meccsek, eredmények

Előző nap
Következő nap
          
Labdarúgás – Kolumbiai bajnokság
2020-01-25  00:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  02:05 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  20:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  22:05 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Olimpiai-sel.,Dél-Amerika,A cs
2020-01-25  00:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  02:30 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Paraguayi bajnokság
2020-01-25  00:15 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  22:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Új-zélandi bajnokság
2020-01-25  01:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  03:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Chilei bajnokság
2020-01-25  01:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Argentin bajnokság
2020-01-25  01:45 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  01:45 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  21:35 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  23:40 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  23:40 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Jamaikai bajnokság
2020-01-25  02:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Mexikói 2.
2020-01-25  02:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  04:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Mexikói bajnokság, női
2020-01-25  03:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  18:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Mexikói bajnokság
2020-01-25  04:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  04:10 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Ausztrál bajnokság
2020-01-25  07:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  09:30 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Indiai I-Liga
2020-01-25  09:30 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  14:30 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Ausztrál bajnokság, női
2020-01-25  09:30 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Spanyol bajnokság, női
2020-01-25  11:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  12:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  18:30 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Finn Kupa, A csoport
2020-01-25  12:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  12:30 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  14:15 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Török 2.
2020-01-25  12:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  14:30 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  17:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Török bajnokság
2020-01-25  12:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  15:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  18:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Iráni bajnokság
2020-01-25  12:30 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  13:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  13:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  13:15 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Spanyol bajnokság
2020-01-25  13:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  18:30 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  21:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Finn Kupa, B csoport
2020-01-25  13:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  13:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  13:30 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Angol FA Kupa, női
2020-01-25  13:45 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Angol FA Kupa
2020-01-25  13:45 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  18:30 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Szaúdi bajnokság
2020-01-25  13:55 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:10 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  18:10 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Bundesliga 3.
2020-01-25  14:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  14:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  14:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  14:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  14:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  14:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Máltai Kupa
2020-01-25  14:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Izraeli bajnokság
2020-01-25  14:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:30 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  17:30 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  18:50 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Afrikai BL, C csoport
2020-01-25  14:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Afrikai BL, B csoport
2020-01-25  14:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Ciprusi bajnokság
2020-01-25  14:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  18:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Ománi bajnokság
2020-01-25  14:10 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:30 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:30 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Katari bajnokság
2020-01-25  14:30 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:40 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Dél-afrikai bajnokság
2020-01-25  14:30 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  14:30 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  17:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Kuvaiti bajnokság
2020-01-25  14:30 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Olasz bajnokság, női
2020-01-25  14:30 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – NB I
2020-01-25  14:55 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  17:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  17:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  17:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  17:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  19:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Francia 2.
2020-01-25  15:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Olasz B
2020-01-25  15:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  15:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  15:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  15:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  18:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Indiai Szuperliga
2020-01-25  15:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Olasz A
2020-01-25  15:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  18:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  20:45 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Olasz C, A csoport
2020-01-25  15:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  20:45 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Ázsiai BL-selejtező
2020-01-25  15:20 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Bundesliga 1.
2020-01-25  15:30 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  15:30 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  15:30 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  15:30 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  15:30 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  18:30 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Walesi FA Kupa
2020-01-25  15:30 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  15:30 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  15:30 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  15:30 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Francia bajnokság, női
2020-01-25  15:30 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  15:30 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  15:30 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  15:30 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Skót bajnokság
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Angol Liga 2.
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Skót Liga 1.
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Angol Nemzeti Liga
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Angol Liga 1.
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Skót Liga 2.
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Skót Liga bajnokság
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Észak-Ír bajnokság
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  18:30 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Spanyol 2.
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  18:15 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  21:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Angol Liga bajnokság
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Spanyol 3., 2. csoport
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:30 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  17:30 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Spanyol 3., 1. csoport
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Ghánai bajnokság
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Spanyol 3., 3. csoport
2020-01-25  16:30 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  18:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  19:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Elefántcsontparti bajnokság
2020-01-25  16:30 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:30 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  16:30 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  19:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Svájci 2.
