2017.05. 04.

Kosárlabda tippajánló (1,65 – 1,85)

Kagawa továbbra is küld nekünk kosárlabdatippeket és amennyiben lesz ideje, akkor válaszol is a kérdésekre. Bár, ahogyan írtuk ez ritkábban lesz így. Elsősorban az európai kupasorozatok lesznek célkeresztben, de előkerülhet más liga is. Mivel ezek szelvényjavaslatok, általában 1,7-1,8 körüli gyűjtőszelvény-tippek lesznek, amelyeknél előtérbe helyeztük a kockázat csökkentését! Következzen hát Kagawa mai szelvényjavaslata, a szorzókat a Tippmixpro ajánlatából választottuk.

Kosárlabdaínségben szenvedünk mostanában, ugyanis egyre inkább a vége felé járnak az európai topbajnokságok, a Bajnokok Ligája és az Eurocup már véget ért, az Euroligában pedig várunk a Final Fourra. Néhol azonban ma is pattog a laszti, nézzünk is gyorsan egy körképet ezekről a helyekről!

Manresa - Real Madrid  80-91
Tipp: Több mint 166,5 pont
1,75

• A Madrid harcban az első helyért, a Manresa pedig már matematikailag is elbúcsúzott az ACB Ligától. A hazaiak játékoskerete igen gyér, már a szezon közepén borítékolható volt, hogy ki fog esni a csapat. Ennek ellenére a vendégekre se húznék hendit, ugyanis igen nagy hendit kínálnak csak az irodák, viszont egy sokpontos meccs itt nagyon könnyen összejöhet. Egyik csapat számára sincs már igazi tétje a meccsnek, nagyon könnyen összejöhet itt egy ereszd el a hajam, adok-kapok. A Manresa amúgy sem a támadása miatt pottyan ki, meg-megdobják ők a 75-80, de még van, hogy a 90 pontot is, csak szinte mindig 90 felett kapnak, azt pedig nehéz űberelni. Nem a védelmek fognak dominálni ezen a meccsen.

Tenerife – Baskonia  72-76
Tipp: 151,5 pont alatt
1,85

• Rangadó az ACB Ligában. A Tenerife behúzta a Bajnokok Ligáját és önbizalomtól duzzadva várhatja ezt a meccset, míg a Baskonia most már a bajnokságban bízhat, ugyanis az Euroligában nem sikerült a bravúr. A Teneriféről mit kell tudni? Azt, hogy kegyetlenül fojtogatós, nagyon keményen védekező csapat. A Bajnokok Ligája Final Fourjában a Veneziát és a Banvitot is 60 pont alatt tartották, ami megsüvegelendő teljesítmény. Hosszú lefolyású támadásokat járatnak és nem gólzsákok, de a védelmük nagyon egyben van. A Baskonia ellen egy kevéspontos, kemény és a végletekig kiélezett meccset várok.