Tippmix eredmények

Baseball, Japán bajnokság, rájátszás
11:00Hiroshima Carp - Yomiuri Giants (1.m.)6 - 11,500
Baseball, MLB, rájátszás
03:09LA Dodgers - Milwaukee (4.m.)2 - 11,550
Futsal, Orosz bajnokság
17:00Dinamo Szamara - BLIK Neftejuganszk3 - 83,800
Futsal, Spanyol bajnokság
20:00Jaen - Inter Movistar2 - 23,750
Jégkorong, Alpok Liga
19:30Klagenfurt 2 - Olimpija Ljubljana0 - 61,050
Jégkorong, Ázsia Liga
11:30Nikko - Goyang High12 - 01,701
Jégkorong, BL, B csoport
18:00Junoszt Minszk - Turku PS2 - 12,550
Jégkorong, BL, F csoport
18:00Mountfield HK - Kärpät3 - 34,200
Jégkorong, BL, G csoport
19:30Salzburg - Bern2 - 12,852
Jégkorong, BL, H csoport
17:00B. Bystrica - Plzen2 - 24,550
Jégkorong, Cseh 2.
17:30Slavia Trebic - Havirov1 - 22,500
Jégkorong, Finn 2.
17:30SaPKo - Heinolan Peliitat1 - 01,351
17:30Jokipojat - RoKi5 - 31,501
Jégkorong, Finn bajnokság
17:30Lukko - Vaasan Sport5 - 11,851
Jégkorong, Lett bajnokság
18:15Mogo Riga - Prizma Riga3 - 21,550
Jégkorong, NHL
01:00New Jersey - Dallas3 - 02,050
Jégkorong, Svéd 2.
19:00Pantern Malmö - Tingsryd2 - 11,751
19:00Västeras - AIK5 - 53,900
Jégkorong, VHL
16:00Torosz Nyeftekamszk - CSZK Szamara3 - 21,300
Kézilabda, Cseh bajnokság
20:15Karvina - Plzen24 - 221,800
Kézilabda, Dán bajnokság, női
18:30Ringköbing - Köbenhavn22 - 251,020
Kézilabda, Izlandi bajnokság
20:00Afturelding - ÍBV28 - 287,250
Kézilabda, Lengyel bajnokság
18:00Azoty Pulawy - Spojnia Gdynia35 - 221,020
18:00Kwidzyn - Pogon Szczecin27 - 221,200
Kézilabda, Lengyel bajnokság, női
18:00Elblag - Pogon Szczecin24 - 291,450
Kézilabda, NB I
20:00Tatabánya - Veszprém26 - 248,000
Kézilabda, NB I, női
18:00Békéscsaba - Érd30 - 3013,500
Kézilabda, Német bajnokság, női
19:30Dortmund - Nellingen37 - 231,040
19:30Blomberg-Lippe - Thüringer HC28 - 291,060
Kézilabda, Német Kupa
19:00Gummersbach - Göppingen24 - 251,700
Kézilabda, Norvég bajnokság, női
18:00Skrim Kongsberg - Molde22 - 231,650
Kézilabda, SEHA Liga
18:00Izvidac Ljubuski - Tatran Presov22 - 261,120
Kézilabda, Spanyol Kupa
19:45Zarautz - Benidorm17 - 301,040
Kézilabda, Super Globe
12:00AS Hammamet - AL Najma27 - 263,400
16:00Barcelona - Montpellier37 - 301,220
Kézilabda, Szlovén bajnokság
19:30Maribor - Trebnje29 - 251,400
Kosárlabda, BL, A csoport
