meccsek, eredmények

Előző nap
Következő nap
          
Labdarúgás – Brazil 3., A csoport
2019-06-28  00:00 2 - 0 3,30 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Copa America
2019-06-28  02:30 0 - 0 0,00 Szólj hozzá ››
2019-06-28  02:30 Nem 1,07 Szólj hozzá ››
2019-06-28  21:00 0 - 2 1,47 Szólj hozzá ››
2019-06-28  21:00 Nem 1,25 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Indonéziai bajnokság
2019-06-28  08:30 1 - 1 4,10 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Vietnámi Kupa
2019-06-28  12:00 3 - 0 1,47 Szólj hozzá ››
2019-06-28  13:00 2 - 2 3,65 Szólj hozzá ››
2019-06-28  14:00 3 - 3 3,25 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Dél-koreai bajnokság
2019-06-28  12:30 1 - 0 3,20 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Szingapúri bajnokság
2019-06-28  14:15 2 - 1 1,23 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Üzbég bajnokság
2019-06-28  15:00 1 - 2 2,48 Szólj hozzá ››
2019-06-28  16:00 1 - 1 3,30 Szólj hozzá ››
2019-06-28  17:00 1 - 2 2,12 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Afrikai Nemzetek Kupája, E cs.
2019-06-28  16:30 1 - 1 2,80 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Finn 3., B csoport
2019-06-28  17:30 1 - 1 3,40 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Finn 2.
2019-06-28  17:30 4 - 0 1,37 1 komment
Labdarúgás – Fehérorosz bajnokság
2019-06-28  17:45 0 - 3 2,02 Szólj hozzá ››
2019-06-28  19:45 3 - 3 4,10 1 komment
Labdarúgás – Svéd bajnokság
2019-06-28  18:00 0 - 1 2,48 1 komment
Labdarúgás – Észt bajnokság
2019-06-28  18:30 0 - 0 4,55 1 komment
Labdarúgás – Svéd 3., Déli csoport
2019-06-28  18:30 1 - 1 3,40 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Afrikai Nemzetek Kupája, D cs.
2019-06-28  19:00 1 - 0 2,15 Szólj hozzá ››
2019-06-28  22:00 1 - 0 1,60 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Svéd 3., Északi csoport
2019-06-28  19:00 1 - 2 3,90 1 komment
Labdarúgás – Feröer-szigeteki bajnokság
2019-06-28  19:30 5 - 0 1,09 Szólj hozzá ››
2019-06-28  20:00 0 - 1 2,17 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Izlandi Kupa, női
2019-06-28  20:00 1 - 0 1,19 Szólj hozzá ››
2019-06-28  21:15 0 - 6 1,16 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Ír bajnokság
2019-06-28  20:45 0 - 1 1,50 1 komment
2019-06-28  20:45 1 - 4 2,69 Szólj hozzá ››
2019-06-28  20:45 1 - 2 2,07 Szólj hozzá ››
2019-06-28  21:00 0 - 1 2,75 Szólj hozzá ››
2019-06-28  21:00 2 - 0 2,80 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Ír 1.
2019-06-28  20:45 1 - 1 3,80 Szólj hozzá ››
2019-06-28  20:45 2 - 0 1,72 Szólj hozzá ››
2019-06-28  20:45 0 - 1 1,62 Szólj hozzá ››
2019-06-28  20:45 1 - 0 1,72 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – BL-előselejtező
2019-06-28  20:45 2 - 1 1,42 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Női vb
2019-06-28  21:00 1 - 2 2,35 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Izland 3.
2019-06-28  21:15 1 - 0 2,07 Szólj hozzá ››
2019-06-28  21:15 2 - 2 4,25 Szólj hozzá ››
2019-06-28  22:30 0 - 0 3,40 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Ecuador 2.
2019-06-28  22:00 1 - 0 1,57 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Brazil 3., A csoport
Treze - Santa Cruz PE
2019-06-28  00:00
2 - 0 3,30 0 komment
Labdarúgás – Copa America
Brazília - Paraguay
2019-06-28  02:30
0 - 0 0,00 0 komment
Copa America 2019 - Paraguay bejut az elődöntőbe?
2019-06-28  02:30
Nem 1,07 0 komment
Venezuela - Argentína
2019-06-28  21:00
0 - 2 1,47 0 komment
Copa America 2019 - Venezuela bejut az elődöntőbe?
