meccsek, eredmények
Labdarúgás – Bolíviai bajnokság | |||||
---|---|---|---|---|---|
2019-05-23 00:15 | 2 - 5 | 4,35 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-05-23 02:30 | 5 - 0 | 1,37 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-05-23 02:30 | 3 - 2 | 1,37 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-05-23 21:00 | 1 - 2 | 2,63 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Brazil Kupa | |||||
2019-05-23 00:15 | 0 - 1 | 1,26 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-05-23 02:30 | 0 - 1 | 3,85 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-05-23 02:30 | 0 - 0 | 3,50 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Copa Sudamericana | |||||
2019-05-23 00:15 | 0 - 1 | 2,68 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-05-23 00:15 | 1 - 1 | 2,68 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-05-23 02:30 | 2 - 0 | 1,52 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-05-23 02:30 | 1 - 0 | 1,82 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – USL Championship | |||||
2019-05-23 02:00 | 0 - 1 | 1,97 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-05-23 02:00 | 2 - 2 | 3,35 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-05-23 04:30 | 1 - 0 | 1,77 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – MLS | |||||
2019-05-23 02:00 | 2 - 2 | 3,70 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Argentin Kupa | |||||
2019-05-23 02:10 | 0 - 2 | 5,50 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Dél-amerikai Szuper Kupa | |||||
2019-05-23 02:30 | 1 - 0 | 2,38 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Kolumbiai baj.,felsőház, A cs. | |||||
2019-05-23 03:00 | 4 - 0 | 1,37 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Grúz bajnokság | |||||
2019-05-23 17:00 | 1 - 2 | 1,87 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-05-23 19:00 | 0 - 3 | 2,17 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – U20 vb, A csoport | |||||
2019-05-23 18:00 | 0 - 3 | 1,01 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-05-23 20:30 | 0 - 2 | 2,53 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – U20 vb, B csoport | |||||
2019-05-23 18:00 | 1 - 2 | 2,12 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-05-23 20:30 | 1 - 1 | 3,25 | 1 komment | ||
Labdarúgás – Norvég Kupa | |||||
2019-05-23 18:00 | 0 - 2 | 1,37 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-05-23 18:00 | 0 - 1 | 1,15 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Bolgár bajnokság, EL helyért | |||||
2019-05-23 19:00 | 2 - 0 | 1,67 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Svéd bajnokság, női | |||||
2019-05-23 19:00 | 2 - 1 | 1,09 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Szerb Kupa | |||||
2019-05-23 19:00 | 0 - 1 | 4,55 | 2 komment | ||
Labdarúgás – Feröer-szigeteki Kupa | |||||
2019-05-23 19:00 | 0 - 0 | 3,55 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Román bajnokság, alsóház | |||||
2019-05-23 19:30 | 4 - 0 | 2,17 | 2 komment | ||
Labdarúgás – Svéd 3., Déli csoport | |||||
2019-05-23 19:30 | 2 - 2 | 3,15 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Svájci 2. | |||||
2019-05-23 20:00 | 2 - 0 | 1,57 | 2 komment | ||
2019-05-23 20:00 | 0 - 1 | 1,57 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-05-23 20:00 | 0 - 2 | 1,47 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-05-23 20:00 | 1 - 4 | 3,00 | 1 komment | ||
2019-05-23 20:00 | 1 - 5 | 1,47 | 1 komment | ||
Labdarúgás – Izland 3. | |||||
2019-05-23 20:00 | 5 - 1 | 1,52 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Bundesliga 1., osztályozó | |||||
2019-05-23 20:30 | 2 - 2 | 3,30 | 5 komment | ||
Labdarúgás – Skót bajnokság, osztályozó | |||||
2019-05-23 20:45 | 0 - 0 | 2,95 | 1 komment | ||
Labdarúgás – Izland 1. | |||||
2019-05-23 21:15 | 1 - 3 | 1,42 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-05-23 21:15 | 2 - 4 | 2,53 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-05-23 21:15 | 0 - 0 | 3,45 | Szólj hozzá ›› |
Labdarúgás – Bolíviai bajnokság | ||||
---|---|---|---|---|
