meccsek, eredmények

Előző nap
Következő nap
          
Labdarúgás – Bra. Catari.,Serie A,rájátszás
2020-07-10  00:00 0 - 1 1,83 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – MLS, C csoport
2020-07-10  02:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – MLS, B csoport
2020-07-10  04:30 0 - 0 0,00 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Japán 2.
2020-07-10  12:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Dél-koreai bajnokság
2020-07-10  12:30 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Premier League
2020-07-10  15:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Lengyel 2.
2020-07-10  16:00 - - Szólj hozzá ››
2020-07-10  17:40 - - Szólj hozzá ››
2020-07-10  18:00 - - Szólj hozzá ››
2020-07-10  20:10 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Román bajnokság
2020-07-10  17:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Lengyel 3.
2020-07-10  17:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Szlovák 2., feljutásért
2020-07-10  17:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Ukrán 2.
2020-07-10  17:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Örmény Kupa
2020-07-10  17:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Finn 3., B csoport
2020-07-10  17:30 - - Szólj hozzá ››
2020-07-10  17:30 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Finn 3., C csoport
2020-07-10  17:30 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Finn 3., A csoport
2020-07-10  17:30 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Fehérorosz bajnokság
2020-07-10  17:30 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Albán bajnokság
2020-07-10  17:45 - - Szólj hozzá ››
2020-07-10  20:45 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Iráni bajnokság
2020-07-10  17:45 - - Szólj hozzá ››
2020-07-10  18:30 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Észt 2.
2020-07-10  18:00 - - Szólj hozzá ››
2020-07-10  18:00 - - Szólj hozzá ››
2020-07-10  18:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Portugál bajnokság
2020-07-10  18:00 - - Szólj hozzá ››
2020-07-10  20:15 - - Szólj hozzá ››
2020-07-10  22:30 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Finn bajnokság, női
2020-07-10  18:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Svéd bajnokság, női
2020-07-10  18:00 - - Szólj hozzá ››
2020-07-10  19:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Lengyel bajnokság, alsóház
2020-07-10  18:00 - - Szólj hozzá ››
2020-07-10  20:30 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Svájci 2.
2020-07-10  18:15 - - Szólj hozzá ››
2020-07-10  18:15 - - Szólj hozzá ››
2020-07-10  20:30 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Osztrák 2.
2020-07-10  18:30 - - Szólj hozzá ››
2020-07-10  18:30 - - Szólj hozzá ››
2020-07-10  18:30 - - Szólj hozzá ››
2020-07-10  20:25 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Olasz B
2020-07-10  18:45 - - Szólj hozzá ››
2020-07-10  21:00 - - Szólj hozzá ››
2020-07-10  21:00 - - Szólj hozzá ››
2020-07-10  21:00 - - Szólj hozzá ››
2020-07-10  21:00 - - Szólj hozzá ››
2020-07-10  21:00 - - Szólj hozzá ››
2020-07-10  21:00 - - Szólj hozzá ››
2020-07-10  21:00 - - Szólj hozzá ››
2020-07-10  21:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Svéd 3., Északi csoport
2020-07-10  19:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Norvég bajnokság, női
2020-07-10  19:00 - - Szólj hozzá ››
2020-07-10  19:45 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Angol Liga bajnokság
2020-07-10  19:00 - - Szólj hozzá ››
2020-07-10  21:15 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Dán 2.
2020-07-10  19:00 - - Szólj hozzá ››
2020-07-10  19:00 - - Szólj hozzá ››
2020-07-10  19:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Román bajnokság
2020-07-10  19:30 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Spanyol bajnokság
2020-07-10  19:30 - - Szólj hozzá ››
2020-07-10  22:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Norvég 3., 1. csoport
2020-07-10  19:30 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Horvát bajnokság
2020-07-10  20:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Montenegrói bajn., osztályozó
2020-07-10  20:00 - - Szólj hozzá ››
2020-07-10  21:00 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Izlandi Kupa, női
2020-07-10  21:15 - - Szólj hozzá ››
2020-07-10  21:15 - - Szólj hozzá ››
2020-07-10  21:15 - - Szólj hozzá ››
2020-07-10  21:15 - - Szólj hozzá ››
2020-07-10  21:15 - - Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Bra. Catari.,Serie A,rájátszás
Joinville - Brusque
2020-07-10  00:00
0 - 1 1,83 0 komment
Labdarúgás – MLS, C csoport
Montreal - New England
2020-07-10  02:00
- - 0 komment
Labdarúgás – MLS, B csoport
Dallas - Vancouver
2020-07-10  04:30
0 - 0 0,00 0 komment
Labdarúgás – Japán 2.
Okayama - Kitakyushu
2020-07-10  12:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Dél-koreai bajnokság
Busan I'Park - FC Seoul
2020-07-10  12:30
- - 0 komment
Labdarúgás – Premier League
Mbeya City - Polisi Tanzania
2020-07-10  15:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Lengyel 2.
Odra Opole - Wigry Suwalki
2020-07-10  16:00
- - 0 komment
Sandecja Nowy Sacz - Stal Mielec
2020-07-10  17:40
- - 0 komment
Chojniczanka Chojnice - Chrobry Glogow
2020-07-10  18:00
- - 0 komment
Zaglebie Sosnowiec - Warta Poznan
2020-07-10  20:10
- - 0 komment
Labdarúgás – Román bajnokság
Viitorul Constanta - Academica Clinceni
2020-07-10  17:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Lengyel 3.
Stal Stalowa Wola - Elana Torun
2020-07-10  17:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Szlovák 2., feljutásért
Skalica - Zilina 2
2020-07-10  17:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Ukrán 2.
