meccsek, eredmények
Labdarúgás – Kolumbiai bajnokság | |||||
---|---|---|---|---|---|
2024-04-29 00:00 | 1 - 1 | 3,10 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-04-29 00:00 | 0 - 0 | 3,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-04-29 00:00 | 0 - 1 | 1,59 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-04-29 00:00 | 1 - 0 | 3,35 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-04-29 00:00 | 1 - 0 | 1,50 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-04-29 00:00 | 0 - 0 | 3,10 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-04-29 00:00 | 0 - 2 | 3,30 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-04-29 00:00 | 3 - 0 | 1,30 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Brazil 3. | |||||
2024-04-29 00:00 | 1 - 1 | 2,95 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-04-29 00:30 | 2 - 1 | 1,69 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Costa Rica-i bajnokság | |||||
2024-04-29 00:00 | 4 - 1 | 1,24 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Argentin 3,Torneo Federal,1.cs | |||||
2024-04-29 00:00 | 0 - 0 | 2,80 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Bolíviai bajnokság | |||||
2024-04-29 00:00 | 3 - 1 | 1,57 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Argentin 2. | |||||
2024-04-29 00:10 | 0 - 0 | 2,85 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-04-29 02:10 | 1 - 0 | 2,80 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Chilei bajnokság | |||||
2024-04-29 00:10 | 3 - 1 | 1,40 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-04-29 02:30 | 2 - 1 | 2,04 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Perui bajnokság | |||||
2024-04-29 00:30 | 1 - 0 | 1,67 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-04-29 03:00 | 1 - 1 | 3,70 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-04-29 03:00 | 6 - 0 | 1,14 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Brazil bajnokság | |||||
2024-04-29 01:00 | 1 - 1 | 4,15 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Ecuadori bajnokság | |||||
2024-04-29 01:00 | 1 - 1 | 3,10 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Mexikói 2., rájátszás | |||||
2024-04-29 01:00 | 2 - 1 | 1,68 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-04-29 03:05 | 3 - 0 | 1,86 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Uruguayi bajnokság | |||||
2024-04-29 01:30 | 2 - 2 | 3,65 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-04-29 20:00 | 2 - 0 | 1,95 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Paraguayi bajnokság | |||||
2024-04-29 02:00 | 4 - 0 | 1,30 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Kolumbiai 2. | |||||
2024-04-29 02:00 | 1 - 0 | 2,43 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Mexikói bajnokság | |||||
2024-04-29 02:00 | 0 - 3 | 3,25 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-04-29 02:00 | 2 - 5 | 2,02 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Indonéz bajnokság | |||||
2024-04-29 10:00 | 3 - 4 | 1,77 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Norvég 3., 1. csoport | |||||
2024-04-29 13:00 | 3 - 2 | 2,90 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-04-29 16:00 | 3 - 4 | 1,85 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Vietnámi Kupa | |||||
