 | 3 - 0 | 2,08 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 21:00 | 2 - 0 | 1,51 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 23:00 | 0 - 1 | 2,38 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 23:30 | 1 - 3 | 2,75 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Argentin 3., Metropolitana | |||||
2021-10-13 02:00 | 0 - 0 | 2,58 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Argentin 2., A csoport | |||||
2021-10-13 02:05 | 0 - 3 | 2,70 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Kanadai Premier Liga | |||||
2021-10-13 03:00 | 3 - 4 | 3,10 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Kolumbiai bajnokság | |||||
2021-10-13 03:05 | 2 - 3 | 2,75 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Orosz 3., 3/B | |||||
2021-10-13 05:00 | 3 - 2 | 3,95 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 07:00 | 0 - 0 | 3,40 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Kínai FA Kupa | |||||
2021-10-13 09:30 | 0 - 1 | 2,14 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 09:30 | 3 - 0 | 1,12 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 10:00 | 2 - 0 | 1,15 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 12:00 | 4 - 0 | 1,08 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 13:30 | 1 - 0 | 1,17 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Lengyel bajnokság, női | |||||
2021-10-13 12:00 | 4 - 0 | 1,26 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Thaiföldi bajnokság | |||||
2021-10-13 13:00 | 2 - 1 | 2,23 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Orosz 2. | |||||
2021-10-13 13:30 | 1 - 1 | 2,70 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 14:00 | 1 - 1 | 2,85 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 15:00 | 2 - 0 | 1,16 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 16:00 | 0 - 1 | 5,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 16:30 | 1 - 0 | 5,25 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 17:00 | 2 - 1 | 4,85 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 17:00 | 1 - 1 | 2,85 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 17:00 | 5 - 0 | 1,50 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 17:30 | 1 - 3 | 6,75 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 19:00 | 0 - 2 | 6,75 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Albán Kupa | |||||
2021-10-13 13:30 | 4 - 0 | 1,18 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 13:30 | 4 - 0 | 1,13 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Szerb Kupa | |||||
2021-10-13 14:00 | 2 - 0 | 1,53 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 16:30 | 3 - 0 | 1,02 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Norvég bajnokság, női | |||||
2021-10-13 15:00 | 2 - 1 | 1,48 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Szlovák 2. | |||||
2021-10-13 15:00 | 0 - 0 | 2,85 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Orosz 3., 4. csoport | |||||
2021-10-13 15:00 | 3 - 1 | 2,90 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Szerb 2. | |||||
2021-10-13 15:00 | 4 - 0 | 2,36 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Szaúdi 2. | |||||
2021-10-13 16:55 | 2 - 1 | 1,97 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 17:30 | 2 - 0 | 1,99 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 18:50 | 1 - 0 | 2,34 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 18:50 | 0 - 2 | 2,50 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Lengyel 2. | |||||
