2022.08. 11.

Szelvényrevaló: Tobol Kostanaj – Zrinjski Mostar

Szelvényrevaló rovat következik, vagyis alacsonyabb, de kockázatmentes fogadási ajánlat. EKL-selejtezős meccs következik a biztos tipp jegyében. A kazah bajnok Tobol Kostanaj a bosnyák Zrinjski Mostarral vív párharcot a továbbjutásért.

Tobol Kostanaj - Zrinjski Mostar
08. 11. 16:00
Tipp: 1X
Odds: 1,38
Stake 9/10
Indoklás:

A bosnyákok talán valamivel technikásabb futballt játszottak. Az első mérkőzésen 1-0 arányban tudtak nyerni, de a játékban semmiben nem maradt alul a Fradi egykori ellenfele. A Tobol jobb csapat és ezt ma otthon bizonyítani is fogja. A Fradi elleni odavágón is tisztességgel küzdöttek és jó eredményt értek el, ma reálisan ők nem fognak kikapni.

Kétesély | Tobol Kostanaj vagy Döntetlen | 1.38 | (9/10)

kapcsolódó meccs

2022. 08. 11. 16:00 | Európa Konferencia Liga-sel. Tovább a meccshez

Niké 2022-08-11 18:00:10
Na a döntetlen csak jó lett,de nem gondoltam volna az első félidőben látottak után.
Végén emberhátrányba került a Tobol így a döntetlen is szép volt.
Niké 2022-08-11 17:02:02
Eddig is nagyon Zrinjski voltam,de ez a góljuk után véglegesen eldőlt a párharc.
Most két kazah koholt a nyakába és kiszorított szögből sikerült a hosszú sarokba ellőni a labdát.(belső kapufát is érintve vágódott be, de szépen megcsinálta)
Újabb Zrinjski gólokat várok!
Tipikus az a párharc volt ahol otthon nehezebb volt előnybe kerülni,mint idegen biztosan nyerni.
Niké 2022-08-11 14:49:51
Kicsit technikás volt az szögletéből szerzett győztes gól! Ez számomra egy olyan párharc ahol a sovány előnybe lévő biztosabban nyer vendégként.
Döntetlen lehet talán,de ez nagyon vendég.

A Paks szégyenteljes teljesítménnyel búcsúzott az Európa Ligától és a Konferencia Ligában folytatja a selejtező-sorozatot. Az ellenfele a ciprusi élvonal tavalyi második helyezettje, az AEK Larnaca lesz.
Az első látásra ismeretlennek tűnő alakulat, a Sumqayit az azeri bajnokság tavalyi negyedik helyezettje. Annak az azeri bajnokságnak, amelynek a csúcsán a jól ismert Quarabag trónol. A párarc első meccsét idegenben játsszák.
Az aktuális nap sporteseményeiből válogatunk és így keresünk egy olyan szelvényt, amely alacsony kockázaton ad ki egy közel duplázó szelvényt. A mai összeállítás három erősen esélyes Európa Konferencia Liga-meccset tartalmaz.