Tippmix eredmények

Baseball, Dél-koreai bajnokság
11:30Nexen Heroes - LG Twins7 - 81,950
Baseball, Japán bajnokság
10:45Yokohama Baystars - Tokyo Yakult7 - 21,550
11:00Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon3 - 21,700
Baseball, Mexikói bajnokság
02:00Diablos Rojos del Mexico - Algodoneros Union Laguna2 - 102,450
Kerékpár, Tour de France - 11. szakasz
14:00C. Froome - V. Nibali1 - 01,401
14:00Dan. Martin - A. Yates1 - 01,601
Kosárlabda, U20 Eb, Div. B, A csoport
19:30U20Macedónia - U20Fehéroroszország84 - 773,600
Kosárlabda, U20 Eb, Div. B, B csoport
17:15U20Észtország - U20Bulgária (Helyszín: Bulgária)56 - 581,400
Kosárlabda, U20 Eb, Div. B, C csoport
12:45U20Oroszország - U20Luxemburg65 - 620,000
Kosárlabda, U20 Eb, Div. B, D csoport
17:15U20Portugália - U20Grúzia63 - 661,300
Kosárlabda, U20 Eb, rájátszás
13:30U20Horvátország - U20Nagy-Britannia93 - 621,000
Kosárlabda, WNBA
01:00Connecticut - Atlanta83 - 863,100
Labdarúgás, Argentin Kupa
02:10Villa Dalmine - UAI Urquiza0 - 02,601
Labdarúgás, BL-selejtező
19:00Qarabag Baku - Olimpija Ljubljana0 - 03,500
Labdarúgás, Brazil 2.
00:15Avai - Atlético GO0 - 03,053
Labdarúgás, Brazil bajnokság, női, 1.csop.
20:00Sport Recife - Ferroviaria0 - 12,550
Labdarúgás, Brazil bajnokság, női, 2.csop.
20:00Ponte Preta - Rio Preto0 - 21,800
Labdarúgás, Copa Sudamericana
00:30Caracas FC - Huancayo2 - 01,550
Labdarúgás, Dél-koreai bajnokság
12:00Jeonbuk - Jeju1 - 01,5010
Labdarúgás, EL-selejtező
18:00Zeljeznicar - Trans Narva3 - 11,146
Labdarúgás, Felkészülési mérkőzés
18:30Sion - Internazionale2 - 04,900
Labdarúgás, Indonéziai bajnokság
08:30Persipura Jayapura - PSIS Semarang0 - 04,600
Labdarúgás, Izlandi Kupa
21:15Vikingur Reykjavik - Vikingur Olafsvik0 - 14,650
Labdarúgás, Japán bajnokság
12:00Sapporo - Kawasaki Frontale1 - 21,902
Labdarúgás, Kínai 2.
13:30Meizhou Hakka - Qingdao Huanghai3 - 33,300
13:30Qingdao Huanghai - Meizhou Hakka3 - 33,650
Labdarúgás, Kínai bajnokság
13:35Dalian Yifang - Hebei0 - 03,150
Labdarúgás, Malajziai bajnokság
15:00PKNP - PKNS0 - 12,400
Labdarúgás, Paraguayi bajnokság
01:00Nacional Asuncion - Olimpia Asuncion1 - 21,800
Labdarúgás, Skót Liga-kupa, C csoport
21:00Cove Rangers - Hearts1 - 21,122
Labdarúgás, Svéd 3., Déli csoport
19:00Oddevold - Torn0 - 22,453
Labdarúgás, Szingapúri bajnokság
13:45Albirex Niigata Singapore - Young Lions5 - 11,032
Labdarúgás, U19 Eb, női, A csoport
15:00U19Spanyolország - U19Norvégia0 - 24,300
Labdarúgás, U19 Eb, női, B csoport
15:00U19Németország - U19Dánia1 - 01,354
Labdarúgás, Üzbég bajnokság
17:00Kokand - AGMK Olmaliq3 - 01,500
MMA, UFC Contender Series, 29. hét
02:00A. Vanderford - A. Trevino1 - 01,700
Sakk, Dortmund
15:00G. Meier - V. Kovalev1 - 11,402
Strandröplabda, Eb, A csoport
19:30Lupo D / Nicolai P - Beeler N / Krattiger M1 - 24,450
Strandröplabda, Eb, B csoport
19:45Brouwer A / Meeuwsen R - Koekelkoren D / Van Walle2 - 01,220
Strandröplabda, Eb, E csoport
19:30Liamin N / Krasilnikov V - Thiercy M /Gauthier-Rat A2 - 11,250
Strandröplabda, Eb, F csoport
19:30Stoyanovskiy O / Velichko - Mol H N / Berntsen M2 - 01,150
