A házigazda ha ma nyer, megszerzi a bajnoki címet. Összedobtunk egy 1.85-ös kombit - mutatjuk a részleteket!
- A stavangeri együttes az utolsó forduló előtt 68 egységgel vezeti a bajnokságot, egy pont az előnye a Bodö előtt. Azaz a matek egyszerű: ha nyer a házigazda, bajnoki címet ünnepelhet. Erre pedig jó esély van, hiszen remek formában futballozik a társulat, az utolsó két meccsén pedség csak gólt sem kapott az együttes. Hazai környezetben 11-2-1-es statisztikát produkált, és a gólokkal sem finomkodik: 29 ütközetben 72-35-ös a találati mutatója.
- A Valarenga 48 ponttal a 6. helyen áll, extra mozgástere nincsen, azaz ha nyer, egy pozíciót előzhet, ha kikap, maximum visszacsúszik a 7. pozícióba. A piros-kékek szeszélyesen szerepelnek az utóbbi időben, mindhárom kimenetelt játszott az elmúlt hetekben. Vendégségben azért nem erős, mérlege 4-1-9, ehhez 17-27-es gólkülönbség társul.
- Az az érzésünk, hogy a Viking behúzza a meccset, és ezáltal bajnok lesz. Ám kicsit színeztünk az alaptippen a H és overen, hozzátettük, hogy a második játékrész azért eseménydús lesz, azaz szünet után lesz leglább 2 találat!


Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!