meccsek, eredmények
Labdarúgás – Olimpiai-sel.,Dél-Amerika,B cs | |||||
---|---|---|---|---|---|
2020-01-20 00:00 | 1 - 0 | 2,07 | Szólj hozzá ›› | ||
2020-01-20 02:30 | 1 - 0 | 1,16 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Chilei 2., rájátszás | |||||
2020-01-20 00:00 | 2 - 3 | 2,02 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Paraguayi bajnokság | |||||
2020-01-20 00:15 | 2 - 1 | 1,21 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Costa Rica-i bajnokság | |||||
2020-01-20 01:00 | 3 - 2 | 1,57 | Szólj hozzá ›› | ||
2020-01-20 03:00 | 0 - 0 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Mexikói bajnokság | |||||
2020-01-20 01:45 | 3 - 2 | 2,02 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Indiai I-Liga | |||||
2020-01-20 09:30 | 3 - 1 | 2,28 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Olasz bajnokság, női | |||||
2020-01-20 12:30 | 3 - 2 | 1,62 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Egyiptomi bajnokság | |||||
2020-01-20 13:30 | 1 - 3 | 2,85 | Szólj hozzá ›› | ||
2020-01-20 16:00 | 0 - 3 | 2,28 | Szólj hozzá ›› | ||
2020-01-20 18:30 | 0 - 0 | 0,00 | 1 komment | ||
Labdarúgás – Kuvaiti bajnokság | |||||
2020-01-20 14:30 | 0 - 2 | 1,67 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Bahreini bajnokság | |||||
2020-01-20 14:40 | 2 - 1 | 2,43 | Szólj hozzá ›› | ||
2020-01-20 16:00 | 2 - 1 | 2,85 | Szólj hozzá ›› | ||
2020-01-20 17:15 | 1 - 2 | 3,05 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Görög 2. | |||||
2020-01-20 15:30 | 0 - 1 | 5,75 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Nigériai bajnokság | |||||
2020-01-20 16:00 | 1 - 1 | 2,63 | Szólj hozzá ›› | ||
2020-01-20 16:00 | 1 - 2 | 7,25 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Algériai bajnokság | |||||
2020-01-20 16:00 | 1 - 0 | 1,72 | Szólj hozzá ›› | ||
2020-01-20 17:00 | 0 - 0 | 2,58 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Szaúdi bajnokság | |||||
2020-01-20 16:10 | 2 - 2 | 4,10 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Felkészülési mérkőzés | |||||
2020-01-20 16:30 | 3 - 3 | 3,20 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Török 2. | |||||
2020-01-20 17:00 | 1 - 6 | 1,55 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Izraeli 2. | |||||
2020-01-20 18:00 | 2 - 2 | 2,90 | Szólj hozzá ›› | ||
2020-01-20 18:00 | 0 - 0 | 3,15 | Szólj hozzá ›› | ||
2020-01-20 18:00 | 0 - 1 | 3,85 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Izraeli bajnokság | |||||
2020-01-20 18:00 | 0 - 1 | 2,43 | Szólj hozzá ›› | ||
2020-01-20 19:00 | 1 - 0 | 1,55 | Szólj hozzá ›› | ||
2020-01-20 19:15 | 3 - 1 | 1,60 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Török bajnokság | |||||
