Labdarúgás – Libertadores Kupa, E csoport |
Gremio RS - Univ.Catolica de Santiago
2020-09-30 00:15
|
2 - 0 |
1,67 |
0 komment |
América de Cali - Internacional RS
2020-09-30 02:30
|
0 - 0 |
2,81 |
0 komment |
Labdarúgás – Brazil 2. |
Avai - Figueirense
2020-09-30 00:15
|
1 - 0 |
2,49 |
0 komment |
Juventude RS - Operario PR
2020-09-30 00:15
|
1 - 0 |
2,40 |
0 komment |
Vitória BA - CSA
2020-09-30 00:15
|
0 - 1 |
3,95 |
0 komment |
Oeste - Botafogo SP
2020-09-30 01:30
|
0 - 1 |
2,14 |
0 komment |
Parana - Chapecoense
2020-09-30 02:30
|
1 - 1 |
2,52 |
0 komment |
Guarani SP - Sampaio Correa MA
2020-09-30 02:30
|
1 - 1 |
3,05 |
0 komment |
Cuiaba - Nautico PE
2020-09-30 03:30
|
1 - 0 |
1,66 |
0 komment |
Confianca - Brasil de Pelotas
2020-09-30 21:30
|
1 - 1 |
2,43 |
0 komment |
Labdarúgás – Libertadores Kupa, C csoport |
Penarol Montevideo - Colo Colo
2020-09-30 00:15
|
3 - 0 |
1,58 |
0 komment |
Athlético PR - Jorge Wilstermann
2020-09-30 02:30
|
0 - 0 |
3,80 |
0 komment |
Labdarúgás – Mexikói 2. |
Cancun FC - Venados
2020-09-30 02:05
|
1 - 2 |
3,95 |
0 komment |
Cimarrones de Sonora - Mineros de Zacatecas
2020-09-30 04:05
|
2 - 3 |
3,05 |
0 komment |
Labdarúgás – Libertadores Kupa, D csoport |
LDU Quito - Dep. Binacional
2020-09-30 02:30
|
4 - 0 |
1,07 |
0 komment |
Labdarúgás – Libertadores Kupa, H csoport |
Boca Juniors - Libertad Asuncion
2020-09-30 02:30
|
0 - 0 |
5,00 |
0 komment |
Labdarúgás – Kolumbiai bajnokság |
Rionegro Aguilas - Dep. Pasto
2020-09-30 02:40
|
1 - 1 |
2,76 |
0 komment |
Labdarúgás – e-FIFA, Gt G-26 League |
Arsenal (Marley) - FC Köbenhavn (Aibothard)
2020-09-30 05:00
|
2 - 1 |
2,04 |
0 komment |
Chelsea (Tommy) - Atl. Madrid (CaptainX)
2020-09-30 05:00
|
1 - 3 |
2,11 |
0 komment |
Besiktas (Vasm) - Feyenoord (Johnybegood)
2020-09-30 05:00
|
3 - 0 |
1,32 |
0 komment |
Fenerbahce (Mitchef) - RB Leipzig (Panica)
2020-09-30 05:20
|
0 - 4 |
2,33 |
0 komment |
Ajax (Cobra4) - Valencia (Billiot)
2020-09-30 05:20
|
3 - 0 |
1,18 |
0 komment |
Juventus (Ben) - Barcelona (Ak)
2020-09-30 05:20
|
3 - 5 |
1,65 |
0 komment |
RB Leipzig (Panica) - Juventus (Ben)
2020-09-30 05:40
|
0 - 0 |
4,20 |
0 komment |
Barcelona (Ak) - Ajax (Cobra4)
2020-09-30 05:40
|
1 - 1 |
4,90 |
0 komment |
Feyenoord (Johnybegood) - Fenerbahce (Mitchef)
2020-09-30 05:40
|
1 - 3 |
1,41 |
0 komment |
Atl. Madrid (CaptainX) - Besiktas (Vasm)
2020-09-30 06:00
|
4 - 2 |
3,55 |
0 komment |
Panathinaikosz (Pjo) - Arsenal (Marley)
2020-09-30 06:00
|
3 - 2 |
1,80 |
0 komment |
FC Köbenhavn (Aibothard) - Chelsea (Tommy)
2020-09-30 06:00
|
1 - 3 |
1,95 |
0 komment |
Fenerbahce (Mitchef) - Atl. Madrid (CaptainX)
2020-09-30 06:20
|
3 - 1 |
1,70 |
0 komment |
Besiktas (Vasm) - FC Köbenhavn (Aibothard)
2020-09-30 06:20
|
3 - 1 |
1,38 |
0 komment |
Chelsea (Tommy) - Panathinaikosz (Pjo)
2020-09-30 06:20
|
2 - 4 |
1,91 |
0 komment |
Ajax (Cobra4) - RB Leipzig (Panica)
2020-09-30 06:40
|
3 - 0 |
2,49 |
0 komment |
Juventus (Ben) - Feyenoord (Johnybegood)
2020-09-30 06:40
|
4 - 1 |
1,75 |
0 komment |
Valencia (Billiot) - Barcelona (Ak)
2020-09-30 06:40
|
3 - 4 |
1,13 |
0 komment |
Atl. Madrid (CaptainX) - Juventus (Ben)
2020-09-30 07:00
|
4 - 2 |
2,24 |
0 komment |
Feyenoord (Johnybegood) - Ajax (Cobra4)
2020-09-30 07:00
|
0 - 3 |
1,48 |
0 komment |
RB Leipzig (Panica) - Valencia (Billiot)
2020-09-30 07:00
|
2 - 0 |
1,14 |
0 komment |
FC Köbenhavn (Aibothard) - Fenerbahce (Mitchef)
2020-09-30 07:20
|
0 - 3 |
1,47 |
0 komment |
Panathinaikosz (Pjo) - Besiktas (Vasm)
2020-09-30 07:20
|
1 - 2 |
1,75 |
0 komment |
Arsenal (Marley) - Chelsea (Tommy)
2020-09-30 07:20
|
1 - 4 |
2,12 |
0 komment |
Fenerbahce (Mitchef) - Panathinaikosz (Pjo)
2020-09-30 07:40
|
1 - 2 |
2,77 |
0 komment |
Besiktas (Vasm) - Arsenal (Marley)
2020-09-30 07:40
|
2 - 0 |
1,46 |
0 komment |
Juventus (Ben) - FC Köbenhavn (Aibothard)
2020-09-30 07:40
|
3 - 4 |
2,93 |
0 komment |
Ajax (Cobra4) - Atl. Madrid (CaptainX)
2020-09-30 08:00
|
2 - 2 |
5,00 |
0 komment |
Barcelona (Ak) - RB Leipzig (Panica)
2020-09-30 08:00
|
0 - 4 |
2,38 |
0 komment |
Valencia (Billiot) - Feyenoord (Johnybegood)
2020-09-30 08:00
|
2 - 4 |
1,53 |
0 komment |
FC Köbenhavn (Aibothard) - Ajax (Cobra4)
2020-09-30 08:20
|
4 - 1 |
3,85 |
0 komment |
Feyenoord (Johnybegood) - Barcelona (Ak)
2020-09-30 08:20
|
1 - 2 |
1,36 |
0 komment |
Atl. Madrid (CaptainX) - Valencia (Billiot)
2020-09-30 08:20
|
4 - 3 |
1,29 |
0 komment |
Chelsea (Tommy) - Besiktas (Vasm)
2020-09-30 08:40
|
2 - 4 |
1,53 |
0 komment |
Arsenal (Marley) - Fenerbahce (Mitchef)
2020-09-30 08:40
|
2 - 3 |
1,57 |
0 komment |
Panathinaikosz (Pjo) - Juventus (Ben)
2020-09-30 08:40
|
2 - 2 |
4,30 |
0 komment |
Juventus (Ben) - Arsenal (Marley)
2020-09-30 09:00
|
2 - 3 |
2,57 |
0 komment |
Ajax (Cobra4) - Panathinaikosz (Pjo)
2020-09-30 09:00
|
2 - 3 |
2,51 |
0 komment |
Fenerbahce (Mitchef) - Chelsea (Tommy)
2020-09-30 09:00
|
4 - 6 |
3,50 |
0 komment |
Barcelona (Ak) - Atl. Madrid (CaptainX)
2020-09-30 09:20
|
1 - 4 |
3,20 |
0 komment |
RB Leipzig (Panica) - Feyenoord (Johnybegood)
2020-09-30 09:20
|
5 - 1 |
1,41 |
0 komment |
Valencia (Billiot) - FC Köbenhavn (Aibothard)
2020-09-30 09:20
|
3 - 3 |
5,50 |
0 komment |
Atl. Madrid (CaptainX) - RB Leipzig (Panica)
2020-09-30 09:40
|
1 - 3 |
1,72 |
0 komment |
FC Köbenhavn (Aibothard) - Barcelona (Ak)
2020-09-30 09:40
|
3 - 1 |
4,40 |
0 komment |
Panathinaikosz (Pjo) - Valencia (Billiot)
2020-09-30 09:40
|
4 - 1 |
1,22 |
0 komment |
Besiktas (Vasm) - Fenerbahce (Mitchef)
2020-09-30 10:00
|
4 - 1 |
2,04 |
0 komment |
Chelsea (Tommy) - Juventus (Ben)
2020-09-30 10:00
|
4 - 1 |
2,43 |
0 komment |
Arsenal (Marley) - Ajax (Cobra4)
2020-09-30 10:00
|
0 - 2 |
1,66 |
0 komment |
Valencia (Billiot) - Arsenal (Marley)
2020-09-30 10:20
|
2 - 1 |
4,70 |
0 komment |
Ajax (Cobra4) - Chelsea (Tommy)
2020-09-30 10:20
|
3 - 2 |
1,75 |
0 komment |
Juventus (Ben) - Besiktas (Vasm)
2020-09-30 10:20
|
1 - 5 |
1,59 |
0 komment |
Feyenoord (Johnybegood) - Atl. Madrid (CaptainX)
2020-09-30 10:40
|
3 - 1 |
3,10 |
0 komment |
Barcelona (Ak) - Panathinaikosz (Pjo)
2020-09-30 10:40
|
2 - 2 |
4,85 |
0 komment |
RB Leipzig (Panica) - FC Köbenhavn (Aibothard)
2020-09-30 10:40
|
2 - 0 |
1,48 |
0 komment |
Panathinaikosz (Pjo) - RB Leipzig (Panica)
2020-09-30 11:00
|
2 - 1 |
2,82 |
0 komment |
FC Köbenhavn (Aibothard) - Feyenoord (Johnybegood)
2020-09-30 11:00
|
1 - 2 |
2,51 |
0 komment |
Arsenal (Marley) - Barcelona (Ak)
2020-09-30 11:00
|
1 - 4 |
1,51 |
0 komment |
Fenerbahce (Mitchef) - Juventus (Ben)
2020-09-30 11:20
|
1 - 1 |
4,45 |
0 komment |
Besiktas (Vasm) - Ajax (Cobra4)
2020-09-30 11:20
|
2 - 2 |
4,60 |
0 komment |
Chelsea (Tommy) - Valencia (Billiot)
2020-09-30 11:20
|
2 - 1 |
1,33 |
0 komment |
Valencia (Billiot) - Besiktas (Vasm)
2020-09-30 11:40
|
1 - 5 |
1,11 |
0 komment |
Barcelona (Ak) - Chelsea (Tommy)
2020-09-30 11:40
|
2 - 1 |
1,58 |
0 komment |
Ajax (Cobra4) - Fenerbahce (Mitchef)
2020-09-30 11:40
|
2 - 2 |
4,45 |
0 komment |
Atl. Madrid (CaptainX) - FC Köbenhavn (Aibothard)
2020-09-30 12:00
|
0 - 3 |
2,80 |
0 komment |
RB Leipzig (Panica) - Arsenal (Marley)
2020-09-30 12:00
|
3 - 4 |
3,80 |
0 komment |
Feyenoord (Johnybegood) - Panathinaikosz (Pjo)
2020-09-30 12:00
|
0 - 1 |
1,58 |
0 komment |
Chelsea (Tommy) - RB Leipzig (Panica)
2020-09-30 12:20
|
3 - 0 |
3,55 |
0 komment |
Arsenal (Marley) - Feyenoord (Johnybegood)
2020-09-30 12:20
|
2 - 0 |
1,92 |
0 komment |
Panathinaikosz (Pjo) - Atl. Madrid (CaptainX)
2020-09-30 12:20
|
4 - 2 |
1,97 |
0 komment |
Fenerbahce (Mitchef) - Valencia (Billiot)
2020-09-30 12:40
|
3 - 0 |
1,14 |
0 komment |
Besiktas (Vasm) - Barcelona (Ak)
2020-09-30 12:40
|
0 - 1 |
2,35 |
0 komment |
Juventus (Ben) - Ajax (Cobra4)
2020-09-30 12:40
|
3 - 2 |
2,91 |
0 komment |
Valencia (Billiot) - Juventus (Ben)
2020-09-30 13:00
|
1 - 1 |
6,00 |
0 komment |
RB Leipzig (Panica) - Besiktas (Vasm)
2020-09-30 13:00
|
0 - 1 |
2,06 |
0 komment |
Barcelona (Ak) - Fenerbahce (Mitchef)
2020-09-30 13:00
|
1 - 4 |
2,34 |
0 komment |
Feyenoord (Johnybegood) - Chelsea (Tommy)
2020-09-30 13:20
|
2 - 2 |
4,30 |
0 komment |
FC Köbenhavn (Aibothard) - Panathinaikosz (Pjo)
2020-09-30 13:20
|
1 - 4 |
1,67 |
0 komment |
Atl. Madrid (CaptainX) - Arsenal (Marley)
2020-09-30 13:20
|
4 - 2 |
1,98 |
0 komment |
Tottenham (Kot) - Real Madrid (Alabama)
2020-09-30 14:00
|
1 - 3 |
2,51 |
0 komment |
Manchester Utd.(Kasandra) - Paris SG (Popeye)
2020-09-30 14:00
|
2 - 4 |
2,78 |
0 komment |
Lyon (Apollo) - Liverpool (Tanto)
2020-09-30 14:00
|
3 - 0 |
2,28 |
0 komment |
Celtic (Pantovits) - PAOK (Ra)
2020-09-30 14:20
|
5 - 2 |
2,60 |
0 komment |
PSV (Bouz) - Marseille (Legolas)
2020-09-30 14:20
|
2 - 4 |
2,02 |
0 komment |
Lokomotív Moszkva(Burton) - Roma (Reaper)
2020-09-30 14:20
|
4 - 3 |
1,29 |
0 komment |
Roma (Reaper) - PSV (Bouz)
2020-09-30 14:40
|
0 - 2 |
1,58 |
0 komment |
Real Madrid (Alabama) - Lokomotív Moszkva(Burton)
2020-09-30 14:40
|
0 - 5 |
1,29 |
0 komment |
Marseille (Legolas) - Celtic (Pantovits)
2020-09-30 14:40
|
5 - 1 |
1,94 |
0 komment |
Lazio (Cliff) - Manchester Utd.(Kasandra)
2020-09-30 15:00
|
1 - 4 |
1,93 |
0 komment |
Paris SG (Popeye) - Lyon (Apollo)
2020-09-30 15:00
|
4 - 0 |
1,45 |
0 komment |
Liverpool (Tanto) - Tottenham (Kot)
2020-09-30 15:00
|
0 - 3 |
1,81 |
0 komment |
Tottenham (Kot) - Paris SG (Popeye)
2020-09-30 15:20
|
3 - 3 |
4,35 |
0 komment |
Lokomotív Moszkva(Burton) - Liverpool (Tanto)
2020-09-30 15:20
|
3 - 1 |
1,18 |
0 komment |
Lyon (Apollo) - Lazio (Cliff)
2020-09-30 15:20
|
1 - 2 |
1,40 |
0 komment |
PAOK (Ra) - Marseille (Legolas)
2020-09-30 15:40
|
0 - 3 |
2,30 |
0 komment |
PSV (Bouz) - Real Madrid (Alabama)
2020-09-30 15:40
|
2 - 3 |
3,75 |
0 komment |
Celtic (Pantovits) - Roma (Reaper)
2020-09-30 15:40
|
3 - 2 |
1,57 |
0 komment |
Roma (Reaper) - PAOK (Ra)
2020-09-30 16:00
|
3 - 4 |
1,44 |
0 komment |
Liverpool (Tanto) - PSV (Bouz)
2020-09-30 16:00
|
0 - 2 |
1,39 |
0 komment |
Real Madrid (Alabama) - Celtic (Pantovits)
2020-09-30 16:00
|
3 - 2 |
3,45 |
0 komment |
Lazio (Cliff) - Tottenham (Kot)
2020-09-30 16:20
|
3 - 0 |
1,71 |
0 komment |
Paris SG (Popeye) - Lokomotív Moszkva(Burton)
2020-09-30 16:20
|
2 - 1 |
3,55 |
0 komment |
Manchester Utd.(Kasandra) - Lyon (Apollo)
2020-09-30 16:20
|
3 - 4 |
6,00 |
0 komment |
Tottenham (Kot) - Manchester Utd.(Kasandra)
2020-09-30 16:40
|
2 - 1 |
4,30 |
0 komment |
PSV (Bouz) - Paris SG (Popeye)
2020-09-30 16:40
|
2 - 3 |
2,47 |
0 komment |
Lokomotív Moszkva(Burton) - Lazio (Cliff)
2020-09-30 16:40
|
1 - 2 |
3,30 |
0 komment |
PAOK (Ra) - Real Madrid (Alabama)
2020-09-30 17:00
|
2 - 1 |
1,44 |
0 komment |
Celtic (Pantovits) - Liverpool (Tanto)
2020-09-30 17:00
|
2 - 3 |
4,95 |
0 komment |
Marseille (Legolas) - Roma (Reaper)
2020-09-30 17:00
|
2 - 2 |
5,25 |
0 komment |
Real Madrid (Alabama) - Marseille (Legolas)
2020-09-30 17:20
|
3 - 3 |
5,25 |
0 komment |
Liverpool (Tanto) - PAOK (Ra)
2020-09-30 17:20
|
0 - 5 |
1,29 |
0 komment |
Paris SG (Popeye) - Celtic (Pantovits)
2020-09-30 17:20
|
5 - 3 |
2,37 |
0 komment |