18:00Anwil Wloclawek - Nyizsnyij Novgorod82 - 931,900
Kosárlabda, BL, B csoport
20:00Fribourg - Opava97 - 791,200
Kosárlabda, BL, C csoport
20:00Brose Bamberg - Dijon73 - 641,250
Kosárlabda, BL, D csoport
18:00Neptunas Klaipeda - Besiktas78 - 631,600
Kosárlabda, Brazil bajnokság
01:00Corinthians Paulista - Franca80 - 831,250
Kosárlabda, Cseh bajnokság, női
18:30Hradec Kralove - Slavia Praha54 - 642,600
Kosárlabda, Dél-koreai bajnokság
12:30Anyang - Busan Sonicboom86 - 893,000
Kosárlabda, Észt-Lett Liga
18:00Parnu - Tartu Ulikool76 - 821,500
Kosárlabda, Euroliga
19:00Anadolu Efes - Zalgiris Kaunas79 - 932,602
Kosárlabda, Európa Kupa, B csoport
19:00Lok.Kubany Krasznodar - Tofas Bursa95 - 721,070
Kosárlabda, Európa Kupa, D csoport
18:00Rytas Vilnius - Skyliners Frankfurt61 - 704,700
Kosárlabda, FIBA Kupa, A csoport
18:00CSM Oradea - S. Oliver Würzburg69 - 821,220
Kosárlabda, FIBA Kupa, B csoport
17:15Tsmoki-Minszk - Mons89 - 821,500
Kosárlabda, FIBA Kupa, C csoport
19:30Donar Groningen - Istanbul BB90 - 811,550
Kosárlabda, FIBA Kupa, D csoport
17:00Avtodor Szaratov - Ironi Ness Ziona75 - 641,550
Kosárlabda, FIBA Kupa, E csoport
18:30Bakken Aarhus - Steaua Bukarest100 - 661,160
Kosárlabda, FIBA Kupa, F csoport
17:30Rilski Sportist - Varese76 - 951,400
Kosárlabda, FIBA Kupa, G csoport
18:00Levszki Szófia - Dnipro83 - 651,350
Kosárlabda, FIBA Kupa, H csoport
18:00Szolnok - Szombathely79 - 761,180
Kosárlabda, Fülöp-szigetek, Governors Cup
10:30Alaska Aces - Columbian Dyip104 - 941,030
Kosárlabda, Japán bajnokság
12:05Albirex Niigata - Toyohashi Neophoenix61 - 481,300
Kosárlabda, Lengyel bajnokság, női
18:00Lublin - Wisla Krakkó56 - 661,200
18:00Ostrow Wielkopolski - Siedlce68 - 971,350
Kosárlabda, NB I, női
17:00ZTE - Sopron72 - 951,080
Kosárlabda, NBA
02:00Boston - Philadelphia105 - 871,400
Labdarúgás, BL, női
18:30Linköping - Paris SG0 - 21,156
Labdarúgás, Brazil 2.
00:15Coritiba - CSA1 - 12,950
Labdarúgás, Dél-koreai FA Kupa
12:30Suwon Bluewings - Jeju1 - 12,903
Labdarúgás, Grúz bajnokság
17:00Torpedo Kutaisi - Lokomotív Tbiliszi3 - 11,303
Labdarúgás, Indiai Szuperliga
16:00Delhi - Atl. Kolkata1 - 22,650
Labdarúgás, Indonéziai bajnokság
10:30PS Tira Bantul - PSIS Semarang0 - 13,500
Labdarúgás, Japán 2.
