eredmények

Előző nap
Következő nap
          
Labdarúgás – Chile 2.
2021-10-20  00:00 0 - 0 2,95 Szólj hozzá ››
2021-10-20  01:00 1 - 0 1,99 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Mexikói 2.
2021-10-20  00:00 0 - 1 3,20 Szólj hozzá ››
2021-10-20  02:05 3 - 1 1,95 Szólj hozzá ››
2021-10-20  04:05 0 - 0 2,95 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Mexikói bajnokság
2021-10-20  00:00 1 - 0 3,80 Szólj hozzá ››
2021-10-20  02:00 2 - 0 1,57 Szólj hozzá ››
2021-10-20  02:05 2 - 1 1,70 Szólj hozzá ››
2021-10-20  04:05 0 - 0 2,69 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Argentin bajnokság
2021-10-20  00:00 3 - 3 3,00 Szólj hozzá ››
2021-10-20  02:15 1 - 2 1,99 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Brazil 2.
2021-10-20  00:00 0 - 0 2,75 Szólj hozzá ››
2021-10-20  02:30 3 - 0 1,45 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Uruguayi 2.
2021-10-20  00:45 1 - 2 2,11 Szólj hozzá ››
2021-10-20  03:15 0 - 1 2,63 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Kolumbiai 2.
2021-10-20  01:00 3 - 1 1,41 Szólj hozzá ››
2021-10-20  02:40 0 - 0 3,40 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Chilei bajnokság
2021-10-20  02:00 1 - 2 4,55 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Bolíviai bajnokság
2021-10-20  02:00 4 - 1 1,04 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Argentin 2., B csoport
2021-10-20  02:10 1 - 1 2,85 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Ázsiai BL
2021-10-20  12:00 1 - 1 3,15 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Japán 3.
2021-10-20  12:00 0 - 0 3,00 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Grúz bajnokság
2021-10-20  12:30 1 - 1 3,15 Szólj hozzá ››
2021-10-20  12:30 0 - 1 3,70 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – U19 BL, H csoport
2021-10-20  13:00 4 - 2 1,17 Szólj hozzá ››
2021-10-20  13:00 0 - 2 2,04 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – U19 BL
2021-10-20  13:00 2 - 0 1,16 Szólj hozzá ››
2021-10-20  13:00 2 - 0 1,05 Szólj hozzá ››
2021-10-20  13:00 1 - 0 1,60 Szólj hozzá ››
2021-10-20  14:00 3 - 3 4,55 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Koszovói bajnokság
2021-10-20  13:00 2 - 1 2,02 Szólj hozzá ››
2021-10-20  13:00 0 - 0 3,35 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – U19 BL, G csoport
2021-10-20  14:00 3 - 0 1,31 Szólj hozzá ››
2021-10-20  14:00 0 - 3 1,89 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – U19 BL, F csoport
2021-10-20  14:00 4 - 2 2,23 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – U19 BL, E csoport
2021-10-20  14:00 0 - 0 3,50 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Orosz 3., 4. csoport
2021-10-20  14:00 2 - 0 1,65 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Észak-Macedón Kupa
2021-10-20  14:00 0 - 0 2,90 Szólj hozzá ››
2021-10-20  14:00 1 - 0 1,17 Szólj hozzá ››
2021-10-20  14:00 4 - 0 1,07 Szólj hozzá ››
2021-10-20  14:00 1 - 1 3,65 Szólj hozzá ››
2021-10-20  14:00 5 - 0 1,59 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Chile 2.
Universidad de Concepcion - AC Barnechea
2021-10-20  00:00
0 - 0 2,95 0 komment
Dep. Iquique - Union San Felipe
2021-10-20  01:00
1 - 0 1,99 0 komment
Labdarúgás – Mexikói 2.
Raya2 Expansion - Leones Negros UdeG
2021-10-20  00:00
0 - 1 3,20 0 komment
Venados - Mineros de Zacatecas
2021-10-20  02:05
3 - 1 1,95 0 komment
Pumas de Tabasco - Cancun FC
2021-10-20  04:05
0 - 0 2,95 0 komment
Labdarúgás – Mexikói bajnokság
Queretaro - Monterrey
2021-10-20  00:00
1 - 0 3,80 0 komment
Puebla - Mazatlan FC
2021-10-20  02:00
2 - 0 1,57 0 komment
América - Santos Laguna
2021-10-20  02:05
2 - 1 1,70 0 komment
Atlas de Guadalajara - Cruz Azul
2021-10-20  04:05
0 - 0 2,69 0 komment
Labdarúgás – Argentin bajnokság
Patronato Parana - Defensa Justicia
2021-10-20  00:00
3 - 3 3,00 0 komment
Central Cordoba SDE - Vélez Sarsfield
2021-10-20  02:15
1 - 2 1,99 0 komment
Labdarúgás – Brazil 2.