2024-04-29 13:00 | 1 - 1 | 3,10 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Thaiföldi bajnokság | |||||
2024-04-29 13:30 | 0 - 0 | 4,15 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Román 2., ráját. a feljutásért | |||||
2024-04-29 14:00 | 3 - 1 | 1,89 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Görög 2., alsóház, A csoport | |||||
2024-04-29 15:00 | 1 - 2 | 1,40 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Görög 2., felsőház, B csoport | |||||
2024-04-29 15:00 | 0 - 2 | 1,29 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Indiai Szuperliga, rájátszás | |||||
2024-04-29 16:00 | 2 - 0 | 2,20 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – U23 Ázsia Kupa | |||||
2024-04-29 16:00 | 0 - 2 | 1,53 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-04-29 19:30 | 2 - 0 | 1,53 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Bosnyák bajnokság | |||||
2024-04-29 16:30 | 1 - 2 | 4,70 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Kuvaiti bajnokság, alsóház | |||||
2024-04-29 16:30 | 2 - 0 | 1,31 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-04-29 19:15 | 2 - 4 | 2,67 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Román bajnokság, alsóház | |||||
2024-04-29 16:30 | 1 - 2 | 3,35 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Bolgár bajnokság, EKL helyért | |||||
2024-04-29 16:45 | 1 - 1 | 3,15 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Azeri bajnokság | |||||
2024-04-29 17:00 | 0 - 1 | 5,00 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Ukrán bajnokság | |||||
2024-04-29 17:00 | 1 - 0 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Nigériai bajnokság | |||||
2024-04-29 17:00 | 2 - 1 | 1,85 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Szlovén bajnokság | |||||
2024-04-29 17:30 | 3 - 1 | 1,84 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Finn 2. | |||||
2024-04-29 17:30 | 0 - 3 | 2,38 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Lengyel 3. | |||||
2024-04-29 18:00 | 1 - 1 | 2,95 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-04-29 18:15 | 1 - 0 | 2,15 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Lengyel 2. | |||||
2024-04-29 18:00 | 0 - 2 | 2,75 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-04-29 18:00 | 0 - 2 | 2,06 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Egyiptomi bajnokság | |||||
2024-04-29 18:00 | 1 - 1 | 3,20 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Szaúdi 2. | |||||
2024-04-29 18:10 | 0 - 2 | 4,80 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-04-29 18:10 | 3 - 2 | 1,44 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-04-29 19:50 | 1 - 1 | 3,10 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Ciprusi bajnokság, alsóház | |||||
2024-04-29 18:30 | 0 - 0 | 4,55 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-04-29 18:30 | 2 - 2 | 3,55 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Török bajnokság | |||||
2024-04-29 19:00 | 4 - 1 | 1,58 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Lengyel bajnokság | |||||
