Tippmix eredmények

Alpesi sí, Műlesiklás, Wengen
10:15D. Ryding - L. Meillard1 - 01,700
Asztalitenisz, Hungarian Open, férfi egyes
10:00Zhendong Fan - Chuqin Wang3 - 43,500
Asztalitenisz, Hungarian Open, női egyes
15:00Yuling Zhu - Meng Chen2 - 41,550
Bandy, Finn bajnokság
12:00Botnia Helsinki - WP-350 - 42,600
Bandy, Svéd bajnokság
14:00Frillesas - Hammarby2 - 51,220
Baseball, Ausztrál bajnokság
01:00Canberra Cavalry - Perth Heat5 - 41,850
Floorball, Norvég bajnokság
14:00Slevik - Sandnes8 - 41,200
Futsal, Japán bajnokság
06:00Sendai - Oita3 - 24,350
Futsal, Spanyol bajnokság
13:15Antequera - Palma Futsal3 - 61,200
Jégkorong, AHL
00:00Charlotte - Toronto Marlies3 - 33,800
Jégkorong, Ázsia Liga
07:00Goyang High1 - Tohoku Blades2 - 24,150
Jégkorong, Cseh 2.
15:00Zubr Prerov - Slovan Ustecti Lvi4 - 11,350
Jégkorong, Dán bajnokság
15:00Frederikshavn - Herning1 - 13,700
Jégkorong, Lengyel bajnokság
15:00GKS Katowice - Podhale Nowy Targ0 - 24,900
Jégkorong, Német bajnokság
14:00Wolfsburg - Eisbären Berlin3 - 21,851
Jégkorong, NHL
01:00Boston - NY Rangers2 - 33,900
Jégkorong, Svéd 2.
15:00Tingsryd - Karlskoga1 - 13,600
Jégkorong, Szlovák bajnokság
15:00Liptovsky Mikulas - B. Bystrica5 - 34,500
Jégkorong, VHL
15:00Barsz Kazany B - CSZK Szamara1 - 42,750
Kézilabda, EHF Kupa, női, B csoport
16:00Herning-Ikast - Metzingen31 - 281,402
Kézilabda, Görög bajnokság
15:00Pylea - AEK Athén19 - 301,050
Kézilabda, Norvég bajnokság, női
16:00Fredrikstad - Gjerpen33 - 191,080
Kézilabda, vb
13:00Japán - Angola29 - 325,250
13:00Macedónia - Chile32 - 301,072
Kosárlabda, Ausztrál bajnokság
05:00Perth - Melbourne Utd.84 - 791,800
Kosárlabda, Belga bajnokság
15:00Basic-Fit Brussels - Liege79 - 711,040
Kosárlabda, Dél-koreai bajnokság, női
09:00Bucheon KEB - Suwon OK Savingbank88 - 721,600
Kosárlabda, Fülöp-szigetek, Philippine Cup
09:30NLEX Road Warriors - NorthPort Batang Pier90 - 951,600
Kosárlabda, Görög bajnokság
16:00AEK Athén - Periszteri96 - 701,180
Kosárlabda, Görög bajnokság, női
11:30Eszperidesz Kallithea - Kalyvia Thorikosz73 - 823,000
Kosárlabda, Kínai bajnokság
12:35Fujian - Guangzhou127 - 1141,400
Kosárlabda, Lengyel bajnokság
12:30Krosno - Starogard Gdanski100 - 922,800
Kosárlabda, NBA
01:00Orlando - Milwaukee108 - 1181,120
Kosárlabda, Német Kupa
15:00Skyliners Frankfurt - Alba Berlin70 - 1051,220
Kosárlabda, Olasz 2., Keleti csoport
12:00Imola - Fortitudo Bologna84 - 1001,450
Kosárlabda, Olasz bajnokság
12:00Sassari - Reggio Emilia82 - 711,180
Kosárlabda, Orosz bajnokság, női
13:00Szpartak Noginszk - Szpartak Moszkva68 - 801,020
Kosárlabda, Spanyol bajnokság
13:00Estudiantes - Gipuzkoa86 - 621,220
Kosárlabda, Spanyol bajnokság, női
12:15SC Zaragoza - Bembibre60 - 451,450
Kosárlabda, Szerb bajnokság
13:00Mladost Zemun - Vojvodina90 - 741,500
Kosárlabda, Török bajnokság, női
14:00Botas Adana - Antakya Hatay71 - 721,350
Kosárlabda, VTB Liga
10:00Jenyiszej Krasznojarszk - Asztana93 - 842,050
Labdarúgás, Argentin bajnokság
00:00River Plate - Defensa Justicia0 - 14,300
Labdarúgás, Ausztrál bajnokság
07:00Melbourne Victory - Wellington Phoenix3 - 33,550
Labdarúgás, Ausztrál bajnokság, női
09:30Melbourne City - Newcastle Jets4 - 01,352
Labdarúgás, Ázsia Kupa
12:00Jordánia - Vietnám1 - 13,150
Labdarúgás, Belga bajnokság
14:30FC Bruges - Charleroi0 - 15,750
Labdarúgás, Bolíviai bajnokság
00:30The Strongest - Aurora Cochabamba2 - 11,162
Labdarúgás, Bundesliga 1.