2021-10-13 18:00 | 0 - 0 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Izraeli 2. | |||||
2021-10-13 18:00 | 1 - 2 | 2,70 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Svéd Kupa | |||||
2021-10-13 18:00 | 0 - 3 | 1,15 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 20:00 | 5 - 1 | 1,01 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – BL, női, B csoport | |||||
2021-10-13 18:45 | 5 - 0 | 1,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 21:00 | 5 - 0 | 1,21 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – BL, női, A csoport | |||||
2021-10-13 18:45 | 5 - 0 | 1,02 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 21:00 | 1 - 2 | 1,28 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Német Regionalliga,Észak-Kelet | |||||
2021-10-13 19:00 | 3 - 1 | 1,99 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 19:00 | 2 - 3 | 1,99 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 19:00 | 2 - 3 | 1,98 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Német Regionalliga,Bajorország | |||||
2021-10-13 19:00 | 0 - 3 | 1,35 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – EFL Trophy, Dél, E cs. | |||||
2021-10-13 20:00 | 1 - 2 | 2,54 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – EFL Trophy, Észak, F cs. | |||||
2021-10-13 20:00 | 2 - 1 | 1,36 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Brazil Paranaense, rájátszás | |||||
2021-10-13 20:20 | 6 - 7 | 2,85 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Walesi bajnokság | |||||
2021-10-13 20:45 | 0 - 1 | 1,47 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Észak-Ír Liga-kupa | |||||
2021-10-13 20:45 | 0 - 0 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 20:45 | 1 - 0 | 1,67 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 20:45 | 1 - 1 | 4,60 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 20:45 | 0 - 2 | 1,53 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 20:45 | 0 - 0 | 4,35 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Ecuadori 2. | |||||
2021-10-13 22:00 | 2 - 2 | 2,70 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 22:00 | 4 - 3 | 1,65 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 22:30 | 1 - 0 | 1,30 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 22:30 | 4 - 3 | 1,97 | Szólj hozzá ›› | ||
2021-10-13 22:30 | 1 - 1 | 3,45 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Guatemalai bajnokság | |||||
2021-10-13 23:00 | 0 - 1 | 3,15 | Szólj hozzá ›› |
Labdarúgás – Mexikói 2. | ||||
---|---|---|---|---|
Correcaminos UAT - Venados 2021-10-13 00:00 |
1 - 2 | 2,51 | 0 komment | |
Tlaxcala - Pumas de Tabasco 2021-10-13 02:05 |
1 - 1 | 2,90 | 0 komment | |
Alebrijes de Oaxaca - Tampico Madero 2021-10-13 04:05 |
2 - 2 | 2,90 | 0 komment | |
Labdarúgás – Costa Rica-i bajnokság | ||||
Perez Zeledon - Herediano 2021-10-13 00:00 |
0 - 1 | 1,94 | 0 komment | |
AD San Carlos - Cartagines 2021-10-13 02:00 |
0 - 1 | 2,70 | 0 komment | |
Dep. Alajuelense - Santos de Guapiles 2021-10-13 03:00 |
1 - 0 | 1,89 | 0 komment | |
Municipal Grecia - AD Guanacaste 2021-10-13 22:00 |
3 - 1 | 1,99 | 0 komment | |
Labdarúgás – Brazil bajnokság | ||||
Bragantino - Atlético GO 2021-10-13 00:00 |
1 - 0 | 1,77 | 0 komment | |
Bahia BA - Palmeiras SP 2021-10-13 02:30 |
0 - 0 | 3,25 | 0 komment | |
Labdarúgás – Brazil 2. | ||||
Sampaio Correa MA - Vitória BA 2021-10-13 00:00 |