2024-04-29 19:00 | 1 - 1 | 3,35 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Feröer-szigeteki bajnokság | |||||
2024-04-29 19:00 | 0 - 3 | 1,37 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-04-29 19:00 | 3 - 3 | 6,50 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-04-29 20:00 | 3 - 1 | 2,15 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-04-29 20:00 | 0 - 1 | 1,38 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Svéd 2. | |||||
2024-04-29 19:00 | 1 - 1 | 3,45 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Svéd bajnokság | |||||
2024-04-29 19:00 | 2 - 0 | 1,80 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-04-29 19:00 | 3 - 2 | 1,85 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-04-29 19:00 | 0 - 3 | 3,15 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-04-29 19:10 | 2 - 1 | 1,81 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Dán bajnokság, felsőház | |||||
2024-04-29 19:00 | 3 - 0 | 3,70 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Izraeli bajnokság, felsőház | |||||
2024-04-29 19:00 | 2 - 1 | 1,58 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-04-29 19:30 | 0 - 2 | 1,48 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Finn Kupa | |||||
2024-04-29 19:00 | 0 - 0 | 5,50 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Bolgár bajnokság, alsóház | |||||
2024-04-29 19:15 | 3 - 0 | 1,49 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Román bajnokság, felsőház | |||||
2024-04-29 19:30 | 1 - 2 | 2,06 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Dél-afrikai bajnokság | |||||
2024-04-29 19:30 | 3 - 0 | 1,41 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – NB II | |||||
2024-04-29 20:00 | 1 - 0 | 4,20 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Brazil bajnokság, női | |||||
2024-04-29 20:00 | 7 - 0 | 1,69 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Holland 2. | |||||
2024-04-29 20:00 | 3 - 0 | 1,89 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-04-29 20:00 | 0 - 2 | 1,62 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Izlandi bajnokság | |||||
2024-04-29 20:00 | 1 - 1 | 4,55 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-04-29 21:15 | 0 - 1 | 1,69 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Argentin 3., Metropolitana | |||||
2024-04-29 20:30 | 1 - 1 | 2,61 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Spanyol 2. | |||||
2024-04-29 20:30 | 0 - 2 | 4,85 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Olasz A | |||||
2024-04-29 20:45 | 3 - 0 | 1,94 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Francia 2. | |||||
2024-04-29 20:45 | 1 - 3 | 1,67 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Francia 3. | |||||
2024-04-29 21:00 | 1 - 0 | 2,15 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Ír bajnokság | |||||
2024-04-29 21:00 | 4 - 0 | 1,29 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Angol Liga bajnokság | |||||
2024-04-29 21:00 | 0 - 3 | 1,59 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Spanyol bajnokság | |||||
2024-04-29 21:00 | 4 - 2 | 1,35 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Portugál bajnokság | |||||
2024-04-29 21:15 | 0 - 3 | 4,35 | Szólj hozzá ›› |
Labdarúgás – Kolumbiai bajnokság | ||||