Lazio (Cliff) - PSV (Bouz)
2020-09-30 17:40
|
1 - 3 |
2,19 |
0 komment |
Manchester Utd.(Kasandra) - Lokomotív Moszkva(Burton)
2020-09-30 17:40
|
1 - 5 |
1,87 |
0 komment |
Lyon (Apollo) - Tottenham (Kot)
2020-09-30 17:40
|
1 - 1 |
4,20 |
0 komment |
Lokomotív Moszkva(Burton) - Lyon (Apollo)
2020-09-30 18:00
|
2 - 5 |
8,25 |
0 komment |
Celtic (Pantovits) - Lazio (Cliff)
2020-09-30 18:00
|
4 - 6 |
2,24 |
0 komment |
PSV (Bouz) - Manchester Utd.(Kasandra)
2020-09-30 18:00
|
4 - 2 |
2,62 |
0 komment |
PAOK (Ra) - Paris SG (Popeye)
2020-09-30 18:20
|
2 - 3 |
2,87 |
0 komment |
Marseille (Legolas) - Liverpool (Tanto)
2020-09-30 18:20
|
5 - 0 |
1,29 |
0 komment |
Roma (Reaper) - Real Madrid (Alabama)
2020-09-30 18:20
|
2 - 2 |
4,70 |
0 komment |
Liverpool (Tanto) - Roma (Reaper)
2020-09-30 18:40
|
0 - 1 |
1,88 |
0 komment |
Paris SG (Popeye) - Marseille (Legolas)
2020-09-30 18:40
|
1 - 4 |
1,83 |
0 komment |
Lazio (Cliff) - PAOK (Ra)
2020-09-30 18:40
|
4 - 0 |
2,70 |
0 komment |
Lyon (Apollo) - PSV (Bouz)
2020-09-30 19:00
|
3 - 2 |
5,00 |
0 komment |
Manchester Utd.(Kasandra) - Celtic (Pantovits)
2020-09-30 19:00
|
3 - 2 |
1,96 |
0 komment |
Tottenham (Kot) - Lokomotív Moszkva(Burton)
2020-09-30 19:00
|
2 - 3 |
1,35 |
0 komment |
Celtic (Pantovits) - Lyon (Apollo)
2020-09-30 19:20
|
3 - 0 |
1,39 |
0 komment |
PAOK (Ra) - Manchester Utd.(Kasandra)
2020-09-30 19:20
|
4 - 1 |
2,28 |
0 komment |
PSV (Bouz) - Tottenham (Kot)
2020-09-30 19:20
|
0 - 0 |
3,90 |
0 komment |
Marseille (Legolas) - Lazio (Cliff)
2020-09-30 19:40
|
3 - 3 |
4,80 |
0 komment |
Roma (Reaper) - Paris SG (Popeye)
2020-09-30 19:40
|
1 - 2 |
1,66 |
0 komment |
Real Madrid (Alabama) - Liverpool (Tanto)
2020-09-30 19:40
|
2 - 4 |
2,91 |
0 komment |
Lazio (Cliff) - Roma (Reaper)
2020-09-30 20:00
|
6 - 4 |
1,59 |
0 komment |
Paris SG (Popeye) - Real Madrid (Alabama)
2020-09-30 20:00
|
3 - 3 |
5,25 |
0 komment |
Manchester Utd.(Kasandra) - Marseille (Legolas)
2020-09-30 20:00
|
3 - 1 |
2,27 |
0 komment |
Tottenham (Kot) - Celtic (Pantovits)
2020-09-30 20:20
|
2 - 2 |
4,60 |
0 komment |
Lokomotív Moszkva(Burton) - PSV (Bouz)
2020-09-30 20:20
|
0 - 2 |
3,40 |
0 komment |
Lyon (Apollo) - PAOK (Ra)
2020-09-30 20:20
|
3 - 1 |
6,25 |
0 komment |
Marseille (Legolas) - Lyon (Apollo)
2020-09-30 20:40
|
5 - 2 |
1,29 |
0 komment |
PAOK (Ra) - Tottenham (Kot)
2020-09-30 20:40
|
1 - 2 |
4,60 |
0 komment |
Celtic (Pantovits) - Lokomotív Moszkva(Burton)
2020-09-30 20:40
|
0 - 3 |
1,68 |
0 komment |
Liverpool (Tanto) - Paris SG (Popeye)
2020-09-30 21:00
|
1 - 0 |
4,50 |
0 komment |
Roma (Reaper) - Manchester Utd.(Kasandra)
2020-09-30 21:00
|
0 - 1 |
1,44 |
0 komment |
Real Madrid (Alabama) - Lazio (Cliff)
2020-09-30 21:00
|
0 - 2 |
1,60 |
0 komment |
Lyon (Apollo) - Roma (Reaper)
2020-09-30 21:20
|
0 - 1 |
1,86 |
0 komment |
Manchester Utd.(Kasandra) - Real Madrid (Alabama)
2020-09-30 21:20
|
3 - 1 |
1,45 |
0 komment |
Lazio (Cliff) - Liverpool (Tanto)
2020-09-30 21:20
|
1 - 2 |
4,90 |
0 komment |
Tottenham (Kot) - Marseille (Legolas)
2020-09-30 21:40
|
1 - 1 |
4,45 |
0 komment |
PSV (Bouz) - Celtic (Pantovits)
2020-09-30 21:40
|
2 - 2 |
4,55 |
0 komment |
Lokomotív Moszkva(Burton) - PAOK (Ra)
2020-09-30 21:40
|
4 - 5 |
2,87 |
0 komment |
PAOK (Ra) - PSV (Bouz)
2020-09-30 22:00
|
2 - 0 |
2,04 |
0 komment |
Marseille (Legolas) - Lokomotív Moszkva(Burton)
2020-09-30 22:00
|
3 - 0 |
2,79 |
0 komment |
Roma (Reaper) - Tottenham (Kot)
2020-09-30 22:00
|
1 - 4 |
2,14 |
0 komment |
Real Madrid (Alabama) - Lyon (Apollo)
2020-09-30 22:20
|
3 - 2 |
1,86 |
0 komment |
Paris SG (Popeye) - Lazio (Cliff)
2020-09-30 22:20
|
3 - 4 |
2,08 |
0 komment |
Liverpool (Tanto) - Manchester Utd.(Kasandra)
2020-09-30 22:20
|
0 - 2 |
1,29 |
0 komment |
Labdarúgás – e-FIFA, Liga Pro |
PWR Pele Warriors - All Allianz
2020-09-30 08:30
|
1 - 4 |
1,96 |
0 komment |
Ina InactiveTV - FRZ Forze
2020-09-30 08:55
|
4 - 2 |
3,20 |
0 komment |
PWR Pele Warriors - Fin Fints
2020-09-30 09:20
|
3 - 1 |
2,62 |
0 komment |
All Allianz - FRZ Forze
2020-09-30 09:45
|
1 - 3 |
3,35 |
0 komment |
Fin Fints - Ina InactiveTV
2020-09-30 10:10
|
2 - 2 |
3,75 |
0 komment |
FRZ Forze - PWR Pele Warriors
2020-09-30 10:35
|
4 - 2 |
3,40 |
0 komment |
Fin Fints - All Allianz
2020-09-30 11:00
|
1 - 2 |
1,92 |
0 komment |
Ina InactiveTV - PWR Pele Warriors
2020-09-30 11:25
|
2 - 1 |
3,10 |
0 komment |
All Allianz - Ina InactiveTV
2020-09-30 11:50
|
3 - 2 |
1,44 |
0 komment |
NFC Nyancat FC - Tes Tundra
2020-09-30 15:30
|
1 - 2 |
3,50 |
0 komment |
PSG Shemyakin Onze - Rob Papa Krych
2020-09-30 15:55
|
0 - 1 |
1,54 |
0 komment |
NFC Nyancat FC - Dag Dages CF
2020-09-30 16:20
|
1 - 2 |
3,45 |
0 komment |
Tes Tundra - Rob Papa Krych
2020-09-30 16:45
|
0 - 4 |
3,75 |
0 komment |
Dag Dages CF - PSG Shemyakin Onze
2020-09-30 17:10
|
3 - 1 |
3,70 |
0 komment |
Rob Papa Krych - NFC Nyancat FC
2020-09-30 17:35
|
1 - 2 |
3,45 |
0 komment |
PSG Shemyakin Onze - NFC Nyancat FC
2020-09-30 18:25
|
1 - 0 |
5,75 |
0 komment |
Tes Tundra - PSG Shemyakin Onze
2020-09-30 18:50
|
3 - 3 |
4,45 |
0 komment |
Rob Papa Krych - Dag Dages CF
2020-09-30 19:15
|
1 - 2 |
2,97 |
0 komment |
Labdarúgás – Kínai 2., C csoport |
Heilongjiang Lava Spring - Changchun Yatai
2020-09-30 09:00
|
1 - 1 |
3,45 |
0 komment |
Xinjiang Tianshan - Nantong Zhiyun
2020-09-30 09:00
|
1 - 2 |
1,69 |
0 komment |
Labdarúgás – Kínai 2., A csoport |
Inner Mongol Zhongyou - Beijing Sport Univ.
2020-09-30 09:00
|
2 - 2 |
2,75 |
0 komment |
Beijing Renhe - Chengdu Better City
2020-09-30 13:35
|
3 - 2 |
3,45 |
0 komment |
Labdarúgás – Hongkongi bajnokság |
Southern District - Happy Valley
2020-09-30 09:00
|
1 - 1 |
5,50 |
0 komment |
Labdarúgás – Kínai 2., B csoport |
Liaoning Shenyang Urban - Meizhou Hakka
2020-09-30 09:30
|
2 - 2 |
4,20 |
0 komment |
Zhejiang Greentown - Guizhou Hengfeng
2020-09-30 13:35
|
2 - 1 |
2,85 |
0 komment |
Labdarúgás – Japán 2. |
Machida Zelvia - Kitakyushu
2020-09-30 12:00
|
1 - 1 |
3,10 |
0 komment |
Okayama - Ehime
2020-09-30 12:00
|
0 - 1 |
3,45 |
0 komment |
Yamaguchi - Jubilo Iwata
2020-09-30 12:00
|
3 - 0 |
4,20 |
0 komment |
JEF United Chiba - Kyoto
2020-09-30 12:00
|
0 - 0 |
3,20 |
0 komment |
Avispa Fukuoka - Tochigi
2020-09-30 12:00
|
1 - 0 |
3,40 |
0 komment |
Ryukyu - Albirex Niigata
2020-09-30 12:00
|
0 - 1 |
2,05 |
0 komment |
Kofu - Tokyo Verdy
2020-09-30 12:00
|
0 - 0 |
2,95 |
0 komment |
Omiya Ardija - Mito
2020-09-30 12:00
|
2 - 1 |
2,23 |
0 komment |
Matsumoto Yamaga - Zweigen Kanazawa
2020-09-30 12:00
|
0 - 1 |
2,20 |
0 komment |
Nagasaki - Tokushima
2020-09-30 12:00
|
0 - 1 |
2,22 |
0 komment |
Thespakusatsu Gunma - Yamagata
2020-09-30 12:00
|
1 - 4 |
1,81 |
0 komment |
Labdarúgás – Lengyel 3. |
Slask Wroclaw 2 - Motor Lublin
2020-09-30 12:00
|
1 - 1 |
3,25 |
0 komment |
Garbarnia Krakkó - Bytovia Bytow
2020-09-30 15:00
|
2 - 2 |
3,30 |
0 komment |
Skra Czestochowa - Chojniczanka Chojnice
2020-09-30 15:30
|
1 - 0 |
3,40 |
0 komment |
Blekitni Stargard Szczec. - Stal Rzeszow
2020-09-30 16:00
|
0 - 5 |
2,19 |
0 komment |
KKS Kalisz - Wigry Suwalki
2020-09-30 18:00
|
0 - 3 |
1,90 |
0 komment |
Olimpia Grudziadz - GKS Katowice
2020-09-30 18:00
|
1 - 3 |
2,19 |
0 komment |
Pogon Siedlce - Lech Poznan 2
2020-09-30 18:00
|
4 - 2 |
1,94 |
0 komment |
Labdarúgás – Orosz Kupa, 5. csoport |
Zenit Irkutszk - Nyizsnyij Novgorod
2020-09-30 12:00
|
0 - 0 |
3,40 |
0 komment |
Labdarúgás – Orosz Kupa, 2. csoport |
Rogyina Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk
2020-09-30 12:00
|
3 - 0 |
2,95 |
0 komment |
Labdarúgás – Japán bajnokság |
Yokohama FM - Sagan Tosu
2020-09-30 12:00
|
1 - 1 |
4,30 |
0 komment |
Vissel Kobe - Nagoya GE
2020-09-30 12:00
|
1 - 0 |
2,35 |
0 komment |
Urawa RD - FC Tokyo
2020-09-30 12:30
|
0 - 1 |
2,02 |
0 komment |
Labdarúgás – Fehérorosz bajnokság |
Energetik-BGU Minszk - Szluck
2020-09-30 13:00
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Labdarúgás – Ukrán Kupa |
Girnyik-Sport - Dnipro-1
2020-09-30 13:00
|
3 - 3 |
3,60 |
0 komment |
Polisszja Zsitomir - Minaj
2020-09-30 14:00
|
1 - 2 |
1,99 |
0 komment |
Victoria Mikolaiv - Mariupol
2020-09-30 14:00
|
1 - 3 |
1,26 |
0 komment |
Veresz Rivne - MFC Mikolaiv
2020-09-30 14:00
|
2 - 2 |
2,90 |
0 komment |
Epicentr Dunaivtsi - Agrobiznesz Volocsiszk
2020-09-30 15:00
|
1 - 2 |
1,52 |
0 komment |
Deszna Csernyigov - Ruh Lviv
2020-09-30 16:00
|
2 - 1 |
1,37 |
0 komment |
Vorszkla Poltava - FC Lviv
2020-09-30 16:00
|
2 - 0 |
1,30 |
0 komment |
Prikarpattya Ivano-Frank. - Kolosz Kovalivka
2020-09-30 16:30
|
0 - 1 |
1,30 |
0 komment |
Olekszandria - Ingulec Petrove
2020-09-30 17:30
|
4 - 1 |
1,73 |
0 komment |
Labdarúgás – Olasz Kupa |
Reggina - Teramo
2020-09-30 14:00
|
1 - 0 |
1,47 |
0 komment |
Pisa - Juve Stabia
2020-09-30 15:00
|
2 - 0 |
1,30 |
0 komment |
Frosinone - Padova
2020-09-30 15:00
|
1 - 3 |
5,75 |
0 komment |
Cremonese - Arezzo
2020-09-30 15:00
|
4 - 0 |
1,44 |
0 komment |
Cosenza - Alessandria
2020-09-30 15:00
|
0 - 0 |
3,40 |
0 komment |
Cittadella - Novara
2020-09-30 15:00
|
3 - 1 |
1,41 |
0 komment |
Pescara - San Nicolo Notaresco
2020-09-30 15:30
|
1 - 1 |
6,50 |
0 komment |
Entella - Albinoleffe
2020-09-30 16:00
|
2 - 1 |
1,63 |
0 komment |
Vicenza - Pro Patria
2020-09-30 17:00
|
1 - 1 |
4,30 |
0 komment |
Empoli - Renate
2020-09-30 17:00
|
2 - 1 |
1,36 |
0 komment |
Ascoli - Perugia
2020-09-30 17:00
|
1 - 4 |
3,70 |
0 komment |
Lecce - Feralpisalo
2020-09-30 18:00
|
2 - 0 |
1,28 |
0 komment |
Pordenone - Casarano
2020-09-30 18:00
|
3 - 0 |
1,13 |
0 komment |
Venezia - Carrarese
2020-09-30 18:00
|
2 - 0 |
1,53 |
0 komment |
Salernitana - Südtirol
2020-09-30 18:00
|
3 - 0 |
1,62 |
0 komment |
Chievo - Catanzaro
2020-09-30 18:00
|
1 - 1 |
4,10 |
0 komment |
Reggiana - Monopoli
2020-09-30 18:00
|
1 - 1 |
3,40 |
0 komment |
SPAL Ferrara - Bari
2020-09-30 21:00
|
0 - 0 |
3,35 |
0 komment |
Labdarúgás – Üzbég bajnokság |
Metallurg Bekobod - Andijan
2020-09-30 14:00
|
1 - 1 |
3,65 |
0 komment |
Labdarúgás – Norvég 3., 2. csoport |
Levanger - Sotra
2020-09-30 15:00
|
2 - 1 |
1,51 |
0 komment |
Labdarúgás – Német Regionalliga, Dél-Nyugat |
Mainz Amatőr - Ulm
2020-09-30 15:00
|
1 - 1 |
3,70 |
0 komment |
Sonnenhof Grossaspach - Freiburg Amatőr
2020-09-30 18:30
|
0 - 5 |
2,42 |
0 komment |
Labdarúgás – Fehérorosz Kupa |
Szlonyim-2017 - Nyeman Grodno
2020-09-30 15:00
|
1 - 3 |
1,14 |
0 komment |
Labdarúgás – Orosz Kupa, 1. csoport |
Volga Uljanovszk - Velesz Moszkva
2020-09-30 15:00
|
2 - 4 |
1,94 |
0 komment |
Labdarúgás – Orosz Kupa, 10. csoport |
Masuk Pjatigorszk - Dinamo Brjanszk
2020-09-30 15:00
|
1 - 0 |
4,25 |
0 komment |
Labdarúgás – Szlovák Kupa |
Kysucke Nove Mesto - Petrzalka
2020-09-30 15:00
|
4 - 5 |
1,36 |
0 komment |
Druzstevnik Radimov - Trencin
2020-09-30 15:30
|
1 - 2 |
1,04 |
0 komment |
TJ Tatran Oravske Vesele - Zilina
2020-09-30 15:30
|
1 - 1 |
4,75 |
0 komment |
Labdarúgás – Koszovói bajnokság |
Llapi - Ballkani
2020-09-30 15:00
|
1 - 3 |
1,76 |
0 komment |
Trepca Mitrovica - FC Prishtina
2020-09-30 15:00
|
1 - 0 |
5,50 |
0 komment |
