meccsek, eredmények

Előző nap
Következő nap
          
Labdarúgás – Argentin bajnokság
2019-12-10  01:10 1 - 1 2,75 1 komment
Labdarúgás – Argentin 3.
2019-12-10  01:10 0 - 0 2,95 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Bolíviai bajnokság
2019-12-10  01:30 2 - 1 1,09 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Indiai I-Liga
2019-12-10  09:30 1 - 4 1,87 Szólj hozzá ››
2019-12-10  09:30 3 - 1 3,40 1 komment
Labdarúgás – U19 BL, E csoport
2019-12-10  13:00 0 - 0 4,85 Szólj hozzá ››
2019-12-10  14:00 2 - 3 3,75 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Iráni bajnokság
2019-12-10  14:00 1 - 1 2,80 Szólj hozzá ››
2019-12-10  14:05 2 - 1 2,48 Szólj hozzá ››
2019-12-10  15:00 2 - 1 1,26 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – U19 BL, H csoport
2019-12-10  14:00 1 - 1 4,10 Szólj hozzá ››
2019-12-10  14:00 1 - 1 3,55 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Egyesült Arab Emir. bajnokság
2019-12-10  15:00 0 - 2 2,63 Szólj hozzá ››
2019-12-10  15:00 6 - 2 2,75 Szólj hozzá ››
2019-12-10  17:30 0 - 0 3,90 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – U19 BL, G csoport
2019-12-10  15:00 1 - 0 3,30 Szólj hozzá ››
2019-12-10  16:00 1 - 0 1,42 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – U19 BL, F csoport
2019-12-10  16:00 2 - 0 1,57 Szólj hozzá ››
2019-12-10  16:00 5 - 1 1,77 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Algériai bajnokság
2019-12-10  16:00 0 - 0 0,00 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Egyiptomi bajnokság
2019-12-10  16:00 1 - 4 2,85 Szólj hozzá ››
2019-12-10  18:30 1 - 1 2,85 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – BL, E csoport
2019-12-10  18:55 4 - 0 1,18 2 komment
2019-12-10  18:55 0 - 2 1,73 5 komment
Labdarúgás – Walesi 2., Déli csoport
2019-12-10  20:30 0 - 0 0,00 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Angol Liga bajnokság
2019-12-10  20:45 2 - 1 2,60 Szólj hozzá ››
2019-12-10  20:45 1 - 1 3,45 Szólj hozzá ››
2019-12-10  20:45 1 - 2 3,10 1 komment
2019-12-10  20:45 2 - 0 1,35 Szólj hozzá ››
2019-12-10  20:55 0 - 1 2,70 Szólj hozzá ››
2019-12-10  21:00 3 - 0 1,65 1 komment
Labdarúgás – Walesi 2., Északi csoport
2019-12-10  20:45 0 - 0 0,00 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Angol Nemzeti Liga
2019-12-10  20:45 1 - 2 2,12 Szólj hozzá ››
2019-12-10  20:45 0 - 0 3,35 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Angol EFL Trophy, rájátszás
2019-12-10  20:45 2 - 0 1,52 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Angol FA Kupa
2019-12-10  20:45 3 - 1 1,30 Szólj hozzá ››
2019-12-10  20:45 1 - 0 2,75 Szólj hozzá ››
2019-12-10  20:45 1 - 2 3,05 Szólj hozzá ››
2019-12-10  20:45 0 - 0 3,55 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Skót Liga 2.
2019-12-10  20:45 0 - 0 0,00 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Skót Liga bajnokság
2019-12-10  20:45 1 - 2 1,47 Szólj hozzá ››
2019-12-10  20:45 1 - 1 3,25 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Észak-Ír bajnokság
2019-12-10  20:45 1 - 0 1,76 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – BL, H csoport
2019-12-10  21:00 0 - 1 5,25 3 komment
2019-12-10  21:00 2 - 1 1,18 1 komment
Labdarúgás – BL, F csoport
2019-12-10  21:00 2 - 1 1,26 2 komment
2019-12-10  21:00 1 - 2 5,25 2 komment
Labdarúgás – BL, G csoport
2019-12-10  21:00 2 - 2 3,45 1 komment
2019-12-10  21:00 3 - 0 1,85 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – San Marinó-i Kupa
2019-12-10  21:15 1 - 2 2,68 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Argentin bajnokság
Argentinos Juniors - Estudiantes LP
2019-12-10  01:10
1 - 1 2,75 1 komment
Labdarúgás – Argentin 3.
