2021.02. 17.

Eltüntetik az osztálykülönbséget?

A holland kupa negyeddöntőjében a Venlo ma Nijmegenbe látogat. A továbbjutás egy mérkőzésen dől el.

NIJMEGEN - VENLO, 2021.02.17. 16:30, Labdarúgás, Holland Kupa

• A NEC jelenleg a holland második vonalban szerepel, ott rájátszást érő helyen tanyázik. A formája egészen rendben volt, sorra nyerte a meccseit, mígnem február elején kikapott a gyengécske MVV otthonában. A kupában legutóbb az élvonabeli Fortunát búcsúztatta, hosszabbítás után 3-2 lett a végeredmény. Otthonában erős, nem könnyű legyőzni a piros-zöld-feketéket.
  • A Venlo az első ligában küzd a bennmaradásért, 22 pontjukkal a 14. pozíciót foglalják el. Kissé el tudtak szakadni a veszélyes zónától, ez a január közepi remeklésüknek köszönhető. Akkor nyertek a kupában is, otthon 1-0-ra győzték le a Go Aheadet 1-0-ra. A társulat vendégként nem túl acélos, de az esetek jó részében gólgazdag meccseket vívnak a sárga-feketék.
  • Az elmúlt években e két gárda rendre eseménydús ütküzeteket vívott. Ma sem várunk mást, gólváltással és még egy találattal számolunk!

Nijmegen - Venlo
Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5 | Igen és több, mint 2,5 | 1.63 | (1/10)