12:00Yamaguchi - Machida Zelvia0 - 12,302
Labdarúgás, Litván bajnokság
17:00VMFD Zalgiris - Lietava Jonava2 - 11,021
Labdarúgás, Olasz C, B csoport
18:30Feralpisalo - Rimini2 - 01,752
Labdarúgás, Paraguayi bajnokság
00:30Cerro Porteno - Libertad Asuncion0 - 13,300
Labdarúgás, Spanyol Kupa
17:00Ebro - Lleida2 - 13,451
Labdarúgás, Szerb Kupa
14:00Dinamo Vranje - Crvena zvezda0 - 21,051
Labdarúgás, Válogatott mérkőzés
02:00Kolumbia - Costa Rica3 - 11,402
Labdarúgás, Venezuelai bajnokság
17:00Dep. La Guaira - Puerto Cabello3 - 21,401
Röplabda, BL-selejtező
16:00Istanbul BB - Valepa Sastamala3 - 11,350
Röplabda, BL-selejtező, női
19:30Sliedrecht - Holding Graz3 - 01,010
Röplabda, Lengyel bajnokság
17:00Belchatow - Bedzin3 - 11,050
Röplabda, MEVZA Liga
19:00Waldviertel - ACH Ljubljana2 - 31,200
Röplabda, Német bajnokság
18:00VCO Berlin - Netzhoppers Bestensee2 - 31,140
Snooker, English Open
11:00C. Steadman - C. Wakelin4 - 12,300
Strandröplabda, Bandar Azali
09:10Sidorenko A / Dyachenko A - Monduzzi E / Basti A2 - 01,040
09:10Pokersnik D / Plahutnik G - Aghajanighasab/Pourasgari0 - 21,400
Strandröplabda, Las Vegas-selejtező
18:00Burgal A / Pastor S - Priddy W R / Casebeer J0 - 21,040
Strandröplabda, Las Vegas-selejtező, női
18:50Salgado Solberg/Secomandi - Freiberger E / Teufl V2 - 01,050
Tenisz, Antwerpen, férfi egyes
12:00Y. Bhambri - S. Caruso1 - 21,350
Tenisz, Antwerpen, férfi páros
14:40Paes L / Reyes-Varela M - Sharan D / Sitak A0 - 21,550
Tenisz, Calgary, férfi egyes
02:00B. Schnur - T. Robredo2 - 11,800
Tenisz, Calgary, férfi páros
01:00Krainik P / Rochette L - Galloway R / Pasha N0 - 21,200
Tenisz, Ismaning, férfi egyes
13:00G. Mager - C. Seraphim0 - 26,000
Tenisz, Ismaning, férfi páros
17:35Raja P / Sancic A - Brkic T / Pavic A2 - 01,551
Tenisz, Luxembourg, női egyes
10:00P. Parmentier - V. Lapko0 - 21,650
Tenisz, Luxembourg, női páros
15:10Maria T / Parmentier P - Kania P / Sizikova Y1 - 21,950
Tenisz, Moszkva, férfi egyes
10:00P-H. Herbert - A. Bublik2 - 01,500
Tenisz, Moszkva, férfi páros
12:10Mektic N / Melzer J - Molchanov D / Zelenay I2 - 01,600
Tenisz, Moszkva, női egyes
10:00O. Jabeur - S. Stephens2 - 02,050
Tenisz, Moszkva, női páros
10:00Jurak D / Olaru R - Kichenok N / Rodionova An2 - 12,050
Tenisz, Ningbo, férfi egyes
05:00Zhe Li - P. Gunneswaran1 - 21,400
Tenisz, Ningbo, férfi páros
07:00Coppejans K / Safwat M - Sun F / Te R0 - 22,350
Tenisz, Stockholm, férfi egyes
12:00O. Otte - J. Zopp2 - 01,750
Tenisz, Stockholm, férfi páros
12:00Ebden M / Lindstedt R - Eriksson M / Goransson A2 - 01,300
Tenisz, Suzhou, női egyes
04:00K.K. Thandi - Lin Zhu0 - 21,400
Tollaslabda, Denmark Open, férfi egyes
10:20Tien Chen Chou - Dong Keun Lee2 - 11,200
Tollaslabda, Denmark Open, férfi páros
09:00Lamsfuss M / Seidel M E - Kang M H / Ho K W2 - 01,700
Tollaslabda, Denmark Open, női egyes
09:00Chia Hsin Lee - Ji Hyun Sung0 - 21,080
Tollaslabda, Denmark Open, női páros
09:20Hsu Y C / Wu T J - Fruergaard M / Thygesen S1 - 21,180
Tollaslabda, Denmark Open, vegyes páros
09:00Zhang N / Li Y - Karandasuwardi R/SusantoD0 - 23,700
Vízilabda, BL
18:30FTC - Dinamo Moszkva13 - 61,100
Vízilabda, Olasz bajnokság
15:00Ortigia - Lazio14 - 71,090