---|---|---|---|---|
Aguilas Doradas Rionegro - Fortaleza Cota 2024-04-29 00:00 |
1 - 1 | 3,10 | 0 komment | |
Dep. Cali - Junior de Barranquilla 2024-04-29 00:00 |
0 - 0 | 3,00 | 0 komment | |
Envigado - Independiente Medellin 2024-04-29 00:00 |
0 - 1 | 1,59 | 0 komment | |
Jaguares de Cordoba - Independiente SF 2024-04-29 00:00 |
1 - 0 | 3,35 | 0 komment | |
Atl. Bucaramanga - Alianza FC Valledupar 2024-04-29 00:00 |
1 - 0 | 1,50 | 0 komment | |
Once Caldas - América de Cali 2024-04-29 00:00 |
0 - 0 | 3,10 | 0 komment | |
Dep. La Equidad - Dep. Pereira 2024-04-29 00:00 |
0 - 2 | 3,30 | 0 komment | |
Millonarios - Boyaca Chico 2024-04-29 00:00 |
3 - 0 | 1,30 | 0 komment | |
Labdarúgás – Brazil 3. | ||||
Botafogo PB - SER Caxias do Sul 2024-04-29 00:00 |
1 - 1 | 2,95 | 0 komment | |
Volta Redonda - Floresta 2024-04-29 00:30 |
2 - 1 | 1,69 | 0 komment | |
Labdarúgás – Costa Rica-i bajnokság | ||||
Dep. Saprissa - AD Guanacaste 2024-04-29 00:00 |
4 - 1 | 1,24 | 0 komment | |
Labdarúgás – Argentin 3,Torneo Federal,1.cs | ||||
Santamarina Tandil - Cipolletti 2024-04-29 00:00 |
0 - 0 | 2,80 | 0 komment | |
Labdarúgás – Bolíviai bajnokság | ||||
Independiente Petrolero - San Antonio Bulo Bulo 2024-04-29 00:00 |
3 - 1 | 1,57 | 0 komment | |
Labdarúgás – Argentin 2. | ||||
Atl. All Boys - Chacarita Juniors 2024-04-29 00:10 |
0 - 0 | 2,85 | 0 komment | |
Racing de Cordoba - Quilmes 2024-04-29 02:10 |
1 - 0 | 2,80 | 0 komment | |
Labdarúgás – Chilei bajnokság | ||||
Colo Colo - Dep. Union La Calera 2024-04-29 00:10 |
3 - 1 | 1,40 | 0 komment | |
Dep. Iquique - Palestino 2024-04-29 02:30 |
2 - 1 | 2,04 | 0 komment | |
Labdarúgás – Perui bajnokság | ||||
Melgar - Alianza Lima 2024-04-29 00:30 |
1 - 0 | 1,67 | 0 komment | |
Dep. Garcilaso - Los Chankas 2024-04-29 03:00 |
1 - 1 | 3,70 | 0 komment | |
Universitario de Deportes - Comerciantes Unidos 2024-04-29 03:00 |
6 - 0 | 1,14 | 0 komment | |
Labdarúgás – Brazil bajnokság | ||||
Internacional RS - Atlético GO 2024-04-29 01:00 |
1 - 1 | 4,15 | 0 komment | |
Labdarúgás – Ecuadori bajnokság | ||||
Emelec Guayaquil - Barcelona Guayaquil 2024-04-29 01:00 |
1 - 1 | 3,10 | 0 komment | |
Labdarúgás – Mexikói 2., rájátszás | ||||
Atlante - Cancun FC 2024-04-29 01:00 |
2 - 1 | 1,68 | 0 komment | |
Leones Negros UdeG - Mineros de Zacatecas 2024-04-29 03:05 |
3 - 0 | 1,86 | 0 komment | |
Labdarúgás – Uruguayi bajnokság | ||||
Defensor Montevideo - Montevideo Wanderers 2024-04-29 01:30 |
2 - 2 | 3,65 | 0 komment | |
Racing Montevideo - Fenix Montevideo 2024-04-29 20:00 |
2 - 0 | 1,95 | 0 komment | |
Labdarúgás – Paraguayi bajnokság | ||||
Cerro Porteno - General Caballero JLM 2024-04-29 02:00 |
4 - 0 | 1,30 | 0 komment | |
Labdarúgás – Kolumbiai 2. | ||||
Dep. Quindio - Llaneros FC 2024-04-29 02:00 |
1 - 0 | 2,43 | 0 komment | |
Labdarúgás – Mexikói bajnokság | ||||
Santos Laguna - Atl. San Luis 2024-04-29 02:00 |
0 - 3 | 3,25 | 0 komment | |
Necaxa - Monterrey 2024-04-29 02:00 |
2 - 5 | 2,02 | 0 komment | |
Labdarúgás – Indonéz bajnokság | ||||
TIRA-Persikabo - Barito Putera 2024-04-29 10:00 |
3 - 4 | 1,77 | 0 komment | |
Labdarúgás – Norvég 3., 1. csoport | ||||
Viking Stavanger 2 - Brattvag 2024-04-29 13:00 |
