2020.10. 05.

Gólos holland sztori

Az Excelsior ma a De Graafschap együttesét fogadja. Azt gondoljuk, hogy nem lesz unalmas ez a kilencven perc...

Labdarúgás, Holland 2., 2020.10.05. 18:45, Excelsior - De Graafschap

• Az Excelsior hat pontjával a 11. pozíciót foglalja el a tabellán, érdekesség, hogy még nem remizett. Hazai környezetben mintha el lenne átkozva a brigád, mindkét fellépését elbukta, gólkülönbsége pedig 5-8 - a Telstar és az Almere vitte egy az egységeket Rotterdamból. A formája gyenge, utolsó két meccsét elbukta.
  • A De Graafschap 4 meccsen van túl, 9 pontja van, otthonában mindenkit legyőzött, eddigi egyetlen túráján viszont csúnyán kikapott az alkmaari fiataloktól: a vége 3-7 lett. Legutóbb a Nijmegen ellen viszont rangadót nyertek a kék-fehérek (2-0).
  • Az az érzésünk, hogy ez a kilencven perc nem a védekezésről szól majd. Nyílt játékos és találatokat várunk!
Excelsior - De Graafschap
Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5 | Igen és több, mint 2,5 | 1.45 | (1/10)