Drita - KF Besa Peje
2020-09-30 15:00
|
3 - 1 |
1,15 |
0 komment |
Labdarúgás – Cseh Kupa |
Sparta Praha - Blansko
2020-09-30 15:00
|
2 - 0 |
1,05 |
0 komment |
Karvina - Vlasim
2020-09-30 15:30
|
1 - 3 |
4,85 |
0 komment |
Chlumec - Teplice
2020-09-30 15:30
|
1 - 3 |
1,43 |
0 komment |
MAS Taborsko - Bohemians 1905
2020-09-30 15:30
|
0 - 3 |
1,29 |
0 komment |
Slovacko - Prostejov
2020-09-30 18:00
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Chrudim - Mladá Boleslav
2020-09-30 18:00
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Labdarúgás – Horvát 2. |
Osijek 2 - Kustosija
2020-09-30 15:30
|
1 - 0 |
1,72 |
0 komment |
Rudes - Radnik Sesvete
2020-09-30 15:30
|
2 - 4 |
2,29 |
0 komment |
Dugopolje - Medimurje
2020-09-30 15:30
|
4 - 1 |
1,86 |
0 komment |
Dragovoljac - Opatija
2020-09-30 15:30
|
1 - 1 |
3,05 |
0 komment |
Dubrava - Bijelo Brdo
2020-09-30 15:30
|
2 - 2 |
3,05 |
0 komment |
Junak Sinj - Inter Zapresic
2020-09-30 15:30
|
2 - 2 |
3,55 |
0 komment |
Croatia Zmijavci - Solin
2020-09-30 15:30
|
1 - 3 |
5,00 |
0 komment |
Orijent - Dinamo Zágráb 2
2020-09-30 15:30
|
2 - 1 |
2,95 |
0 komment |
Labdarúgás – Montenegrói bajnokság |
OFK Petrovac - Jezero Plav
2020-09-30 15:30
|
0 - 1 |
3,25 |
0 komment |
Titograd Podgorica - Zeta Golubovci
2020-09-30 17:00
|
1 - 0 |
4,60 |
0 komment |
FK Podgorica - Decic Tuzi
2020-09-30 18:00
|
1 - 1 |
3,20 |
0 komment |
Buducnost Podgorica - Iskra Danilovgrad
2020-09-30 19:00
|
1 - 0 |
1,76 |
0 komment |
Labdarúgás – Svéd Kupa |
Boden - Västeras SK
2020-09-30 15:30
|
0 - 3 |
1,41 |
0 komment |
Gauthiod - Ljungskile
2020-09-30 16:00
|
1 - 0 |
4,60 |
0 komment |
BK Forward - Akropolis IF
2020-09-30 16:00
|
0 - 3 |
1,22 |
0 komment |
Torn - Trelleborg
2020-09-30 18:30
|
1 - 1 |
3,20 |
0 komment |
Oskarshamn - Varberg
2020-09-30 18:30
|
0 - 0 |
4,35 |
0 komment |
Halmia - Helsingborg
2020-09-30 18:30
|
0 - 3 |
1,06 |
0 komment |
Täby FK - AFC Eskilstuna
2020-09-30 18:30
|
0 - 2 |
1,97 |
0 komment |
Husqvarna - Göteborg
2020-09-30 18:30
|
1 - 3 |
1,06 |
0 komment |
Stockholm Internaziona - Degerfors
2020-09-30 18:30
|
1 - 1 |
6,75 |
0 komment |
Assyriska BK - Mjällby
2020-09-30 18:30
|
0 - 5 |
1,09 |
0 komment |
Newroz - Umea FC
2020-09-30 18:30
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Sandviken - Jönköping Södra
2020-09-30 18:30
|
2 - 0 |
2,47 |
0 komment |
Landskrona - Öster
2020-09-30 18:30
|
1 - 0 |
2,80 |
0 komment |
Stenungsunds - Elfsborg
2020-09-30 18:30
|
0 - 3 |
1,07 |
0 komment |
Labdarúgás – Ázsiai BL |
Al-Nassr - Al-Ahli (KSA)
2020-09-30 15:40
|
2 - 0 |
1,74 |
0 komment |
Persepolis - Pakhtakor
2020-09-30 19:45
|
2 - 0 |
2,48 |
0 komment |
Labdarúgás – Jordán bajnokság |
Al-Ahli (JOR) - Al-Aqaba
2020-09-30 16:00
|
0 - 4 |
1,99 |
0 komment |
Al-Salt - Al-Faisaly (JOR)
2020-09-30 18:30
|
0 - 2 |
1,90 |
0 komment |
Labdarúgás – Lengyel 2. |
Sandecja Nowy Sacz - Olsztyn
2020-09-30 16:00
|
1 - 4 |
3,05 |
0 komment |
Chrobry Glogow - Gornik Leczna
2020-09-30 18:00
|
1 - 1 |
3,05 |
0 komment |
Korona Kielce - TBB Nieciecza
2020-09-30 18:10
|
0 - 3 |
1,94 |
0 komment |
Odra Opole - Resovia Rzeszow
2020-09-30 18:30
|
1 - 0 |
2,54 |
0 komment |
Radomiak Radom - Miedz Legnica
2020-09-30 19:00
|
0 - 2 |
3,30 |
0 komment |
GKS Belchatow - LKS Lodz
2020-09-30 19:00
|
1 - 3 |
1,43 |
0 komment |
Puszcza Niepolomice - GKS Jastrzebie
2020-09-30 19:00
|
2 - 1 |
1,62 |
0 komment |
Labdarúgás – Chilei 2. |
Dep. Copiapo - Rangers de Talca
2020-09-30 16:00
|
1 - 1 |
2,95 |
0 komment |
San Luis de Quillota - Puerto Montt
2020-09-30 16:00
|
2 - 0 |
2,45 |
0 komment |
San Marcos de Arica - Dep. Valdivia
2020-09-30 17:00
|
1 - 1 |
2,85 |
0 komment |
Cobreloa - Dep. Temuco
2020-09-30 18:30
|
1 - 0 |
2,09 |
0 komment |
Labdarúgás – Orosz Kupa, 8. csoport |
Zvezda Perm - Orenburg
2020-09-30 16:00
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Labdarúgás – Orosz Kupa, 3. csoport |
Szaljut Belgorod - Teksztilsik Ivanovo
2020-09-30 16:00
|
0 - 3 |
2,07 |
0 komment |
Labdarúgás – Bosnyák Kupa |
Rudar Prijedor - Olimpic Sarajevo
2020-09-30 16:00
|
4 - 0 |
1,42 |
0 komment |
Zvijezda Gradacac - Radnik Bijeljina
2020-09-30 16:00
|
0 - 1 |
2,04 |
0 komment |
Gorazde - Sloboda Tuzla
2020-09-30 16:00
|
2 - 2 |
3,40 |
0 komment |
GOSK Gabela - Siroki Brijeg
2020-09-30 16:00
|
0 - 1 |
1,22 |
0 komment |
Slavija Sarajevo - Mladost Doboj Kakanj
2020-09-30 16:00
|
2 - 2 |
3,25 |
0 komment |
Buducnost Banovici - Zeljeznicar Sarajevo
2020-09-30 16:00
|
1 - 2 |
1,22 |
0 komment |
Dizdarusa Brcko - Velez Mostar
2020-09-30 16:00
|
0 - 3 |
1,08 |
0 komment |
Tekstilac Derventa - Zrinjski Mostar
2020-09-30 16:00
|
1 - 7 |
1,12 |
0 komment |
Travnik - Borac Banja Luka
2020-09-30 16:00
|
0 - 4 |
1,25 |
0 komment |
Labdarúgás – NB I, női |
FTC - Haladás
2020-09-30 16:30
|
0 - 0 |
7,00 |
0 komment |
Labdarúgás – Máltai bajnokság |
Lija - Birkirkara
2020-09-30 17:00
|
0 - 0 |
4,55 |
0 komment |
Tarxien - Hibernians Paola
2020-09-30 17:00
|
0 - 1 |
1,37 |
0 komment |
Valletta - Gzira
2020-09-30 21:15
|
1 - 3 |
3,05 |
0 komment |
Hamrun - Senglea
2020-09-30 21:15
|
3 - 0 |
1,25 |
0 komment |
Labdarúgás – Finn 2. |
Mikkeli MP - Gnistan
2020-09-30 17:30
|
3 - 1 |
2,62 |
0 komment |
Oulu - Kajaani
2020-09-30 17:30
|
1 - 1 |
3,95 |
0 komment |
Seinäjoen JK 2 - KPV Kokkola
2020-09-30 17:30
|
2 - 0 |
5,50 |
0 komment |
Ekenas IF - Musan Salama
2020-09-30 17:30
|
1 - 1 |
4,40 |
0 komment |
Vaasa PS - Jaro
2020-09-30 17:30
|
1 - 3 |
1,89 |
0 komment |
Myllykoski PA - KTP
2020-09-30 17:30
|
0 - 3 |
1,25 |
0 komment |
Labdarúgás – Észt 2. |
Levadia Tallinn 2 - Parnu Vaprus
2020-09-30 18:00
|
0 - 2 |
1,38 |
0 komment |
Labdarúgás – Dán 2. |
Viborg - Vendsyssel
2020-09-30 18:00
|
3 - 1 |
1,54 |
0 komment |
Helsingör - Köge
2020-09-30 19:00
|
0 - 2 |
3,60 |
0 komment |
Kolding IF - Silkeborg
2020-09-30 19:00
|
0 - 4 |
1,74 |
0 komment |
Labdarúgás – Észt bajnokság |
Nomme Kalju - Viljandi Tulevik
2020-09-30 18:00
|
0 - 0 |
5,00 |
0 komment |
Labdarúgás – Olasz A |
Udinese - Spezia
2020-09-30 18:00
|
0 - 2 |
4,95 |
0 komment |
Benevento - Internazionale
2020-09-30 18:00
|
2 - 5 |
1,32 |
0 komment |
Lazio - Atalanta
2020-09-30 20:45
|
1 - 4 |
2,60 |
0 komment |
Labdarúgás – Orosz Kupa, 9. csoport |
Cser. Novorosszijszk - SZKA Habarovszk
2020-09-30 18:00
|
1 - 3 |
2,16 |
0 komment |
Labdarúgás – Orosz Kupa, 7. csoport |
Dinamo Sztavropol - Krilja Szovjetov Szamara
2020-09-30 18:00
|
1 - 4 |
1,33 |
0 komment |
Labdarúgás – Szlovák bajnokság |
Slovan Bratislava - Senica
2020-09-30 18:00
|
2 - 0 |
1,11 |
0 komment |
Labdarúgás – Lett Kupa |
FK Auda - Rigas FS
2020-09-30 18:00
|
0 - 8 |
1,07 |
0 komment |
Labdarúgás – OsztrákRegionalliga,Vorarlberg |
SW Bregenz - Dornbirner SV
2020-09-30 18:30
|
2 - 1 |
1,91 |
0 komment |
Labdarúgás – Osztrák 2. |
Dornbirn 1913 - Rapid Wien Amatőr
2020-09-30 18:30
|
1 - 2 |
3,00 |
0 komment |
FAC Wien - Kapfenberg
2020-09-30 18:30
|
4 - 0 |
1,82 |
0 komment |
Vorwärts Steyr - Austria Klagenfurt
2020-09-30 20:25
|
2 - 2 |
4,10 |
0 komment |
Labdarúgás – Észt Kupa |
FC Tallinn - Vandra Vaprus
2020-09-30 18:30
|
2 - 0 |
7,00 |
0 komment |
Labdarúgás – Angol Liga-kupa |
Newport - Newcastle
2020-09-30 18:30
|
1 - 1 |
3,90 |
0 komment |
Burnley - Manchester City
2020-09-30 20:00
|
0 - 3 |
1,21 |
0 komment |
Brighton - Manchester Utd.
2020-09-30 20:45
|
0 - 3 |
1,99 |
0 komment |
Everton - West Ham
2020-09-30 20:45
|
4 - 1 |
1,61 |
0 komment |
Labdarúgás – Osztrák Regionalliga, Salzburg |
Austria Salzburg - USK Anif
2020-09-30 19:00
|
1 - 0 |
2,09 |
0 komment |
Labdarúgás – Spanyol bajnokság |
Villarreal - Alavés
2020-09-30 19:00
|
3 - 1 |
1,50 |
0 komment |
Huesca - Atl. Madrid
2020-09-30 19:00
|
0 - 0 |
4,05 |
0 komment |
Real Madrid - Valladolid
2020-09-30 21:30
|
1 - 0 |
1,22 |
0 komment |
Eibar - Elche
2020-09-30 21:30
|
0 - 1 |
5,00 |
0 komment |
Labdarúgás – Belga 2. |
Westerlo - Deinze
2020-09-30 19:00
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Labdarúgás – Francia 2. |
AC Ajaccio - Dunkerque
2020-09-30 19:00
|
1 - 0 |
2,09 |
0 komment |
Labdarúgás – Feröer-szigeteki bajnokság |
Vikingur Gota - AB Argir
2020-09-30 19:00
|
4 - 1 |
1,07 |
0 komment |
Labdarúgás – Osztrák Kupa |
Schwaz - Hohenems
2020-09-30 19:00
|
1 - 3 |
2,64 |
0 komment |
Labdarúgás – Osztrák Regionalliga, Tirol |
SC Imst - Reichenau
2020-09-30 19:30
|
3 - 2 |
2,27 |
0 komment |
Labdarúgás – Svájci 3. |
Stade Nyonnais - Yverdon
2020-09-30 19:30
|
1 - 1 |
4,00 |
0 komment |
Labdarúgás – Brazil bajnokság, női |
Sao Paulo SP - Iranduba
2020-09-30 20:00
|
1 - 0 |
1,22 |
0 komment |
Internacional RS - Santos SP
2020-09-30 22:00
|
0 - 2 |
1,80 |
0 komment |
Labdarúgás – Perui bajnokság |
C. Mannucci Trujillo - Sporting Cristal
2020-09-30 20:00
|
3 - 3 |
3,25 |
0 komment |
Dep. Municipal - Universitario de Deportes
2020-09-30 22:30
|
0 - 5 |
1,79 |
0 komment |
Labdarúgás – EFL Trophy, Dél, G cs. |
Charlton - U21Brighton
2020-09-30 20:00
|
1 - 1 |
3,90 |
0 komment |
Labdarúgás – Marokkói bajnokság |
FUS Rabat - Rapide Oued Zem
2020-09-30 20:00
|
3 - 1 |
2,02 |
0 komment |
Olympique de Khouribga - Raja de Beni Mellal
2020-09-30 20:00
|
1 - 0 |
1,35 |
0 komment |
Wydad Casablanca - Olympique de Safi
2020-09-30 20:00
|
4 - 1 |
1,47 |
0 komment |
RSB Berkane - Renaissance Zemamra
2020-09-30 20:00
|
1 - 2 |
7,25 |
0 komment |
Ittihad Tanger - Moghreb Tetouan
2020-09-30 20:00
|
1 - 0 |
1,70 |
0 komment |
Mouloudia Oujda - Raja Casablanca
2020-09-30 20:00
|
2 - 2 |
2,85 |
0 komment |
Labdarúgás – Szlovén bajnokság |
Olimpija Ljubljana - ND Gorica
2020-09-30 20:00
|
1 - 0 |
1,69 |
0 komment |
Labdarúgás – Angol FA Kupa, női |
Birmingham - Everton
2020-09-30 20:15
|
0 - 3 |
1,48 |
0 komment |
Labdarúgás – Német Szuper Kupa |
Dortmund - Bayern München (Helyszín: München)
2020-09-30 20:30
|
2 - 3 |
1,50 |
0 komment |
Labdarúgás – Walesi bajnokság |
Barry Town - Haverfordwest
2020-09-30 20:45
|
2 - 1 |
1,44 |
0 komment |
Bala Town - TNS
2020-09-30 20:45
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Cardiff Met Univ. - Penybont
2020-09-30 20:45
|
0 - 1 |
3,65 |
0 komment |
Caernarfon - Flint Town
2020-09-30 20:45
|
2 - 1 |
2,12 |
0 komment |
Connah's Quay - Aberystwyth
2020-09-30 20:45
|
2 - 0 |
1,32 |
0 komment |
Labdarúgás – BL-selejtező |
PAOK - FK Krasznodar
2020-09-30 21:00
|
1 - 2 |
3,35 |
0 komment |
Midtjylland - Slavia Praha
2020-09-30 21:00
|
4 - 1 |
2,55 |
0 komment |
Salzburg - Maccabi TA
2020-09-30 21:00
|
3 - 1 |
1,20 |
0 komment |
Labdarúgás – San Marinó-i Kupa |
Juvenes/Dogana - Domagnano
2020-09-30 21:15
|
1 - 3 |
1,51 |
0 komment |
Labdarúgás – Costa Rica-i bajnokság |
ADR Jicaral - Dep. Saprissa
2020-09-30 22:00
|
0 - 1 |
2,34 |
0 komment |
Labdarúgás – USL Championship |
New York RB 2 - North Carolina
2020-09-30 23:00
|
0 - 3 |
2,11 |
0 komment |
Kosárlabda – Uruguayi Metro Liga |
Verdirrojo BBC - Stockolmo
2020-09-30 00:15
|
62 - 85 |
1,26 |
0 komment |
Club Union Atletica - Lagomar
2020-09-30 02:30
|
78 - 54 |
1,85 |
0 komment |
Kosárlabda – WNBA, rájátszás |
Las Vegas - Connecticut (5.m.)