3 - 2 | 2,90 | 0 komment | |
Brann Bergen 2 - Eik-Tonsberg 2024-04-29 16:00 |
3 - 4 | 1,85 | 0 komment | |
Labdarúgás – Vietnámi Kupa | ||||
Thanh Hoa - Hai Phong 2024-04-29 13:00 |
1 - 1 | 3,10 | 0 komment | |
Labdarúgás – Thaiföldi bajnokság | ||||
Bangkok Utd. - Prachuap 2024-04-29 13:30 |
0 - 0 | 4,15 | 0 komment | |
Labdarúgás – Román 2., ráját. a feljutásért | ||||
Corvinul Hunedoara - Viitorul Selimbar 2024-04-29 14:00 |
3 - 1 | 1,89 | 0 komment | |
Labdarúgás – Görög 2., alsóház, A csoport | ||||
Eolikosz - PAOK B 2024-04-29 15:00 |
1 - 2 | 1,40 | 0 komment | |
Labdarúgás – Görög 2., felsőház, B csoport | ||||
Ionikosz Nikea - Kallithea 2024-04-29 15:00 |
0 - 2 | 1,29 | 0 komment | |
Labdarúgás – Indiai Szuperliga, rájátszás | ||||
Mumbai City - Goa 2024-04-29 16:00 |
2 - 0 | 2,20 | 0 komment | |
Labdarúgás – U23 Ázsia Kupa | ||||
U23Indonézia - U23Üzbegisztán 2024-04-29 16:00 |
0 - 2 | 1,53 | 0 komment | |
U23Japán - U23Irak 2024-04-29 19:30 |
2 - 0 | 1,53 | 0 komment | |
Labdarúgás – Bosnyák bajnokság | ||||
Tuzla City - Igman Konjic 2024-04-29 16:30 |
1 - 2 | 4,70 | 0 komment | |
Labdarúgás – Kuvaiti bajnokság, alsóház | ||||
Kazma - Al-Shabab (KUW) 2024-04-29 16:30 |
2 - 0 | 1,31 | 0 komment | |
Khaitan - Al-Jahra 2024-04-29 19:15 |
2 - 4 | 2,67 | 0 komment | |
Labdarúgás – Román bajnokság, alsóház | ||||
Petrolul Ploiesti - Botosani 2024-04-29 16:30 |
1 - 2 | 3,35 | 0 komment | |
Labdarúgás – Bolgár bajnokság, EKL helyért | ||||
CSZKA 1948 Szófia - Arda Kardzsali 2024-04-29 16:45 |
1 - 1 | 3,15 | 0 komment | |
Labdarúgás – Azeri bajnokság | ||||
Zira - Araz Naxcivan 2024-04-29 17:00 |
0 - 1 | 5,00 | 0 komment | |
Labdarúgás – Ukrán bajnokság | ||||
Polisszja Zsitomir - Vorszkla Poltava 2024-04-29 17:00 |
1 - 0 | 0,00 | 0 komment | |
Labdarúgás – Nigériai bajnokság | ||||
Bayelsa Utd. - Rivers Utd. 2024-04-29 17:00 |
2 - 1 | 1,85 | 0 komment | |
Labdarúgás – Szlovén bajnokság | ||||
Mura - Aluminij Kidricevo 2024-04-29 17:30 |
3 - 1 | 1,84 | 0 komment | |
Labdarúgás – Finn 2. | ||||
Seinäjoen JK 2 - Turku PS 2024-04-29 17:30 |
0 - 3 | 2,38 | 0 komment | |
Labdarúgás – Lengyel 3. | ||||
LKS Lodz 2 - Olimpia Grudziadz 2024-04-29 18:00 |
1 - 1 | 2,95 | 0 komment | |
Olsztyn - Lech Poznan 2 2024-04-29 18:15 |
1 - 0 | 2,15 | 0 komment | |
Labdarúgás – Lengyel 2. | ||||
Odra Opole - Motor Lublin 2024-04-29 18:00 |
0 - 2 | 2,75 | 0 komment | |
Chrobry Glogow - Wisla Plock 2024-04-29 18:00 |
0 - 2 | 2,06 | 0 komment | |
Labdarúgás – Egyiptomi bajnokság | ||||
Ceramica Cleopatra - Pharco FC 2024-04-29 18:00 |
1 - 1 | 3,20 | 0 komment | |
Labdarúgás – Szaúdi 2. | ||||
Al-Faisaly (KSA) - Al-Ain (KSA) 2024-04-29 18:10 |
0 - 2 | 4,80 | 0 komment | |
Al-Arabi (KSA) - Ohud Medina 2024-04-29 18:10 |
3 - 2 | 1,44 | 0 komment | |
Hajer Al-Ahsa - Al-Adalh 2024-04-29 19:50 |
1 - 1 | 3,10 | 0 komment | |
Labdarúgás – Ciprusi bajnokság, alsóház | ||||
Apollon Limasszol - Karmiotissza Polemidion 2024-04-29 18:30 |
0 - 0 | 4,55 | 0 komment | |
Doxa Katokopia - AEL Limasszol 2024-04-29 18:30 |
2 - 2 | 3,55 | 0 komment | |
Labdarúgás – Török bajnokság | ||||
Karagümrük - Antalyaspor 2024-04-29 19:00 |
4 - 1 | 1,58 | 0 komment | |
