Tippmix eredmények

Floorball, Finn bajnokság
17:30Turku PS - Viikingit Helsinki6 - 66,500
Floorball, Svéd bajnokság
18:00Linköping - Mullsjö5 - 56,000
18:00Storvreta - Karlstad5 - 41,180
18:30Thorengruppen - Falun4 - 81,300
19:00Pixbo Wallenstam - Warberg2 - 64,400
Jégkorong, AHL
01:00Cleveland - Grand Rapids4 - 12,851
01:00Charlotte - Milwaukee2 - 52,400
02:00Rockford - Manitoba3 - 52,900
04:00Bakersfield - Texas Stars5 - 01,952
Jégkorong, Finn 2.
17:30Jokipojat - SaPKo1 - 14,000
17:30Kokkolan Hermes - Heinolan Peliitat7 - 41,651
17:30Kiekko-Vantaa - Tuto3 - 12,450
Jégkorong, KHL
17:00Lokomotív Jaroszlavl - Dinamo Minszk4 - 10,000
17:30Dinamo Moszkva - Torpedo Nyizsnyij Novgorod3 - 10,000
Jégkorong, NHL
01:00Philadelphia - Colorado4 - 01,652
01:00Boston - Arizona4 - 11,404
01:00NY Rangers - Washington1 - 42,150
01:00Buffalo - Nashville4 - 43,600
01:30Florida - Carolina2 - 23,450
01:30Montreal - Columbus0 - 03,400
02:00St. Louis - Edmonton1 - 22,600
02:00Winnipeg - Minnesota5 - 62,352
02:30Dallas - Pittsburgh3 - 22,600
03:00Calgary - Los Angeles1 - 13,350
04:00Vancouver - Detroit2 - 23,350
04:30San Jose - Toronto3 - 12,003
Jégkorong, Svéd 2.
19:00Pantern Malmö - AIK2 - 23,700
19:00Vasterviks - Karlskoga3 - 10,000
19:00Västeras - Södertälje5 - 31,300
Jégkorong, Svéd bajnokság
19:00Örebro - Malmö2 - 12,550
Jégkorong, VHL
12:00Ermak Angarszk - Szputnyik Nyizsnyij Tagil3 - 40,000
13:00Szokol Krasznojarszk - Zauralje Kurgan3 - 00,000
15:00Rubin Tyumeny - Tver2 - 10,000
15:30Izssztal Izsevszk - Kazzink-Torpedo1 - 20,000
16:30Nyeftyanyik Almetyevszk - Dinamo Balasiha2 - 20,000
17:00Rjazany - SZKA-Neva2 - 30,000
17:00Zvezda Csehov - Szarjarka Karaganda2 - 20,000
17:30Dinamo Szentpétervár - Torosz Nyeftekamszk3 - 40,000
Kézilabda, Dán bajnokság
19:00Kolding - Tonder27 - 20(13 - 11)1,102
Kézilabda, Dán női bajnokság
18:30Esbjerg-Randers28 - 32(0 - 0)0,000
18:30Aarhus - Köbenhavn32 - 25(0 - 0)3,650
19:00Holstebro - Midtjylland30 - 30(0 - 0)12,250
19:30Nyköbing F. - Viborg33 - 23(0 - 0)1,650
Kézilabda, EHF Kupa
19:00Füchse Berlin - GOG37 - 29(17 - 12)1,163
Kézilabda, Lengyel bajnokság
18:00Wisla Plock - Wybrzeze Gdansk39 - 27(21 - 12)0,000
Kézilabda, Magyar NB I
18:00Tatabánya - Komló27 - 27(0 - 0)12,000
18:00Balatonfüred - Mezőkövesd32 - 21(0 - 0)1,103
Kézilabda, Magyar női NB I
17:15FTC - Győr28 - 28(0 - 0)9,500
Kézilabda, Német bajnokság
19:00DHfK Leipzig - Göppingen29 - 23(15 - 8)1,701
