meccsek, eredmények

Előző nap
Következő nap
          
Labdarúgás – Chile 2.
2019-10-15  00:00 1 - 1 2,90 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Válogatott mérkőzés
2019-10-15  00:00 2 - 0 0,00 Szólj hozzá ››
2019-10-15  18:00 3 - 2 1,55 Szólj hozzá ››
2019-10-15  19:00 4 - 0 1,20 Szólj hozzá ››
2019-10-15  21:00 3 - 0 3,70 Szólj hozzá ››
2019-10-15  21:00 2 - 3 5,00 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Brazil 2.
2019-10-15  01:00 0 - 2 3,30 Szólj hozzá ››
2019-10-15  01:00 0 - 0 3,20 Szólj hozzá ››
2019-10-15  01:00 2 - 0 1,66 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Argentin 2., B csoport
2019-10-15  01:00 3 - 2 1,97 Szólj hozzá ››
2019-10-15  02:10 1 - 4 2,75 Szólj hozzá ››
2019-10-15  20:30 1 - 1 2,80 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – CONCACAF Nemz.Ligája B div.Dcs
2019-10-15  01:00 0 - 1 7,75 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Kolumbiai bajnokság
2019-10-15  02:00 1 - 2 3,05 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – CONCACAF Nemz.Ligája B div.Ccs
2019-10-15  02:00 5 - 1 1,62 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – vb-selejtező, Ázsia, F csoport
2019-10-15  10:00 1 - 2 1,14 Szólj hozzá ››
2019-10-15  14:15 0 - 3 1,07 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – vb-selejtező, Ázsia, H csoport
2019-10-15  10:30 0 - 0 3,60 Szólj hozzá ››
2019-10-15  16:00 0 - 3 1,10 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Japán 2.
2019-10-15  12:00 3 - 2 1,77 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Norvég bajnokság, női
2019-10-15  13:00 4 - 0 1,16 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – vb-selejtező, Ázsia, G csoport
2019-10-15  13:30 1 - 3 1,60 1 komment
2019-10-15  14:00 2 - 1 3,00 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – vb-selejtező, Ázsia, C csoport
2019-10-15  13:30 0 - 4 1,04 Szólj hozzá ››
2019-10-15  18:30 1 - 0 7,50 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – vb-selejtező, Ázsia, B csoport
2019-10-15  13:40 1 - 7 1,00 Szólj hozzá ››
2019-10-15  18:00 3 - 0 1,02 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – vb-selejtező, Ázsia, D csoport
2019-10-15  13:45 1 - 3 1,22 Szólj hozzá ››
2019-10-15  15:00 0 - 0 3,20 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – vb-selejtező, Ázsia, A csoport
2019-10-15  14:00 0 - 0 6,50 Szólj hozzá ››
2019-10-15  16:00 4 - 0 1,01 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – U21 Eb-selejtező, 7. csoport
2019-10-15  14:30 1 - 1 3,30 Szólj hozzá ››
2019-10-15  18:30 0 - 4 1,86 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – U21 Eb-selejtező, 6. csoport
2019-10-15  14:30 1 - 1 3,50 Szólj hozzá ››
2019-10-15  18:35 3 - 1 1,06 Szólj hozzá ››
2019-10-15  18:45 0 - 2 1,18 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 7. csoport
2019-10-15  15:00 0 - 2 1,03 Szólj hozzá ››
2019-10-15  15:00 1 - 1 3,25 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – vb-selejtező, Ázsia, E csoport
2019-10-15  16:00 1 - 1 5,25 Szólj hozzá ››
2019-10-15  18:30 2 - 1 1,50 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – U21 Eb-selejtező, 5. csoport
2019-10-15  17:00 0 - 0 2,95 Szólj hozzá ››
2019-10-15  18:00 1 - 0 2,38 Szólj hozzá ››
2019-10-15  18:15 0 - 5 1,18 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – U21 Eb-selejtező, 1. csoport
2019-10-15  17:00 1 - 0 2,95 Szólj hozzá ››
2019-10-15  19:00 0 - 3 1,16 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – U20 válogatott mérkőzés
2019-10-15  17:30 3 - 4 2,95 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Eb-selejtező, J csoport
2019-10-15  18:00 3 - 0 1,55 Szólj hozzá ››
2019-10-15  20:45 0 - 5 1,02 Szólj hozzá ››
2019-10-15  20:45 2 - 1 3,25 1 komment
Labdarúgás – U21 Eb-selejtező, 9. csoport
2019-10-15  18:00 0 - 2 1,45 Szólj hozzá ››
2019-10-15  20:00 4 - 1 1,10 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – U21 Eb-selejtező, 2. csoport
2019-10-15  18:00 0 - 1 1,14 Szólj hozzá ››
2019-10-15  21:00 3 - 5 1,50 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – U21 válogatott mérkőzés
2019-10-15  18:00 1 - 0 1,92 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Litván bajnokság
2019-10-15  18:30 1 - 2 1,37 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Argentin 3.
