| Fogadás neve | Nyertes tipp | Odds |
|---|---|---|
| 1X2 |
Esenler Erokspor |
1.89 |
| Kétesély |
Muglaspor vagy Esenler Erokspor Döntetlen vagy Esenler Erokspor |
1.22 1.23 |
| Döntetlennél a tét visszajár |
Esenler Erokspor |
1.49 |
| Mindkét csapat szerez gólt |
Nem |
1.99 |
| 1X2 + Mindkét csapat szerez gólt |
Vendég és nem |
3.40 |
| Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.20 |
| Gólszám 2,5 |
Több, mint 2,5 |
1.70 |
| Gólszám 3,5 |
Több, mint 3,5 |
2.68 |
| Gólszám |
4-5 |
3.60 |
| 1X2 + Gólszám 2,5 |
Vendég és több |
2.95 |
| 1X2 + Gólszám 1,5 |
Vendég és több |
2.34 |
| 1X2 + Gólszám 3,5 |
Vendég és több |
5.25 |
| 1X2 + Gólszám 4,5 |
Vendég és több |
9.25 |
| Hazai csapat - Gólszám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
1.38 |
| Hazai csapat - Gólszám 0,5 |
Kevesebb, mint 0,5 |
2.66 |
| Vendégcsapat - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.94 |
| Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5 |
Nem és több, mint 2,5 |
8.50 |
| Hendikep 0:1 |
Esenler Erokspor |
1.28 |
| Hendikep 1:0 |
Esenler Erokspor |
3.60 |
| Hendikep 2:0 |
Esenler Erokspor |
7.50 |
| Hazai csapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Nem |
1.19 |
| Vendégcsapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Igen |
2.74 |
| 1. félidő - 1X2 |
Esenler Erokspor |
2.51 |
| 1. félidő - Kétesély |
Muglaspor vagy Esenler Erokspor Döntetlen vagy Esenler Erokspor |
1.44 1.18 |
| 1. félidő - Mindkét csapat szerez gólt? |
Nem |
1.18 |
| 1. félidő - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
2.50 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Gólszám 0,5 |
Kevesebb, mint 0,5 |
1.53 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.81 |
| Ázsiai Gólszám 1,25 |
Több, mint 1,25 |
1.11 |
| Ázsiai Gólszám 1,75 |
Több, mint 1,75 |
1.25 |
| Ázsiai Gólszám 2 |
Több, mint 2 |
1.32 |
| Ázsiai Gólszám 2,25 |
Több, mint 2,25 |
1.51 |
| Ázsiai Gólszám 2,75 |
Több, mint 2,75 |
1.89 |
| Ázsiai Gólszám 3 |
Több, mint 3 |
2.20 |
| Ázsiai Gólszám 3,25 |
Több, mint 3,25 |
2.44 |
| Ázsiai Gólszám 3,75 |
Több, mint 3,75 |
3.15 |
| Ázsiai Gólszám 4 |
Több, mint 4 |
4.05 |
| Ázsiai Gólszám 4,25 |
Több, mint 4,25 |
4.25 |
| Ázsiai Hendikep 0 |
Esenler Erokspor +0 |
1.49 |
| Ázsiai Hendikep 0,25 |
Esenler Erokspor -0,25 |
1.73 |
| Ázsiai Hendikep 0,5 |
Esenler Erokspor -0,5 |
1.96 |
| Ázsiai Hendikep 0,75 |
Esenler Erokspor -0,75 |
2.14 |
| 1. félidő - Pontos eredmény |
Esenler Erokspor 2:0 |
10.50 |
| Pontos végeredmény |
Esenler Erokspor 5:0 |
50.00 |
| Pontos végeredmények |
Esenler Erokspor 4:0, 5:0, 6:0 |
35.00 |
| Félidő/végeredmény |
Esenler Erokspor/Esenler Erokspor |
2.99 |
| Gólszám (pontosan) |
5 |
9.00 |
| Gólszám: páros vagy páratlan |
Páratlan |
1.85 |
| Hazai csapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Nem |
1.16 |
| Vendégcsapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Igen |
2.92 |
Muglaspor - Esenler Erokspor
Esemény időpontja: 2026-11-07 14:00:00
Eredmény
Végeredmény: 0 - 5

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!