Kézilabda, Norvég bajnokság
18:00Lilleström - Hallvard24 - 25(14 - 12)3,900
18:00Drammen - Elverum20 - 29(11 - 15)1,221
Kézilabda, Norvég női bajnokság
18:00Storhamar - Byasen28 - 32(13 - 16)2,200
Kézilabda, SEHA liga
19:00Gorenje Velenje - Tatran Presov30 - 19(14 - 9)1,162
Kézilabda, Svéd bajnokság
19:00Ystad IF - Alingsas31 - 27(17 - 12)2,400
19:15Kristianstad - Skövde34 - 26(16 - 13)1,101
Kosárlabda, ABA
18:00Zadar - Cibona Zagreb85 - 84(42 - 41)1,352
Kosárlabda, Ausztrál bajnokság
09:30Illawarra - Perth77 - 89(45 - 40)0,000
Kosárlabda, Cseh bajnokság
18:00Decin - USK Praha61 - 69(31 - 36)3,000
Kosárlabda, Dél-koreai bajnokság
06:00Busan Sonicboom - Incheon Elephants72 - 77(38 - 39)1,700
08:00Seoul Knights - Ulsan Mobis Phoebus61 - 76(26 - 30)1,900
Kosárlabda, Egyéb
18:00Karsiyaka - Besiktas75 - 70(41 - 40)1,700
18:30Arisz - Adecco ASVEL67 - 67(37 - 36)13,500
Kosárlabda, Fülöp-szigetek
12:00SM Beermen - Ginebra SM99 - 88(44 - 49)0,000
Kosárlabda, Kínai bajnokság
12:35Guangdong - Sichuan119 - 97(54 - 46)0,000
12:35Zhejiang Guangsha - Liaoning100 - 117(41 - 56)0,000
12:35Xinjiang - Shandong102 - 93(52 - 51)0,000
12:35Shanghai Sharks - Shenzhen95 - 92(52 - 48)0,000
Kosárlabda, Magyar NB I
18:30Szombathely - Sopron79 - 75(0 - 0)1,132
Kosárlabda, Magyar női NB I
18:00PEAC-Pécs - Cegléd72 - 72(0 - 0)0,000
Kosárlabda, NBA
01:00Washington - Golden State112 - 108(61 - 49)3,100
01:30Detroit - Portland109 - 109(44 - 49)0,000
02:00Chicago - Denver107 - 125(59 - 56)2,000
02:00Memphis - Phoenix130 - 112(55 - 56)1,161
02:00Oklahoma City - Utah109 - 106(61 - 53)1,951
04:30LA Lakers - Charlotte104 - 109(55 - 58)1,451
Labdarúgás, Ázsiai BL
11:00Gamba Osaka - Jeju1 - 4(0 - 2)3,453
11:00Suwon Bluewings - Guangzhou Evergrande2 - 2(2 - 1)3,100
12:35Jiangsu - Adelaide Utd.2 - 1(1 - 0)0,000
13:00Eastern Sports Club - Kawasaki Frontale1 - 1(1 - 0)5,500
Labdarúgás, Bolgár bajnokság
12:00Gorna Orjahovica - Montana0 - 1(0 - 1)5,752
14:00Pirin Blagoevgrad - Lokomotív Plovdiv1 - 0(1 - 0)2,351
16:30Neftocsimik Burgasz - Ludogorec Razgrad1 - 1(0 - 0)5,502
Labdarúgás, CONCACAF BL
04:00Pachuca - Dep. Saprissa4 - 0(2 - 0)1,352
Labdarúgás, Copa Sudamericana
01:45LDU Quito - Defensor2 - 2(1 - 1)3,400
01:45Dep. Cali - Sp. Luqueno1 - 0(0 - 0)1,301
Labdarúgás, Cseh Kupa
13:00MAS Taborsko - Liberec1 - 3(1 - 2)1,707
Labdarúgás, Francia Kupa
18:30Niort - Paris SG0 - 2(0 - 0)1,1459
