Kezeskedünk a nyereményjátékért: Kézilabda Európa-bajnokság 2022!

EREDMÉNYHÍRDETÉS!

Mielőtt bármibe belekezdenék, hatalmas köszönet illeti meg Matthewryzt és a ThisSide webshopot, hogy a Tipplap történelmének legértékesebb nyereményjátékát hozták létre és szponzorálták is egyben. KÖSZÖNJÜK!

Másodszor köszönöm mindenkinek a részvételt heteken keresztül! Nagyot játszottunk!

Egy kis info áradat: Az EB-t Svédország nyerte, időntúli büntetővel Spanyolország ellen. Kell ennél nagyobb izgalom egy sporteseményen? A döntő teljes párosítását senki, de a svédek végső sikerét 3 versenyzőnk találta el, Billy Louise, Domlasz, Medzsr. 56 játékos vett részt összesen a játékunkban.

Nem szaporítom tovább a szót, íme a végeredmény.

1: dacotto, johnny840, milkapapa,

GRATULÁLOK MEDZSR, MEGÉRDEMELT SIKERT ARATTÁL BAJNOK!!!

GRATULÁLOK SZUDOKU33, SOKÁIG VEZETTÉL, DE AZ UTOLSÓ NYOLC TIPPBŐL HAT VOLT  NULLA PONTOS, SZÉPEN CSILLOG AZ EZÜST IS!

GRATULÁLOK DOMLASZ, TIÉD A BRONZ, AZ UTOLSÓ NAPON 11+2 PONTOT HOZVA A POKOL BUGYRÁBÓL AZ ÉGIG TÖRTÉL, NAGY HAJRÁ VOLT EZ!

Amint látjátok a 3. helyen holtverseny volt Domlasz és Lali68 között. A tie breaker szabály szerint a magyar válogatott meccsein szerzett pontok rangsoroltak. 3 magyar meccs volt, ezeken 6 tipp. Domlasz 11 egységgel zárt, Lali68 pedig 8 pontot gyűjtött. Jól játszottál Lali68, de ez most csak a 4. helyre jó, azért gratulálok neked is.

Nyeremények:

1. hely: MEDZSR, Egy magyar kézilabdázó eredeti aláírt meze!!!

2. hely: SZUDOKU33, Póló a This Side webshop jóvoltából!!!

3. hely: DOMLASZ, Sapka a This Side webshop jóvoltából!!!

A nyereményekért vegyétek fel a kapcsolatot Matthewryzzel az alábbi címen:

mmate940@gmail.com

Seantaylor21-ként én is várok emailt tőletek, hogy gratulálhassak nektek:

bence.gulyas93@gmail.com

Jöhetnek a kommentek, gratulációk.

Továbbra is szervezünk versenyeket az oldalon, várunk mindenkit szeretettel a TIPPLAPON!

Hamarosan lesz egy szerencsejáték alapú buli nyereményjáték, amire nevezni kell (max 32 fő), valószínűleg péntek-szombat-vasárnap kiteszem. Ez tényleg csak buli lesz, de értékes nyeremény is összejöhet. A komolyabbakhoz várjuk a megfelelő sporteseményeket.

Minden jót, olvassátok a Tipplapot és zöldüljenek a tippek.

Seantaylor21 és a Tipplap csapata!

Billy Louise 2022-01-31 23:21:39
Sziasztok!

Köszönöm a részvételt!😊
Izgalmas - élvezetes verseny volt...bár... jobban is oda figyelhettem volna, és akkor nem a tabella közepén végzek...😟
GRATULÁLOK AZ ELSŐ 3 ill. 4 helyezetteknek!!!
👏🤝👍 🏆🏐🥇🥈🥉
és a többi résztvevőnek is!!!