0 - 1 | 3,25 | 0 komment | |
Cruzeiro MG - Botafogo RJ 2021-10-13 02:30 |
0 - 0 | 2,70 | 0 komment | |
Labdarúgás – Uruguayi 2. | ||||
Rampla Juniors - Uruguay Montevideo 2021-10-13 00:00 |
1 - 1 | 3,15 | 0 komment | |
Danubio Montevideo - Juventud de Las Piedras 2021-10-13 02:30 |
0 - 1 | 3,70 | 0 komment | |
Labdarúgás – Kolumbiai 2. | ||||
Fortaleza Cota - Boyaca Chico 2021-10-13 01:00 |
0 - 0 | 2,69 | 0 komment | |
Labdarúgás – Chilei 2. | ||||
Dep. Iquique - Cobreloa 2021-10-13 01:30 |
1 - 0 | 2,16 | 0 komment | |
Dep. Magallanes - Universidad de Concepcion 2021-10-13 17:00 |
3 - 0 | 2,08 | 0 komment | |
Santiago Morning - AC Barnechea 2021-10-13 21:00 |
2 - 0 | 1,51 | 0 komment | |
Union San Felipe - Arturo Fernandez Vial 2021-10-13 23:00 |
0 - 1 | 2,38 | 0 komment | |
Puerto Montt - Coquimbo Unido 2021-10-13 23:30 |
1 - 3 | 2,75 | 0 komment | |
Labdarúgás – Argentin 3., Metropolitana | ||||
Atl. Los Andes - Dep. Flandria 2021-10-13 02:00 |
0 - 0 | 2,58 | 0 komment | |
Labdarúgás – Argentin 2., A csoport | ||||
Gimnasia Mendoza - Belgrano de Cordoba 2021-10-13 02:05 |
0 - 3 | 2,70 | 0 komment | |
Labdarúgás – Kanadai Premier Liga | ||||
FC Edmonton - Atl. Ottawa 2021-10-13 03:00 |
3 - 4 | 3,10 | 0 komment | |
Labdarúgás – Kolumbiai bajnokság | ||||
Dep. Quindio - Dep. Pereira 2021-10-13 03:05 |
2 - 3 | 2,75 | 0 komment | |
Labdarúgás – Orosz 3., 3/B | ||||
Szahalin - Arszenál Tula 2 2021-10-13 05:00 |
3 - 2 | 3,95 | 0 komment | |
Dinamo Vlagyivosztok - Rjazany 2021-10-13 07:00 |
0 - 0 | 3,40 | 0 komment | |
Labdarúgás – Kínai FA Kupa | ||||
Guangzhou FC - Qingdao Youth Island 2021-10-13 09:30 |
0 - 1 | 2,14 | 0 komment | |
Tianjin Tigers - Beijing Sport Univ. 2021-10-13 09:30 |
3 - 0 | 1,12 | 0 komment | |
Chongqing Liangjiang - Wuhan Three Towns 2021-10-13 10:00 |
2 - 0 | 1,15 | 0 komment | |
Changchun Yatai - Zhejiang FC 2021-10-13 12:00 |
4 - 0 | 1,08 | 0 komment | |
Shandong Taishan - Nantong Zhiyun 2021-10-13 13:30 |
1 - 0 | 1,17 | 0 komment | |
Labdarúgás – Lengyel bajnokság, női | ||||
Bydgoszcz - Bielsko-Biala 2021-10-13 12:00 |
4 - 0 | 1,26 | 0 komment | |
Labdarúgás – Thaiföldi bajnokság | ||||
BG Pathum Utd. - Muangthong Utd. 2021-10-13 13:00 |
2 - 1 | 2,23 | 0 komment | |
Labdarúgás – Orosz 2. | ||||
Tom Tomszk - Olimp-Dolgoprudnyij 2021-10-13 13:30 |
1 - 1 | 2,70 | 0 komment | |
FK Krasznodar 2 - Torpedo Moszkva 2021-10-13 14:00 |
1 - 1 | 2,85 | 0 komment | |
Orenburg - Teksztilsik Ivanovo 2021-10-13 15:00 |
2 - 0 | 1,16 | 0 komment | |
Fakel Voronyezs - SZKA Habarovszk 2021-10-13 16:00 |
0 - 1 | 5,00 | 0 komment | |
Metallurg Lipeck - Velesz Moszkva 2021-10-13 16:30 |
1 - 0 | 5,25 | 0 komment | |
Akron Toljatti - Alanyija Vlagyikavkaz 2021-10-13 17:00 |
2 - 1 | 4,85 | 0 komment | |
Kamaz - Jenyiszej Krasznojarszk 2021-10-13 17:00 |
1 - 1 | 2,85 | 0 komment | |
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Szpartak Moszkva 2 2021-10-13 17:00 |
5 - 0 | 1,50 | 0 komment | |
Rotor Volgográd - Kubany Krasznodar 2021-10-13 17:30 |
1 - 3 | 6,75 | 0 komment | |
Baltika Kalinyingrád - Volgar Asztrahany 2021-10-13 19:00 |
0 - 2 | 6,75 | 0 komment | |
Labdarúgás – Albán Kupa | ||||
KF Laci - Butrinti Sarande 2021-10-13 13:30 |
4 - 0 | 1,18 | 0 komment | |
Kukesi - Maliqi 2021-10-13 13:30 |
4 - 0 | 1,13 | 0 komment | |
Labdarúgás – Szerb Kupa | ||||
Radnik Surdulica - Radnicki 1923 2021-10-13 14:00 |
2 - 0 | 1,53 | 0 komment | |