2020-09-30 01:30
|
66 - 63 |
1,63 |
0 komment |
Kosárlabda – Görög Kupa |
Ionikosz Nikea - Kolosszosz Rodosz
2020-09-30 16:00
|
74 - 86 |
2,39 |
0 komment |
Kosárlabda – BL |
Hapoel Jerusalem - Burgos
2020-09-30 17:30
|
65 - 92 |
1,52 |
0 komment |
Türk Telekom - Dijon
2020-09-30 20:30
|
82 - 83 |
1,94 |
0 komment |
Kosárlabda – Lengyel bajnokság |
Szczecin - Anwil Wloclawek
2020-09-30 17:35
|
80 - 71 |
2,35 |
0 komment |
Zielona Gora - Dabrowa Gornicza
2020-09-30 18:30
|
95 - 79 |
1,01 |
0 komment |
Rosa Radom - Start Lublin
2020-09-30 20:00
|
65 - 76 |
1,19 |
0 komment |
Kosárlabda – Cseh bajnokság, női |
Slovanka - USK Praha
2020-09-30 18:00
|
55 - 130 |
1,00 |
0 komment |
Ostrava - KP Brno
2020-09-30 19:15
|
64 - 69 |
1,03 |
0 komment |
Chomutov - Hradec Kralove
2020-09-30 19:30
|
64 - 76 |
1,01 |
0 komment |
Kosárlabda – Európa Kupa, C csoport |
Lietkabelis - Virtus Bologna
2020-09-30 18:00
|
61 - 76 |
1,22 |
0 komment |
Lok.Kubany Krasznodar - Antwerpen
2020-09-30 18:30
|
89 - 72 |
1,12 |
0 komment |
MoraBanc Andorra - Monaco
2020-09-30 20:00
|
76 - 82 |
2,31 |
0 komment |
Kosárlabda – Európa Kupa, A csoport |
Bahcesehir Koleji - Bourg
2020-09-30 18:00
|
82 - 99 |
2,49 |
0 komment |
Venezia - UNIKSZ Kazany
2020-09-30 20:45
|
85 - 78 |
1,42 |
0 komment |
Joventut Badalona - Partizan Belgrád
2020-09-30 20:45
|
85 - 82 |
1,48 |
0 komment |
Kosárlabda – Szlovák bajnokság |
Prievidza - Lucenec
2020-09-30 18:00
|
67 - 79 |
1,06 |
0 komment |
Spisskí Rytieri - Handlova
2020-09-30 18:00
|
84 - 69 |
1,04 |
0 komment |
Inter Bratislava - Levice
2020-09-30 18:00
|
72 - 74 |
1,26 |
0 komment |
Kosárlabda – Európa Kupa, D csoport |
Promitheasz Patra - Gran Canaria
2020-09-30 18:30
|
75 - 86 |
1,83 |
0 komment |
Nanterre - Olimpija Ljubljana
2020-09-30 20:00
|
80 - 76 |
1,53 |
0 komment |
Kosárlabda – Szlovén bajnokság |
Triglav Kranj - Krka Novo Mesto
2020-09-30 18:30
|
59 - 87 |
1,00 |
0 komment |
Sencur Kranj - Primorska Koper
2020-09-30 20:00
|
89 - 80 |
1,18 |
0 komment |
Kosárlabda – Európa Kupa, B csoport |
Ulm - Mornar
2020-09-30 19:30
|
84 - 76 |
1,59 |
0 komment |
Kosárlabda – e-NBA,Cyber Eastern Conference |
Chicago (Bobby) - Indiana (Shiva)
2020-09-30 19:42
|
50 - 42 |
1,57 |
0 komment |
Orlando (Aphex) - Cleveland (88Fireburn)
2020-09-30 19:42
|
57 - 60 |
1,52 |
0 komment |
Chicago (Bobby) - Orlando (Aphex)
2020-09-30 20:54
|
52 - 58 |
2,08 |
0 komment |
Cleveland (88Fireburn) - Indiana (Shiva)
2020-09-30 20:54
|
52 - 47 |
1,32 |
0 komment |
Kosárlabda – Izlandi bajnokság, női |
Breidablik - Fjölnir
2020-09-30 21:15
|
71 - 74 |
2,58 |
0 komment |
Kosárlabda – e-NBA,Cyber Western Conference |
Utah (Zo0M) - Minnesota (Bad_Trip)
2020-09-30 22:36
|
44 - 59 |
2,80 |
0 komment |
Phoenix (Bepado) - Oklahoma City (Tranquil)
2020-09-30 22:36
|
40 - 56 |
1,52 |
0 komment |
Oklahoma City (Tranquil) - Utah (Zo0M)
2020-09-30 23:12
|
56 - 32 |
1,95 |
0 komment |
Phoenix (Bepado) - Minnesota (Bad_Trip)
2020-09-30 23:12
|
51 - 35 |
1,74 |
0 komment |
Baseball – MLB, rájátszás |
Cleveland - NY Yankees (1.m.)
2020-09-30 01:08
|
3 - 12 |
1,77 |
0 komment |
Atlanta - Cincinnati (1.m.)
2020-09-30 18:08
|
1 - 0 |
1,68 |
0 komment |
Minnesota - Houston (2.m.)
2020-09-30 19:08
|
1 - 3 |
2,28 |
0 komment |
Chicago Cubs - Miami (1.m.)
2020-09-30 20:08
|
1 - 5 |
2,35 |
0 komment |
Oakland - Chicago WS (2.m.)
2020-09-30 21:10
|
5 - 3 |
1,67 |
0 komment |
Tampa Bay - Toronto (2.m.)
2020-09-30 22:07
|
8 - 2 |
1,67 |
0 komment |
San Diego - St. Louis (1.m.)
2020-09-30 23:08
|
4 - 7 |
2,38 |
0 komment |
Baseball – Dél-koreai bajnokság |
Samsung Lions - KT Wiz
2020-09-30 07:00
|
3 - 5 |
1,97 |
0 komment |
Kiwoom Heroes - KIA Tigers
2020-09-30 07:00
|
2 - 3 |
2,15 |
0 komment |
LG Twins - Lotte Giants
2020-09-30 07:00
|
5 - 3 |
1,58 |
0 komment |
Hanwha Eagles - Doosan Bears
2020-09-30 07:00
|
10 - 0 |
2,33 |
0 komment |
NC Dinos - SK Wyverns
2020-09-30 07:00
|
12 - 3 |
1,34 |
0 komment |
Baseball – Japán bajnokság |
Orix Buffaloes - Saitama Seibu
2020-09-30 11:00
|
5 - 0 |
1,90 |
0 komment |
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks
2020-09-30 11:00
|
9 - 3 |
1,70 |
0 komment |
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte
2020-09-30 11:00
|
1 - 2 |
2,09 |
0 komment |
Baseball – Japán bajnokság |
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult
2020-09-30 11:00
|
3 - 5 |
2,54 |
0 komment |
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants
2020-09-30 11:00
|
4 - 1 |
2,07 |
0 komment |
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons
2020-09-30 11:00
|
0 - 9 |
1,68 |
0 komment |
Baseball – Tajvani bajnokság |
Fubon Guardians - Rakuten Monkeys
2020-09-30 12:35
|
8 - 0 |
1,59 |
0 komment |
Uni-President Lions - Chinatrust Brothers
2020-09-30 12:35
|
6 - 7 |
1,88 |
0 komment |
Jégkorong – MHL |
Tolpar Ufa - Omszkije Jasztrebi
2020-09-30 10:00
|
2 - 2 |
4,20 |
0 komment |
Amurszkije Tigri Habarov. - Tajfun Usszurijszk
2020-09-30 11:00
|
2 - 6 |
2,13 |
0 komment |
Rubin Tyumeny 2 - Lada Toljatti 2
2020-09-30 14:00
|
2 - 2 |
3,95 |
0 komment |
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Szibirszkije Sznajperi
2020-09-30 15:30
|
4 - 3 |
1,28 |
0 komment |
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Szarmati Orenburg
2020-09-30 16:00
|
3 - 1 |
1,36 |
0 komment |
Szpartak Moszkva 2 - Dinamo Szentpétervár 2
2020-09-30 16:00
|
1 - 1 |
3,65 |
0 komment |
Dinamo Riga 2 - Atlant Moszkva
2020-09-30 17:30
|
0 - 1 |
2,73 |
0 komment |
Vityaz Podolszk 2 - Dinamo Moszkva 2
2020-09-30 18:00
|
1 - 3 |
1,75 |
0 komment |
Novomoszkovszk Academy - SZKA-Varjagi
2020-09-30 18:00
|
3 - 3 |
4,25 |
0 komment |
Jégkorong – KHL |
Szalavat Julajev Ufa - Avtomobil. Jekatyerinburg
2020-09-30 16:30
|
1 - 4 |
1,23 |
0 komment |
Jégkorong – Cseh 2. |
Benatky nad Jizerou - Slovan Ustecti Lvi
2020-09-30 17:30
|
2 - 2 |
4,15 |
0 komment |
Jihlava - Vrchlabi
2020-09-30 17:30
|
5 - 3 |
1,45 |
0 komment |
Litomerice - Vsetin
2020-09-30 17:30
|
3 - 4 |
2,28 |
0 komment |
Prostejov - Kadan
2020-09-30 18:00
|
8 - 1 |
1,17 |
0 komment |
Poruba - Kladno
2020-09-30 18:00
|
3 - 3 |
3,95 |
0 komment |
Slavia Praha - Zubr Prerov
2020-09-30 18:00
|
3 - 2 |
1,41 |
0 komment |
Jégkorong – VHL |
Burany Voronyezs - Tambov
2020-09-30 18:00
|
3 - 3 |
3,65 |
0 komment |
Jégkorong – Erste Liga |
FTC - Csíkszereda
2020-09-30 18:30
|
6 - 6 |
4,30 |
0 komment |
Jégkorong – Lett bajnokság |
Liepaja - Zemgale/LLU
2020-09-30 18:30
|
4 - 7 |
2,95 |
0 komment |
Jégkorong – Norvég 2. |
Nidaros - Comet
2020-09-30 19:00
|
3 - 1 |
3,00 |
0 komment |
Tonsberg - Hasle-Lören
2020-09-30 19:00
|
3 - 3 |
5,25 |
0 komment |
Gjövik - Lorenskog
2020-09-30 19:00
|
3 - 5 |
1,35 |
0 komment |
Tenisz – Pardubice, férfi egyes |
S. Baez - J. Okala
2020-09-30 10:00
|
2 - 0 |
1,30 |
0 komment |
V. Safranek - U. Ignatik
2020-09-30 11:30
|
0 - 2 |
1,38 |
0 komment |
J. Satral - C. Ugo Carabelli
2020-09-30 11:30
|
2 - 1 |
1,89 |
0 komment |
L. Klein - A. Paulson
2020-09-30 14:25
|
2 - 0 |
1,43 |
0 komment |
A. Velotti - T. van Rijthoven
2020-09-30 15:00
|
2 - 1 |
1,53 |
0 komment |
J.M. Cerundolo - N. Sanchez-Izquierdo
2020-09-30 15:00
|
2 - 1 |
1,80 |
0 komment |
P. Nouza - A. de Greef
2020-09-30 15:00
|
2 - 0 |
2,95 |
0 komment |
R. Roumane - Mar. Eriksson
2020-09-30 15:25
|
2 - 0 |
1,55 |
0 komment |
Tenisz – Monasztir, férfi egyes |
F. Bergevi - M. Scaglia
2020-09-30 10:00
|
2 - 0 |
1,05 |
0 komment |
O. Moraing - S. Mansouri
2020-09-30 10:00
|
1 - 0 |
6,75 |
0 komment |
P. Tsitsipas - K. Stevenson
2020-09-30 10:00
|
2 - 1 |
1,64 |
0 komment |
B. Bobrov - L. Potenza
2020-09-30 10:00
|
0 - 2 |
2,33 |
0 komment |
J. Thirouin - M. Ruzgas
2020-09-30 10:00
|
0 - 2 |
3,15 |
0 komment |
Stu. Parker - Y. Shyla
2020-09-30 12:15
|
2 - 0 |
1,75 |
0 komment |
M. Damm - Alex. Shevchenko
2020-09-30 13:00
|
0 - 2 |
1,43 |
0 komment |
Tenisz – Monasztir, női egyes |
D. Evtimova - K. Kuzmova
2020-09-30 10:00
|
2 - 1 |
1,43 |
0 komment |
Oli. Gram - D. Astakhova
2020-09-30 11:00
|
0 - 2 |
1,05 |
0 komment |
L. Pulchartova - D. Semenistaja
2020-09-30 11:00
|
0 - 2 |
1,22 |
0 komment |
C. Bechri - R. Zelnickova
2020-09-30 11:00
|
0 - 2 |
1,32 |
0 komment |
L. Böhner - A. Sukhotina
2020-09-30 12:50
|
0 - 2 |
1,06 |
0 komment |
I. Ibbou - M. Tanasescu
2020-09-30 13:00
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
M. Radenkovic - M.L. Carle
2020-09-30 13:20
|
0 - 2 |
1,01 |
0 komment |
E. Vishnevskaya - M. Hodzic
2020-09-30 14:05
|
2 - 0 |
3,15 |
0 komment |
A. Ukolova - K. Westbury
2020-09-30 14:15
|
2 - 0 |
2,58 |
0 komment |
Tenisz – UTR Pro Series France,férfi e. |
G. Petit - A. Avidzba
2020-09-30 10:00
|
0 - 2 |
1,19 |
0 komment |
A. Escoffier - Tho. Laurent
2020-09-30 10:00
|
0 - 2 |
2,58 |
0 komment |
Tenisz – Forbach, férfi egyes |
K. Lemstra - A. Erler
2020-09-30 10:30
|
0 - 2 |
1,24 |
0 komment |
A. Gautier - Y. Steinegger
2020-09-30 10:30
|
2 - 0 |
1,42 |
0 komment |
K. Cubelic - D. Capecchi
2020-09-30 10:30
|
1 - 2 |
1,67 |
0 komment |
H. Jebens - V. Sachko
2020-09-30 12:10
|
0 - 2 |
1,19 |
0 komment |
L. Castelnuovo - Roy Smith
2020-09-30 12:10
|
0 - 2 |
1,26 |
0 komment |
H. Schott - C. Tabur
2020-09-30 13:20
|
2 - 1 |
2,16 |
0 komment |
E. Ejupovic - B. Dhoe
2020-09-30 13:45
|
2 - 0 |
1,09 |
0 komment |
S. Kirchheimer - A. Bellier
2020-09-30 13:50
|
0 - 2 |
2,12 |
0 komment |
U. Blanchet - J.S. Tatlot
2020-09-30 15:20
|
0 - 2 |
1,09 |
0 komment |
I. Sijsling - R. Baltensperger
2020-09-30 17:30
|
2 - 0 |
1,01 |
0 komment |
Tenisz – Split, férfi páros |
Goransson A / Reese H - Krueger M / Menezes J
2020-09-30 11:00
|
2 - 0 |
1,80 |
0 komment |
Luz O / Matos R - Romboli F / Zielinski J
2020-09-30 11:00
|
2 - 1 |
1,53 |
0 komment |
Galloway R / Hach Verdugo - Gojo B / Poljicak M
2020-09-30 14:30
|
2 - 0 |
1,08 |
0 komment |
Sabanov I / Sabanov M - Jaziri M / Sousa P
2020-09-30 15:25
|
1 - 2 |
1,94 |
0 komment |
Brkic T / Troicki V - Jakic M / Krolo K
2020-09-30 16:30
|
2 - 0 |
1,02 |
0 komment |
Tenisz – Roland Garros, női egyes |
A. Sharma - E. Alexandrova
2020-09-30 11:00
|
0 - 2 |
1,33 |
0 komment |
V. Azarenka - A-K. Schmiedlova
2020-09-30 11:00
|
0 - 2 |
7,50 |
0 komment |
N. Podoroska - Y. Putintseva
2020-09-30 11:00
|
2 - 1 |
2,69 |
0 komment |
B. Strycova - B. Krejcikova
2020-09-30 11:00
|
1 - 2 |
2,05 |
0 komment |
S. Errani - K. Bertens
2020-09-30 11:00
|
1 - 2 |
1,37 |
0 komment |
E. Svitolina - R. Zarazua
2020-09-30 11:00
|
2 - 1 |
1,15 |
0 komment |
T. Pironkova - S. Williams
2020-09-30 12:40
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
D. Gavrilova - E. Bouchard
2020-09-30 13:00
|
1 - 2 |
1,48 |
0 komment |
A. Pavlyuchenkova - K. Siniakova
2020-09-30 14:05
|
0 - 2 |
2,17 |
0 komment |
Su-Wei Hsieh - I. Swiatek
2020-09-30 14:20
|
0 - 2 |
1,16 |
0 komment |
B. Pera - A. Anisimova
2020-09-30 14:30
|
0 - 2 |
1,55 |
0 komment |
K. Rakhimova - M. Sakkari
2020-09-30 15:35
|
0 - 2 |
1,10 |
0 komment |
K. Kanepi - E. Mertens
2020-09-30 15:55
|
0 - 2 |
1,23 |
0 komment |
S. Halep - I-C. Begu