2019-10-15  18:30 1 - 1 2,63 Szólj hozzá ››
2019-10-15  20:30 2 - 0 1,97 Szólj hozzá ››
2019-10-15  20:30 1 - 1 2,68 Szólj hozzá ››
2019-10-15  20:30 1 - 4 2,80 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – U21 Eb-selejtező, 3. csoport
2019-10-15  19:00 2 - 1 3,20 Szólj hozzá ››
2019-10-15  20:45 5 - 1 1,50 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 13. csoport
2019-10-15  20:00 0 - 5 1,47 Szólj hozzá ››
2019-10-15  20:00 2 - 0 5,50 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 3. csoport
2019-10-15  20:05 1 - 0 5,25 Szólj hozzá ››
2019-10-15  20:05 0 - 2 1,42 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Chilei bajnokság
2019-10-15  20:30 3 - 2 2,02 Szólj hozzá ››
2019-10-15  23:00 3 - 1 2,53 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Walesi 2., Északi csoport
2019-10-15  20:30 1 - 4 1,42 Szólj hozzá ››
2019-10-15  20:30 3 - 1 1,62 Szólj hozzá ››
2019-10-15  20:30 0 - 0 3,80 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Eb-selejtező, F csoport
2019-10-15  20:45 1 - 1 3,00 Szólj hozzá ››
2019-10-15  20:45 1 - 1 3,50 Szólj hozzá ››
2019-10-15  20:45 1 - 0 1,60 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Eb-selejtező, G csoport
2019-10-15  20:45 3 - 1 1,10 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Eb-selejtező, D csoport
2019-10-15  20:45 2 - 0 1,48 Szólj hozzá ››
2019-10-15  20:45 2 - 3 1,20 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Walesi bajnokság
2019-10-15  20:45 4 - 2 1,71 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – EFL Trophy, Észak, G cs.
2019-10-15  20:45 2 - 1 3,70 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Angol Nemzeti Liga
2019-10-15  20:45 0 - 1 3,25 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Uruguayi 2.
2019-10-15  21:00 1 - 2 2,58 Szólj hozzá ››
2019-10-15  21:00 4 - 3 2,48 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – CONCACAF Nemz.Ligája B div.Bcs
2019-10-15  23:00 0 - 2 1,15 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Chile 2.
Rangers de Talca - Dep. Magallanes
2019-10-15  00:00
1 - 1 2,90 0 komment
Labdarúgás – Válogatott mérkőzés
Venezuela - Trinidad és Tobago
2019-10-15  00:00
2 - 0 0,00 0 komment
Chile - Guinea
2019-10-15  18:00
3 - 2 1,55 0 komment
Dánia - Luxemburg
2019-10-15  19:00
4 - 0 1,20 0 komment
Algéria - Kolumbia
2019-10-15  21:00
3 - 0 3,70 0 komment
Marokkó - Gabon
2019-10-15  21:00
2 - 3 5,00 0 komment
Labdarúgás – Brazil 2.
Guarani - Botafogo SP
2019-10-15  01:00
0 - 2 3,30 0 komment
Atlético GO - Ponte Preta
2019-10-15  01:00
0 - 0 3,20 0 komment
Sport Recife - Cuiaba
2019-10-15  01:00
2 - 0 1,66 0 komment
Labdarúgás – Argentin 2., B csoport
Atl. Rafaela - Instituto Cordoba
2019-10-15  01:00
3 - 2 1,97 0 komment
Quilmes - San Martin de Tucuman
2019-10-15  02:10
1 - 4 2,75 0 komment
Defensores de Belgrano - Club Almagro
2019-10-15  20:30
1 - 1 2,80 0 komment
Labdarúgás – CONCACAF Nemz.Ligája B div.Dcs
Suriname - St-Vincent és Grenadine
2019-10-15  01:00
0 - 1 7,75 0 komment
Labdarúgás – Kolumbiai bajnokság
Atl. Huila - Atl. Bucaramanga
2019-10-15  02:00
1 - 2 3,05 0 komment
Labdarúgás – CONCACAF Nemz.Ligája B div.Ccs
Guyana - Antigua és Barbuda
2019-10-15  02:00
5 - 1 1,62 0 komment
Labdarúgás – vb-selejtező, Ázsia, F csoport
Mongólia - Kirgizisztán
2019-10-15  10:00
1 - 2 1,14 0 komment
Tadzsikisztán - Japán
2019-10-15  14:15
0 - 3 1,07 0 komment
Labdarúgás – vb-selejtező, Ázsia, H csoport
Koreai NDK - Dél-Korea
2019-10-15  10:30
0 - 0 3,60 0 komment
Srí Lanka - Libanon
2019-10-15  16:00
0 - 3 1,10 0 komment
Labdarúgás – Japán 2.