Strandröplabda, Eb, női, A csoport
14:00Baquerizo/Fernandez Ste. - Menegatti M / Giombini L2 - 01,350
Strandröplabda, Eb, női, B csoport
12:00Hermannova B / Slukova M - Dubovcova N / Strbova A2 - 01,180
Strandröplabda, Eb, női, C csoport
12:00Verge-Depre Z / Verge-Dep - Bloem L / Sinnema J0 - 21,500
Strandröplabda, Eb, női, D csoport
12:00Lahti T / Parkkinen A - Van Gestel S / Wesselink M1 - 23,950
Strandröplabda, Eb, női, E csoport
14:00Huberli T / Betschart N - Plesiutsching/Schutzenhof2 - 11,120
Strandröplabda, Eb, női, F csoport
14:00Dabizha K / Mastikova D - Gromadowska A / Gruszczynska J1 - 22,200
Strandröplabda, Eb, női, G csoport
14:00Behrens K / Ittlinger S - Birlova E / Ukolova E2 - 01,500
Strandröplabda, Eb, női, H csoport
12:00Makroguzova N / Kholomina - Bonnerova M / Nakladalova1 - 24,750
Strandröplabda, Haiyang-selejtező
08:20Di Giantommaso R / Silves - Golovin I / Myskiv T2 - 01,750
Tenisz, Asztana, férfi egyes
08:30M. Janvier - D. Yevseyev2 - 11,200
Tenisz, Asztana, férfi páros
08:30Elgin M / Shyla Y - Guez D / Moriya H2 - 01,750
Tenisz, Bastad, férfi egyes
11:00H. Laaksonen - M. Berrettini2 - 03,000
Tenisz, Bastad, férfi páros
11:00Melzer J / Petzschner P - Balaji N S / Vardhan V2 - 11,500
Tenisz, Bukarest, női egyes
13:00I.M. Bara - P. Hercog0 - 21,502
Tenisz, Bukarest, női páros
15:00Bondár A / Bulgaru M - Adamczak M / Moore J1 - 21,302
Tenisz, Gatineau, férfi egyes
00:00P. Polansky - R. Rodriguez-Pace2 - 11,090
Tenisz, Gatineau, férfi páros
00:10Galarneau A / Sigouin B - LI Z / Peliwo F2 - 02,450
Tenisz, Gstaad, női egyes
10:30M. Minella - T. Martincova2 - 01,350
Tenisz, Newport, férfi egyes
17:00A. Mannarino - Jor. Thompson2 - 01,301
Tenisz, Newport, férfi páros
17:00Monroe N / Smith J-P - Krajicek A / Nedunchezhiy1 - 22,050
Tenisz, San Benedetto, férfi egyes
17:10N. Milojevic - A. Arnaboldi0 - 11,701
Tenisz, San Benedetto, férfi páros
15:30Bracciali D / Gil F - Escobar G / Sanchez M2 - 11,750
Tenisz, Scheveningen, férfi egyes
12:30D. Brown - A. Giannessi1 - 21,450
Tenisz, Scheveningen, férfi páros
14:00Benchetrit E / Kuhn N - Coppejans K / Desein N1 - 22,000
Tenisz, Umag, férfi egyes
17:00M. Marterer - L. Djere0 - 22,001
Tenisz, Umag, férfi páros
18:00Arneodo R / Paire B - Haase R / Middelkoop M0 - 21,300
Tollaslabda, Singapore Open, férfi egyes
04:20P. Thongnuam - K. Wangcharoen2 - 03,000
Tollaslabda, Singapore Open, férfi páros
03:50Liao M C / Su C H - Lee C H R / Or C C1 - 23,100
04:30Chew P / Chew R - Isara B / Jongjit M0 - 21,010
Tollaslabda, Singapore Open, női egyes
03:00P. Chochuwong - Pui Yin Yip2 - 01,220
Tollaslabda, Singapore Open, női páros
04:20Birch C / Moore J - Ng W Y / Yeung Ng T2 - 12,950
Tollaslabda, Singapore Open, vegyes páros
03:10Jansen J R / Nelte C - Chopra P J / Siki Reddy N1 - 21,220
Vízilabda, Eb, A csoport
12:30Németország - Grúzia10 - 91,702
Vízilabda, Eb, B csoport
17:00Montenegró - Málta17 - 51,001
Vízilabda, Eb, C csoport
11:00Horvátország - Törökország23 - 21,001
Vízilabda, Eb, D csoport
14:00Románia - Szlovákia9 - 51,502