2020-09-30 16:55
|
2 - 0 |
1,06 |
0 komment |
Car. Garcia - A. Sasnovich
2020-09-30 18:40
|
2 - 0 |
1,54 |
0 komment |
C. Gauff - M. Trevisan
2020-09-30 19:05
|
1 - 2 |
3,40 |
0 komment |
Tenisz – Roland Garros, férfi egyes |
S. Korda - J. Isner
2020-09-30 11:00
|
3 - 1 |
2,54 |
0 komment |
S. Wawrinka - D. Köpfer
2020-09-30 11:00
|
3 - 1 |
1,27 |
0 komment |
R. Albot - T.H. Fritz
2020-09-30 11:00
|
0 - 3 |
1,54 |
0 komment |
H. Gaston - Y. Nishioka
2020-09-30 11:00
|
3 - 1 |
3,60 |
0 komment |
L. Giustino - D.S. Schwartzman
2020-09-30 13:45
|
0 - 3 |
1,01 |
0 komment |
N. Gombos - Jur. Rodionov
2020-09-30 13:55
|
3 - 1 |
1,44 |
0 komment |
J. Sock - D. Thiem
2020-09-30 14:10
|
0 - 3 |
1,03 |
0 komment |
M. McDonald - R. Nadal
2020-09-30 14:15
|
0 - 3 |
1,01 |
0 komment |
M. Kukushkin - P. Martinez Portero
2020-09-30 14:45
|
0 - 3 |
1,46 |
0 komment |
A. Bublik - L. Sonego
2020-09-30 15:30
|
0 - 3 |
2,28 |
0 komment |
C. Ruud - Tom. Paul
2020-09-30 16:00
|
3 - 2 |
1,18 |
0 komment |
B. Paire - F. Coria
2020-09-30 16:15
|
1 - 3 |
1,96 |
0 komment |
A. Zverev - P-H. Herbert
2020-09-30 16:15
|
3 - 2 |
1,11 |
0 komment |
K. Nishikori - S. Travaglia
2020-09-30 16:30
|
2 - 3 |
1,68 |
0 komment |
J.I. Londero - M. Cecchinato
2020-09-30 17:15
|
1 - 3 |
1,35 |
0 komment |
B. Bonzi - J. Sinner
2020-09-30 19:30
|
0 - 3 |
1,10 |
0 komment |
Tenisz – Roland Garros, férfi páros |
Kontinen H / Struff J-L - Dodig I / Polasek F
2020-09-30 11:00
|
0 - 2 |
1,77 |
0 komment |
Arevalo M / O'Mara J - Mager G / Ramos-Vinolas A
2020-09-30 13:20
|
2 - 0 |
1,18 |
0 komment |
Cacic N / Lajovic D - De Minaur A / Reid M
2020-09-30 14:45
|
1 - 2 |
2,32 |
0 komment |
Cabal J S / Farah R - Denolly C / Jacquet K
2020-09-30 17:10
|
2 - 1 |
1,01 |
0 komment |
Johnson S / Querrey S - Granollers M / Zeballos H
2020-09-30 17:10
|
1 - 2 |
1,22 |
0 komment |
Berankis R / Nishioka Y - Bedene A / Novak D
2020-09-30 17:15
|
0 - 2 |
1,87 |
0 komment |
Albot R / Basilashvili N - Mayer L / Pella G
2020-09-30 17:35
|
1 - 2 |
1,46 |
0 komment |
Ram R / Salisbury J - Barrere G / Halys Q
2020-09-30 18:00
|
2 - 0 |
1,30 |
0 komment |
Krajicek A / Skugor F - Kwon S / Sharan D
2020-09-30 18:50
|
2 - 1 |
1,28 |
0 komment |
Bambridge L / Mclachlan B - Koolhof W / Mektic N
2020-09-30 19:30
|
0 - 2 |
1,31 |
0 komment |
Gaston H / Humbert U - Cuevas P / Lopez F
2020-09-30 19:40
|
0 - 2 |
1,40 |
0 komment |
Lindstedt R / Thompson J - Haase R / Sousa J
2020-09-30 20:10
|
2 - 1 |
2,15 |
0 komment |
Guinard M / Rinderknech A - Inglot D / Qureshi A-U-h
2020-09-30 20:15
|
2 - 1 |
2,25 |
0 komment |
Daniell M / Oswald P - Pavic M / Soares B
2020-09-30 20:55
|
0 - 2 |
1,26 |
0 komment |
Cazaux A / Mayot H - Kubot L / Melo M
2020-09-30 21:10
|
0 - 2 |
1,07 |
0 komment |
Evans D / Hurkacz H - Demoliner M / Middelkoop
2020-09-30 21:35
|
2 - 1 |
2,77 |
0 komment |
Tenisz – Roland Garros, női páros |
Kichenok / Kichenok - Gracheva V / Paolini J
2020-09-30 11:00
|
1 - 2 |
2,33 |
0 komment |
Kuzmova V / Pliskova KR - Bertens K / Kuznetsova S
2020-09-30 11:00
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Stojanovic N / Teichmann - Fernandez L / Parry D
2020-09-30 11:00
|
2 - 0 |
1,47 |
0 komment |
Kuzmova V / Pliskova KR - Paar L I / Wachaczyk J
2020-09-30 11:00
|
2 - 1 |
1,25 |
0 komment |
Dabrowski G / Ostapenko J - Diyas Z / Rodionova Ar
2020-09-30 13:05
|
2 - 0 |
1,07 |
0 komment |
Mitu A / Tig P M - Brengle M / Sizikova Y
2020-09-30 13:25
|
2 - 0 |
1,19 |
0 komment |
Bouzkova M / Rus A - Bogdan A / Peterson R
2020-09-30 14:10
|
2 - 1 |
1,42 |
0 komment |
Hibino N / Ninomiya M - Peschke K / Schuurs D
2020-09-30 15:15
|
1 - 2 |
1,27 |
0 komment |
Hesse A / Tan H - Kozlova K / Linette M
2020-09-30 16:00
|
0 - 2 |
1,62 |
0 komment |
Riske A / Tomljanovic A - Cirstea S / Sorribes Torm
2020-09-30 16:50
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Badosa P / Rybakina E - Kenin S / Mattek-Sands B
2020-09-30 17:00
|
0 - 2 |
1,18 |
0 komment |
Minnen G / Van Uytvanck A - Arruabarrena L / Watson H
2020-09-30 17:50
|
2 - 0 |
1,63 |
0 komment |
Doi M / Niculescu M - Bara I M / Stollár F
2020-09-30 18:20
|
2 - 0 |
1,33 |
0 komment |
Siegemund L / Zvonareva V - Cornet A / Parmentier P
2020-09-30 18:35
|
2 - 0 |
1,19 |
0 komment |
Kudermetova V / Zhang S - Blinkova A / Mchale C
2020-09-30 18:35
|
2 - 1 |
1,41 |
0 komment |
Muhammad A / Pegula J - Lapko V / Yastremska D
2020-09-30 19:15
|
2 - 1 |
1,36 |
0 komment |
Riske A / Tomljanovic A - Heisen V / Webley-Smith E
2020-09-30 19:15
|
2 - 0 |
1,12 |
0 komment |
Tenisz – Split, férfi egyes |
P. Sousa - Z. Kolar
2020-09-30 11:00
|
2 - 1 |
2,28 |
0 komment |
M. Marterer - C. Taberner
2020-09-30 12:25
|
2 - 1 |
1,69 |
0 komment |
Bra. Nakashima - F. Cerundolo
2020-09-30 12:55
|
0 - 2 |
2,18 |
0 komment |
T.M. Etcheverry - V. Troicki
2020-09-30 13:10
|
2 - 0 |
1,31 |
0 komment |
Tenisz – Porto, női egyes |
Leo. Kung - I. Murta
2020-09-30 11:00
|
2 - 0 |
1,05 |
0 komment |
L. Pigossi - P. Ozgen
2020-09-30 11:00
|
2 - 0 |
2,11 |
0 komment |
J.A. Burrage - J. Niemeier
2020-09-30 12:30
|
0 - 2 |
2,71 |
0 komment |
G. Garcia Perez - D. Snigur
2020-09-30 13:00
|
2 - 0 |
2,16 |
0 komment |
G. Ce - B. Haddad Maia
2020-09-30 14:00
|
0 - 2 |
1,07 |
0 komment |
N. Parrizas-Diaz - J. Loeb
2020-09-30 14:30
|
2 - 1 |
1,79 |
0 komment |
A. Raina - M. Bassols Ribera
2020-09-30 15:20
|
0 - 2 |
1,54 |
0 komment |
A. Lazaro Garcia - Xiaodi You
2020-09-30 16:30
|
2 - 0 |
1,45 |
0 komment |
Sam. Murray - V. Savinykh
2020-09-30 16:55
|
2 - 0 |
1,69 |
0 komment |
A.S. Sanchez - J. Fett
2020-09-30 17:30
|
0 - 2 |
1,46 |
0 komment |
L. Ponomar - S. Bandecchi
2020-09-30 19:15
|
0 - 2 |
1,36 |
0 komment |
Tenisz – Porto, férfi egyes |
N. Nakagawa - A. Bega
2020-09-30 11:00
|
0 - 2 |
1,26 |
0 komment |
E. Nava - J. Haerteis
2020-09-30 12:30
|
1 - 2 |
2,34 |
0 komment |
J. Monteiro - T. Cacao
2020-09-30 14:00
|
1 - 2 |
2,20 |
0 komment |
J.C. Aragone - D. Added
2020-09-30 14:00
|
0 - 2 |
3,35 |
0 komment |
C. Heyman - R. Ortega-Olmedo
2020-09-30 15:30
|
2 - 1 |
1,77 |
0 komment |
P. Niklas-Salminen - R. Peniston
2020-09-30 15:30
|
2 - 0 |
3,20 |
0 komment |
Shu. Sekiguchi - S. Doumbia
2020-09-30 16:15
|
2 - 0 |
2,13 |
0 komment |
Gas. Elias - M. Pucinelli De Almeida
2020-09-30 16:45
|
2 - 1 |
1,23 |
0 komment |
Hir. Moriya - W. Leite
2020-09-30 17:00
|
2 - 0 |
1,18 |
0 komment |
M. Pervolarakis - Ste. Kozlov
2020-09-30 18:05
|
0 - 2 |
2,01 |
0 komment |
G. Fonio - J.O. Gutierrez
2020-09-30 18:35
|
2 - 0 |
1,37 |
0 komment |
M. Martineau - Tsung-Hua Yang
2020-09-30 19:40
|
2 - 0 |
1,49 |
0 komment |
P. Kypson - N. Borges
2020-09-30 19:45
|
1 - 2 |
1,25 |
0 komment |
Day. Kelly - A. Basso
2020-09-30 20:10
|
2 - 0 |
1,98 |
0 komment |
P. Vivero Gonzalez - M. Zverev
2020-09-30 20:40
|
0 - 2 |
1,77 |
0 komment |
E. Leshem - A. Menendez-Maceiras
2020-09-30 21:55
|
0 - 2 |
1,65 |
0 komment |
Tenisz – UTRPro Series France,női egyes |
E. Cascino - Y. Cavalle-Reimers
2020-09-30 11:30
|
2 - 0 |
1,63 |
0 komment |
N. Dascalu - S. Njiric
2020-09-30 11:30
|
1 - 2 |
2,27 |
0 komment |
Tenisz – Biella, férfi páros |
Glasspool L / Lawson A - Gabashvili T / Istomin D
2020-09-30 12:00
|
2 - 0 |
1,49 |
0 komment |
Arnaboldi A / Baldi F - Arneodo R / Vega Hernande
2020-09-30 13:20
|
0 - 2 |
1,41 |
0 komment |
Gaio F / Lorenzi P - Fratangelo B / Harris A
2020-09-30 14:00
|
0 - 2 |
2,34 |
0 komment |
Cid Subervi R / Collarini - Merino A / Varillas J P
2020-09-30 15:00
|
0 - 2 |
2,02 |
0 komment |
Golubev A / Vavassori A - Barrientos N / Rola B
2020-09-30 15:55
|
2 - 1 |
1,36 |
0 komment |
Martos Gorne/Ramanathan - Heliovaara H / Walkow S
2020-09-30 16:30
|
0 - 2 |
1,94 |
0 komment |
Tenisz – Biella, férfi egyes |
R. Bertola - M. Viola
2020-09-30 12:00
|
0 - 2 |
1,35 |
0 komment |
B. Rola - A. Collarini
2020-09-30 12:00
|
2 - 0 |
1,67 |
0 komment |
B. Kavcic - Chun Hsin Tseng
2020-09-30 13:25
|
2 - 1 |
2,98 |
0 komment |
A. Pellegrino - M. Cressy
2020-09-30 15:20
|
1 - 2 |
3,80 |
0 komment |
Tenisz – US Pro Series, férfi egyes |
R. Stalder - Bra. Holt
2020-09-30 17:00
|
0 - 2 |
1,08 |
0 komment |
A. Adamson - Josh. Ortlip
2020-09-30 18:20
|
0 - 2 |
1,09 |
0 komment |
Mar. Redlicki - J. Brumm
2020-09-30 19:40
|
0 - 2 |
3,10 |
0 komment |
Josh. Ortlip - G. Brymer
2020-09-30 21:00
|
1 - 2 |
2,20 |
0 komment |
Kézilabda – EHF Kupa-selejtező |
CSZKA Moszkva - Bjerringbro-Silkeborg
2020-09-30 10:00
|
32 - 24 |
2,41 |
0 komment |
Kézilabda – NB I |
Budakalász - Veszprémi KKFT
2020-09-30 16:00
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Dabas - Tatabánya
2020-09-30 18:30
|
21 - 27 |
1,15 |
0 komment |
Kézilabda – Cseh bajnokság |
Koprivnice - Karvina
2020-09-30 17:00
|
27 - 20 |
2,22 |
0 komment |
Kézilabda – Norvég 2. |
Herulf Moss - Sandnes
2020-09-30 17:00
|
26 - 24 |
4,70 |
0 komment |
Nötteröy - Fold HK
2020-09-30 18:00
|
23 - 24 |
4,45 |
0 komment |
Kristiansand IF - Charlottenlund SK
2020-09-30 19:00
|
34 - 21 |
1,10 |
0 komment |
Follo - Oslo-Studentenes IK
2020-09-30 19:00
|
40 - 27 |
1,04 |
0 komment |
Kézilabda – Görög bajnokság, 2. csoport |
Filipposz Veria - Pylea
2020-09-30 17:00
|
28 - 28 |
6,50 |
0 komment |
Kézilabda – Finn bajnokság |
Riihimaen Cocks - AIFK
2020-09-30 17:30
|
34 - 20 |
1,02 |
0 komment |
Dicken - GrIFK
2020-09-30 18:15
|
34 - 22 |
1,02 |
0 komment |
HIFK - SIF
2020-09-30 19:00
|
30 - 32 |
1,58 |
0 komment |
Kézilabda – Norvég bajnokság |
Kolstad - Naerbö
2020-09-30 18:00
|
28 - 28 |
8,25 |
0 komment |
Kézilabda – BL, B csoport |
Motor Zaporozsje - Veszprém
2020-09-30 18:45
|
34 - 37 |
1,12 |
0 komment |
PPD Zágráb - Aalborg
2020-09-30 20:45
|
26 - 27 |
1,66 |
0 komment |
Kézilabda – BL, A csoport |
Breszt Meskov - Paris SG
2020-09-30 18:45
|
32 - 31 |
6,00 |
0 komment |
Flensburg - Porto
2020-09-30 20:45
|
36 - 29 |
1,22 |
0 komment |
Kézilabda – Svéd bajnokság |
Alingsas - Malmö
2020-09-30 19:00
|
25 - 24 |
2,23 |
0 komment |
Floorball – Finn bajnokság |
Nokian KrP - Viikingit Helsinki
2020-09-30 17:30
|
8 - 4 |
1,72 |
0 komment |
Welhot Kuopio - Happee Jyväskylä
2020-09-30 17:30
|
3 - 7 |
1,28 |
0 komment |
Floorball – Cseh bajnokság |
Ceska Lipa - Stresovice
2020-09-30 19:00
|
7 - 12 |
1,27 |
0 komment |
Floorball – Norvég bajnokság |
Sarpsborg - Slevik
2020-09-30 19:30
|
4 - 10 |
1,05 |
0 komment |
Fredrikstad - Akerselva
2020-09-30 19:30
|
3 - 4 |
2,15 |
0 komment |
NOR 92 Mjöndalen - Sveiva
2020-09-30 20:00
|
3 - 13 |
1,09 |
0 komment |
Rögbi – Angol Premier Liga |
Exeter - London Irish
2020-09-30 18:30
|
19 - 22 |
3,70 |
0 komment |
Bristol - Leicester
2020-09-30 18:30
|
40 - 3 |
1,02 |
0 komment |
Worcester - Saracens
2020-09-30 18:30
|
40 - 27 |
1,19 |
0 komment |
Rögbi – Angol Szuperliga |
Leeds Rhinos - Catalan Dragons
2020-09-30 19:00
|
6 - 34 |
1,06 |
0 komment |
Huddersfield - Hull KR
2020-09-30 20:00
|
32 - 22 |
1,25 |
0 komment |
Kerékpár – La Fleche Wallonne |
D. Teuns - B. Cosnefroy
2020-09-30 11:30
|
0 - 1 |
2,05 |
0 komment |
P. Konrad - M. Schachmann
2020-09-30 11:30