Minaj - Metaliszt 1925
2020-07-10  17:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Örmény Kupa
Noah Jereván - Ararat-Armenia
2020-07-10  17:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Finn 3., B csoport
KaaPo Kaarina - Atlantis
2020-07-10  17:30
- - 0 komment
HJS Akatemia - PIF Pargas
2020-07-10  17:30
- - 0 komment
Labdarúgás – Finn 3., C csoport
GBK Kokkola - JBK Pietarsaari
2020-07-10  17:30
- - 0 komment
Labdarúgás – Finn 3., A csoport
JäPS - PEPO
2020-07-10  17:30
- - 0 komment
Labdarúgás – Fehérorosz bajnokság
Szmolevicsi - Isloch Minszk
2020-07-10  17:30
- - 0 komment
Labdarúgás – Albán bajnokság
Flamurtari Vlore - Bylis Ballsh
2020-07-10  17:45
- - 0 komment
Partizan Tirana - KF Tirana
2020-07-10  20:45
- - 0 komment
Labdarúgás – Iráni bajnokság
Machine Sazi Tabriz - Persepolis
2020-07-10  17:45
- - 0 komment
Shahin Bushehr - Zob Ahan
2020-07-10  18:30
- - 0 komment
Labdarúgás – Észt 2.
Nomme Utd. - Flora Tallinn 2
2020-07-10  18:00
- - 0 komment
Tammeka Tartu 2 - Maardu Linnameeskond
2020-07-10  18:00
- - 0 komment
Elva - Levadia Tallinn 2
2020-07-10  18:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Portugál bajnokság
Guimaraes - Gil Vicente
2020-07-10  18:00
- - 0 komment
Sporting CP - Santa Clara
2020-07-10  20:15
- - 0 komment
Pacos Ferreira - Braga
2020-07-10  22:30
- - 0 komment
Labdarúgás – Finn bajnokság, női
PK-35 Vantaa - TiPS
2020-07-10  18:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Svéd bajnokság, női
Kopparbergs/Göteborg - Växjö
2020-07-10  18:00
- - 0 komment
Rosengard - Eskilstuna Utd.
2020-07-10  19:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Lengyel bajnokság, alsóház
Zaglebie Lubin - Wisla Plock
2020-07-10  18:00
- - 0 komment
Gornik Zabrze - Rakow Czestochowa
2020-07-10  20:30
- - 0 komment
Labdarúgás – Svájci 2.
Vaduz - Stade Ouchy
2020-07-10  18:15
- - 0 komment
Lausanne - Schaffhausen
2020-07-10  18:15
- - 0 komment
Wil - Grasshoppers
2020-07-10  20:30
- - 0 komment
Labdarúgás – Osztrák 2.
Lafnitz - Amstetten
2020-07-10  18:30
- - 0 komment
FAC Wien - BW Linz
2020-07-10  18:30
- - 0 komment
Wacker Innsbruck - Austria Wien Amatőr
2020-07-10  18:30
- - 0 komment
Horn - Austria Klagenfurt
2020-07-10  20:25
- - 0 komment
Labdarúgás – Olasz B
Juve Stabia - Entella
2020-07-10  18:45
- - 0 komment
Pordenone - Pisa
2020-07-10  21:00
- - 0 komment
Ascoli - Salernitana
2020-07-10  21:00
- - 0 komment
Chievo - Trapani
2020-07-10  21:00
- - 0 komment
Benevento - Venezia
2020-07-10  21:00
- - 0 komment
Spezia - Cosenza
2020-07-10  21:00
- - 0 komment
Empoli - Frosinone
2020-07-10  21:00
- - 0 komment
Cittadella - Crotone
2020-07-10  21:00
- - 0 komment
Pescara - Perugia
2020-07-10  21:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Svéd 3., Északi csoport
Haninge - Brommapojkarna
2020-07-10  19:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Norvég bajnokság, női
Kolbotn - Avaldsnes
2020-07-10  19:00
- - 0 komment
Valerenga - Röa
2020-07-10  19:45
- - 0 komment
Labdarúgás – Angol Liga bajnokság
Huddersfield - Luton
2020-07-10  19:00
- - 0 komment
Fulham - Cardiff
2020-07-10  21:15
- - 0 komment
Labdarúgás – Dán 2.
Fremad Amager - Viborg
2020-07-10  19:00
- - 0 komment
Fredericia - Naestved
2020-07-10  19:00
- - 0 komment
Vendsyssel - Vejle
2020-07-10  19:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Román bajnokság
Botosani - Astra Giurgiu
2020-07-10  19:30
- - 0 komment
Labdarúgás – Spanyol bajnokság
Real Sociedad - Granada
2020-07-10  19:30
- - 0 komment
Real Madrid - Alavés
2020-07-10  22:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Norvég 3., 1. csoport
Alta - Tromsdalen
2020-07-10  19:30
- - 0 komment
Labdarúgás – Horvát bajnokság
HNK Gorica - Varazdin
2020-07-10  20:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Montenegrói bajn., osztályozó
Kom Podgorica - Jezero Plav
2020-07-10  20:00
- - 0 komment
Titograd Podgorica - Bokelj Kotor
2020-07-10  21:00
- - 0 komment
Labdarúgás – Izlandi Kupa, női
KR - Tindastoll
2020-07-10  21:15
- - 0 komment
Stjarnan - Selfoss
2020-07-10  21:15
- - 0 komment
Throttur Reykjavik - FH
2020-07-10  21:15
- - 0 komment
Valur - ÍBV
2020-07-10  21:15
- - 0 komment
Fylkir - Breidablik
2020-07-10  21:15
- - 0 komment