2020-01-25  17:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  17:30 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Belga 2.
2020-01-25  17:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  20:30 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Afrikai BL, D csoport
2020-01-25  17:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  20:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Afrikai BL, A csoport
2020-01-25  17:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Francia bajnokság
2020-01-25  17:30 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  20:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  20:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  20:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  20:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  20:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Belga bajnokság
2020-01-25  18:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  20:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  20:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  20:30 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Spanyol 3., 4. csoport
2020-01-25  18:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Holland bajnokság
2020-01-25  18:30 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  19:45 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  19:45 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  20:45 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Görög bajnokság
2020-01-25  18:30 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Svájci bajnokság
2020-01-25  19:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  19:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Marokkói bajnokság
2020-01-25  19:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Bolíviai bajnokság
2020-01-25  20:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  22:15 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Olasz C, C csoport
2020-01-25  20:45 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Olasz C, B csoport
2020-01-25  20:45 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Portugál Liga-kupa
2020-01-25  20:45 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Argentin 3.
2020-01-25  21:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  21:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  21:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  21:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  21:00 - - Szólj hozzá ››
2020-01-25  21:05 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Kolumbiai bajnokság
Rionegro Aguilas - Jaguares de Cordoba
2020-01-25  00:00
- - 0 komment
Once Caldas - Independiente SF
2020-01-25  02:05
- - 0 komment
Envigado - Boyaca Chico
2020-01-25  20:00
- - 0 komment
Atl. Bucaramanga - Dep. Cali
2020-01-25  22:05
- - 0 komment
Labdarúgás – Olimpiai-sel.,Dél-Amerika,A cs
U23Venezuela - U23Ecuador
2020-01-25  00:00
- - 0 komment
U23Chile - U23Argentína
2020-01-25  02:30
- - 0 komment
Labdarúgás – Paraguayi bajnokság
Sp. San Lorenzo - 12 de Octubre Itaugua
2020-01-25  00:15
- - 0 komment
Guairena - River Plate Asuncion
2020-01-25  22:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Új-zélandi bajnokság
Southern Utd. - Canterbury Utd.
2020-01-25  01:00
- - 0 komment
Waitakere Utd. - Tasman Utd.
2020-01-25  03:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Chilei bajnokság
O'Higgins - Dep. Union La Calera
2020-01-25  01:00
- - 0 komment
Antofagasta - Coquimbo Unido
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Argentin bajnokság
Rosario Central - Huracan
2020-01-25  01:45
- - 0 komment
Union SF - Argentinos Juniors
2020-01-25  01:45
- - 0 komment
Arsenal Sarandí - Newell's
2020-01-25  21:35
- - 0 komment
Central Cordoba SDE - Colón
2020-01-25  23:40
- - 0 komment
San Lorenzo - Estudiantes LP
2020-01-25  23:40
- - 0 komment
Labdarúgás – Jamaikai bajnokság
Waterhouse - Dunbeholden
2020-01-25  02:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Mexikói 2.
Tampico Madero - Cimarrones de Sonora
2020-01-25  02:00
- - 0 komment
Venados Merida - Zacatepec
2020-01-25  04:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Mexikói bajnokság, női
Juarez - Pachuca
2020-01-25  03:00
- - 0 komment
Atlas de Guadalajara - Queretaro
2020-01-25  18:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Mexikói bajnokság
Puebla - Queretaro
2020-01-25  04:00
- - 0 komment
Tijuana - América
2020-01-25  04:10
- - 0 komment
Labdarúgás – Ausztrál bajnokság
Central Coast Mariners - Brisbane Roar
2020-01-25  07:00
- - 0 komment
Melbourne City - Perth Glory
2020-01-25  09:30
- - 0 komment
Labdarúgás – Indiai I-Liga
TRAU FC - Aizawl
2020-01-25  09:30
- - 0 komment
Chennai City - East Bengal
2020-01-25  14:30
- - 0 komment
Labdarúgás – Ausztrál bajnokság, női
Adelaide Utd. - Western Sydney Wanderers
2020-01-25  09:30
- - 0 komment
Labdarúgás – Spanyol bajnokság, női
Rayo Vallecano - Levante
2020-01-25  11:00
- - 0 komment
Atl. Madrid - Barcelona
2020-01-25  12:00
- - 0 komment
Betis - Real Sociedad
2020-01-25  18:30
- - 0 komment
Labdarúgás – Finn Kupa, A csoport
Honka - HIFK
2020-01-25  12:00
- - 0 komment
Helsinki JK - Turku PS
2020-01-25  12:30
- - 0 komment
Inter Turku - Mariehamn
2020-01-25  14:15
- - 0 komment
Labdarúgás – Török 2.