Hasonló verseny (részemről) bármikor jöhet, persze csak ha van rá időtök!!?
Billy Louise 2022-01-31 23:23:16
* ÉS KÖSZÖNJÜK A SZERVEZÉST!!!!🙂
Domlasz 2022-01-31 17:09:13
Köszönjük a játékot, szervezést és a sok munkát !
Izgalmas, szoros verseny volt. Elismerés minden résztvevőnek.
Matthewryz 2022-01-31 16:58:11
Aki esetleg nem tudná és láttam párszor felmerült a kérdés Nekik szól: Ligetvári mez lesz az áldozat :) mindenkinek köszönjük a részvételt és várunk Titeket legközelebb is :)
seantaylor21 2022-01-31 16:25:22
Egy kis negativ hí lr a hétre.
A most indulo darts Pl verseny idén elmarad mert ehhez a rendszerhez nehéz jó játékot hozni , hosszú, és sokszor azon mulik kinek mennyire jut majd eszébe hogy ér ide.

Jó hír hogy helyette amint lesz valami kiemelt sportesemény lesz játék is.

A dartsról annyit hogy a PL helyett majd idén bekerül vagy Wc vagy valamelyik egy-két hetes verseny a naptárunkba a vb mellé.

A bl, el -re lesz egy buli játék és külön a bl, el döntőre lesz egy tippverseny.
Ezen kívűl egyelòre keressük a jó sporteseményeket amikre a közeljövőben szervezünk játékot.

Addig is minden jót
prigioni 2022-01-31 16:39:59
Kiemelt sportesemény? Itt a Téli Olimpia. Abban nem sokan nyomnának le!😁
szeretlekandi 2022-01-31 23:35:58
Kohm :D ezt megcafolom :D
szudoku33 2022-01-31 16:21:31
Először is szeretnék gratulálni a játékszervezőinek a profi szinten megszervezett versenyért és lebonyolításért egyaránt.
Másodsorban a győztesnek aki nagyon-nagyot hajrázott a végjátékban. GRATULA
Harmadsorban az összes versenyzőnek hisz az utolsó napig meccsig nyílt volt a küzdelem.
Egy szó mint száz a többiek nevében is egy nagyon jól megszervezett verseny részesei lehettünk-Lehettem.
További sok sikert és ilyen magas színvonalú versenyeket kívánok az egész Tipplap szerkesztőinek olvasóinak egyaránt.
jacksly 2022-01-31 16:17:57
Gratulálok, én sajnos sok napot kihagytam, ez látszik is a helyezésemen... :-P
prigioni 2022-01-31 16:00:48
Gratulálok minden helyezettnek s nem helyezettnek egyaránt! Egy ilyen hosszú játék még bakancslistás nálam is😉
AC Milan 2022-01-31 14:49:15
Gratulálok a nyerteseknek, nagyon jó játék volt, köszönjük a szervezést!
medzsr 2022-01-31 13:45:34
Köszönjük a szervezést és a rengeteg belefektetett munkát!
Egy élmény volt, szoros végjátékkal!
Feketelo 2022-02-01 12:40:01
Bajnok! Gratulálok! Szerencsém van azok között lenni aki személyesen is ismernek, mert tudtam, hogy a sloziban egy bajnokot előre kell engedni! Mondhatja egy már bajnok! (I.TIPPLAPP találkozó)
Robben 2022-01-31 13:14:55
Izgalmas játék volt:)
Köszönjük szépen a szervezést, a végéig izgalmas volt.
Gratulálok minden helyezettnek,:)
Az hiszen sokak nevében kijelenthetem,egy élmény volt, és izgatottan várjuk a következő versenyeket😊
szeretlekandi 2022-01-31 13:10:19
Gratulalok mindenkinek :D egy ujabb elvezetes verseny volt :) koszonom a lehetoseget es varom a tovabbi versenyeket :D
tibcsi68 2022-01-31 13:07:36
Gra a győztesnek és a helyezetteknek, a mezt MEDZSR majd pókerem elnyerem tőled-:))
medzsr 2022-01-31 13:46:07
Azt csak hiszed, de remény HAL meg utoljára :)
1_Petipp 2022-01-31 12:47:38
Gratulálok a nyerteseknek! Külön Medzsr-nek, amiért a svéd győzelem is bejött. :-)
Még egyszer köszönet a szervezésért, és hogy részt vehettem benne.