Talleres RE - Sacachispas
2019-12-10  01:10
0 - 0 2,95 0 komment
Labdarúgás – Bolíviai bajnokság
Oriente Petrolero - Aurora Cochabamba
2019-12-10  01:30
2 - 1 1,09 0 komment
Labdarúgás – Indiai I-Liga
NEROCA - East Bengal
2019-12-10  09:30
1 - 4 1,87 0 komment
Minerva Punjab - Chennai City
2019-12-10  09:30
3 - 1 3,40 1 komment
Labdarúgás – U19 BL, E csoport
U19Napoli - U19Genk
2019-12-10  13:00
0 - 0 4,85 0 komment
U19Salzburg - U19Liverpool
2019-12-10  14:00
2 - 3 3,75 0 komment
Labdarúgás – Iráni bajnokság
Shahin Bushehr - Sanat Naft Abadan
2019-12-10  14:00
1 - 1 2,80 0 komment
Naft Masjed Soleyman - Saipa Karaj
2019-12-10  14:05
2 - 1 2,48 0 komment
Persepolis - Gol Gohar Sirjan
2019-12-10  15:00
2 - 1 1,26 0 komment
Labdarúgás – U19 BL, H csoport
U19Ajax - U19Valencia
2019-12-10  14:00
1 - 1 4,10 0 komment
U19Chelsea - U19Lille
2019-12-10  14:00
1 - 1 3,55 0 komment
Labdarúgás – Egyesült Arab Emir. bajnokság
Al-Khaleej Khor Fakkan - Al-Dhafra
2019-12-10  15:00
0 - 2 2,63 0 komment
Al-Ittihad (UAE) - Ajman
2019-12-10  15:00
6 - 2 2,75 0 komment
Al-Sharjah - Bani Yas
2019-12-10  17:30
0 - 0 3,90 0 komment
Labdarúgás – U19 BL, G csoport
U19Lyon - U19RB Leipzig
2019-12-10  15:00
1 - 0 3,30 0 komment
U19Benfica - U19Zenit Szentpétervár
2019-12-10  16:00
1 - 0 1,42 0 komment
Labdarúgás – U19 BL, F csoport
U19Internazionale - U19Barcelona
2019-12-10  16:00
2 - 0 1,57 0 komment
U19Dortmund - U19Slavia Praha
2019-12-10  16:00
5 - 1 1,77 0 komment
Labdarúgás – Algériai bajnokság
JS Kabylie - MC Oran
2019-12-10  16:00
0 - 0 0,00 0 komment
Labdarúgás – Egyiptomi bajnokság
El Gouna - ENPPI
2019-12-10  16:00
1 - 4 2,85 0 komment
El Entag El Harby - Smouha
2019-12-10  18:30
1 - 1 2,85 0 komment
Labdarúgás – BL, E csoport
Napoli - Genk
2019-12-10  18:55
4 - 0 1,18 2 komment
Salzburg - Liverpool
2019-12-10  18:55
0 - 2 1,73 5 komment
Labdarúgás – Walesi 2., Déli csoport
Pontypridd Town - Undy Athletic
2019-12-10  20:30
0 - 0 0,00 0 komment
Labdarúgás – Angol Liga bajnokság
Preston - Fulham
2019-12-10  20:45
2 - 1 2,60 0 komment
Nottingham - Middlesbrough
2019-12-10  20:45
1 - 1 3,45 0 komment
Bristol City - Millwall
2019-12-10  20:45
1 - 2 3,10 1 komment
Leeds - Hull City
2019-12-10  20:45
2 - 0 1,35 0 komment
Charlton - Huddersfield
2019-12-10  20:55
0 - 1 2,70 0 komment
Stoke - Luton
2019-12-10  21:00
3 - 0 1,65 1 komment
Labdarúgás – Walesi 2., Északi csoport
Bangor City - Conwy Borough
2019-12-10  20:45
0 - 0 0,00 0 komment
Labdarúgás – Angol Nemzeti Liga
Chesterfield - Yeovil
2019-12-10  20:45
1 - 2 2,12 0 komment
Fylde - Sutton Utd.
2019-12-10  20:45
0 - 0 3,35 0 komment
Labdarúgás – Angol EFL Trophy, rájátszás
Accrington - Bolton
2019-12-10  20:45
2 - 0 1,52 0 komment
Labdarúgás – Angol FA Kupa
Crewe - Eastleigh
2019-12-10  20:45
3 - 1 1,30 0 komment
Carlisle - Forest Green
2019-12-10  20:45
1 - 0 2,75 0 komment
Ipswich - Coventry
2019-12-10  20:45
1 - 2 3,05 0 komment
Hartlepool - Exeter
2019-12-10  20:45
0 - 0 3,55 0 komment
Labdarúgás – Skót Liga 2.
Albion Rovers - Cowdenbeath
2019-12-10  20:45
0 - 0 0,00 0 komment
Labdarúgás – Skót Liga bajnokság
Greenock Morton - Dundee Utd.
2019-12-10  20:45
1 - 2 1,47 0 komment
Ayr Utd. - Arbroath
2019-12-10  20:45
1 - 1 3,25 0 komment
Labdarúgás – Észak-Ír bajnokság
Glenavon - Carrick
2019-12-10  20:45
1 - 0 1,76 0 komment
Labdarúgás – BL, H csoport
Ajax - Valencia
2019-12-10  21:00
0 - 1 5,25 3 komment
Chelsea - Lille
2019-12-10  21:00
2 - 1 1,18 1 komment
Labdarúgás – BL, F csoport
Dortmund - Slavia Praha
2019-12-10  21:00
2 - 1 1,26 2 komment
Internazionale - Barcelona
2019-12-10  21:00
1 - 2 5,25 2 komment
Labdarúgás – BL, G csoport
Lyon - RB Leipzig
2019-12-10  21:00
2 - 2 3,45 1 komment
Benfica - Zenit Szentpétervár
2019-12-10  21:00
3 - 0 1,85 0 komment
Labdarúgás – San Marinó-i Kupa
Libertas - Folgore/Falciano
2019-12-10  21:15
1 - 2 2,68 0 komment