18:30Quevilly Rouen - Guingamp1 - 2(0 - 0)1,8539
Labdarúgás, Görög Kupa
16:15Aszterasz Tripolisz - Panathinaikosz0 - 1(0 - 0)2,0517
18:30AEK Athén - Plataniasz3 - 0(2 - 0)1,3522
Labdarúgás, Horvát Kupa
16:45Dinamo Zagreb - RNK Split6 - 0(2 - 0)1,1217
18:30Rijeka - Osijek3 - 1(2 - 0)1,3015
Labdarúgás, Izraeli Kupa
18:00Hapoel Ramat Gan - Hapoel Haifa2 - 1(0 - 0)3,701
19:00Ironi Kiryat Shmone - Beitar Jerusalem1 - 0(1 - 0)2,700
Labdarúgás, Kolumbiai bajnokság
01:45Millonarios - Dep. La Equidad1 - 0(1 - 0)1,400
Labdarúgás, Magyar Kupa
14:30Gyirmót - Mezőkövesd1 - 1(0 - 0)3,100
14:30Szolnok - Szentlőrinc3 - 0(2 - 0)1,274
14:30Budafok - Érd2 - 0(1 - 0)2,153
18:00Újpest - ZTE2 - 0(0 - 0)1,4023
18:00Diósgyőr - Cegléd2 - 0(2 - 0)1,2518
18:00Sopron - Csákvár2 - 0(1 - 0)1,958
Labdarúgás, Német Kupa
18:30Hamburg - Mönchengladbach1 - 2(0 - 0)2,4072
Labdarúgás, Orosz Kupa
13:00Rubin Kazany - Szibir Novoszibirszk1 - 0(0 - 0)1,309
15:00Ufa - Anzsi Mahacskala1 - 0(0 - 0)1,803
17:30Lokomotív Moszkva - Toszno1 - 0(1 - 0)1,4018
Labdarúgás, Svájci 2.
19:00Schaffhausen - Wil3 - 0(1 - 0)1,805
Labdarúgás, Szerb bajnokság
16:00Metalac Gornji Milanovac - Radnik Surdulica3 - 1(0 - 0)1,802
Labdarúgás, Szlovák bajnokság
17:00Zemplin Michalovce - Ruzomberok1 - 3(1 - 1)1,900
Labdarúgás, Török Kupa
16:00Sivasspor - Konyaspor0 - 0(0 - 0)2,850
18:00Istanbul Basaksehir - Akhisar1 - 1(1 - 0)3,250
Labdarúgás, |
02:00Monarcas Morelia - Leon2 - 3(0 - 2)2,200
02:00Chiapas - Potros UAEM3 - 2(0 - 2)1,750
02:00Queretaro - Alebrijes de Oaxaca3 - 0(1 - 0)1,650
04:00Tijuana - Cimarrones de Sonora2 - 1(0 - 0)1,400
04:00Monterrey - FC Juarez2 - 1(1 - 0)1,250
15:45Japán - Spanyolország (női)1 - 2(0 - 0)0,000
16:00Portugália - Oroszország (női)0 - 1(0 - 0)0,000
16:00Hollandia - Kína (női)1 - 0(1 - 0)0,000
17:00Rovaniemi PS - PS Kemi1 - 1(1 - 0)3,350
17:30Helsinki JK - Hifk4 - 0(1 - 0)1,2211
18:00Seinäjoen JK - Vaasa PS0 - 3(0 - 3)3,750
18:00Mariehamn - Inter Turku1 - 0(0 - 0)2,058
Röplabda, BL
16:00Istanbul BBSK - Kedzierzyn-Kozle3 - 11,801
16:00Belogorje Belgorod - Roeselare3 - 11,150
17:00ACH Ljubljana - Modena3 - 22,051
18:00Zenit Kazany - Arkas Izmir3 - 01,000
18:00Resovia Rzeszow - Liberec3 - 11,000
19:00Perugia - Halkbank Ankara3 - 11,080
Snooker, Snooker
11:45D.B. Gilbert - A. McGill3 - 01,901
11:45M. Davis - B. Hawkins1 - 31,550
13:00J. Trump - D.B. Gilbert3 - 01,450
13:20R. Day - J. Higgins3 - 22,150
