Tippmix eredmények

Baseball, Dél-koreai bajnokság
11:30Nexen Heroes - NC Dinos6 - 31,850
Baseball, Japán bajnokság
11:00Hiroshima Carp - Tokyo Yakult5 - 41,550
11:00Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten1 - 32,300
11:00Yokohama Baystars - Yomiuri Giants5 - 01,650
Baseball, Mexikói bajnokság
02:00Tecolotes de Nuevo Laredo - Saraperos de Saltillo3 - 21,450
Baseball, MLB
01:10NY Mets - Washington11 - 51,750
01:10Minnesota - Cleveland2 - 11,900
Jégkorong, NHL, rájátszás
01:00Philadelphia - Pittsburgh (4.m.)0 - 03,750
Kézilabda, Orosz bajnokság, női
16:00Univ. Izsevszk - Sztavropol0 - 08,000
Kosárlabda, Brazil bajnokság, rájátszás
00:30Mogi das Cruzes - Caxias do Sul (2.m.)0 - 00,000
Kosárlabda, NBA, rájátszás
01:00Cleveland - Indiana (2.m.)0 - 00,000
Labdarúgás, Brazil Kupa
00:30Goiás - Avai2 - 01,850
Labdarúgás, Copa Sudamericana
00:15Estudiantes de Merida - Dep. Temuco1 - 12,750
Labdarúgás, Ecuadori bajnokság
02:30Delfin Manta - LDU Quito2 - 12,250
Labdarúgás, Kolumbiai bajnokság
01:00Once Caldas - Boyaca Patriotas2 - 02,050
Labdarúgás, Libertadores Kupa, C csoport
00:15The Strongest - Atl. Tucuman1 - 25,500
Labdarúgás, Libertadores Kupa, D csoport
02:45Flamengo - Independiente SF0 - 03,600
Labdarúgás, Libertadores Kupa, G csoport
02:45Independiente - Corinthians0 - 02,700
Labdarúgás, NWSL
01:00North Carolina - Seattle1 - 01,750
Rögbi, NRL
11:50Canterbury Bulldogs - Sydney Roosters0 - 61,500
Sakk, Shamkir
13:00S. Mamedyarov - M. Carlsen1 - 11,450
13:00V. Topalov - T. Radjabov1 - 11,200
Strandröplabda, Xiamen Open
02:00Liamin N / Krasilnikov V - Gonzalez Bayard S R / Dia2 - 01,750
Strandröplabda, Xiamen Open, női
05:30Heidrich/Verge-Depre - Meppelink M / Keizer S2 - 01,250
Tenisz, Guadalajara, férfi egyes
01:00C. Eubanks - V. Estrella Burgos2 - 01,950
Tenisz, Guadalajara, férfi páros
01:25Heyman C / Moraing M - Martinez L D / Peliwo F1 - 21,550
Tenisz, Monte Carlo, férfi egyes
11:00R. Bautista-Agut - D. Goffin0 - 00,000
Tenisz, Monte Carlo, férfi páros
12:00Cuevas P / Granollers M - Herbert P-H / Mahut N0 - 00,000
Tenisz, Nanchang, férfi egyes
05:00A. Bolt - P. Gunneswaran0 - 22,450
Tenisz, Nanchang, férfi páros
07:40Gong M-X / Zhang Z - Chen T / Yi C-H0 - 00,000
Tenisz, Tunisz, férfi egyes
13:00D. Gimeno-Traver - G. Elias2 - 11,950
Tenisz, Tunisz, férfi páros
13:00Demoliner M / Lindstedt R - Gille S / Vliegen J0 - 22,100
Tenisz, Zhengzhou, női egyes
05:00Xinyun Han - Su Jeong Jang2 - 02,550
Tenisz, Zhengzhou, női páros
06:25Thombare P G / Xun F Y - Broady N / Wickmayer Y0 - 21,200