2020-01-20 18:00 | 2 - 0 | 2,05 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Ciprusi bajnokság | |||||
2020-01-20 18:00 | 0 - 0 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Máltai bajnokság | |||||
2020-01-20 19:00 | 2 - 1 | 1,57 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Marokkói bajnokság | |||||
2020-01-20 19:00 | 1 - 2 | 2,12 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Holland 2. | |||||
2020-01-20 20:00 | 2 - 0 | 1,29 | Szólj hozzá ›› | ||
2020-01-20 20:00 | 2 - 1 | 2,53 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Olasz A | |||||
2020-01-20 20:45 | 1 - 2 | 13,00 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Olasz C, B csoport | |||||
2020-01-20 20:45 | 1 - 2 | 3,30 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Francia Kupa | |||||
2020-01-20 20:55 | 1 - 3 | 1,09 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Olasz B | |||||
2020-01-20 21:00 | 0 - 1 | 2,35 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Angol Liga bajnokság | |||||
2020-01-20 21:00 | 0 - 1 | 3,60 | 1 komment | ||
Labdarúgás – Mexikói bajnokság, női | |||||
2020-01-20 22:45 | 3 - 2 | 1,23 | Szólj hozzá ›› | ||
2020-01-20 23:00 | 1 - 2 | 9,50 | Szólj hozzá ›› |
Labdarúgás – Olimpiai-sel.,Dél-Amerika,B cs | ||||
---|---|---|---|---|
U23Uruguay - U23Paraguay 2020-01-20 00:00 |
1 - 0 | 2,07 | 0 komment | |
U23Brazília - U23Peru 2020-01-20 02:30 |
1 - 0 | 1,16 | 0 komment | |
Labdarúgás – Chilei 2., rájátszás | ||||
Dep. Copiapo - Dep. Temuco 2020-01-20 00:00 |
2 - 3 | 2,02 | 0 komment | |
Labdarúgás – Paraguayi bajnokság | ||||
Olimpia Asuncion - General Diaz 2020-01-20 00:15 |
2 - 1 | 1,21 | 0 komment | |
Labdarúgás – Costa Rica-i bajnokság | ||||
San Carlos - Perez Zeledon 2020-01-20 01:00 |
3 - 2 | 1,57 | 0 komment | |
Guadalupe FC - Santos de Guapiles 2020-01-20 03:00 |
0 - 0 | 0,00 | 0 komment | |
Labdarúgás – Mexikói bajnokság | ||||
Santos Laguna - Leon 2020-01-20 01:45 |
3 - 2 | 2,02 | 0 komment | |
Labdarúgás – Indiai I-Liga | ||||
Minerva Punjab - Gokulam Kerala 2020-01-20 09:30 |
3 - 1 | 2,28 | 0 komment | |
Labdarúgás – Olasz bajnokság, női | ||||
Milan - Roma 2020-01-20 12:30 |
3 - 2 | 1,62 | 0 komment | |
Labdarúgás – Egyiptomi bajnokság | ||||
Aswan - Wadi Degla 2020-01-20 13:30 |
1 - 3 | 2,85 | 0 komment | |
El Gaish Talaea - Al-Ittihad (EGY) 2020-01-20 16:00 |
0 - 3 | 2,28 | 0 komment | |
El Zamalek - Al-Masry 2020-01-20 18:30 |
0 - 0 | 0,00 | 1 komment | |
Labdarúgás – Kuvaiti bajnokság | ||||
Kazma - Al-Kuwait 2020-01-20 14:30 |
0 - 2 | 1,67 | 0 komment | |
Labdarúgás – Bahreini bajnokság | ||||
East Riffa - Manama Club 2020-01-20 14:40 |
2 - 1 | 2,43 | 0 komment | |
Al-Najma Manama - Busaiteen 2020-01-20 16:00 |
2 - 1 | 2,85 | 0 komment | |
Al-Rifaa - Al-Hidd 2020-01-20 17:15 |
1 - 2 | 3,05 | 0 komment | |