Labdarúgás – Lengyel bajnokság | ||||
Puszcza Niepolomice - Korona Kielce 2024-04-29 19:00 |
1 - 1 | 3,35 | 0 komment | |
Labdarúgás – Feröer-szigeteki bajnokság | ||||
Vestur Sorvagur - HB Torshavn 2024-04-29 19:00 |
0 - 3 | 1,37 | 0 komment | |
B36 Torshavn - IF Fuglafjördur 2024-04-29 19:00 |
3 - 3 | 6,50 | 0 komment | |
Skala IF - B68 Toftir 2024-04-29 20:00 |
3 - 1 | 2,15 | 0 komment | |
NSI Runavik - Vikingur Gota 2024-04-29 20:00 |
0 - 1 | 1,38 | 0 komment | |
Labdarúgás – Svéd 2. | ||||
Trelleborg - Degerfors 2024-04-29 19:00 |
1 - 1 | 3,45 | 0 komment | |
Labdarúgás – Svéd bajnokság | ||||
Elfsborg - Sirius 2024-04-29 19:00 |
2 - 0 | 1,80 | 0 komment | |
Mjällby - Kalmar 2024-04-29 19:00 |
3 - 2 | 1,85 | 0 komment | |
Brommapojkarna - Göteborg 2024-04-29 19:00 |
0 - 3 | 3,15 | 0 komment | |
Hammarby - Västeras SK 2024-04-29 19:10 |
2 - 1 | 1,81 | 0 komment | |
Labdarúgás – Dán bajnokság, felsőház | ||||
Silkeborg - Midtjylland 2024-04-29 19:00 |
3 - 0 | 3,70 | 0 komment | |
Labdarúgás – Izraeli bajnokság, felsőház | ||||
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Bnei Sakhnin 2024-04-29 19:00 |
2 - 1 | 1,58 | 0 komment | |
Hapoel Haifa - Maccabi Haifa 2024-04-29 19:30 |
0 - 2 | 1,48 | 0 komment | |
Labdarúgás – Finn Kupa | ||||
Kontu - GrIFK 2024-04-29 19:00 |
0 - 0 | 5,50 | 0 komment | |
Labdarúgás – Bolgár bajnokság, alsóház | ||||
Beroe Stara Zagora - Etar Veliko Tarnovo 2024-04-29 19:15 |
3 - 0 | 1,49 | 0 komment | |
Labdarúgás – Román bajnokság, felsőház | ||||
Rapid Bukarest - CS Univ. Craiova 2024-04-29 19:30 |
1 - 2 | 2,06 | 0 komment | |
Labdarúgás – Dél-afrikai bajnokság | ||||
Mamelodi Sundowns - TS Galaxy 2024-04-29 19:30 |
3 - 0 | 1,41 | 0 komment | |
Labdarúgás – NB II | ||||
Ajka - Nyíregyháza 2024-04-29 20:00 |
1 - 0 | 4,20 | 0 komment | |
Labdarúgás – Brazil bajnokság, női | ||||
Flamengo RJ - Santos SP 2024-04-29 20:00 |
7 - 0 | 1,69 | 0 komment | |
Labdarúgás – Holland 2. | ||||
Emmen - Helmond 2024-04-29 20:00 |
3 - 0 | 1,89 | 0 komment | |
Utrecht 2 - ADO Den Haag 2024-04-29 20:00 |
0 - 2 | 1,62 | 0 komment | |
Labdarúgás – Izlandi bajnokság | ||||
Valur - Fram 2024-04-29 20:00 |
1 - 1 | 4,55 | 0 komment | |
Fylkir - Stjarnan 2024-04-29 21:15 |
0 - 1 | 1,69 | 0 komment | |
Labdarúgás – Argentin 3., Metropolitana | ||||
Sacachispas - Villa Dalmine 2024-04-29 20:30 |
1 - 1 | 2,61 | 0 komment | |
Labdarúgás – Spanyol 2. | ||||
Ferrol - Mirandes 2024-04-29 20:30 |
0 - 2 | 4,85 | 0 komment | |
Labdarúgás – Olasz A | ||||
Genoa - Cagliari 2024-04-29 20:45 |
3 - 0 | 1,94 | 0 komment | |
Labdarúgás – Francia 2. | ||||
Dunkerque - Auxerre 2024-04-29 20:45 |
1 - 3 | 1,67 | 0 komment | |
Labdarúgás – Francia 3. | ||||
Nimes - Red Star FC 2024-04-29 21:00 |
1 - 0 | 2,15 | 0 komment | |
Labdarúgás – Ír bajnokság | ||||
Shamrock Rovers - Drogheda Utd. 2024-04-29 21:00 |
4 - 0 | 1,29 | 0 komment | |
Labdarúgás – Angol Liga bajnokság | ||||
Preston - Leicester 2024-04-29 21:00 |
0 - 3 | 1,59 | 0 komment | |
Labdarúgás – Spanyol bajnokság | ||||
Barcelona - Valencia 2024-04-29 21:00 |
4 - 2 | 1,35 | 0 komment | |
Labdarúgás – Portugál bajnokság | ||||
Estrela Amadora - Farense 2024-04-29 21:15 |
0 - 3 | 4,35 | 0 komment |