2017.11. 11.

Kosárlabda esélylatolgató

Ma főleg bajnoki mérkőzések lesznek, amelyekre érdemes meggondolni a fogadást. Várjuk később Lebront, de addig is mit gondoltok a mai esélyekről? Sok sikert mindenkinek!

Atomerőmű - Sopron
Atomerőmű - 1,35

• Az Atomnak otthon ki kell köszörülni a szegedi csorbát ugyanis a Szedeák otthonában némileg váratlan még csak meccsben sem voltak. Barnies, Ellingsfeld, Ruják és a többiek egy magyar bajnokság szintjén erős keretet alkotnak, mindenképpen legjobb 8-ba várom őket ehhez azonban el kell kezdeni nyeregetni, főleg az ilyen laza sörmeccsnek igérkezőket. A Sopron rossz passzban van és kerete sem túl acélos, idegenben, az atomvárosban nem szabadna, hogy labdába rúgjanak.

Galatasaray – Buyukcekmece
Galatasaray - 6,5 – 1,55

• A Galatasaray kicsit beragadt a bajnokságban, már három vereséget is elszenvedtek, az igazsághoz azonban hozzátartozik, hogy igen nehéz sorsolásuk is volt. A Hapoel ellen idegenben azonban egy nagyon meggyőző játékkal rukkoltak elég és egy értékes győzelmet arattak, ami miatt én ma megbízom bennük. A keretük erős, számos komoly tapasztalattal rendelkező játékosuk van és el kell, hogy kezdjenek jönni az eredmények a bajnokságban is.

Burgos – Murcia
Burgos +6.5 – 1,55

• Feltámadni látszik az újonc Burgos, meccsben volt a Reallal két hete ( 95:100 ) és a Pamesa vendégeként sem játszottak alárendelt szerepet ( 87:78 ) Igaz győzelmük még nincs, de ami késik, nem múlik. A Murcia ellen egy jó alkalom ez a mai az első siker bezsebelésére ugyanis Faveraniék fáradtan, megtépázva érkeznek erre a meccsre. Gödörbe került a Murcia, sorra vesztik a meccseket mind a bajnokságban mind a nemzetközi porondon, ami nem túl jó jel a mai meccs előtt. A sikerre éhes hazai gárda megtréfálhatja a vendégeket.