Labdarúgás – Görög 2. | ||||
Giannina - Levadiakosz 2020-01-20 15:30 |
0 - 1 | 5,75 | 0 komment | |
Labdarúgás – Nigériai bajnokság | ||||
Jigawa Golden Stars - Rivers Utd. 2020-01-20 16:00 |
1 - 1 | 2,63 | 0 komment | |
Nasarawa Utd. - Warri Wolves 2020-01-20 16:00 |
1 - 2 | 7,25 | 0 komment | |
Labdarúgás – Algériai bajnokság | ||||
Kabylie - MC Oran 2020-01-20 16:00 |
1 - 0 | 1,72 | 0 komment | |
ASO Chlef - USM Alger 2020-01-20 17:00 |
0 - 0 | 2,58 | 0 komment | |
Labdarúgás – Szaúdi bajnokság | ||||
Al-Faisaly - Al-Hilal (KSA) 2020-01-20 16:10 |
2 - 2 | 4,10 | 0 komment | |
Labdarúgás – Felkészülési mérkőzés | ||||
FCS Bukarest - Lokomotív Moszkva 2020-01-20 16:30 |
3 - 3 | 3,20 | 0 komment | |
Labdarúgás – Török 2. | ||||
Balikesirspor - Adana Demirspor 2020-01-20 17:00 |
1 - 6 | 1,55 | 0 komment | |
Labdarúgás – Izraeli 2. | ||||
Hapoel Afula - Hapoel Ashkelon 2020-01-20 18:00 |
2 - 2 | 2,90 | 0 komment | |
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Acre 2020-01-20 18:00 |
0 - 0 | 3,15 | 0 komment | |
Hapoel Ramat Gan - Kfar Qasem 2020-01-20 18:00 |
0 - 1 | 3,85 | 0 komment | |
Labdarúgás – Izraeli bajnokság | ||||
Hapoel Kfar Saba - Bnei Yehuda TA 2020-01-20 18:00 |
0 - 1 | 2,43 | 0 komment | |
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Haifa 2020-01-20 19:00 |
1 - 0 | 1,55 | 0 komment | |
Beitar Jerusalem - Maccabi Netanya 2020-01-20 19:15 |
3 - 1 | 1,60 | 0 komment | |
Labdarúgás – Török bajnokság | ||||
Rizespor - Genclerbirligi 2020-01-20 18:00 |
2 - 0 | 2,05 | 0 komment | |
Labdarúgás – Ciprusi bajnokság | ||||
Pafosz - Olympiakosz Nicosia 2020-01-20 18:00 |
0 - 0 | 0,00 | 0 komment | |
Labdarúgás – Máltai bajnokság | ||||
Valletta - Sliema Wanderers 2020-01-20 19:00 |
2 - 1 | 1,57 | 0 komment | |
Labdarúgás – Marokkói bajnokság | ||||
Olympique de Safi - Wydad Casablanca 2020-01-20 19:00 |
1 - 2 | 2,12 | 0 komment | |
Labdarúgás – Holland 2. | ||||
Ajax 2 - Dordrecht 2020-01-20 20:00 |
2 - 0 | 1,29 | 0 komment | |
Utrecht 2 - Roda 2020-01-20 20:00 |
2 - 1 | 2,53 | 0 komment | |
Labdarúgás – Olasz A | ||||
Atalanta - SPAL Ferrara 2020-01-20 20:45 |
1 - 2 | 13,00 | 0 komment | |
Labdarúgás – Olasz C, B csoport | ||||
Piacenza - Triestina 2020-01-20 20:45 |
1 - 2 | 3,30 | 0 komment | |
Labdarúgás – Francia Kupa | ||||
Saint-Pryvé - Monaco 2020-01-20 20:55 |
1 - 3 | 1,09 | 0 komment | |
Labdarúgás – Olasz B | ||||
Cosenza - Crotone 2020-01-20 21:00 |
0 - 1 | 2,35 | 0 komment | |
Labdarúgás – Angol Liga bajnokság | ||||
West Bromwich - Stoke 2020-01-20 21:00 |
0 - 1 | 3,60 | 1 komment | |
Labdarúgás – Mexikói bajnokság, női | ||||
América - Santos Laguna 2020-01-20 22:45 |
3 - 2 | 1,23 | 0 komment | |
Monarcas Morelia - Necaxa 2020-01-20 23:00 |
1 - 2 | 9,50 | 0 komment |