2021.05. 29.

Rangadó a norvég II. ligában!

Jól kezdett a Bryne és a Ham-kam is - a 4. fogadja a 2. helyezettet. Fotó: pixabay.com

Bryne - Ham-Kam, 2021.05.29. 15:30, Labdarúgás, Norvég 2.

• A Bryne vereséggel kezdte a szezont, az Aalesundnál szenvedett vereséget a társulat, de aztán összekapták magukat a fiúk, előbb otthon a Ranheimet intézték el simán (5-2), majd a Strommennél győztek kapott gól nélkül (0-2). A harmadik vonalból érkező újoncnál volt némi mozgás a szünetben, de az alapcsapat egyben maradt - ez is közrejátszhat a jó kezdésben. Ma a védelemben lesz egy hiányzó.
  • A Ham-kam a középmezőnyben zárt az elmúlt szezonban, érdekes módon vendégként jobban ment a zöld-fehéreknek. Az idei szezonnak valamelyest erősebb kerettel vágott neki a társulat, így jó eséllyel ezúttal nem lesz kiesisi gondja az alakulatnak. Eddig  remekel, két magabiztos sikert követően a Groruddal hazai pályán remizett. A rámadósor rendben van, viszont legutóbb kétszer is betlizett a védelem. Ma mindenki bevetésre készen áll.
  • Azt gondoljuk, hogy egymásnak megy a két gárda, és a találatokban lesz az érték!