Jorge Wilstermann - Blooming Santa Cruz 2019-05-23 00:15 |
2 - 5 | 4,35 | 0 komment | |
Oriente Petrolero - Aurora Cochabamba 2019-05-23 02:30 |
5 - 0 | 1,37 | 0 komment | |
The Strongest - Always Ready La Paz 2019-05-23 02:30 |
3 - 2 | 1,37 | 0 komment | |
Sport Boys Warnes - Bolivar La Paz 2019-05-23 21:00 |
1 - 2 | 2,63 | 0 komment | |
Labdarúgás – Brazil Kupa | ||||
Sampaio Correa - Palmeiras 2019-05-23 00:15 |
0 - 1 | 1,26 | 0 komment | |
Sao Paulo - Bahia 2019-05-23 02:30 |
0 - 1 | 3,85 | 0 komment | |
Juventude - Gremio 2019-05-23 02:30 |
0 - 0 | 3,50 | 0 komment | |
Labdarúgás – Copa Sudamericana | ||||
Sol de America - Botafogo RJ 2019-05-23 00:15 |
0 - 1 | 2,68 | 0 komment | |
Dep. Cali - Penarol Montevideo 2019-05-23 00:15 |
1 - 1 | 2,68 | 0 komment | |
Dep. La Equidad - Dep. Santani 2019-05-23 02:30 |
2 - 0 | 1,52 | 0 komment | |
Liverpool Montevideo - Caracas FC 2019-05-23 02:30 |
1 - 0 | 1,82 | 0 komment | |
Labdarúgás – USL Championship | ||||
Birmingham Legion - Nashville SC 2019-05-23 02:00 |
0 - 1 | 1,97 | 0 komment | |
Swope Park - Memphis 2019-05-23 02:00 |
2 - 2 | 3,35 | 0 komment | |
Fresno - Austin Bold 2019-05-23 04:30 |
1 - 0 | 1,77 | 0 komment | |
Labdarúgás – MLS | ||||
New York RB - Vancouver 2019-05-23 02:00 |
2 - 2 | 3,70 | 0 komment | |
Labdarúgás – Argentin Kupa | ||||
San Lorenzo - Estudiantes San Luis 2019-05-23 02:10 |
0 - 2 | 5,50 | 0 komment | |
Labdarúgás – Dél-amerikai Szuper Kupa | ||||
Atlético PR - River Plate 2019-05-23 02:30 |
1 - 0 | 2,38 | 0 komment | |
Labdarúgás – Kolumbiai baj.,felsőház, A cs. | ||||
América de Cali - Union Magdalena 2019-05-23 03:00 |
4 - 0 | 1,37 | 0 komment | |
Labdarúgás – Grúz bajnokság | ||||
Chikhura Sachkhere - Dinamo Batumi 2019-05-23 17:00 |
1 - 2 | 1,87 | 0 komment | |
Georgia Tbiliszi - Lokomotív Tbiliszi 2019-05-23 19:00 |
0 - 3 | 2,17 | 0 komment | |
Labdarúgás – U20 vb, A csoport | ||||
U20Tahiti - U20Szenegál 2019-05-23 18:00 |
0 - 3 | 1,01 | 0 komment | |
U20Lengyelország - U20Kolumbia 2019-05-23 20:30 |
0 - 2 | 2,53 | 0 komment | |
Labdarúgás – U20 vb, B csoport | ||||
U20Mexikó - U20Olaszország 2019-05-23 18:00 |
1 - 2 | 2,12 | 0 komment | |
U20Japán - U20Ecuador 2019-05-23 20:30 |
1 - 1 | 3,25 | 1 komment | |
Labdarúgás – Norvég Kupa | ||||
Asane - Brann Bergen 2019-05-23 18:00 |
0 - 2 | 1,37 | 0 komment | |
Ullern - Strömsgodset 2019-05-23 18:00 |
0 - 1 | 1,15 | 0 komment | |
Labdarúgás – Bolgár bajnokság, EL helyért | ||||
Etar Veliko Tarnovo - Slavia Szófia 2019-05-23 19:00 |
2 - 0 | 1,67 | 0 komment | |
Labdarúgás – Svéd bajnokság, női | ||||
Pitea - Limhamn Bunkeflo 2019-05-23 19:00 |
2 - 1 | 1,09 | 0 komment | |
Labdarúgás – Szerb Kupa | ||||
Crvena zvezda - Partizan Belgrád 2019-05-23 19:00 |
0 - 1 | 4,55 | 2 komment | |
Labdarúgás – Feröer-szigeteki Kupa | ||||
Vikingur Gota - Skala IF 2019-05-23 19:00 |
0 - 0 | 3,55 | 0 komment | |
Labdarúgás – Román bajnokság, alsóház | ||||
Gaz Metan Medias - Voluntari 2019-05-23 19:30 |
4 - 0 | 2,17 | 2 komment | |
Labdarúgás – Svéd 3., Déli csoport | ||||
Skövde - Trollhättan 2019-05-23 19:30 |
2 - 2 | 3,15 | 0 komment | |
Labdarúgás – Svájci 2. | ||||
Schaffhausen - Wil 2019-05-23 20:00 |
2 - 0 | 1,57 | 2 komment | |
Chiasso - Aarau 2019-05-23 20:00 |
0 - 1 | 1,57 | 0 komment | |
Kriens - Lausanne 2019-05-23 20:00 |
0 - 2 | 1,47 | 0 komment | |
Rapperswil - Winterthur 2019-05-23 20:00 |
1 - 4 | 3,00 | 1 komment | |
Vaduz - Servette 2019-05-23 20:00 |
1 - 5 | 1,47 | 1 komment | |
Labdarúgás – Izland 3. | ||||
Selfoss - Vidir Gardur 2019-05-23 20:00 |
5 - 1 | 1,52 | 0 komment | |
Labdarúgás – Bundesliga 1., osztályozó | ||||
VfB Stuttgart - Union Berlin 2019-05-23 20:30 |
2 - 2 | 3,30 | 5 komment | |
Labdarúgás – Skót bajnokság, osztályozó | ||||
Dundee Utd. - St. Mirren 2019-05-23 20:45 |
0 - 0 | 2,95 | 1 komment | |
Labdarúgás – Izland 1. | ||||
Afturelding - Fjölnir 2019-05-23 21:15 |
1 - 3 | 1,42 | 0 komment | |
Haukar - Throttur Reykjavik 2019-05-23 21:15 |
2 - 4 | 2,53 | 0 komment | |
Njardvik - Keflavík 2019-05-23 21:15 |
0 - 0 | 3,45 | 0 komment |