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
T. Pogacar - Mic. Woods
2020-09-30 11:30
|
0 - 1 |
1,63 |
0 komment |
Dan. Martin - J. Vanendert
2020-09-30 11:30
|
1 - 0 |
1,54 |
0 komment |
M. Landa Meana - R. Porte
2020-09-30 11:30
|
0 - 1 |
1,97 |
0 komment |
T. Wellens - A. Bagioli
2020-09-30 11:30
|
0 - 1 |
1,53 |
0 komment |
M. Kwiatkowski - M. Hirschi
2020-09-30 11:30
|
0 - 1 |
1,81 |
0 komment |
Kerékpár – Binck Bank Tour - 2. szakasz |
Y. Lampaert - S. Bissegger
2020-09-30 14:34
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
M. Walscheid - M. Teunissen
2020-09-30 14:34
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Mads Pedersen - M. van der Poel
2020-09-30 14:34
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
S. Kung - S. Kragh Andersen
2020-09-30 14:34
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
P. Bevin - J. Steimle
2020-09-30 14:34
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
T. Bohli - T. Scully
2020-09-30 14:34
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
A. Edmondson - L. Durbridge
2020-09-30 14:34
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Snooker – Championship League |
Sco. Donaldson - A. Carty
2020-09-30 12:00
|
3 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Mark King - Dav. Grace
2020-09-30 12:00
|
2 - 2 |
0,00 |
0 komment |
Jim. Robertson - All. Taylor
2020-09-30 12:30
|
3 - 1 |
0,00 |
0 komment |
C. Wakelin - B. Pinches
2020-09-30 12:30
|
3 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Jim. Robertson - Dav. Grace
2020-09-30 13:00
|
1 - 3 |
0,00 |
0 komment |
C. Wakelin - A. Carty
2020-09-30 13:00
|
2 - 2 |
0,00 |
0 komment |
Sco. Donaldson - B. Pinches
2020-09-30 17:00
|
3 - 1 |
0,00 |
0 komment |
Mark King - All. Taylor
2020-09-30 17:00
|
3 - 1 |
0,00 |
0 komment |
B. Pinches - A. Carty
2020-09-30 17:30
|
2 - 2 |
0,00 |
0 komment |
Jim. Robertson - Mark King
2020-09-30 17:30
|
1 - 3 |
0,00 |
0 komment |
Sco. Donaldson - C. Wakelin
2020-09-30 18:00
|
2 - 2 |
0,00 |
0 komment |
Dav. Grace - All. Taylor
2020-09-30 18:00
|
1 - 3 |
0,00 |
0 komment |
Asztalitenisz – Liga Pro |
D. Ignatiev - E. Ilyukhin
2020-09-30 00:00
|
3 - 2 |
1,80 |
0 komment |
D. Lavrinenko - D. Molodtsov
2020-09-30 00:15
|
1 - 3 |
2,30 |
0 komment |
Ilya Novikov - K. Churin
2020-09-30 00:45
|
3 - 0 |
1,24 |
0 komment |
I. Soldatov - O. Shagarov
2020-09-30 01:15
|
3 - 0 |
1,33 |
0 komment |
A. Suntsov - D. Molodtsov
2020-09-30 01:15
|
1 - 3 |
1,62 |
0 komment |
K. Churin - D. Lavrinenko
2020-09-30 01:45
|
2 - 3 |
2,75 |
0 komment |
A. Klavdenkov - A. Girevenkov
2020-09-30 01:45
|
3 - 1 |
2,49 |
0 komment |
E. Ilyukhin - S. Ogay
2020-09-30 02:00
|
0 - 3 |
1,18 |
0 komment |
D. Molodtsov - Ilya Novikov
2020-09-30 02:15
|
3 - 1 |
1,52 |
0 komment |
O. Shagarov - Y. Merkushin
2020-09-30 02:15
|
3 - 0 |
2,90 |
0 komment |
K. Churin - A. Suntsov
2020-09-30 02:45
|
3 - 2 |
1,93 |
0 komment |
A. Klavdenkov - I. Soldatov
2020-09-30 02:45
|
1 - 3 |
1,72 |
0 komment |
S. Ogay - D. Ignatiev
2020-09-30 03:00
|
3 - 1 |
1,67 |
0 komment |
Ilya Novikov - D. Lavrinenko
2020-09-30 03:15
|
3 - 2 |
1,48 |
0 komment |
Y. Merkushin - A. Girevenkov
2020-09-30 03:15
|
3 - 1 |
1,70 |
0 komment |
M. Chernyavskiy - P. Vshivkov
2020-09-30 06:30
|
3 - 1 |
1,41 |
0 komment |
I. Matveev - A. Arutiunyan
2020-09-30 06:45
|
3 - 2 |
1,41 |
0 komment |
Kulikov, Sergey - V. Sinkovskiy
2020-09-30 06:45
|
2 - 3 |
1,83 |
0 komment |
S. Muslikov - O. Melkov
2020-09-30 07:00
|
2 - 3 |
1,62 |
0 komment |
V. Selkin - M. Sverdlov
2020-09-30 07:15
|
3 - 2 |
1,80 |
0 komment |
E. Grishaev - I. Poletaev
2020-09-30 07:15
|
2 - 3 |
1,64 |
0 komment |
P. Vshivkov - S. Muslikov
2020-09-30 07:30
|
1 - 3 |
1,46 |
0 komment |
V. Sinkovskiy - V. Selkin
2020-09-30 07:45
|
0 - 3 |
1,24 |
0 komment |
A. Arutiunyan - E. Grishaev
2020-09-30 07:45
|
1 - 3 |
1,32 |
0 komment |
O. Melkov - M. Chernyavskiy
2020-09-30 08:00
|
3 - 2 |
1,71 |
0 komment |
I. Poletaev - I. Matveev
2020-09-30 08:15
|
3 - 0 |
1,25 |
0 komment |
M. Sverdlov - Kulikov, Sergey
2020-09-30 08:15
|
1 - 3 |
2,17 |
0 komment |
M. Chernyavskiy - S. Muslikov
2020-09-30 08:30
|
3 - 1 |
1,47 |
0 komment |
I. Matveev - E. Grishaev
2020-09-30 08:45
|
3 - 1 |
1,63 |
0 komment |
Kulikov, Sergey - V. Selkin
2020-09-30 08:45
|
1 - 3 |
1,51 |
0 komment |
P. Vshivkov - O. Melkov
2020-09-30 09:00
|
3 - 1 |
1,80 |
0 komment |
A. Arutiunyan - I. Poletaev
2020-09-30 09:15
|
3 - 1 |
3,80 |
0 komment |
V. Sinkovskiy - M. Sverdlov
2020-09-30 09:15
|
3 - 0 |
1,80 |
0 komment |
A. Uezdin - A. Komarov
2020-09-30 10:30
|
3 - 0 |
1,29 |
0 komment |
A. Potapkov - I. Korogodsky
2020-09-30 10:45
|
3 - 1 |
1,72 |
0 komment |
Dan. Andreev - Y. Bazhinov
2020-09-30 10:45
|
3 - 2 |
1,89 |
0 komment |
A. Desiatnik - N. Sukharnikov
2020-09-30 11:00
|
2 - 3 |
1,44 |
0 komment |
Y. Troyanov - A. Kulakov
2020-09-30 11:15
|
3 - 0 |
1,28 |
0 komment |
M. Perunov - O. Suharkov
2020-09-30 11:15
|
0 - 3 |
1,62 |
0 komment |
A. Komarov - A. Desiatnik
2020-09-30 11:30
|
3 - 1 |
1,80 |
0 komment |
I. Korogodsky - Y. Troyanov
2020-09-30 11:45
|
3 - 0 |
2,85 |
0 komment |
Y. Bazhinov - M. Perunov
2020-09-30 11:45
|
3 - 2 |
1,50 |
0 komment |
N. Sukharnikov - A. Uezdin
2020-09-30 12:00
|
1 - 3 |
1,33 |
0 komment |
A. Kulakov - A. Potapkov
2020-09-30 12:15
|
2 - 3 |
1,80 |
0 komment |
O. Suharkov - Dan. Andreev
2020-09-30 12:15
|
0 - 3 |
1,30 |
0 komment |
A. Uezdin - A. Desiatnik
2020-09-30 12:30
|
3 - 0 |
1,28 |
0 komment |
A. Potapkov - Y. Troyanov
2020-09-30 12:45
|
3 - 0 |
2,11 |
0 komment |
Dan. Andreev - M. Perunov
2020-09-30 12:45
|
3 - 1 |
1,27 |
0 komment |
A. Komarov - N. Sukharnikov
2020-09-30 13:00
|
3 - 1 |
3,05 |
0 komment |
I. Korogodsky - A. Kulakov
2020-09-30 13:15
|
2 - 3 |
2,20 |
0 komment |
Y. Bazhinov - O. Suharkov
2020-09-30 13:15
|
3 - 0 |
1,81 |
0 komment |
P. Suraev-Korolev - Ale. Alekseev
2020-09-30 14:30
|
3 - 2 |
1,26 |
0 komment |
A. Lobanov - A. Chumak
2020-09-30 14:45
|
0 - 3 |
1,40 |
0 komment |
A. Mohnachev - V. Mishakin
2020-09-30 15:00
|
3 - 2 |
1,71 |
0 komment |
Ale. Alekseev - A. Mohnachev
2020-09-30 15:30
|
3 - 2 |
1,98 |
0 komment |
V. Mishakin - P. Suraev-Korolev
2020-09-30 16:00
|
3 - 1 |
1,93 |
0 komment |
V. Putilovsky - A. Lobanov
2020-09-30 16:15
|
3 - 0 |
1,94 |
0 komment |
P. Suraev-Korolev - A. Mohnachev
2020-09-30 16:30
|
3 - 1 |
1,74 |
0 komment |
Ale. Alekseev - V. Mishakin
2020-09-30 17:00
|
3 - 0 |
1,38 |
0 komment |
A. Chumak - V. Putilovsky
2020-09-30 17:15
|
0 - 3 |
2,08 |
0 komment |
V. Beliakov - D. Balakin
2020-09-30 18:30
|
3 - 1 |
1,53 |
0 komment |
E. Kabanov - Sem. Korolev
2020-09-30 18:45
|
3 - 1 |
1,56 |
0 komment |
E. Mishutin - I. Moshkov
2020-09-30 18:45
|
3 - 2 |
1,94 |
0 komment |
A. Menshikov - V. Shirshov
2020-09-30 19:00
|
0 - 3 |
1,25 |
0 komment |
S. Vakar - A. Yanshaev
2020-09-30 19:15
|
3 - 1 |
2,37 |
0 komment |
S. Kaplan - Vla. Petrov
2020-09-30 19:15
|
2 - 3 |
2,70 |
0 komment |
D. Balakin - A. Menshikov
2020-09-30 19:30
|
1 - 3 |
2,80 |
0 komment |
I. Moshkov - S. Vakar
2020-09-30 19:45
|
0 - 3 |
2,39 |
0 komment |
Sem. Korolev - S. Kaplan
2020-09-30 19:45
|
3 - 0 |
2,40 |
0 komment |
V. Shirshov - V. Beliakov
2020-09-30 20:00
|
1 - 3 |
1,58 |
0 komment |
A. Yanshaev - E. Mishutin
2020-09-30 20:15
|
3 - 1 |
1,77 |
0 komment |
Vla. Petrov - E. Kabanov
2020-09-30 20:15
|
2 - 3 |
1,24 |
0 komment |
V. Beliakov - A. Menshikov
2020-09-30 20:30
|
3 - 1 |
1,30 |
0 komment |
E. Kabanov - S. Kaplan
2020-09-30 20:45
|
3 - 0 |
1,69 |
0 komment |
E. Mishutin - S. Vakar
2020-09-30 20:45
|
3 - 2 |
1,77 |
0 komment |
D. Balakin - V. Shirshov
2020-09-30 21:00
|
2 - 3 |
3,95 |
0 komment |
Sem. Korolev - Vla. Petrov
2020-09-30 21:15
|
2 - 3 |
2,07 |
0 komment |
I. Moshkov - A. Yanshaev
2020-09-30 21:15
|
1 - 3 |
1,58 |
0 komment |
Ale. Petrov - S. Ogay
2020-09-30 22:30
|
3 - 0 |
2,11 |
0 komment |
P. Ziuzikov - N. Tarasenkov
2020-09-30 22:45
|
3 - 2 |
1,71 |
0 komment |
E. Masokin - V. Bazilevsky
2020-09-30 22:45
|
1 - 3 |
1,29 |
0 komment |
A. Pravednov - N. Zhurba
2020-09-30 23:00
|
3 - 1 |
1,95 |
0 komment |
D. Lavrinenko - A. Serebrennikov
2020-09-30 23:15
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
O. Shagarov - I. Soldatov
2020-09-30 23:15
|
1 - 3 |
1,32 |
0 komment |
I. Abelmasov - A. Serebrennikov
2020-09-30 23:15
|
3 - 2 |
2,50 |
0 komment |
S. Ogay - D. Petrochenko
2020-09-30 23:30
|
3 - 0 |
2,20 |
0 komment |
N. Tarasenkov - V. Nemashkalo
2020-09-30 23:45
|
3 - 0 |
1,41 |
0 komment |
V. Bazilevsky - A. Klavdenkov
2020-09-30 23:45
|
3 - 2 |
1,21 |
0 komment |
Asztalitenisz – TT Cup |
Dmi. Lebed - M. Oprysk
2020-09-30 00:05
|
3 - 0 |
1,68 |
0 komment |
D. Baystryuchenko - Vya. Kovalenko
2020-09-30 00:35
|
1 - 3 |
1,39 |
0 komment |
D. Baystryuchenko - M. Oprysk
2020-09-30 01:35
|
2 - 3 |
1,80 |
0 komment |
Dmi. Lebed - Vya. Kovalenko
2020-09-30 02:05
|
2 - 3 |
1,49 |
0 komment |
D. Baystryuchenko - Dmi. Lebed
2020-09-30 02:35
|
3 - 0 |
2,14 |
0 komment |
Vya. Kovalenko - Ale. Metla
2020-09-30 03:05
|
3 - 1 |
2,27 |
0 komment |
P. Skok - B. Kohut
2020-09-30 06:50
|
1 - 3 |
2,80 |
0 komment |
A. Dzyabura - K. Yehorov
2020-09-30 06:55
|
2 - 3 |
1,80 |
0 komment |
A. Tuzhylin - D. Yaremchuk
2020-09-30 07:25
|
3 - 1 |
1,11 |
0 komment |
M. Zakladnyi - V. Komar
2020-09-30 07:30
|
3 - 0 |
1,80 |
0 komment |
A. Molochko - E. Pismenniy
2020-09-30 07:35
|
3 - 0 |
1,54 |
0 komment |
V. Krivenko - Bog. Panchenko
2020-09-30 07:40
|
3 - 0 |
2,63 |
0 komment |
V. Tuchkevych - S. Melkumyan
2020-09-30 07:45
|
0 - 3 |
2,03 |
0 komment |
V. Kodola - R. Vasylchuk
2020-09-30 07:50
|
1 - 3 |
1,49 |
0 komment |
D. Dubrovin - U. Sandulenko
2020-09-30 07:55
|
3 - 1 |
1,95 |
0 komment |
R. Derypaska - N. Trofimov
2020-09-30 07:55
|
3 - 0 |
1,95 |
0 komment |
G. Zakladniy - B. Sinkevych
2020-09-30 08:00
|
0 - 3 |
1,57 |
0 komment |
Spartak Abalmaz - P. Cherednichenko
2020-09-30 08:05
|
3 - 1 |
1,30 |
0 komment |
O. Tkachenko - D. Drobov
2020-09-30 08:10
|
3 - 2 |
1,94 |
0 komment |
O. Volynets - S. Matviienko
2020-09-30 08:15
|
3 - 1 |
1,96 |
0 komment |
S. Hilitukha - A. Tsykhotskiy
2020-09-30 08:20
|
2 - 3 |
1,68 |
0 komment |
M. Vivatenko - O. Kuravskiy
2020-09-30 08:25
|
3 - 2 |
2,20 |
0 komment |
S. Filatov - D. Dubrovin
2020-09-30 08:30
|
3 - 0 |
1,57 |
0 komment |
S. Baranovskiy - S. Zemyancev
2020-09-30 08:30
|
3 - 1 |
1,66 |
0 komment |
P. Skok - D. Yaremchuk
2020-09-30 08:35
|
3 - 0 |
1,14 |
0 komment |
A. Dzyabura - V. Komar
2020-09-30 08:40
|
2 - 3 |
2,14 |
0 komment |
Y. Teterya - E. Pismenniy
2020-09-30 08:45
|
3 - 0 |
1,37 |
0 komment |
S. Zazimko - Bog. Panchenko
2020-09-30 08:50
|
0 - 3 |
1,57 |
0 komment |
O. Kostiuk - S. Melkumyan
2020-09-30 08:55
|
3 - 2 |
1,62 |
0 komment |
A. Levchenko - R. Vasylchuk
2020-09-30 09:00
|
1 - 3 |
1,19 |
0 komment |
M. Lytvynenko - U. Sandulenko
2020-09-30 09:05
|
1 - 3 |
2,04 |
0 komment |
S. Tsybulin - Yev. Masko
2020-09-30 09:05
|
1 - 3 |
1,67 |
0 komment |
B. Sinkevych - B. Kohut
2020-09-30 09:10
|
3 - 1 |
1,63 |