Yokohama FC - Zweigen Kanazawa
2019-10-15  12:00
3 - 2 1,77 0 komment
Labdarúgás – Norvég bajnokság, női
Kolbotn - Fart
2019-10-15  13:00
4 - 0 1,16 0 komment
Labdarúgás – vb-selejtező, Ázsia, G csoport
Indonézia - Vietnám
2019-10-15  13:30
1 - 3 1,60 1 komment
Thaiföld - Egyesült Arab Emirátusok
2019-10-15  14:00
2 - 1 3,00 0 komment
Labdarúgás – vb-selejtező, Ázsia, C csoport
Kambodzsa - Irak
2019-10-15  13:30
0 - 4 1,04 0 komment
Bahrein - Irán
2019-10-15  18:30
1 - 0 7,50 0 komment
Labdarúgás – vb-selejtező, Ázsia, B csoport
Tajvan - Ausztrália
2019-10-15  13:40
1 - 7 1,00 0 komment
Jordánia - Nepál
2019-10-15  18:00
3 - 0 1,02 0 komment
Labdarúgás – vb-selejtező, Ázsia, D csoport
Szingapúr - Üzbegisztán
2019-10-15  13:45
1 - 3 1,22 0 komment
Palesztina - Szaúd-Arábia
2019-10-15  15:00
0 - 0 3,20 0 komment
Labdarúgás – vb-selejtező, Ázsia, A csoport
Fülöp-szigetek - Kína
2019-10-15  14:00
0 - 0 6,50 0 komment
Szíria - Guam
2019-10-15  16:00
4 - 0 1,01 0 komment
Labdarúgás – U21 Eb-selejtező, 7. csoport
U21Ciprus - U21Fehéroroszország
2019-10-15  14:30
1 - 1 3,30 0 komment
U21Norvégia - U21Hollandia
2019-10-15  18:30
0 - 4 1,86 0 komment
Labdarúgás – U21 Eb-selejtező, 6. csoport
U21Észak-Macedónia - U21Kazahsztán
2019-10-15  14:30
1 - 1 3,50 0 komment
U21Izrael - U21Feröer-szigetek
2019-10-15  18:35
3 - 1 1,06 0 komment
U21Montenegró - U21Spanyolország
2019-10-15  18:45
0 - 2 1,18 0 komment
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 7. csoport
U19San Marino - U19Azerbajdzsán
2019-10-15  15:00
0 - 2 1,03 0 komment
U19Norvégia - U19Csehország (Helyszín: Csehország)
2019-10-15  15:00
1 - 1 3,25 0 komment
Labdarúgás – vb-selejtező, Ázsia, E csoport
India - Banglades
2019-10-15  16:00
1 - 1 5,25 0 komment
Katar - Omán
2019-10-15  18:30
2 - 1 1,50 0 komment
Labdarúgás – U21 Eb-selejtező, 5. csoport
U21Lettország - U21Bulgária
2019-10-15  17:00
0 - 0 2,95 0 komment
U21Lengyelország - U21Szerbia
2019-10-15  18:00
1 - 0 2,38 0 komment
U21Észtország - U21Oroszország
2019-10-15  18:15
0 - 5 1,18 0 komment
Labdarúgás – U21 Eb-selejtező, 1. csoport
U21Izland - U21Írország
2019-10-15  17:00
1 - 0 2,95 0 komment
U21Luxemburg - U21Svédország
2019-10-15  19:00
0 - 3 1,16 0 komment
Labdarúgás – U20 válogatott mérkőzés
U20Portugália - U20Olaszország
2019-10-15  17:30
3 - 4 2,95 0 komment
Labdarúgás – Eb-selejtező, J csoport
Finnország - Örményország
2019-10-15  18:00
3 - 0 1,55 0 komment
Liechtenstein - Olaszország
2019-10-15  20:45
0 - 5 1,02 0 komment
Görögország - Bosznia-Hercegovina
2019-10-15  20:45
2 - 1 3,25 1 komment
Labdarúgás – U21 Eb-selejtező, 9. csoport
U21Bosznia-Hercegovina - U21Németország
2019-10-15  18:00
0 - 2 1,45 0 komment
U21Belgium - U21Moldova
2019-10-15  20:00
4 - 1 1,10 0 komment
Labdarúgás – U21 Eb-selejtező, 2. csoport
U21Azerbajdzsán - U21Svájc
2019-10-15  18:00
0 - 1 1,14 0 komment
U21Szlovákia - U21Franciaország
2019-10-15  21:00
3 - 5 1,50 0 komment
Labdarúgás – U21 válogatott mérkőzés
U21Szlovénia - U21Magyarország
2019-10-15  18:00
1 - 0 1,92 0 komment
Labdarúgás – Litván bajnokság
Riteriai Vilnius - Suduva Marijampole
2019-10-15  18:30
1 - 2 1,37 0 komment
Labdarúgás – Argentin 3.
