meccsek, eredmények

Előző nap
Következő nap
          
Labdarúgás – Brazil bajnokság
2020-08-10  00:00 1 - 0 1,59 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Paraguayi bajnokság
2020-08-10  00:30 1 - 1 3,45 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Perui bajnokság
2020-08-10  01:00 0 - 0 0,00 Szólj hozzá ››
2020-08-10  20:30 0 - 0 0,00 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Brazil 3., A csoport
2020-08-10  01:00 2 - 0 2,69 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Nicaraguai bajnokság
2020-08-10  01:00 5 - 0 4,55 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Mexikói bajnokság
2020-08-10  02:00 1 - 1 3,15 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Dél-koreai bajnokság, női
2020-08-10  11:00 1 - 2 4,95 Szólj hozzá ››
2020-08-10  11:00 1 - 2 1,42 Szólj hozzá ››
2020-08-10  11:00 2 - 1 1,97 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Japán bajnokság, női
2020-08-10  11:00 0 - 0 3,15 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Japán 3.
2020-08-10  11:30 3 - 0 2,05 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Ausztrál bajnokság
2020-08-10  11:30 1 - 1 3,30 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Kínai bajnokság
2020-08-10  12:00 2 - 2 3,45 Szólj hozzá ››
2020-08-10  14:00 1 - 2 3,10 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Orosz 3., 3. csoport
2020-08-10  12:00 2 - 0 2,45 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Dél-koreai 2.
2020-08-10  12:30 2 - 1 1,51 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Fehérorosz bajnokság, női
2020-08-10  15:00 5 - 2 1,20 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Orosz 3., 4. csoport
2020-08-10  15:00 0 - 2 1,95 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Norvég 3., 2. csoport
2020-08-10  15:30 1 - 2 2,30 Szólj hozzá ››
2020-08-10  18:00 1 - 1 3,60 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Egyiptomi bajnokság
2020-08-10  16:00 0 - 0 0,00 Szólj hozzá ››
2020-08-10  18:30 3 - 0 1,37 Szólj hozzá ››
2020-08-10  21:00 1 - 1 3,35 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Orosz bajnokság
2020-08-10  16:00 0 - 2 2,14 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Orosz 3., 2. csoport
2020-08-10  16:00 2 - 1 2,80 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Jordán bajnokság
2020-08-10  17:00 1 - 0 1,58 Szólj hozzá ››
2020-08-10  19:30 3 - 1 1,59 Szólj hozzá ››
2020-08-10  19:30 1 - 1 3,70 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Iráni bajnokság
2020-08-10  17:15 1 - 1 2,44 Szólj hozzá ››
2020-08-10  18:00 0 - 0 3,80 Szólj hozzá ››
2020-08-10  18:00 1 - 0 1,82 Szólj hozzá ››
2020-08-10  18:00 2 - 3 2,59 Szólj hozzá ››
2020-08-10  18:00 0 - 0 2,95 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Finn 3., C csoport
2020-08-10  17:30 1 - 3 4,95 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Finn 2.
2020-08-10  17:30 2 - 1 1,42 Szólj hozzá ››
2020-08-10  17:30 1 - 0 3,10 Szólj hozzá ››
2020-08-10  17:30 4 - 1 1,40 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Finn bajnokság
2020-08-10  17:30 0 - 0 3,20 Szólj hozzá ››
2020-08-10  17:30 2 - 0 1,93 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Norvég 2.
2020-08-10  18:00 2 - 1 2,42 Szólj hozzá ››
2020-08-10  18:00 3 - 0 1,42 Szólj hozzá ››
2020-08-10  18:00 0 - 1 2,52 Szólj hozzá ››
2020-08-10  18:00 1 - 1 3,70 Szólj hozzá ››
2020-08-10  18:00 0 - 3 1,99 Szólj hozzá ››
2020-08-10  18:00 4 - 2 1,47 Szólj hozzá ››
2020-08-10  18:00 5 - 0 1,47 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Iráni Kupa
2020-08-10  18:00 2 - 0 2,95 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Szaúdi bajnokság
2020-08-10  18:05 1 - 0 2,24 Szólj hozzá ››
2020-08-10  18:15 0 - 2 1,38 Szólj hozzá ››
2020-08-10  18:20 1 - 2 3,00 Szólj hozzá ››
2020-08-10  20:00 2 - 1 1,24 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Svájci bajnokság, osztályozó
2020-08-10  18:15 4 - 3 1,46 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Holland Comeback Tournament
2020-08-10  18:45 2 - 1 1,75 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Grúz bajnokság
