2025.07. 28.

Napi Favorit A-tipp: Izlandi tippel kezdjük a hetet! (Stjarnan - Afturelding)

Napi Favorit A-tipp: Izlandi tippel kezdjük a hetet! (Stjarnan - Afturelding)

A felsőházi tagság a tét a mai mérkőzésen. Kombi tippel érkezünk!

Stjarnan - Afturelding 2025. július 28., hétfő, 21:15, Labdarúgás - Izlandi bajnokság
HA TETSZENEK CIKKEINK ÉS OLVASÓJA VAGY A TIPPLAPNAK, KÉRJÜK SEGÍTSD MUNKÁNKAT AZZAL, HOGY IDE KATTINTVA REGISZTRÁLSZ A TIPPMIXPRÓRA ÉS ÍGY KÜLDÖD JÁTÉKBA TIPPJEIDET. SOK SIKERT KÍVÁNUNK! 

  • A 16. játéknapot rendezik az izlandi élvonalban, és bizony hősienknek még bőséggel van izgulni valójuk, már ami a folytatást illeti. A Stjarnan áll jelenleg jobban, 15 meccsen 21 egységet gyűjtve az 5. pozícióban tanyázott a forduló előtt. A gárda viszont nincs jó szériában, és akkor még finoman fogalmaztunk. A bajnokásgban három nyeretlen meccs, vereség a kupa elődöntőjében... Amiben bízhat, hogy otthonában azért masszív, mérlege 5-1-2-es statisztikájához 18-15-as gólkülönbség társul. 
  • Az Afturelding a 7. jelenleg a táblázaton, a felsőházba kerüléshez nyernie kellene. 19 pontos, azaz ha győz, akkor előz. Igen ám, de az együttes szintén a gyengébb arcát mutatja mostanság, idegenbeli vereség után kétszer otthon szerepelhetett, de csak remikre futotta erejéből. A túrákon felettébb pocsékul teljesített eddig a brigád: az 1-1-5-ös sor önmagában gyérnek számít, a 3-11-es gólkülönbség pedig önmagáért beszél. 
  • A házigazda az esélyesebb, de a forma miatt nem a kimenetelre megyünk rá. Sok szögletet és legalább három találatot várunk ma este! 

 

tipp
Stjarnan - Afturelding
2,5 gól over 9,5 szöglet over | 1.87 | (1/10)

hozzászólások

Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!

rendezés: legújabb | legnépszerűbb

további tippjeink a Foci világából