meccsek, eredmények
Labdarúgás – Argentin 2., A csoport | |||||
---|---|---|---|---|---|
2019-11-20 01:10 | 1 - 0 | 2,69 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Brazil 2. | |||||
2019-11-20 01:30 | 1 - 2 | 2,85 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-20 23:15 | 1 - 1 | 2,90 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – CONCACAF Nemz.Ligája A div.Acs | |||||
2019-11-20 01:30 | 0 - 4 | 1,02 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Válogatott mérkőzés | |||||
2019-11-20 02:00 | 0 - 1 | 1,85 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – CONCACAF Nemz.Ligája A div.Bcs | |||||
2019-11-20 03:30 | 2 - 1 | 1,00 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Indonéz bajnokság | |||||
2019-11-20 09:30 | 1 - 0 | 1,57 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-20 12:15 | 0 - 1 | 3,25 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Nigériai bajnokság | |||||
2019-11-20 16:00 | 1 - 1 | 3,50 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-20 16:00 | 2 - 1 | 1,67 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-20 16:00 | 1 - 0 | 2,63 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-20 16:00 | 1 - 0 | 1,82 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-20 16:00 | 0 - 0 | 3,95 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-20 16:00 | 1 - 1 | 2,85 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-20 16:00 | 3 - 0 | 1,37 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Szerb Kupa | |||||
2019-11-20 18:00 | 1 - 0 | 1,04 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Perui 2., rájátszás | |||||
2019-11-20 19:00 | 3 - 0 | 1,26 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-20 21:00 | 0 - 4 | 4,35 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Luxemburgi bajnokság | |||||
2019-11-20 20:00 | 1 - 0 | 1,97 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Walesi 2., Északi csoport | |||||
2019-11-20 20:30 | 1 - 1 | 3,60 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-20 20:45 | 2 - 0 | 1,42 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Angol FA Kupa | |||||
2019-11-20 20:45 | 1 - 1 | 3,65 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-20 20:45 | 0 - 1 | 1,95 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-20 20:45 | 2 - 0 | 1,80 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-20 20:45 | 0 - 1 | 3,20 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Venezuelai bajnokság,rájátszás | |||||
2019-11-20 21:00 | 4 - 0 | 1,31 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Ecuador 2., rájátszás | |||||
2019-11-20 21:30 | 1 - 1 | 2,80 | Szólj hozzá ›› | ||
2019-11-20 21:30 | 1 - 1 | 2,85 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Kolumbiai bajnokság,ráj. A cs. | |||||
2019-11-20 23:00 | 0 - 1 | 6,25 | Szólj hozzá ›› |
Labdarúgás – Argentin 2., A csoport | ||||
---|---|---|---|---|
Dep. Moron - Atl. Atlanta 2019-11-20 01:10 |
1 - 0 | 2,69 | 0 komment | |
Labdarúgás – Brazil 2. | ||||
Operario PR - Vitória 2019-11-20 01:30 |
1 - 2 | 2,85 | 0 komment | |
Vila Nova - Oeste 2019-11-20 23:15 |
1 - 1 | 2,90 | 0 komment | |
Labdarúgás – CONCACAF Nemz.Ligája A div.Acs | ||||
Kuba - USA 2019-11-20 01:30 |
0 - 4 | 1,02 | 0 komment | |
Labdarúgás – Válogatott mérkőzés | ||||
Ecuador - Kolumbia 2019-11-20 02:00 |
0 - 1 | 1,85 | 0 komment | |
Labdarúgás – CONCACAF Nemz.Ligája A div.Bcs | ||||
Mexikó - Bermuda-szigetek 2019-11-20 03:30 |
2 - 1 | 1,00 | 0 komment | |
Labdarúgás – Indonéz bajnokság | ||||
Persela Lamongan - Perseru Badak Lampung 2019-11-20 09:30 |
1 - 0 | 1,57 | 0 komment | |
PSS Sleman - Pusamania Borneo 2019-11-20 12:15 |
0 - 1 | 3,25 | 0 komment | |
Labdarúgás – Nigériai bajnokság | ||||
MFM Lagos - Warri Wolves 2019-11-20 16:00 |
1 - 1 | 3,50 | 0 komment | |
Rivers Utd. - Enugu Rangers 2019-11-20 16:00 |
2 - 1 | 1,67 | 0 komment | |
Jigawa Golden Stars - Kano Pillars 2019-11-20 16:00 |
1 - 0 | 2,63 | 0 komment | |
Sunshine Stars - Enyimba 2019-11-20 16:00 |
1 - 0 | 1,82 | 0 komment | |
Akwa Utd. - Katsina Utd. 2019-11-20 16:00 |
0 - 0 | 3,95 | 0 komment | |
Nasarawa Utd. - Plateau Utd. 2019-11-20 16:00 |
1 - 1 | 2,85 | 0 komment | |
Lobi Stars - Heartland Owerri 2019-11-20 16:00 |
3 - 0 | 1,37 | 0 komment | |
Labdarúgás – Szerb Kupa | ||||
Crvena zvezda - Macva Sabac 2019-11-20 18:00 |
1 - 0 | 1,04 | 0 komment | |
Labdarúgás – Perui 2., rájátszás | ||||
Atl. Grau - Comerciantes Unidos 2019-11-20 19:00 |
3 - 0 | 1,26 | 0 komment | |
Santos Nazca - Dep. Coopsol 2019-11-20 21:00 |
0 - 4 | 4,35 | 0 komment | |
Labdarúgás – Luxemburgi bajnokság | ||||
UNA Strassen - Jeunesse Esch 2019-11-20 20:00 |
1 - 0 | 1,97 | 0 komment | |
Labdarúgás – Walesi 2., Északi csoport | ||||
Buckley Town - Gresford 2019-11-20 20:30 |
1 - 1 | 3,60 | 0 komment | |
Guilsfield - Porthmadog 2019-11-20 20:45 |
2 - 0 | 1,42 | 0 komment | |
Labdarúgás – Angol FA Kupa | ||||
Wycombe - Tranmere 2019-11-20 20:45 |
1 - 1 | 3,65 | 0 komment | |
Darlington - Walsall 2019-11-20 20:45 |
0 - 1 | 1,95 | 0 komment | |
Newport - Grimsby 2019-11-20 20:45 |
2 - 0 | 1,80 | 0 komment | |
Lincoln - Ipswich 2019-11-20 20:45 |
0 - 1 | 3,20 | 0 komment | |
Labdarúgás – Venezuelai bajnokság,rájátszás | ||||
Dep. Tachira - Metropolitanos Caracas 2019-11-20 21:00 |
4 - 0 | 1,31 | 0 komment | |
Labdarúgás – Ecuador 2., rájátszás | ||||
Manta FC - Independiente Juniors 2019-11-20 21:30 |
1 - 1 | 2,80 | 0 komment | |
Santa Rita Vinces - Orense Machala 2019-11-20 21:30 |
1 - 1 | 2,85 | 0 komment | |
Labdarúgás – Kolumbiai bajnokság,ráj. A cs. | ||||
Dep. Tolima - Cucuta Deportivo 2019-11-20 23:00 |
0 - 1 | 6,25 | 0 komment |