Giresunspor - Ümraniyespor
2020-01-25  12:00
- - 0 komment
Osmanlispor - Keciörengücü
2020-01-25  14:30
- - 0 komment
Altay Izmir - Istanbulspor
2020-01-25  17:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Török bajnokság
Kayserispor - Ankaragücü
2020-01-25  12:00
- - 0 komment
Kasimpasa - Alanyaspor
2020-01-25  15:00
- - 0 komment
Fenerbahce - Istanbul Basaksehir
2020-01-25  18:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Iráni bajnokság
Machine Sazi Tabriz - Sepahan
2020-01-25  12:30
- - 0 komment
Paykan - Nassaji Mazandaran
2020-01-25  13:00
- - 0 komment
Gol Gohar Sirjan - Saipa Karaj
2020-01-25  13:00
- - 0 komment
Zob Ahan - Pars Jonoubi Jam
2020-01-25  13:15
- - 0 komment
Labdarúgás – Spanyol bajnokság
Espanyol - Ath. Bilbao
2020-01-25  13:00
- - 0 komment
Valencia - Barcelona
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Alavés - Villarreal
2020-01-25  18:30
- - 0 komment
Sevilla - Granada
2020-01-25  21:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Finn Kupa, B csoport
Lahti - Ilves
2020-01-25  13:00
- - 0 komment
Rovaniemi PS - Seinäjoen JK
2020-01-25  13:00
- - 0 komment
Haka - Kuopio PS
2020-01-25  13:30
- - 0 komment
Labdarúgás – Angol FA Kupa, női
Manchester Utd. - Manchester City
2020-01-25  13:45
- - 0 komment
Labdarúgás – Angol FA Kupa
Brentford - Leicester
2020-01-25  13:45
- - 0 komment
West Ham - West Bromwich
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Millwall - Sheffield Utd.
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Burnley - Norwich
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Portsmouth - Barnsley
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Newcastle - Oxford Utd.
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Coventry - Birmingham
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Southampton - Tottenham
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Reading - Cardiff
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Hull City - Chelsea
2020-01-25  18:30
- - 0 komment
Labdarúgás – Szaúdi bajnokság
Abha - Al-Faisaly
2020-01-25  13:55
- - 0 komment
Al-Shabab (KSA) - Al-Hilal (KSA)
2020-01-25  16:10
- - 0 komment
Al-Ittihad (KSA) - Al-Adalh
2020-01-25  18:10
- - 0 komment
Labdarúgás – Bundesliga 3.