2020-08-10  19:00 0 - 1 4,45 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Svéd bajnokság
2020-08-10  19:00 3 - 2 4,75 Szólj hozzá ››
2020-08-10  19:00 3 - 3 3,40 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Bolgár bajnokság
2020-08-10  19:00 0 - 2 2,49 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Belga bajnokság
2020-08-10  19:00 1 - 1 3,30 Szólj hozzá ››
2020-08-10  19:00 1 - 2 2,37 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Norvég bajnokság
2020-08-10  20:30 1 - 2 5,00 1 komment
Labdarúgás – Ír FA Kupa
2020-08-10  20:45 1 - 0 4,55 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – EL
2020-08-10  21:00 0 - 0 0,00 Szólj hozzá ››
2020-08-10  21:00 2 - 1 2,15 1 komment
Labdarúgás – Marokkói bajnokság
2020-08-10  21:00 3 - 2 1,33 Szólj hozzá ››
2020-08-10  23:00 1 - 1 2,50 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Olasz B, bennmaradásért
2020-08-10  21:00 2 - 1 2,43 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Brazil 3., B csoport
2020-08-10  23:00 2 - 2 2,75 Szólj hozzá ››
Labdarúgás – Brazil bajnokság
Gremio RS - Fluminense RJ
2020-08-10  00:00
1 - 0 1,59 0 komment
Labdarúgás – Paraguayi bajnokság
Sp. San Lorenzo - Guarani Asuncion
2020-08-10  00:30
1 - 1 3,45 0 komment
Labdarúgás – Perui bajnokság
Alianza Lima - Dep. Binacional
2020-08-10  01:00
0 - 0 0,00 0 komment
Huancayo - UTC de Cajamarca
2020-08-10  20:30
0 - 0 0,00 0 komment
Labdarúgás – Brazil 3., A csoport
Ferroviario CE - Botafogo PB
2020-08-10  01:00
2 - 0 2,69 0 komment
Labdarúgás – Nicaraguai bajnokság
CD Ocotal - Managua FC
2020-08-10  01:00
5 - 0 4,55 0 komment
Labdarúgás – Mexikói bajnokság
Atl. San Luis - Atlas de Guadalajara
2020-08-10  02:00
1 - 1 3,15 0 komment
Labdarúgás – Dél-koreai bajnokság, női
Suwon - Hwacheon KSPO
2020-08-10  11:00
1 - 2 4,95 0 komment
Seoul City - Gyeongju
2020-08-10  11:00
1 - 2 1,42 0 komment
Sejong Sportstoto - Boeun Sangmu
2020-08-10  11:00
2 - 1 1,97 0 komment
Labdarúgás – Japán bajnokság, női
JEF United Chiba - Ehime FC
2020-08-10  11:00
0 - 0 3,15 0 komment
Labdarúgás – Japán 3.
Kataller Toyama - Sagamihara
2020-08-10  11:30
3 - 0 2,05 0 komment
Labdarúgás – Ausztrál bajnokság
Brisbane Roar - Sydney FC
2020-08-10  11:30
1 - 1 3,30 0 komment
Labdarúgás – Kínai bajnokság
Shanghai Shenhua - Dalian Pro
2020-08-10  12:00
2 - 2 3,45 0 komment
Shenzhen FC - Henan Jianye
2020-08-10  14:00
1 - 2 3,10 0 komment
Labdarúgás – Orosz 3., 3. csoport
Himki 2 - Szahalin
2020-08-10  12:00
2 - 0 2,45 0 komment
Labdarúgás – Dél-koreai 2.
Jeju - Chungnam Asan
2020-08-10  12:30
2 - 1 1,51 0 komment
Labdarúgás – Fehérorosz bajnokság, női
Zorka-BDU - Bobrujcsanka Bobrujszk
2020-08-10  15:00
5 - 2 1,20 0 komment
Labdarúgás – Orosz 3., 4. csoport
Lada Dimitrovgrad - Tyumeny
2020-08-10  15:00
0 - 2 1,95 0 komment
Labdarúgás – Norvég 3., 2. csoport
Rosenborg 2 - Sotra
2020-08-10  15:30
1 - 2 2,30 0 komment
Odd Grenland 2 - Baerum
2020-08-10  18:00
1 - 1 3,60 0 komment
Labdarúgás – Egyiptomi bajnokság
Haras El Hodood - Al-Masry
2020-08-10  16:00
0 - 0 0,00 0 komment
Pyramids FC - Tanta
2020-08-10  18:30
3 - 0 1,37 0 komment
Al-Ittihad (EGY) - El Zamalek
2020-08-10  21:00
1 - 1 3,35 0 komment
Labdarúgás – Orosz bajnokság
Ural Jekatyerinburg - Dinamo Moszkva
2020-08-10  16:00
0 - 2 2,14 0 komment
Labdarúgás – Orosz 3., 2. csoport
Dinamo Moszkva 2 - Torpedo Vlagyimir
2020-08-10  16:00
2 - 1 2,80 0 komment
Labdarúgás – Jordán bajnokság
Al-Sareeh - Sahab
2020-08-10  17:00
1 - 0 1,58 0 komment
Al-Jazeera (JOR) - Al-Aqaba
2020-08-10  19:30
3 - 1 1,59 0 komment
Al-Faisaly (JOR) - Al-Hussein (JOR)
2020-08-10  19:30
1 - 1 3,70 0 komment
Labdarúgás – Iráni bajnokság
Machine Sazi Tabriz - Pars Jonoubi Jam
2020-08-10  17:15
1 - 1 2,44 0 komment
Shahin Bushehr - Tractor Tabriz
2020-08-10  18:00
0 - 0 3,80 0 komment
Paykan - Sanat Naft Abadan
2020-08-10  18:00
1 - 0 1,82 0 komment
Naft Masjed Soleyman - Gol Gohar Sirjan
2020-08-10  18:00
2 - 3 2,59 0 komment
Foolad Khuzestan - Saipa Karaj
2020-08-10  18:00
0 - 0 2,95 0 komment
Labdarúgás – Finn 3., C csoport
Rovaniemi PS 2 - OLS Oulu
2020-08-10  17:30
1 - 3 4,95 0 komment
Labdarúgás – Finn 2.
