2020.01. 13.

Nyerni tudnak a hazaiak a Oss ellen?

Az alkmaari fiatalok ma a gyengécske Oss együttesát látják vendégül. Van egy ötletünk, hogy mire is lenne érdemes fogadni!

Labdarúgás, Holland 2. | 2020.01.13. 20:00, AZ Alkmaar 2 - Oss

• Azalkmaari fiatalok 20 pontjukkal a 14. helyen teleltek. Otthonukban viszonylag masszívak, ezt a 4-3-3-as mérlegül is bizonyítja. A támadósorral nincs nagyobb baj, hiszen a hazai 17 rúgott gól rendben van, viszont a védelem, no, az nem acélos: 15-ször zördült meg a hálójuk Alkmaarban. Koen Stam egy kapusra és a legjobb gólvágójára nem számíthat, ugyanis mindkét futballistát felrendelték a nagycsapathoz.
  • Az megvan, hogy mikor lőtt legutóbb idegenben az FC Oss? November első napján, azóta pedig már négyszer túrázott a piros-kék társaság... A téli szünet előtt három vereséget szenvedett el Klas Wels együttese - ennek ellenére még tart a bizalom a tréner iránt. A gárda 15 egységgel a 18. pozícióban állomásozik, vendégként csupán 1-1-8-as statisztikával. Gólkülönbsége a kiruccanásokon 6-26! Összességében is a leggyengébb támadósor az övék, mindössze 17 találatot zúzott a társaság. A téli szünetben a védelembe érkeztek új arcok, kölcsönben.
  • Azt gondoljuk, hogy az Oss sorozata csak megszakad egyszer. Az Alkmaar U21-es csapata otthon rendre rohamoz, ez a taktika pedig azért pláne magában hordozza a találatokat. Gólváltással és még egy találattal számolunk!