friss 2 órája

Napi Favorit B-tipp: Rangadó a norvég második vonalban (Kongsvinger - Odd Greenland)

Napi Favorit B-tipp: Rangadó a norvég második vonalban (Kongsvinger - Odd Greenland)

A listavezető a 4. helyezettet fogadja ma este. Kombi tippet hoztunk az ütközetre!

Kongsvinger - Odd Greenland 2026. május 20., szerda, 19:00, Labdarúgás - Norvég 2.

  • A Kongsvinger szépen beleállt a bajnokságba, parádésan kezdte a szezont az együttes. Hét játéknap után persze még nem szabad hosszú távú következtetéseket levonni, de azért a veretelen mérleg és a behúzott 17 egység önmagáért beszél. A halványkék-fehérek hazai környezetben kimondottan kíméletlenek: mindhárom ütközetüket behúzták 7-2-es gólkülönbséggel. Legutóbb a Lyn vendégei voltak, és nyertek is simán 3-0-ra. 
  • Az Odd Greenland sem panaszkodhat a rajtra, igaz, a fekete fehérek már nem hibátlanok. Az alakulat 16 pontot zsebelt be eddig, 5 siker mellett egyszer ikszelt, legutóbb pedig kikapott - a Moss elleni 2-3-as hazai vereség nagyon nem volt benne a pakliban. A brigád a túrákon eddig viszont makulátlan: a 3-0-0-ás statisztikához 6-2-es találati mutató társul. 
  • Adva van két, támadásban egészen erős együttes, amely ma rangadót vív egymással. Érzésünk szerint izgalmas és eseménydús lesz a kilencven perc G/G+overrel támadjuk be a meccset! 

 

 

Ne feledd, legyél több irodánál is regisztrálva, hogy mindig a legjobb szorzókat és akciókat kapd el! Ha nincs még accountod a VEGAS-nál, akkor kérjük Erre a linkre kattintva regisztrálj, hogy megkezd az irodák között összehangolt játékot! A VEGAS-regisztráció később még fontos lesz a Tipplap felhasználók életében!

Ha pedig rárabolnál a TIPPMIXPRO májusi-, akár 5000 forintos bónuszára, akkor kattints IDE és regisztrálj! ZÖLDÜLJÖN A MÁJUS, ZÖLDÜLJENEK A TIPPEK IS! 

tipp
Kongsvinger - Odd Greenland
G/G+over | 1.70 | (1/10)

hozzászólások

Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!

rendezés: legújabb | legnépszerűbb

további tippjeink a Foci világából

Négy bajnokin mindössze egy pontot szerzett a Raufoss - ma sem lesz egyszerű dolga a társulatnak.
Négy bajnokin mindössze egy pontot szerzett a Raufoss - ma sem lesz egyszerű dolga a társulatnak.
Rangadót rendeznek a norvég második vonalban. A veretlen alakulatok csatájára kombi tippet hoztunk!
Rangadót rendeznek a norvég második vonalban. A veretlen alakulatok csatájára kombi tippet hoztunk!