EB NYEREMÉNYJÁTÉK EREDMÉNYHÍRDETÉS

KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A RÉSZVÉTELT! foto pixabay.com

Véget ért az EB és vele a nyereményjátékunk is. Köszönöm mindenkinek a részvételt, óriási élmény volt.

Másodszor pedig mindenki nevében köszönöm Senki, Feketelo, Vene felhasználóknak a pénzdíj felajánlásokat!!!

143 játékos tippelt összesen!!!! Dr. Proktor és Senki találta el a döntő párosítást a győztessel együtt, jár a taps!

Óriási izgalmak voltak, rengeteg kiváló játékossal, az első naptól az utolsóig.

Mindent elmond, hogy az utolsó napon is volt helycsere egy díjazott helyet tekintve!!!

A döntőben 5 játékos küzdött 4 helyért. Bacsnel, Bazsika56, Cool36, Halmos volt a top 4, Pckontar akart beugrani valaki helyére. 4 játékos tippelt 1:1-et a döntőre, Cool36 ment szembe velük 0:0-al, szóval, ha nem lett volna döntetlen akkor semmi változás nem történt volna (ha előre belevesszük, hogy Halmos Angol eb győztes tippje elbukott- a többieké már korábban). Mint tudjuk, 1:1 lett a végeredmény, így PCKONTAR utolérte pontszámban Cool36-ot és ezzel az 1:1-el pontosan eggyel több telitalálatot szerzett, mint Cool36, ami eldöntötte a tie breaket. COOL36 KIVÁLÓAN JÁTSZOTTÁL, DE EZ AZ UTOLSÓ TIPP KIFOGOTT RAJTAD, ETTŐL MÉG GRATULÁLOK AZ EB ALATT VÉGZETT MUNKÁDHOZ!

A 4 nyertes megvan, kérdés ki hányadik lett. Bacsnel, Bazsika56 és Halmos is gyűjtött 3 pontot, így Pckontar a 4. helyre ugrott be 45 ponttal. Halmos angol végső győztes tippje elbukott, így ő lett a 3. 47 ponttal. Bazsika56 is  47 egységet gyűjtött és 9 telitalálatot, mint Halmos, de a csoportkörben eggyel több szerzett találattal megelőzte Halmost, így Bazsika56 a 2. A GYŐZTES BACSNEL 50 PONTTAL, GRATULÁLOK!!! AZ UTOLSÓ NAPON MÁR SEMMIKÉPP NEM LEHETETT VOLNA MEGELŐZNI, MINDEN TIE BREAK SZABÁLYBÓL JÓL JÖTT VOLNA KI, ÓRIÁSI TAPS A TÖBB HETES MUNKÁDÉRT, GRATULÁLOK!

1. BACSNEL 50 pont 10.000ft nyeremény (10 telitalálat) Gratulálok

2. Bazsika56 47 pont 5000ft nyermény (9 telitalálat) Gratulálok

3. Halmos 47 pont 3000ft nyeremény (9 telitalálat) Gratulálok

4. Pckontar 45 pont 2000ft nyeremény (9 telitalálat) Gratulálok

5. Cool36 45 pont (8 telitalálat) Gratulálok, annak ellenére, hogy a nyereményről most lemaradtál

A nyerteseknek a cikk alján lévő email címre kell üzenetet küldeni, várlak titeket!

Mégegyszer köszönöm mindenkinek a részvételt, jöhetnek a gratulációk, vélemények az EB-ről és a nyereményjátékról. Olvassátok a Tipplapot, kiváló szerzőink remek írásokat hoznak a sportfogadóknak, tervezünk további nyereményjátékokat is, várlak ott is benneteket!