Magdeburg - Zwickau
2020-01-25  14:00
- - 0 komment
Duisburg - Ingolstadt
2020-01-25  14:00
- - 0 komment
Chemnitz - Viktoria Köln
2020-01-25  14:00
- - 0 komment
Würzburg - Unterhaching
2020-01-25  14:00
- - 0 komment
Jena - Münster
2020-01-25  14:00
- - 0 komment
Meppen - Waldhof Mannheim
2020-01-25  14:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Máltai Kupa
Balzan - St. Lucia
2020-01-25  14:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Izraeli bajnokság
Hapoel Kfar Saba - Hapoel TA
2020-01-25  14:00
- - 0 komment
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Beer Sheva
2020-01-25  16:30
- - 0 komment
Hapoel Haifa - Hapoel Raanana
2020-01-25  17:30
- - 0 komment
Maccabi TA - Ashdod
2020-01-25  18:50
- - 0 komment
Labdarúgás – Afrikai BL, C csoport
Petro Atletico - Mamelodi Sundowns
2020-01-25  14:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Afrikai BL, B csoport
Platinum Zvishavane - Al-Hilal (SUD)
2020-01-25  14:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Ciprusi bajnokság
Pafosz - Olympiakosz Nicosia
2020-01-25  14:00
- - 0 komment
AEK Larnaka - AEL Limasszol
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Doxa Katokopia - APOEL Nicosia
2020-01-25  18:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Ománi bajnokság
Bahla - Sohar
2020-01-25  14:10
- - 0 komment
Al-Suwaiq - Al-Rustaq
2020-01-25  16:30
- - 0 komment
Mirbat - Dhofar
2020-01-25  16:30
- - 0 komment
Labdarúgás – Katari bajnokság
Umm-Salal - Al-Khor
2020-01-25  14:30
- - 0 komment
Al-Sadd - Al-Shahaniya
2020-01-25  16:40
- - 0 komment
Labdarúgás – Dél-afrikai bajnokság
Stellenbosch - Polokwane City
2020-01-25  14:30
- - 0 komment
Lamontville Golden Arrows - Kaizer Chiefs
2020-01-25  14:30
- - 0 komment
Orlando Pirates - AmaZulu
2020-01-25  17:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Kuvaiti bajnokság
Yarmouk - Kazma
2020-01-25  14:30
- - 0 komment
Labdarúgás – Olasz bajnokság, női
Bari - Tavagnacco
2020-01-25  14:30
- - 0 komment
Labdarúgás – NB I
FTC - Paks
2020-01-25  14:55
- - 0 komment
Fehérvár - Honvéd
2020-01-25  17:00
- - 0 komment
ZTE - Diósgyőr
2020-01-25  17:00
- - 0 komment
Mezőkövesd - Kisvárda
2020-01-25  17:00
- - 0 komment
Kaposvár - Puskás Akadémia
2020-01-25  17:00
- - 0 komment
Debrecen - Újpest
2020-01-25  19:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Francia 2.
Lens - Clermont
2020-01-25  15:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Olasz B
Entella - Cremonese
2020-01-25  15:00
- - 0 komment
Pisa - Juve Stabia
2020-01-25  15:00
- - 0 komment
Cittadella - Benevento
2020-01-25  15:00
- - 0 komment
Pordenone - Pescara
2020-01-25  15:00
- - 0 komment
Salernitana - Cosenza
2020-01-25  18:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Indiai Szuperliga
Goa - Kerala Blasters
2020-01-25  15:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Olasz A
SPAL Ferrara - Bologna
2020-01-25  15:00
- - 0 komment
Fiorentina - Genoa
2020-01-25  18:00
- - 0 komment
Torino - Atalanta
2020-01-25  20:45
- - 0 komment
Labdarúgás – Olasz C, A csoport
Pro Patria - U23Juventus
2020-01-25  15:00
- - 0 komment
Pistoiese - Carrarese
2020-01-25  20:45
- - 0 komment
Labdarúgás – Ázsiai BL-selejtező
Shahr Khodro Mashhad - Al-Rifaa
2020-01-25  15:20
- - 0 komment
Labdarúgás – Bundesliga 1.