15:30Nürnberg - Hertha BSC1 - 32,1581
Labdarúgás, Ciprusi bajnokság
15:00AEL Limasszol - APOEL Nicosia0 - 11,801
Labdarúgás, Dél-afrikai bajnokság
14:30Polokwane City - Bidvest Wits3 - 32,752
Labdarúgás, Francia bajnokság
15:00Rennes - Montpellier0 - 03,104
Labdarúgás, Görög bajnokság
14:00OFI - Panetolikosz3 - 01,901
Labdarúgás, Holland bajnokság
12:15Willem II - NAC Breda2 - 02,253
Labdarúgás, Mexikói bajnokság
00:00Queretaro - Monterrey1 - 21,600
Labdarúgás, Olasz A
12:30Frosinone - Atalanta0 - 51,4015
Labdarúgás, Olasz B
15:00Cosenza - Ascoli0 - 02,801
Labdarúgás, Olasz C, A csoport
14:30Pro Patria - Olbia3 - 21,800
14:30Vercelli - Arezzo1 - 01,800
Labdarúgás, Olasz C, C csoport
14:30Trapani - Vibonese2 - 11,600
Labdarúgás, Portugál 2.
12:15Leixoes - Benfica B2 - 12,350
Labdarúgás, Premier Liga
14:30Huddersfield - Manchester City0 - 31,1017
Labdarúgás, Skót FA Kupa
15:30Hearts - Livingston1 - 01,757
Labdarúgás, Spanyol 2.
12:00Osasuna - Mallorca2 - 01,601
Labdarúgás, Spanyol 3., 1. csoport
12:00Unionistas de Salamanca - Las Palmas B3 - 01,950
12:00Union Adarve - Burgos1 - 02,850
Labdarúgás, Spanyol 3., 2. csoport
12:00Langreo - Oviedo B1 - 02,050
Labdarúgás, Spanyol 3., 3. csoport
11:30Alcoyano - Atl. Baleares0 - 02,750
Labdarúgás, Spanyol 3., 4. csoport
11:30Sevilla B - El Ejido1 - 01,950
Labdarúgás, Spanyol bajnokság
12:00Betis - Girona3 - 21,5520
Labdarúgás, Török 2.
11:30Hatayspor - Genclerbirligi3 - 13,150
Labdarúgás, Török bajnokság
14:00Alanyaspor - Sivasspor2 - 02,001
Labdarúgás, Új-zélandi bajnokság
02:00Tasman Utd. - Team Wellington2 - 25,250
Labdarúgás, Válogatott mérkőzés, női
15:00Belgium - Írország1 - 01,500
MMA, UFC Fight Night, New York
00:00Ran. Brown - C. Rencountre0 - 00,000
Ökölvívás, Profi mérkőzés
00:00J. Tepora - Hugo Ruiz0 - 00,000
Röplabda, Japán bajnokság
04:00Toray Arrows - Nagano Tridents3 - 01,060
Röplabda, Japán bajnokság, női
04:00Hisamitsu Springs - Hitachi Rivale3 - 21,080
Röplabda, Kínai bajnokság, rájátszás
09:00Shanghai - Jiangsu (1.m.)3 - 11,090
Röplabda, Német bajnokság, női
15:00VCO Berlin - Suhl Thüringen0 - 31,060
Röplabda, Orosz bajnokság, női
09:00Szahalin - Mincsanka Minszk1 - 31,600
Röplabda, Spanyol bajnokság, női
12:00Cajasol Juvasa - Alcobendas1 - 31,500
Röplabda, Török bajnokság
12:00Istanbul BB - Ziraat Bankasi Ankara3 - 11,500
Röplabda, Török bajnokság, női
12:00Vakifbank Istanbul - Fenerbahce3 - 01,350
Sakk, Wijk aan Zee
13:30J. van Foreest - T. Radjabov1 - 11,500
13:30M. Carlsen - Rapport R.1 - 01,900
Sífutás, 10 km, női, Otepää
09:30Ebba Andersson - C. Kalla1 - 01,950
Sílövészet, 12,5 km, női, Ruhpolding
14:40F. Preuss - P. Fialkova1 - 01,900
Sílövészet, 15 km, Ruhpolding
12:15J. Eberhard - E.O. Bjöntegaard1 - 01,550
Tenisz, Australian Open, férfi egyes
03:00F. Tiafoe - G. Dimitrov3 - 12,750
Tenisz, Australian Open, férfi páros
01:00Gonzalez M / Jarry N - Mayer L / Sousa J0 - 21,950
Tenisz, Australian Open, női egyes
01:00P. Kvitova - A. Anisimova2 - 01,500
Tenisz, Australian Open, női páros
01:00Christian K / Muhammad A - Klepac A / Martinez S0 - 21,301
Tenisz, Australian Open, vegyes páros
01:00Mladenovic K / Lindstedt - Larsson J / Inglot D2 - 01,500
Tenisz, Koblenz, férfi egyes
14:00G. Mager - R. Ortega-Olmedo2 - 11,850
Tenisz, Koblenz, férfi páros
12:00Melzer J / Polasek F - Kolar Z / Pavlasek A0 - 22,900
Tollaslabda, Malaysia Masters, férfi egyes
06:30Long Chen - Wan Ho Son0 - 23,100
Tollaslabda, Malaysia Masters, férfi páros
07:00Gideon M F / Sukamuljo K - Ong Y S / Teo E Y2 - 01,090
Tollaslabda, Malaysia Masters, női egyes
06:00R. Intanon - C. Marin2 - 02,400
Tollaslabda, Malaysia Masters, női páros
05:00Fukushima Y / Hirota S - Polii G / Rahayu A2 - 11,220
Tollaslabda, Malaysia Masters, vegyes páros
05:30Higashino A / Watanabe Y - Puavaranukroh/Taerattanac2 - 01,500