0 komment |
P. Cherednichenko - K. Yehorov
2020-09-30 09:15
|
1 - 3 |
1,37 |
0 komment |
A. Molochko - O. Tkachenko
2020-09-30 09:20
|
3 - 1 |
1,68 |
0 komment |
V. Krivenko - O. Volynets
2020-09-30 09:25
|
0 - 3 |
2,04 |
0 komment |
V. Tuchkevych - S. Hilitukha
2020-09-30 09:30
|
3 - 1 |
2,12 |
0 komment |
V. Kodola - M. Vivatenko
2020-09-30 09:35
|
0 - 3 |
1,56 |
0 komment |
M. Lytvynenko - D. Dubrovin
2020-09-30 09:40
|
3 - 1 |
1,41 |
0 komment |
R. Derypaska - S. Zemyancev
2020-09-30 09:40
|
3 - 2 |
1,64 |
0 komment |
A. Tuzhylin - G. Zakladniy
2020-09-30 09:45
|
3 - 1 |
1,24 |
0 komment |
M. Zakladnyi - Spartak Abalmaz
2020-09-30 09:50
|
3 - 2 |
1,31 |
0 komment |
Y. Teterya - D. Drobov
2020-09-30 09:55
|
3 - 0 |
1,62 |
0 komment |
S. Zazimko - S. Matviienko
2020-09-30 10:00
|
3 - 0 |
1,33 |
0 komment |
O. Kostiuk - A. Tsykhotskiy
2020-09-30 10:05
|
0 - 3 |
1,49 |
0 komment |
A. Levchenko - O. Kuravskiy
2020-09-30 10:10
|
3 - 1 |
1,66 |
0 komment |
S. Filatov - U. Sandulenko
2020-09-30 10:15
|
3 - 1 |
2,08 |
0 komment |
Yev. Masko - N. Trofimov
2020-09-30 10:15
|
3 - 2 |
1,76 |
0 komment |
P. Skok - B. Sinkevych
2020-09-30 10:20
|
3 - 0 |
1,36 |
0 komment |
A. Dzyabura - P. Cherednichenko
2020-09-30 10:25
|
3 - 1 |
1,44 |
0 komment |
O. Tkachenko - E. Pismenniy
2020-09-30 10:30
|
3 - 2 |
2,09 |
0 komment |
O. Volynets - Bog. Panchenko
2020-09-30 10:35
|
0 - 3 |
1,29 |
0 komment |
S. Hilitukha - S. Melkumyan
2020-09-30 10:40
|
3 - 0 |
1,57 |
0 komment |
M. Vivatenko - R. Vasylchuk
2020-09-30 10:45
|
3 - 1 |
1,52 |
0 komment |
M. Lytvynenko - S. Filatov
2020-09-30 10:50
|
3 - 2 |
1,29 |
0 komment |
S. Baranovskiy - S. Tsybulin
2020-09-30 10:50
|
3 - 1 |
1,76 |
0 komment |
G. Zakladniy - D. Yaremchuk
2020-09-30 10:55
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Spartak Abalmaz - V. Komar
2020-09-30 11:00
|
3 - 0 |
1,67 |
0 komment |
Y. Teterya - O. Tkachenko
2020-09-30 11:05
|
0 - 3 |
3,45 |
0 komment |
S. Zazimko - O. Volynets
2020-09-30 11:10
|
3 - 2 |
1,49 |
0 komment |
O. Kostiuk - S. Hilitukha
2020-09-30 11:15
|
0 - 3 |
1,68 |
0 komment |
A. Levchenko - M. Vivatenko
2020-09-30 11:20
|
3 - 1 |
1,53 |
0 komment |
R. Derypaska - Yev. Masko
2020-09-30 11:25
|
0 - 3 |
1,95 |
0 komment |
A. Tuzhylin - B. Sinkevych
2020-09-30 11:30
|
3 - 0 |
1,25 |
0 komment |
A. Tuzhylin - B. Kohut
2020-09-30 11:30
|
3 - 0 |
1,27 |
0 komment |
M. Zakladnyi - K. Yehorov
2020-09-30 11:35
|
2 - 3 |
1,80 |
0 komment |
A. Molochko - D. Drobov
2020-09-30 11:40
|
0 - 3 |
2,01 |
0 komment |
V. Krivenko - S. Matviienko
2020-09-30 11:45
|
3 - 1 |
2,27 |
0 komment |
V. Tuchkevych - A. Tsykhotskiy
2020-09-30 11:50
|
2 - 3 |
2,03 |
0 komment |
V. Kodola - O. Kuravskiy
2020-09-30 11:55
|
0 - 3 |
1,23 |
0 komment |
S. Tsybulin - S. Zemyancev
2020-09-30 12:00
|
3 - 2 |
1,80 |
0 komment |
D. Yaremchuk - B. Kohut
2020-09-30 12:05
|
1 - 3 |
1,48 |
0 komment |
A. Dzyabura - Spartak Abalmaz
2020-09-30 12:10
|
3 - 1 |
1,66 |
0 komment |
Y. Teterya - A. Molochko
2020-09-30 12:15
|
2 - 3 |
1,54 |
0 komment |
S. Zazimko - V. Krivenko
2020-09-30 12:20
|
0 - 3 |
3,85 |
0 komment |
O. Kostiuk - V. Tuchkevych
2020-09-30 12:25
|
0 - 3 |
1,57 |
0 komment |
A. Levchenko - V. Kodola
2020-09-30 12:30
|
3 - 1 |
1,32 |
0 komment |
S. Baranovskiy - N. Trofimov
2020-09-30 12:35
|
3 - 0 |
1,80 |
0 komment |
P. Skok - A. Tuzhylin
2020-09-30 12:40
|
1 - 3 |
1,38 |
0 komment |
M. Zakladnyi - P. Cherednichenko
2020-09-30 12:45
|
3 - 0 |
1,18 |
0 komment |
D. Drobov - E. Pismenniy
2020-09-30 12:50
|
3 - 0 |
1,25 |
0 komment |
S. Matviienko - Bog. Panchenko
2020-09-30 12:55
|
3 - 0 |
1,51 |
0 komment |
A. Tsykhotskiy - S. Melkumyan
2020-09-30 13:00
|
1 - 3 |
2,12 |
0 komment |
O. Kuravskiy - R. Vasylchuk
2020-09-30 13:05
|
1 - 3 |
3,60 |
0 komment |
R. Derypaska - S. Tsybulin
2020-09-30 13:10
|
3 - 0 |
1,53 |
0 komment |
B. Sinkevych - D. Yaremchuk
2020-09-30 13:15
|
3 - 1 |
1,45 |
0 komment |
V. Komar - K. Yehorov
2020-09-30 13:20
|
1 - 3 |
1,62 |
0 komment |
S. Baranovskiy - Yev. Masko
2020-09-30 13:45
|
1 - 3 |
2,03 |
0 komment |
A. Dzyabura - M. Zakladnyi
2020-09-30 13:55
|
3 - 2 |
1,80 |
0 komment |
S. Zemyancev - N. Trofimov
2020-09-30 14:20
|
1 - 3 |
1,62 |
0 komment |
Spartak Abalmaz - K. Yehorov
2020-09-30 14:30
|
2 - 3 |
1,71 |
0 komment |
A. Baklykov - D. Simonchuk
2020-09-30 14:35
|
2 - 3 |
2,63 |
0 komment |
V. Batenko - P. Pidleteichuk
2020-09-30 14:40
|
3 - 1 |
1,80 |
0 komment |
R. Derypaska - S. Baranovskiy
2020-09-30 14:55
|
2 - 3 |
2,65 |
0 komment |
P. Cherednichenko - V. Komar
2020-09-30 15:05
|
1 - 3 |
1,43 |
0 komment |
O. Naplokov - A. Molochko
2020-09-30 15:10
|
3 - 0 |
2,18 |
0 komment |
M. Ulianchych - N. Zinov
2020-09-30 15:15
|
3 - 0 |
1,45 |
0 komment |
S. Tsybulin - N. Trofimov
2020-09-30 15:30
|
3 - 1 |
1,56 |
0 komment |
A. Scherinskiy - D. Simonchuk
2020-09-30 15:45
|
3 - 0 |
2,18 |
0 komment |
S. Udovichenko - P. Pidleteichuk
2020-09-30 15:50
|
0 - 3 |
1,80 |
0 komment |
Yev. Masko - S. Zemyancev
2020-09-30 16:05
|
3 - 0 |
1,51 |
0 komment |
A. Baklykov - O. Naplokov
2020-09-30 16:20
|
0 - 3 |
1,68 |
0 komment |
V. Batenko - M. Ulianchych
2020-09-30 16:25
|
3 - 1 |
2,32 |
0 komment |
A. Kurotich - I. Demchuk
2020-09-30 16:30
|
3 - 1 |
1,68 |
0 komment |
N. Sidorak - M. Levytskyi
2020-09-30 16:35
|
3 - 2 |
1,57 |
0 komment |
D. Belanchik - A. Kramarenko
2020-09-30 16:45
|
1 - 3 |
1,94 |
0 komment |
A. Scherinskiy - A. Molochko
2020-09-30 16:55
|
1 - 3 |
1,57 |
0 komment |
S. Udovichenko - N. Zinov
2020-09-30 17:00
|
2 - 3 |
1,62 |
0 komment |
D. Lohosha - O. Kalynevych
2020-09-30 17:05
|
3 - 2 |
2,63 |
0 komment |
P. Pidoyma - S. Nykyforuk
2020-09-30 17:10
|
3 - 2 |
3,40 |
0 komment |
D. Belanchik - A. Brezitskiy
2020-09-30 17:20
|
1 - 3 |
1,45 |
0 komment |
B. Buryak - A. Kramarenko
2020-09-30 17:25
|
3 - 2 |
1,59 |
0 komment |
O. Naplokov - D. Simonchuk
2020-09-30 17:30
|
3 - 0 |
2,12 |
0 komment |
M. Ulianchych - P. Pidleteichuk
2020-09-30 17:35
|
3 - 1 |
1,37 |
0 komment |
A. Kurotich - R. Oliynyk
2020-09-30 17:40
|
3 - 1 |
1,29 |
0 komment |
M. Levytskyi - O. Savenkov
2020-09-30 17:45
|
2 - 3 |
1,90 |
0 komment |
D. Belanchik - B. Buryak
2020-09-30 17:55
|
3 - 2 |
2,64 |
0 komment |
A. Scherinskiy - O. Naplokov
2020-09-30 18:05
|
0 - 3 |
2,14 |
0 komment |
S. Udovichenko - M. Ulianchych
2020-09-30 18:10
|
3 - 1 |
2,63 |
0 komment |
O. Kalynevych - I. Demchuk
2020-09-30 18:15
|
3 - 0 |
2,03 |
0 komment |
P. Pidoyma - M. Levytskyi
2020-09-30 18:20
|
1 - 3 |
1,68 |
0 komment |
A. Baklykov - A. Molochko
2020-09-30 18:40
|
3 - 1 |
1,43 |
0 komment |
V. Batenko - N. Zinov
2020-09-30 18:45
|
3 - 0 |
1,82 |
0 komment |
A. Kurotich - O. Kalynevych
2020-09-30 18:50
|
1 - 3 |
1,80 |
0 komment |
N. Sidorak - S. Nykyforuk
2020-09-30 18:55
|
3 - 2 |
1,57 |
0 komment |
A. Scherinskiy - A. Baklykov
2020-09-30 19:15
|
3 - 1 |
1,57 |
0 komment |
S. Udovichenko - V. Batenko
2020-09-30 19:20
|
3 - 2 |
1,67 |
0 komment |
D. Lohosha - R. Oliynyk
2020-09-30 19:25
|
3 - 1 |
1,44 |
0 komment |
P. Pidoyma - N. Sidorak
2020-09-30 19:30
|
2 - 3 |
1,49 |
0 komment |
D. Alekseenko - M. Varchenko
2020-09-30 19:40
|
3 - 1 |
2,54 |
0 komment |
Vit. Vovk - M. Laevsky
2020-09-30 19:45
|
3 - 0 |
1,19 |
0 komment |
A. Molochko - D. Simonchuk
2020-09-30 19:50
|
3 - 0 |
2,18 |
0 komment |
N. Zinov - P. Pidleteichuk
2020-09-30 19:55
|
3 - 2 |
1,52 |
0 komment |
A. Kurotich - D. Lohosha
2020-09-30 20:00
|
0 - 3 |
2,50 |
0 komment |
S. Nykyforuk - O. Savenkov
2020-09-30 20:05
|
2 - 3 |
2,03 |
0 komment |
D. Alekseenko - A. Yakovenko
2020-09-30 20:15
|
1 - 3 |
1,44 |
0 komment |
M. Laevsky - M. Varchenko
2020-09-30 20:20
|
3 - 1 |
1,62 |
0 komment |
R. Oliynyk - I. Demchuk
2020-09-30 20:35
|
1 - 3 |
1,49 |
0 komment |
D. Alekseenko - M. Laevsky
2020-09-30 20:50
|
3 - 0 |
1,28 |
0 komment |
Vit. Vovk - A. Yakovenko
2020-09-30 20:55
|
3 - 2 |
1,78 |
0 komment |
D. Alekseenko - Vit. Vovk
2020-09-30 21:25
|
0 - 3 |
1,43 |
0 komment |
A. Yakovenko - M. Varchenko
2020-09-30 21:30
|
3 - 2 |
1,21 |
0 komment |
Rus. Ivanov - Den. Vakulenko
2020-09-30 22:35
|
3 - 0 |
1,36 |
0 komment |
S. Skachenko - I. Sukovatiy
2020-09-30 23:05
|
2 - 3 |
1,61 |
0 komment |
A. Veliev - Den. Vakulenko
2020-09-30 23:35
|
1 - 3 |
2,33 |
0 komment |
Asztalitenisz – Win Cup, férfi egyes |
Ant. Popov - V. Sazhnev
2020-09-30 07:30
|
3 - 2 |
1,80 |
0 komment |
R. Rafikov - A. Reva
2020-09-30 07:45
|
2 - 3 |
1,40 |
0 komment |
V. Isakov - D. Derevinskyi
2020-09-30 08:00
|
0 - 3 |
1,97 |
0 komment |
R. Cherevko - V. Sazhnev
2020-09-30 08:00
|
3 - 2 |
1,43 |
0 komment |
V. Dyakov - N. Shalgorodskiy
2020-09-30 08:00
|
3 - 1 |
1,43 |
0 komment |
Vl. Demchenko - S. Krivoshey
2020-09-30 08:15
|
2 - 3 |
2,52 |
0 komment |
Ant. Popov - O. Malov
2020-09-30 08:30
|
3 - 1 |
1,43 |
0 komment |
V. Boychuk - N. Shalgorodskiy
2020-09-30 08:30
|
1 - 3 |
1,80 |
0 komment |
R. Rafikov - S. Krivoshey
2020-09-30 08:45
|
3 - 0 |
1,55 |
0 komment |
V. Dyakov - V. Panin
2020-09-30 09:00
|
3 - 1 |
1,36 |
0 komment |
R. Cherevko - Ant. Popov
2020-09-30 09:00
|
3 - 2 |
1,80 |
0 komment |
V. Isakov - M. Butkov
2020-09-30 09:00
|
3 - 2 |
1,40 |
0 komment |
V. Boychuk - V. Dyakov
2020-09-30 09:30
|
2 - 3 |
1,43 |
0 komment |
V. Sazhnev - O. Malov
2020-09-30 09:30
|
1 - 3 |
1,90 |
0 komment |
R. Rafikov - Vl. Demchenko
2020-09-30 09:45
|
1 - 3 |
2,22 |
0 komment |
N. Shalgorodskiy - V. Panin
2020-09-30 10:00
|
2 - 3 |
1,40 |
0 komment |
S. Krivoshey - A. Reva
2020-09-30 10:15
|
0 - 3 |
1,36 |
0 komment |
Vla. Gorelov - Vit. Gusev
2020-09-30 13:30
|
0 - 3 |
1,80 |
0 komment |
S. Kubrak - Z. Telyugin
2020-09-30 13:30
|
1 - 3 |
1,80 |
0 komment |
D. Reznichenko - E. Yunusov
2020-09-30 13:45
|
3 - 1 |
1,97 |
0 komment |
M. Chukanov - O. Lytvynenko
2020-09-30 14:00
|
0 - 3 |
2,31 |
0 komment |
S. Buluy - Pyotr Kolesnik
2020-09-30 14:15
|
3 - 2 |
1,71 |
0 komment |
O. Lytvynenko - Fed. Bazin
2020-09-30 14:30
|
0 - 3 |
1,43 |
0 komment |
V. Krokhmal - S. Buluy
2020-09-30 14:45
|
3 - 2 |
1,19 |
0 komment |
Z. Telyugin - M. Chukanov
2020-09-30 15:00
|
3 - 0 |
1,20 |
0 komment |
M. Chukanov - Vla. Gorelov
2020-09-30 15:30
|
3 - 2 |
1,87 |
0 komment |
A. Goloveshkin - V. Khorolsky
2020-09-30 15:45
|
0 - 3 |
1,20 |
0 komment |
Fed. Bazin - Z. Telyugin
2020-09-30 16:00
|
0 - 0 |
1,52 |
0 komment |
Pyotr Kolesnik - V. Krokhmal
2020-09-30 16:15
|
0 - 3 |
1,12 |
0 komment |
Vit. Gusev - O. Lytvynenko
2020-09-30 16:30
|
3 - 0 |
1,34 |
0 komment |
E. Yunusov - Pyotr Kolesnik
2020-09-30 16:45
|
3 - 1 |
1,55 |
0 komment |
Vla. Gorelov - Fed. Bazin
2020-09-30 17:00
|
1 - 3 |
2,75 |
0 komment |
S. Kubrak - M. Chukanov
2020-09-30 17:00
|
1 - 3 |
2,15 |
0 komment |
D. Reznichenko - A. Goloveshkin
2020-09-30 17:15
|
2 - 3 |
1,55 |
0 komment |
M. Chukanov - Vit. Gusev
2020-09-30 17:30
|
3 - 1 |
1,48 |
0 komment |
Fed. Bazin - S. Kubrak
2020-09-30 17:30
|
1 - 3 |
2,03 |
0 komment |
S. Buluy - D. Reznichenko
2020-09-30 17:45
|
3 - 0 |
3,10 |
0 komment |
O. Lytvynenko - Z. Telyugin
2020-09-30 18:00