Partizan Belgrád - Trajal Krusevac 2021-10-13 16:30 |
3 - 0 | 1,02 | 0 komment | |
Labdarúgás – Norvég bajnokság, női | ||||
Rosenborg - LSK Kvinner 2021-10-13 15:00 |
2 - 1 | 1,48 | 0 komment | |
Labdarúgás – Szlovák 2. | ||||
Bardejov - Humenne 2021-10-13 15:00 |
0 - 0 | 2,85 | 0 komment | |
Labdarúgás – Orosz 3., 4. csoport | ||||
Irtis Omszk - FK Novoszibirszk 2021-10-13 15:00 |
3 - 1 | 2,90 | 0 komment | |
Labdarúgás – Szerb 2. | ||||
Graficar Belgrád - Bacska Palanka 2021-10-13 15:00 |
4 - 0 | 2,36 | 0 komment | |
Labdarúgás – Szaúdi 2. | ||||
Al-Sahel (KSA) - Jeddah 2021-10-13 16:55 |
2 - 1 | 1,97 | 0 komment | |
Al-Ain (KSA) - Al-Adalh 2021-10-13 17:30 |
2 - 0 | 1,99 | 0 komment | |
Al-Kawkab - Al-Shoulla 2021-10-13 18:50 |
1 - 0 | 2,34 | 0 komment | |
Al-Draih - Al-Khaleej Saihat 2021-10-13 18:50 |
0 - 2 | 2,50 | 0 komment | |
Labdarúgás – Lengyel 2. | ||||
Sandecja Nowy Sacz - Skra Czestochowa 2021-10-13 18:00 |
0 - 0 | 0,00 | 0 komment | |
Labdarúgás – Izraeli 2. | ||||
Beitar TA Bat Yam - Hapoel Raanana 2021-10-13 18:00 |
1 - 2 | 2,70 | 0 komment | |
Labdarúgás – Svéd Kupa | ||||
Stockholm Internazionale - Elfsborg 2021-10-13 18:00 |
0 - 3 | 1,15 | 0 komment | |
FF Malmö - Onsala 2021-10-13 20:00 |
5 - 1 | 1,01 | 0 komment | |
Labdarúgás – BL, női, B csoport | ||||
Paris SG - Harkiv 2021-10-13 18:45 |
5 - 0 | 1,00 | 0 komment | |
Real Madrid - Breidablik 2021-10-13 21:00 |
5 - 0 | 1,21 | 0 komment | |
Labdarúgás – BL, női, A csoport | ||||
Wolfsburg - Servette 2021-10-13 18:45 |
5 - 0 | 1,02 | 0 komment | |
Juventus - Chelsea 2021-10-13 21:00 |
1 - 2 | 1,28 | 0 komment | |
Labdarúgás – Német Regionalliga,Észak-Kelet | ||||
Meuselwitz - TB Berlin 2021-10-13 19:00 |
3 - 1 | 1,99 | 0 komment | |
Chemnitz - Lokomotív Leipzig 2021-10-13 19:00 |
2 - 3 | 1,99 | 0 komment | |
VfB Auerbach - Babelsberg 2021-10-13 19:00 |
2 - 3 | 1,98 | 0 komment | |
Labdarúgás – Német Regionalliga,Bajorország | ||||
1860 Rosenheim - Illertissen 2021-10-13 19:00 |
0 - 3 | 1,35 | 0 komment | |
Labdarúgás – EFL Trophy, Dél, E cs. | ||||
Bristol Rovers - U21Chelsea 2021-10-13 20:00 |
1 - 2 | 2,54 | 0 komment | |
Labdarúgás – EFL Trophy, Észak, F cs. | ||||
Sunderland - U21Manchester Utd. 2021-10-13 20:00 |
2 - 1 | 1,36 | 0 komment | |
Labdarúgás – Brazil Paranaense, rájátszás | ||||
Cascavel PR - Londrina 2021-10-13 20:20 |
6 - 7 | 2,85 | 0 komment | |
Labdarúgás – Walesi bajnokság | ||||
Cefn Druids - Aberystwyth 2021-10-13 20:45 |
0 - 1 | 1,47 | 0 komment | |
Labdarúgás – Észak-Ír Liga-kupa | ||||
Linfield - Institute 2021-10-13 20:45 |
0 - 0 | 0,00 | 0 komment | |
Warrenpoint - Loughgall 2021-10-13 20:45 |
1 - 0 | 1,67 | 0 komment | |
Crusaders - Ballymena Utd. 2021-10-13 20:45 |
1 - 1 | 4,60 | 0 komment | |
Carrick - Coleraine 2021-10-13 20:45 |
0 - 2 | 1,53 | 0 komment | |
Glenavon - Glentoran 2021-10-13 20:45 |
0 - 0 | 4,35 | 0 komment | |
Labdarúgás – Ecuadori 2. | ||||
Chacaritas Pelileo - America de Quito 2021-10-13 22:00 |
2 - 2 | 2,70 | 0 komment | |
Cumbaya - LDU Portoviejo 2021-10-13 22:00 |
4 - 3 | 1,65 | 0 komment | |
Gualaceo - Atl. Santo Domingo 2021-10-13 22:30 |
1 - 0 | 1,30 | 0 komment | |
Guayaquil SC - CA Porteno 2021-10-13 22:30 |
4 - 3 | 1,97 | 0 komment | |
Independiente Juniors - El Nacional Quito 2021-10-13 22:30 |
1 - 1 | 3,45 | 0 komment | |
Labdarúgás – Guatemalai bajnokság | ||||
Dep. Guastatoya - Coban Imperial 2021-10-13 23:00 |
0 - 1 | 3,15 | 0 komment |