Union Berlin - Augsburg
2020-01-25  15:30
- - 0 komment
Mönchengladbach - Mainz
2020-01-25  15:30
- - 0 komment
Freiburg - Paderborn
2020-01-25  15:30
- - 0 komment
Wolfsburg - Hertha BSC
2020-01-25  15:30
- - 0 komment
E. Frankfurt - RB Leipzig
2020-01-25  15:30
- - 0 komment
Bayern München - Schalke
2020-01-25  18:30
- - 0 komment
Labdarúgás – Walesi FA Kupa
Cefn Druids - Pontardawe Town
2020-01-25  15:30
- - 0 komment
Swansea Univ. - Prestatyn
2020-01-25  15:30
- - 0 komment
Connah's Quay - Afan Lido
2020-01-25  15:30
- - 0 komment
TNS - Aberystwyth
2020-01-25  15:30
- - 0 komment
Labdarúgás – Francia bajnokság, női
Paris FC - Soyaux
2020-01-25  15:30
- - 0 komment
Bordeaux - Dijon
2020-01-25  15:30
- - 0 komment
Guingamp - Marseille
2020-01-25  15:30
- - 0 komment
Montpellier - Fleury 91
2020-01-25  15:30
- - 0 komment
Labdarúgás – Skót bajnokság
Celtic - Ross County
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Motherwell - Hibernian
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Hamilton - Livingston
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
St. Johnstone - Kilmarnock
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Angol Liga 2.
Mansfield - Bradford
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Crawley - Grimsby
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Macclesfield - Forest Green
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Carlisle - Walsall
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Leyton - Newport
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Morecambe - Cambridge Utd.
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Stevenage - Plymouth
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Salford City - Oldham
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Exeter - Colchester
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Swindon - Port Vale
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Scunthorpe - Crewe
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Skót Liga 1.
Raith Rovers - Montrose
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Clyde - East Fife
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Peterhead - Dumbarton
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Airdrieonians - Stranraer
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Falkirk - Forfar
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Angol Nemzeti Liga
Chesterfield - Fylde
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Torquay - Ebbsfleet Utd.
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Bromley - Barnet
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Harrogate Town - Wrexham
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Dover - Aldershot
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Hartlepool - Stockport
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Chorley - Halifax
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Boreham - Barrow
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Dag & Red - Notts County
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Sutton Utd. - Solihull Moors
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Woking - Yeovil
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Maidenhead Utd. - Eastleigh
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Angol Liga 1.
Peterborough - Rotherham
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Burton - Accrington
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Blackpool - Tranmere
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Rochdale - Gillingham
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Bristol Rovers - Fleetwood
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Ipswich - Lincoln
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Skót Liga 2.
Stirling Albion - Elgin
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Stenhousemuir - Edinburgh City
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Queen's Park - Albion Rovers
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Cowdenbeath - Brechin
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Cove Rangers - Annan
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Skót Liga bajnokság
Arbroath - Partick Thistle
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Queen of South - Alloa
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Ayr Utd. - Inverness CT
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Dundee Utd. - Greenock Morton
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Észak-Ír bajnokság
Linfield - Glenavon
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Carrick - Warrenpoint
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Dungannon - Institute
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Crusaders - Ballymena Utd.
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Larne - Glentoran
2020-01-25  18:30
- - 0 komment
Labdarúgás – Spanyol 2.
Huesca - Lugo
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Sp. Gijón - Fuenlabrada
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Las Palmas - Tenerife
2020-01-25  18:15
- - 0 komment
Zaragoza - Numancia
2020-01-25  21:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Angol Liga bajnokság
Stoke - Swansea
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Spanyol 3., 2. csoport
Arenas de Getxo - Osasuna B
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Amorebieta - Tudelano
2020-01-25  16:30
- - 0 komment
Leioa - Valladolid B
2020-01-25  17:30
- - 0 komment
Labdarúgás – Spanyol 3., 1. csoport
Celta Vigo B - Las Rozas
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Ghánai bajnokság
King Faisal - Elmina Sharks
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Techiman Eleven Wonders - Karela Utd.