14:50A. McGill - M. Davis0 - 31,900
14:50B. Hawkins - R. Day3 - 21,600
16:05D.B. Gilbert - M. Davis1 - 31,800
16:50J. Higgins - J. Trump3 - 11,900
18:55R. Day - J. Trump1 - 31,450
18:55A. McGill - B. Hawkins3 - 12,050
19:55M. Davis - J. Trump1 - 31,400
Téli sportok, Északi összetett
11:00J. Rydzek - E. Frenzel (vb, nagy sánc/10 km)1 - 01,400
11:00F. Riessle - A. Watabe (vb, nagy sánc/10 km)0 - 10,000
Téli sportok, Outright
12:45Északi-sí vb - sífutás, 15 km, Lahti 20170 - 00,000
15:15Északi-sí vb - északi összetett (nagy sánc/10 km), Lahti 20170 - 00,000
Téli sportok, Sífutás férfi
12:45M.J. Sundby - I. Niskanen (vb, 15 km)0 - 12,750
12:45J. Olsson - M. Heikkinen (vb, 15 km)1 - 01,700
Tenisz, ATP
00:20K. Edmund - S. Querrey1 - 21,750
01:00N. Djokovic - M. Klizan2 - 01,052
01:25T. Bellucci - D.S. Schwartzman0 - 21,700
02:50D. Sela - N. Kyrgios1 - 21,122
03:00M. Zverev - R. Nadal0 - 21,063
03:30Isner J / Lopez F - Lorenzi P / Tomic B2 - 01,252
04:20D. Thiem - G. Simon2 - 01,501
04:35J. Sock - Y. Nishioka1 - 24,300
04:45Murray J / Soares B - Cilic M / Mektic N2 - 11,303
05:00J.M. Del Potro - F. Tiafoe2 - 11,120
11:00D. Medvedev - P. Kohlschreiber0 - 21,402
11:00R. Bautista-Agut - F. Verdasco1 - 22,900
12:00Mergea F / Troicki v - Bopanna R / Matkowski M0 - 21,750
12:35M. Copil - L. Pouille0 - 21,402
13:50D. Evans - G. Monfils1 - 21,252
13:55T. Berdych - R. Haase1 - 24,200
16:00A. Murray - G. Garcia-Lopez2 - 01,010
16:10M. Granollers - D. Dzumhur0 - 21,800
16:30Lajovic D / Russi Assumpcao E - Daniell M / Demoliner M0 - 20,000
17:00Carreno Busta P / Cuevas P - Brunstrom J / Siljestrom A2 - 10,000
17:25Kontinen H / Peers J - Evans D / Muller G2 - 01,220
17:45R. Federer - E. Donskoy1 - 28,000
17:50R. Olivo - J. Sousa0 - 21,300
18:15Cerretani J / Oswald P - Garcia-Lopez G / Paes L0 - 21,800
18:55Bagnis F / Duran G - Peralta J / Zeballos H2 - 02,550
Tenisz, Challenger
02:00So.Wo. Kwon - Zhe Li2 - 00,000
02:00A. Whittington - T. Niki2 - 00,000
03:55B. Kavcic - Ze Zhang0 - 20,000
04:05Y. Sugita - Di Wu2 - 00,000
05:45Draganja M / Draganja T - Mochizuki Y / Yata H2 - 00,000
05:45Fukuda M / Imamura M - Peng H-Y / Ratiwatana S2 - 10,000
07:15HAN S M / Uesugi K - De Loore J / Saville L0 - 20,000
07:30Gong M-X / Zhang Z - Hsieh C-P / Moriya H2 - 00,000
11:00Junaid R / Margaroli L - Skupski K / Skupski N2 - 10,000
12:00J. Eysseric - Z. Kolar2 - 00,000