2019-06-28  21:00
Nem 1,25 0 komment
Labdarúgás – Indonéziai bajnokság
Persipura Jayapura - Semen Padang
2019-06-28  08:30
1 - 1 4,10 0 komment
Labdarúgás – Vietnámi Kupa
Nam Dinh - Binh Phuoc
2019-06-28  12:00
3 - 0 1,47 0 komment
Than Quang Ninh - Hoang Anh Gia Lai
2019-06-28  13:00
2 - 2 3,65 0 komment
Viettel Hanoi - Ho Chi Minh FC
2019-06-28  14:00
3 - 3 3,25 0 komment
Labdarúgás – Dél-koreai bajnokság
Seongnam - Sangju Sangmu
2019-06-28  12:30
1 - 0 3,20 0 komment
Labdarúgás – Szingapúri bajnokság
DPMM Brunei - Balestier Khalsa
2019-06-28  14:15
2 - 1 1,23 0 komment
Labdarúgás – Üzbég bajnokság
Dinamo Szamarkand - Bunyodkor
2019-06-28  15:00
1 - 2 2,48 0 komment
AGMK Olmaliq - Metallurg Bekobod
2019-06-28  16:00
1 - 1 3,30 0 komment
Qizilqum Zarafshon - Navbahor Namangan
2019-06-28  17:00
1 - 2 2,12 0 komment
Labdarúgás – Afrikai Nemzetek Kupája, E cs.
Tunézia - Mali
2019-06-28  16:30
1 - 1 2,80 0 komment
Labdarúgás – Finn 3., B csoport
GrIFK - Honka 2
2019-06-28  17:30
1 - 1 3,40 0 komment
Labdarúgás – Finn 2.
Turku PS - Ekenas IF
2019-06-28  17:30
4 - 0 1,37 1 komment
Labdarúgás – Fehérorosz bajnokság
Torpedo Minszk - Nyeman Grodno
2019-06-28  17:45
0 - 3 2,02 0 komment
Torpedo Zogyino - Energetik-BGU Minszk
2019-06-28  19:45
3 - 3 4,10 1 komment
Labdarúgás – Svéd bajnokság
Örebro - Helsingborg
2019-06-28  18:00
0 - 1 2,48 1 komment
Labdarúgás – Észt bajnokság
Tammeka Tartu - Nomme Kalju
2019-06-28  18:30
0 - 0 4,55 1 komment
Labdarúgás – Svéd 3., Déli csoport
Assyriska Turabdin IK - Värnamo
2019-06-28  18:30
1 - 1 3,40 0 komment
Labdarúgás – Afrikai Nemzetek Kupája, D cs.
Marokkó - Elefántcsontpart
2019-06-28  19:00
1 - 0 2,15 0 komment
Dél-Afrika - Namíbia
2019-06-28  22:00
1 - 0 1,60 0 komment
Labdarúgás – Svéd 3., Északi csoport
Carlstad Utd. - Karlslund
2019-06-28  19:00
1 - 2 3,90 1 komment
Labdarúgás – Feröer-szigeteki bajnokság
HB Torshavn - AB Argir
2019-06-28  19:30
5 - 0 1,09 0 komment
EB Streymur - Skala IF
2019-06-28  20:00
0 - 1 2,17 0 komment
Labdarúgás – Izlandi Kupa, női
KR - Tindastoll
2019-06-28  20:00
1 - 0 1,19 0 komment
IA Akranes - Fylkir
2019-06-28  21:15
0 - 6 1,16 0 komment
Labdarúgás – Ír bajnokság
UC Dublin - St. Patrick's
2019-06-28  20:45
0 - 1 1,50 1 komment
Cork City - Derry City
2019-06-28  20:45
1 - 4 2,69 0 komment
Waterford FC - Bohemians
2019-06-28  20:45
1 - 2 2,07 0 komment
Shamrock Rovers - Dundalk
2019-06-28  21:00
0 - 1 2,75 0 komment
Finn Harps - Sligo
2019-06-28  21:00
2 - 0 2,80 0 komment
Labdarúgás – Ír 1.
Galway United - Athlone
2019-06-28  20:45
1 - 1 3,80 0 komment
Cabinteely - Wexford Youths
2019-06-28  20:45
2 - 0 1,72 0 komment
Limerick - Shelbourne
2019-06-28  20:45
0 - 1 1,62 0 komment
Drogheda Utd. - Bray
2019-06-28  20:45
1 - 0 1,72 0 komment
Labdarúgás – BL-előselejtező
KF Feronikeli - FC Santa Coloma
2019-06-28  20:45
2 - 1 1,42 0 komment
Labdarúgás – Női vb
Franciaország - USA
2019-06-28  21:00
1 - 2 2,35 0 komment
Labdarúgás – Izland 3.
Vidir Gardur - IR Reykjavik
2019-06-28  21:15
1 - 0 2,07 0 komment
Selfoss - Throttur Vogar
2019-06-28  21:15
2 - 2 4,25 0 komment
Dalvik/Reynir - Fjardabyggd
2019-06-28  22:30
0 - 0 3,40 0 komment
Labdarúgás – Ecuador 2.
Orense Machala - Atl. Santo Domingo
2019-06-28  22:00
1 - 0 1,57 0 komment