|
2 - 3 |
1,16 |
0 komment |
V. Krokhmal - E. Yunusov
2020-09-30 18:15
|
3 - 0 |
1,71 |
0 komment |
Vit. Gusev - Z. Telyugin
2020-09-30 18:30
|
2 - 3 |
1,66 |
0 komment |
Vla. Gorelov - O. Lytvynenko
2020-09-30 18:30
|
1 - 3 |
1,24 |
0 komment |
V. Khorolsky - V. Krokhmal
2020-09-30 18:45
|
3 - 2 |
1,66 |
0 komment |
M. Chukanov - Fed. Bazin
2020-09-30 19:00
|
3 - 0 |
2,52 |
0 komment |
A. Goloveshkin - S. Buluy
2020-09-30 19:15
|
3 - 1 |
1,20 |
0 komment |
Fed. Bazin - Vit. Gusev
2020-09-30 19:30
|
3 - 1 |
1,66 |
0 komment |
N. Rubcov - M. Chukanov
2020-09-30 19:30
|
1 - 3 |
1,90 |
0 komment |
Pyotr Kolesnik - A. Goloveshkin
2020-09-30 19:45
|
1 - 3 |
1,16 |
0 komment |
Z. Telyugin - Vla. Gorelov
2020-09-30 20:00
|
3 - 2 |
1,13 |
0 komment |
O. Lytvynenko - S. Kubrak
2020-09-30 20:00
|
1 - 3 |
1,24 |
0 komment |
E. Yunusov - V. Khorolsky
2020-09-30 20:15
|
1 - 3 |
1,20 |
0 komment |
Yur. Novikov - S. Kalenik
2020-09-30 20:45
|
3 - 1 |
1,24 |
0 komment |
R. Pirvelli - A. Naida
2020-09-30 21:00
|
3 - 1 |
1,29 |
0 komment |
S. Vavrenyuk - V. Smetenko
2020-09-30 21:20
|
3 - 2 |
2,15 |
0 komment |
V. Panasenko - Lev. Kuzyo
2020-09-30 21:35
|
1 - 3 |
1,57 |
0 komment |
Yur. Novikov - V. Smetenko
2020-09-30 21:55
|
0 - 3 |
1,71 |
0 komment |
R. Pirvelli - Lev. Kuzyo
2020-09-30 22:10
|
2 - 3 |
1,71 |
0 komment |
S. Vavrenyuk - S. Kalenik
2020-09-30 22:30
|
1 - 3 |
1,29 |
0 komment |
V. Panasenko - A. Naida
2020-09-30 22:45
|
0 - 3 |
1,40 |
0 komment |
R. Pirvelli - V. Panasenko
2020-09-30 23:20
|
1 - 3 |
2,52 |
0 komment |
V. Smetenko - S. Kalenik
2020-09-30 23:40
|
3 - 2 |
1,80 |
0 komment |
Lev. Kuzyo - A. Naida
2020-09-30 23:55
|
1 - 3 |
1,66 |
0 komment |
Asztalitenisz – Win Cup, női egyes |
D. Rafikova - M. Shaybel
2020-09-30 14:00
|
1 - 3 |
1,20 |
0 komment |
Alek. Naydich - M. Shaybel
2020-09-30 14:30
|
1 - 3 |
1,23 |
0 komment |
D. Rafikova - Yul. Orobinskaya
2020-09-30 15:00
|
1 - 3 |
1,18 |
0 komment |
Alek. Naydich - Yul. Orobinskaya
2020-09-30 15:30
|
0 - 3 |
1,16 |
0 komment |
D. Rafikova - Alek. Naydich
2020-09-30 16:00
|
3 - 2 |
1,80 |
0 komment |
Yul. Orobinskaya - M. Shaybel
2020-09-30 16:30
|
3 - 0 |
1,71 |
0 komment |
Asztalitenisz – Liga Pro, női egyes |
V. Kandybina - A. Golubeva
2020-09-30 14:45
|
0 - 3 |
1,16 |
0 komment |
M. Vinogradova - N. Malinina
2020-09-30 15:15
|
2 - 3 |
2,22 |
0 komment |
A. Golubeva - M. Vinogradova
2020-09-30 15:45
|
2 - 3 |
1,63 |
0 komment |
N. Malinina - V. Kandybina
2020-09-30 16:15
|
0 - 3 |
1,09 |
0 komment |
V. Kandybina - M. Vinogradova
2020-09-30 16:45
|
3 - 2 |
2,17 |
0 komment |
A. Golubeva - N. Malinina
2020-09-30 17:15
|
3 - 0 |
1,40 |
0 komment |
Krikett – Indiai Premier Liga |
Rajasthan Royals - Kolkata Knight Riders
2020-09-30 16:00
|
0 - 1 |
1,76 |
0 komment |
Darts – PDC Home Tour |
K. Ratajski - K.F. Leung
2020-09-30 10:30
|
5 - 2 |
1,29 |
0 komment |
Mic. Mansell - G. Clemens
2020-09-30 10:50
|
2 - 5 |
1,39 |
0 komment |
M. Schindler - Bra. Brooks
2020-09-30 11:10
|
4 - 5 |
2,23 |
0 komment |
T. Evetts - K. Ratajski
2020-09-30 11:30
|
4 - 5 |
1,30 |
0 komment |
K.F. Leung - M. Schindler
2020-09-30 12:15
|
5 - 2 |
1,82 |
0 komment |
Bra. Brooks - Mic. Mansell
2020-09-30 12:45
|
5 - 3 |
1,77 |
0 komment |
G. Clemens - T. Evetts
2020-09-30 13:00
|
5 - 3 |
1,59 |
0 komment |
M. Schindler - K. Ratajski
2020-09-30 13:15
|
4 - 5 |
1,27 |
0 komment |
Mic. Mansell - K.F. Leung
2020-09-30 13:45
|
5 - 1 |
2,45 |
0 komment |
G. Clemens - Bra. Brooks
2020-09-30 14:00
|
0 - 5 |
2,46 |
0 komment |
T. Evetts - M. Schindler
2020-09-30 14:25
|
1 - 5 |
1,92 |
0 komment |
K. Ratajski - Mic. Mansell
2020-09-30 14:45
|
5 - 4 |
1,17 |
0 komment |
K.F. Leung - G. Clemens
2020-09-30 14:50
|
5 - 3 |
2,04 |
0 komment |
Bra. Brooks - T. Evetts
2020-09-30 15:25
|
4 - 5 |
1,85 |
0 komment |
Mic. Mansell - M. Schindler
2020-09-30 15:45
|
5 - 2 |
2,25 |
0 komment |
G. Clemens - K. Ratajski
2020-09-30 16:15
|
0 - 5 |
1,35 |
0 komment |
Bra. Brooks - K.F. Leung
2020-09-30 16:35
|
2 - 5 |
1,59 |
0 komment |
T. Evetts - Mic. Mansell
2020-09-30 16:55
|
5 - 1 |
1,85 |
0 komment |
M. Schindler - G. Clemens
2020-09-30 17:15
|
2 - 5 |
1,70 |
0 komment |
K. Ratajski - Bra. Brooks
2020-09-30 17:35
|
4 - 5 |
4,15 |
0 komment |
K.F. Leung - T. Evetts
2020-09-30 17:55
|
5 - 3 |
1,64 |
0 komment |
Röplabda – Török bajnokság |
Bursa BBSK - Haliliye Bld.
2020-09-30 13:00
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Sorgun Bld. - Halkbank Ankara
2020-09-30 15:00
|
3 - 1 |
5,25 |
0 komment |
Tokat Plevne - Maliye Piyango Ankara
2020-09-30 16:30
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Fenerbahce - Inegol Bld. Spor
2020-09-30 17:00
|
3 - 1 |
1,12 |
0 komment |
Röplabda – Török bajnokság, női |
Fenerbahce - Kalespor
2020-09-30 13:00
|
3 - 1 |
1,02 |
0 komment |
Röplabda – BL-selejtező, női |
Himik Juzsnij - Prometej Kamjanszke
2020-09-30 17:00
|
3 - 0 |
2,09 |
0 komment |
Röplabda – Lengyel bajnokság |
Kedzierzyn-Kozle - Jastrzebski Wegiel
2020-09-30 17:30
|
3 - 1 |
1,30 |
0 komment |
Bedzin - Trefl Gdansk
2020-09-30 20:30
|
2 - 3 |
1,18 |
0 komment |
Röplabda – Cseh bajnokság |
Liberec - Odolena Voda
2020-09-30 18:00
|
3 - 0 |
1,19 |
0 komment |
Röplabda – BL-selejtező, D csoport |
Aich/Dob - Neftocsimik Burgasz
2020-09-30 20:15
|
2 - 3 |
1,97 |
0 komment |
Röplabda – Olasz bajnokság |
Perugia - Vibo Valentia
2020-09-30 20:30
|
3 - 0 |
1,02 |
0 komment |
Röplabda – BL-selejtező, F csoport |
Vojvodina - London Polonia
2020-09-30 20:30
|
3 - 1 |
1,00 |
0 komment |
Vízilabda – OB I |
UVSE - Szentes
2020-09-30 19:30
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
Tollaslabda – ÖrményInfinityKupa,vegy.páros |
Nazaretyan E / Babajanyan - Isahakyan S / Stepanyan M
2020-09-30 08:30
|
0 - 2 |
3,35 |
0 komment |
Nazaretyan E / Babajanyan - Poghosyan R / Dzavaryan H
2020-09-30 09:20
|
1 - 2 |
4,25 |
0 komment |
Isahakyan G / Nikoyan M - Poghosyan R / Dzavaryan H
2020-09-30 10:40
|
0 - 2 |
2,36 |
0 komment |
Ökölvívás – Profi mérkőzés |
Liam Conroy - S. Michel
2020-09-30 21:00
|
0 - 1 |
1,89 |
0 komment |
Oha. Davies - T. McKenna
2020-09-30 22:00
|
1 - 0 |
1,25 |
0 komment |
Ryan Walsh - J. Dickens
2020-09-30 23:00
|
0 - 0 |
0,00 |
0 komment |
E-Sport – CSGO,ESEAPremierDiv.NorAmerica |
Team1 - Timbermen
2020-09-30 01:15
|
1 - 0 |
1,07 |
0 komment |
New England Whalers - Ex-Recon 5
2020-09-30 02:30
|
1 - 0 |
1,16 |
0 komment |
Rebirth Esports - Ex-Polar Ace
2020-09-30 03:45
|
1 - 0 |
1,76 |
0 komment |
E-Sport – CSGO, Asia League, Group Stage |
Invictus Gaming - Bren Esports
2020-09-30 07:00
|
1 - 2 |
2,53 |
0 komment |
Tyloo - Zigma
2020-09-30 10:45
|
2 - 0 |
1,03 |
0 komment |
Tiger - Beyond Esports
2020-09-30 13:00
|
2 - 1 |
1,57 |
0 komment |
E-Sport – Dota2, Pit, China, Group Stage |
Vici Gaming - Royal Never Give Up
2020-09-30 08:00
|
2 - 0 |
1,41 |
0 komment |
Invictus Gaming - Ehome
2020-09-30 11:00
|
0 - 2 |
1,32 |
0 komment |
Psg.lgd - Sparking Arrow Gaming
2020-09-30 14:00
|
2 - 0 |
1,04 |
0 komment |
E-Sport – LOL,World Championship,Play-In |
Legacy Esports - LGD Gaming
2020-09-30 08:00
|
0 - 3 |
1,11 |
0 komment |
Unicorns of Love - Supermassive Esports
2020-09-30 11:00
|
3 - 0 |
1,56 |
0 komment |
E-Sport – Dota2, Oceanic Esports League |
Your Soul is Mine - Bokebi
2020-09-30 10:00
|
0 - 2 |
0,00 |
0 komment |
Adio Chula - Cuteanimegirls
2020-09-30 12:00
|
1 - 1 |
0,00 |
0 komment |
E-Sport – R6S, Oceanic Nationals, Season |
Noble Esports - Okami
2020-09-30 11:00
|
0 - 1 |
2,38 |
0 komment |
Team Ferox - Elevate
2020-09-30 12:00
|
0 - 1 |
1,62 |
0 komment |
Lfo - Rhythm
2020-09-30 13:00
|
0 - 1 |
2,37 |
0 komment |
Wildcard Gaming - Pittsburgh Knights
2020-09-30 14:00
|
1 - 0 |
1,47 |
0 komment |
E-Sport – CSGO, LPL Pro League, Playoffs |
Chiefs Esports Club - Downfall
2020-09-30 11:00
|
2 - 1 |
1,14 |
0 komment |
Ground Zero Gaming - Paradox Gaming
2020-09-30 13:30
|
0 - 2 |
1,37 |
0 komment |
E-Sport – Esea Premier Division, Austral |
Mako - Overt
2020-09-30 12:05
|
1 - 0 |
1,27 |
0 komment |
Bantz - Riot Gaming
2020-09-30 12:05
|
1 - 0 |
1,90 |
0 komment |
Vertex Esports Club - Order
2020-09-30 12:05
|
0 - 1 |
1,09 |
0 komment |
Riot Gaming - Mako
2020-09-30 13:05
|
1 - 0 |
2,12 |
0 komment |
Vertex Esports Club - Caught Off Guard
2020-09-30 13:05
|
0 - 1 |
4,25 |
0 komment |
E-Sport – Dota2,Bts Pro Ser.,Eu/Cis - PO |
Ninjas In Pyjamas - Vikin.gg
2020-09-30 14:00
|
0 - 2 |
1,62 |
0 komment |
E-Sport – CSGOESEAPremierDiv.Europe |
Nemiga Gaming - Pact
2020-09-30 17:00
|
1 - 0 |
1,40 |
0 komment |
Team Gamerlegion - Singularity Esports
2020-09-30 17:00
|
0 - 1 |
2,74 |
0 komment |
FATE Esports - Wisla Krakow
2020-09-30 17:00
|
0 - 1 |
1,51 |
0 komment |
Nemiga Gaming - AVEZ
2020-09-30 18:15
|
1 - 0 |
1,42 |
0 komment |
Sprout - Team Secret
2020-09-30 18:15
|
1 - 0 |
1,41 |
0 komment |
Nordavind - Team Gamerlegion
2020-09-30 18:15
|
1 - 0 |
2,50 |
0 komment |
FATE Esports - Endpoint
2020-09-30 18:15
|
0 - 1 |
1,51 |
0 komment |
Hellraisers - Singularity Esports
2020-09-30 19:30
|
1 - 0 |
1,30 |
0 komment |
Nordavind - Pact
2020-09-30 19:30
|
0 - 1 |
1,43 |
0 komment |
Wisla Krakow - Team Secret
2020-09-30 20:45
|
0 - 1 |
1,88 |
0 komment |
E-Sport – CSGO, ESL Pro League |
Astralis - Heroic
2020-09-30 17:30
|
0 - 2 |
2,71 |
0 komment |
Mousesports - ENCE
2020-09-30 21:00
|
2 - 1 |
1,67 |
0 komment |
E-Sport – R6S, European League, Stage 2 |
G2 Esports - Team Empire
2020-09-30 18:00
|
0 - 1 |
1,92 |
0 komment |
Virtus.pro - Natus Vincere
2020-09-30 19:00
|
1 - 0 |
1,38 |
0 komment |
Team Secret - Team Vitality
2020-09-30 20:00
|
1 - 0 |
1,53 |
0 komment |
Chaos Esports Club - Rogue
2020-09-30 21:00
|
1 - 0 |
1,78 |
0 komment |
Bds Esport - Tempra Esports
2020-09-30 22:00
|
1 - 0 |
1,26 |
0 komment |
E-Sport – SC2,Wardi TV EL,Group Stage 2 |
Clem - MaNa
2020-09-30 18:00
|
2 - 0 |
1,14 |
0 komment |
Rail - DnS
2020-09-30 18:00
|
2 - 1 |
1,81 |
0 komment |
E-Sport – CSGO, ESL Masters Espana |
Saw - Baecon Gaming Group
2020-09-30 19:00
|
2 - 0 |
1,03 |
0 komment |
E-Sport – CSGO, Svenska Elitserien |
Flisk - Lilmix
2020-09-30 19:00
|
0 - 1 |
1,22 |
0 komment |
Greshjerna - Sons of Lennart
2020-09-30 19:00
|
1 - 0 |
2,91 |
0 komment |
Fightclub - High Coast Esports
2020-09-30 20:00
|
1 - 0 |
1,18 |
0 komment |
Falkn - Flowskola
2020-09-30 20:00
|
0 - 1 |
1,42 |
0 komment |
E-Sport – Lfl, Summer Season, Playoffs |
Misfits Premier - Gameward
2020-09-30 19:00
|
2 - 3 |
2,84 |
0 komment |
E-Sport – CS, ESL, Deutsche M., GS |
Cowana Gaming - Esport Rhein-Neckar
2020-09-30 19:15
|
0 - 1 |
1,54 |
0 komment |
Esport Rhein-Neckar - Cowana Gaming
2020-09-30 20:30
|
1 - 0 |
1,54 |
0 komment |
Penta - Touch The Crown
2020-09-30 21:30
|
1 - 0 |
1,48 |
0 komment |
Touch The Crown - Penta
2020-09-30 22:30
|
1 - 0 |
2,28 |
0 komment |
E-Sport – CS,Master League Portugal,GrSt |
For The Win Esports - Zerozone
2020-09-30 20:00
|
1 - 1 |
0,00 |
0 komment |
Giants Gaming - Exploit Esports
2020-09-30 22:00
|
1 - 1 |
0,00 |
0 komment |