12:40Marcan D / Weissborn T-S - Begemann A / Bury A2 - 00,000
13:45A. Setkic - P. Michnev0 - 20,000
14:35Behar A / Golubev A - Kowalczyk M / Panfil G0 - 20,000
15:50Knowle J / Melzer J - Shamasdin A / Vasilevski A1 - 20,000
16:30M. Dembek - Q. Halys0 - 20,000
17:15Eysseric J / Sancic A - Kapas A / Przysiezny M2 - 00,000
18:00M. Jaloviec - J. Janowicz0 - 20,000
18:45Elgin M / Molchanov D - Jebavy R / Zelenay I2 - 00,000
19:20P-H. Mathieu - S. Ofner2 - 00,000
Tenisz, WTA
00:50E. Bouchard - A. Tomljanovic0 - 25,500
01:30J. Ostapenko - D. Kovinic2 - 01,251
01:35Cepede Royg v / Duque-Marino M - Cako J / Geuer N2 - 10,000
01:35J. Görges - K. Bondarenko2 - 11,600
02:40M. Lucic-Baroni - B. Bencic2 - 01,950
03:00C. McHale - F. Ferro2 - 01,100
03:40J. Brady - T. Townsend0 - 22,100
04:50Parmentier P / Wickmayer Y - Jurak D / Rodionova AN1 - 20,000
05:40Weinhold A / Whoriskey C - Brengle M / Gibbs N1 - 21,900
08:00Barty A / Dellacqua C - Irigoyen M / Kania P2 - 00,000
08:00R. Ozaki - K.L. Zhang0 - 22,050
09:25Melichar N / Ninomiya M - Krunic A / Stojanovic N2 - 01,651
09:45S. Sharipova - L. Kerkhove0 - 21,551
Tollaslabda, Tollaslabda
09:15Y. Li - O. Konon2 - 10,000
09:45T. Lad - S. Priskila0 - 21,222
11:30P.Y. Yip - N. Vainio1 - 27,500
11:30S. Sato - M.H. Chiang2 - 01,071
12:00M. Mitani - M. Blichfeldt2 - 11,121
12:00A. Mine - M. Ulitina2 - 01,060
12:00B. Ongbumrungpan - N. Perminova2 - 01,030
12:15N. Koch Rohde - N. Jindapon0 - 21,081
12:45B. Corrales - Y.C. Hsu0 - 21,450
12:45L.A. Mainaky - A. Mikkela2 - 01,181
12:45C. Marin - L. Kjaersfeldt2 - 11,040
13:00K. Polikarpova - Ng.Y. Cheung0 - 21,040
13:00Sh.Y. Sung - C.Hs. Lee1 - 21,220
13:30M. Poulsen - A. Yamaguchi0 - 21,040
13:30Xia. Liang - Bei. Zhang0 - 21,220
13:30S. Jaquet - S. Holmboe Dahl2 - 11,450
14:30Z. Durkinjak - C. Lind Thomsen2 - 01,800
15:00T. Ueda - E. Meijs2 - 11,070
15:15W.K.V. Wong - E. Holst0 - 23,600
16:00Ng Ka Long Angus - S. Dey2 - 01,100
16:30Yu Hs. Lin - Tz.W. Wang1 - 21,700
16:45M. Zilberman - K. Tsuneyama0 - 21,050
17:15A. Antonsen - Si. Wang2 - 01,020
17:30Dan Lin - M. Dubowski2 - 00,000
18:00T.C. Chou - B. Leverdez2 - 11,250
18:15K. Bruun - M. Zwiebler0 - 00,000
19:00H. Hurskainen - F. Roth0 - 21,300
19:30K. Koljonen - H-K. Vittinghus0 - 21,080
Vízilabda, BL
19:00Brescia - OSC6 - 67,000
19:00Hannover - Eger11 - 121,252
19:00Jug Dubrovnik - Partizan Belgrád21 - 91,030
19:15Barceloneta - Recco6 - 111,150