Tristan Suarez - Atl. Los Andes
2019-10-15  18:30
1 - 1 2,63 0 komment
Defensores Unidos - Argentino de Quilmes
2019-10-15  20:30
2 - 0 1,97 0 komment
Sacachispas - Justo Jose de Urquiza
2019-10-15  20:30
1 - 1 2,68 0 komment
UAI Urquiza - Villa San Carlos
2019-10-15  20:30
1 - 4 2,80 0 komment
Labdarúgás – U21 Eb-selejtező, 3. csoport
U21Albánia - U21Koszovó
2019-10-15  19:00
2 - 1 3,20 0 komment
U21Anglia - U21Ausztria
2019-10-15  20:45
5 - 1 1,50 0 komment
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 13. csoport
U19Kazahsztán - U19Magyarország (Helyszín: Magyarország)
2019-10-15  20:00
0 - 5 1,47 0 komment
U19Grúzia - U19Horvátország
2019-10-15  20:00
2 - 0 5,50 0 komment
Labdarúgás – U19 Eb-selejtező, 3. csoport
U19Skócia - U19Németország
2019-10-15  20:05
1 - 0 5,25 0 komment
U19Andorra - U19Fehéroroszország
2019-10-15  20:05
0 - 2 1,42 0 komment
Labdarúgás – Chilei bajnokság
Cobresal - Palestino
2019-10-15  20:30
3 - 2 2,02 0 komment
Union Espanola - Coquimbo Unido
2019-10-15  23:00
3 - 1 2,53 0 komment
Labdarúgás – Walesi 2., Északi csoport
Llandudno FC - Prestatyn
2019-10-15  20:30
1 - 4 1,42 0 komment
Colwyn Bay - Gresford
2019-10-15  20:30
3 - 1 1,62 0 komment
Porthmadog - Penrhyncoch
2019-10-15  20:30
0 - 0 3,80 0 komment
Labdarúgás – Eb-selejtező, F csoport
Románia - Norvégia
2019-10-15  20:45
1 - 1 3,00 0 komment
Svédország - Spanyolország
2019-10-15  20:45
1 - 1 3,50 0 komment
Feröer-szigetek - Málta
2019-10-15  20:45
1 - 0 1,60 0 komment
Labdarúgás – Eb-selejtező, G csoport
Izrael - Lettország
2019-10-15  20:45
3 - 1 1,10 0 komment
Labdarúgás – Eb-selejtező, D csoport
Svájc - Írország
2019-10-15  20:45
2 - 0 1,48 0 komment
Gibraltár - Grúzia
2019-10-15  20:45
2 - 3 1,20 0 komment
Labdarúgás – Walesi bajnokság
Connah's Quay - Caernarfon
2019-10-15  20:45
4 - 2 1,71 0 komment
Labdarúgás – EFL Trophy, Észak, G cs.
Carlisle - Blackpool
2019-10-15  20:45
2 - 1 3,70 0 komment
Labdarúgás – Angol Nemzeti Liga
Wrexham - Chesterfield
2019-10-15  20:45
0 - 1 3,25 0 komment
Labdarúgás – Uruguayi 2.
Cerrito Montevideo - Albion Montevideo
2019-10-15  21:00
1 - 2 2,58 0 komment
Villa Espanola - Dep. Maldonado
2019-10-15  21:00
4 - 3 2,48 0 komment
Labdarúgás – CONCACAF Nemz.Ligája B div.Bcs
St. Lucia - Salvador
2019-10-15  23:00
0 - 2 1,15 0 komment