2022.12. 15.

Hollandia: fiatalok egymás ellen

Ellentétes előjelekkel készülnek a gárdák a ma esti ütközetre. Mutatjuk a részleteket. Fotó: pixabay.com

PSV 2 - Ajax 2, 2022.12.15. 20:00, Labdarúgás, Holland 2.

• Az eindhoveni fiatalok sikerrel vették a legutóbbi akadályt, sőt, a szünet előtt is nyertek, így jelenleg már a 10. pizíciót foglalják el 23 ponttal. A társulat hazai környezetben eddig kifiejezetten szeszélyesen teljesített, négyszer győzött, ugyanannyiszor kikapott. A formájában és támadósorában azonban bízhat, összességében már 28-szor vették be az ellenfelek kapuját.
  • Az Ajax U21 meglepetésre kikapott saját létesítményében a minap, ráadásul a sereghajtó győzött nála (Utrecht U21, 1-2). A piros-fehérek az utolsó három bajnokijukon nem tudtak nyerni, ennek is tudható be, hogy a táblázaton csak a a 12. helyen állnak, 21 egységgel a nevük mellett. Vendégségben 2-3-3-s statisztikát hoztak össze, és ami szembetűnú, hogy a védelmük nem az igazi (13-20).
  • Fiataos, lendületes, no és ennek megfelelően eseménydús kiencven percet várunk, találatokkal megfűszerezve!
PSV 2 - Ajax 2
Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5 | Igen és több, mint 2,5 | 1.65 | (1/10)