Ekenas IF - Gnistan
2020-08-10  17:30
2 - 1 1,42 0 komment
Seinäjoen JK 2 - Mikkeli MP
2020-08-10  17:30
1 - 0 3,10 0 komment
Musan Salama - Myllykoski PA
2020-08-10  17:30
4 - 1 1,40 0 komment
Labdarúgás – Finn bajnokság
Honka - Seinäjoen JK
2020-08-10  17:30
0 - 0 3,20 0 komment
HIFK - Turku PS
2020-08-10  17:30
2 - 0 1,93 0 komment
Labdarúgás – Norvég 2.
Strömmen - Grorud
2020-08-10  18:00
2 - 1 2,42 0 komment
Ranheim - Raufoss
2020-08-10  18:00
3 - 0 1,42 0 komment
Öygarden - Stjördals/Blink
2020-08-10  18:00
0 - 1 2,52 0 komment
Jerv - Kongsvinger
2020-08-10  18:00
1 - 1 3,70 0 komment
Ullensaker/Kisa - Asane
2020-08-10  18:00
0 - 3 1,99 0 komment
Sogndal - Ham-Kam
2020-08-10  18:00
4 - 2 1,47 0 komment
Tromsö - Sandnes Ulf
2020-08-10  18:00
5 - 0 1,47 0 komment
Labdarúgás – Iráni Kupa
Esteghlal Tehran - Sepahan
2020-08-10  18:00
2 - 0 2,95 0 komment
Labdarúgás – Szaúdi bajnokság
Al-Shabab (KSA) - Al-Taawoun
2020-08-10  18:05
1 - 0 2,24 0 komment
Abha - Al-Nassr
2020-08-10  18:15
0 - 2 1,38 0 komment
Al-Hazem - Al-Adalh
2020-08-10  18:20
1 - 2 3,00 0 komment
Al-Hilal (KSA) - Al-Fateh
2020-08-10  20:00
2 - 1 1,24 0 komment
Labdarúgás – Svájci bajnokság, osztályozó
Thun - Vaduz
2020-08-10  18:15
4 - 3 1,46 0 komment
Labdarúgás – Holland Comeback Tournament
Twente - F. Sittard
2020-08-10  18:45
2 - 1 1,75 0 komment
Labdarúgás – Grúz bajnokság
Dila Gori - Lokomotív Tbiliszi
2020-08-10  19:00
0 - 1 4,45 0 komment
Labdarúgás – Svéd bajnokság
Helsingborg - Norrköping
2020-08-10  19:00
3 - 2 4,75 0 komment
Sirius - Varberg
2020-08-10  19:00
3 - 3 3,40 0 komment
Labdarúgás – Bolgár bajnokság
Levszki Szófia - Beroe Stara Zagora
2020-08-10  19:00
0 - 2 2,49 0 komment
Labdarúgás – Belga bajnokság
OH Leuven - Eupen
2020-08-10  19:00
1 - 1 3,30 0 komment
Oostende - Beerschot Wilrijk
2020-08-10  19:00
1 - 2 2,37 0 komment
Labdarúgás – Norvég bajnokság
Molde - Brann Bergen
2020-08-10  20:30
1 - 2 5,00 1 komment
Labdarúgás – Ír FA Kupa
Finn Harps - St. Patrick's
2020-08-10  20:45
1 - 0 4,55 0 komment
Labdarúgás – EL
Manchester Utd. - FC Köbenhavn
2020-08-10  21:00
0 - 0 0,00 0 komment
Internazionale - Leverkusen (Helyszín: Németország)
2020-08-10  21:00
2 - 1 2,15 1 komment
Labdarúgás – Marokkói bajnokság
Wydad Casablanca - Olympique de Khouribga
2020-08-10  21:00
3 - 2 1,33 0 komment
Difaa El Jadidi - FAR Rabat
2020-08-10  23:00
1 - 1 2,50 0 komment
Labdarúgás – Olasz B, bennmaradásért
Pescara - Perugia
2020-08-10  21:00
2 - 1 2,43 0 komment
Labdarúgás – Brazil 3., B csoport
Boa - Volta Redonda
2020-08-10  23:00
2 - 2 2,75 0 komment