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Berekum Chelsea - Aduana Stars
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Medeama Tarkwa - AshantiGold Obuasi
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Accra Great Olympics - Accra Inter Allies
2020-01-25  16:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Spanyol 3., 3. csoport
UE Llagostera - Prat
2020-01-25  16:30
- - 0 komment
Lleida - Olot
2020-01-25  18:00
- - 0 komment
Barcelona B - Ejea
2020-01-25  19:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Elefántcsontparti bajnokság
Bouake - SOL FC
2020-01-25  16:30
- - 0 komment
Tanda - Issia Wazi
2020-01-25  16:30
- - 0 komment
Gagnoa - USC Bassam
2020-01-25  16:30
- - 0 komment
ASI d'Abengourou - Africa Sports d'Abidjan
2020-01-25  19:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Svájci 2.
Stade Ouchy - Aarau
2020-01-25  17:00
- - 0 komment
Kriens - Winterthur
2020-01-25  17:30
- - 0 komment
Labdarúgás – Belga 2.
Virton - Beerschot Wilrijk
2020-01-25  17:00
- - 0 komment
Westerlo - Roeselare
2020-01-25  20:30
- - 0 komment
Labdarúgás – Afrikai BL, D csoport
Vita Club - Kabylie
2020-01-25  17:00
- - 0 komment
Esperance de Tunis - Raja Casablanca
2020-01-25  20:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Afrikai BL, A csoport
Zesco Utd. - Primeiro de Agosto
2020-01-25  17:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Francia bajnokság
Marseille - Angers
2020-01-25  17:30
- - 0 komment
St-Etienne - Nimes
2020-01-25  20:00
- - 0 komment
Montpellier - Dijon
2020-01-25  20:00
- - 0 komment
Monaco - Strasbourg
2020-01-25  20:00
- - 0 komment
Brest - Amiens
2020-01-25  20:00
- - 0 komment
Reims - Metz
2020-01-25  20:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Belga bajnokság
Charleroi - Mechelen
2020-01-25  18:00
- - 0 komment
Waasland Beveren - Eupen
2020-01-25  20:00
- - 0 komment
Mouscron-Peruwelz - St. Truiden
2020-01-25  20:00
- - 0 komment
Gent - Genk
2020-01-25  20:30
- - 0 komment
Labdarúgás – Spanyol 3., 4. csoport
Villarrubia - San Fernando
2020-01-25  18:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Holland bajnokság
Heerenveen - AZ Alkmaar
2020-01-25  18:30
- - 0 komment
RKC Waalwijk - Venlo
2020-01-25  19:45
- - 0 komment
Heracles - Feyenoord
2020-01-25  19:45
- - 0 komment
Sparta Rotterdam - F. Sittard
2020-01-25  20:45
- - 0 komment
Labdarúgás – Görög bajnokság
Larissza - Panathinaikosz
2020-01-25  18:30
- - 0 komment
Labdarúgás – Svájci bajnokság
Xamax - Servette
2020-01-25  19:00
- - 0 komment
FC Zürich - Luzern
2020-01-25  19:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Marokkói bajnokság
Youssoufia Berrechid - Raja de Beni Mellal
2020-01-25  19:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Bolíviai bajnokság
Always Ready La Paz - Aurora Cochabamba
2020-01-25  20:00
- - 0 komment
Atletico Palmaflor Vinto - Royal Pari Santa Cruz
2020-01-25  22:15
- - 0 komment
Labdarúgás – Olasz C, C csoport
Rende - Vibonese
2020-01-25  20:45
- - 0 komment
Labdarúgás – Olasz C, B csoport
Carpi - Padova
2020-01-25  20:45
- - 0 komment
Labdarúgás – Portugál Liga-kupa
Braga - Porto
2020-01-25  20:45
- - 0 komment
Labdarúgás – Argentin 3.
Villa San Carlos - Atl. Los Andes
2020-01-25  21:00
- - 0 komment
Atl. Acassuso - Dep. Flandria
2020-01-25  21:00
- - 0 komment
Comunicaciones - Justo Jose de Urquiza
2020-01-25  21:00
- - 0 komment
San Miguel - Atl. Colegiales
2020-01-25  21:00
- - 0 komment
UAI Urquiza - Sacachispas
2020-01-25  21:00
- - 0 komment
Argentino de Quilmes - San Telmo
2020-01-25  21:05
- - 0 komment