Londrina - Goiás
2021-10-20  00:00
0 - 0 2,75 0 komment
Coritiba - Sampaio Correa MA
2021-10-20  02:30
3 - 0 1,45 0 komment
Labdarúgás – Uruguayi 2.
Villa Teresa - CA Cerro
2021-10-20  00:45
1 - 2 2,11 0 komment
Racing Montevideo - Defensor Montevideo
2021-10-20  03:15
0 - 1 2,63 0 komment
Labdarúgás – Kolumbiai 2.
Boyaca Chico - Real Santander
2021-10-20  01:00
3 - 1 1,41 0 komment
Bogota FC - Real Cartagena
2021-10-20  02:40
0 - 0 3,40 0 komment
Labdarúgás – Chilei bajnokság
O'Higgins - Melipilla
2021-10-20  02:00
1 - 2 4,55 0 komment
Labdarúgás – Bolíviai bajnokság
Bolivar La Paz - San Jose de Oruro
2021-10-20  02:00
4 - 1 1,04 0 komment
Labdarúgás – Argentin 2., B csoport
Villa Dalmine - Ferro Carril Oeste
2021-10-20  02:10
1 - 1 2,85 0 komment
Labdarúgás – Ázsiai BL
Ulsan - Pohang
2021-10-20  12:00
1 - 1 3,15 0 komment
Labdarúgás – Japán 3.
Vanraure Hachinohe - Nagano Parceiro
2021-10-20  12:00
0 - 0 3,00 0 komment
Labdarúgás – Grúz bajnokság
FC Samtredia - Shukura Kobuleti
2021-10-20  12:30
1 - 1 3,15 0 komment
Samgurali Tskaltubo - FC Telavi
2021-10-20  12:30
0 - 1 3,70 0 komment
Labdarúgás – U19 BL, H csoport
U19Chelsea - U19Malmö
2021-10-20  13:00
4 - 2 1,17 0 komment
U19Zenit Szentpétervár - U19Juventus
2021-10-20  13:00
0 - 2 2,04 0 komment
Labdarúgás – U19 BL
U19Trabzonspor - U19Zvijezda Ugljevik
2021-10-20  13:00
2 - 0 1,16 0 komment
U19FK Minszk - U19BFC Daugavpils
2021-10-20  13:00
2 - 0 1,05 0 komment
U19Kajrat Almati - U19APOEL Nicosia
2021-10-20  13:00
1 - 0 1,60 0 komment
U19Sparta Praha - U19MTK
2021-10-20  14:00
3 - 3 4,55 0 komment
Labdarúgás – Koszovói bajnokság
Gjilani - Drenica Skenderaj
2021-10-20  13:00
2 - 1 2,02 0 komment
Dukagjini - Ballkani
2021-10-20  13:00
0 - 0 3,35 0 komment
Labdarúgás – U19 BL, G csoport
U19Salzburg - U19Wolfsburg
2021-10-20  14:00
3 - 0 1,31 0 komment
U19Lille - U19Sevilla
2021-10-20  14:00
0 - 3 1,89 0 komment
Labdarúgás – U19 BL, F csoport
U19Manchester Utd. - U19Atalanta
2021-10-20  14:00
4 - 2 2,23 0 komment
Labdarúgás – U19 BL, E csoport
U19Barcelona - U19Dinamo Kijev
2021-10-20  14:00
0 - 0 3,50 0 komment
Labdarúgás – Orosz 3., 4. csoport
FK Novoszibirszk - Irtis Omszk
2021-10-20  14:00
2 - 0 1,65 0 komment
Labdarúgás – Észak-Macedón Kupa
Vardar Szkopje - FK Szkopje
2021-10-20  14:00
0 - 0 2,90 0 komment
Shkupi Szkopje - Tikves Kavadarci
2021-10-20  14:00
1 - 0 1,17 0 komment
Bregalnica Stip - Ohrid
2021-10-20  14:00
4 - 0 1,07 0 komment
Struga Trim-Lum - Borec Veles
2021-10-20  14:00
1 - 1 3,65 0 komment
Shkendija Tetovo - Renova
2021-10-20  14:00
5 - 0 1,59 0 komment