2021.10. 31.

Olvass és játsz! Együtt a siker útján!

Johnny840 felhasználó sajnos tegnap negatív bankkal esett ki. Fehér Dánielt várjuk továbbra is, közben Threezusnak jeleztem Johnny840 helyére.

DÖNTETLENNÉL A TÉT VISSZAJÁR Vendég 1,42

A santiagói a jobb csapat, a 2. helyén állnak.
 Rangadót vesztettek idegenben az élen álló Colo-Colo ellen,
de ez belefér.
Ugyanakkor figyelni kell hogy tartani tudják a helyezésüket.
Jó formában vannak, akár nyerhetik ezt a meccset

Varangianway

21100ft bank

2110ft tét 10%

2110ft-3476ft

Lokomotiv-Szpartak hoki gg 1,16

Cadiz-Mallorca foci vendég csapat kapott gól nélkül játsza le a meccset NEM 1,42

(a hazai csapat 0,5 over opció 1,39....zrt...)

Csikós József 2021-10-31 16:18:17
Törölt hozzászólás
Varangianway0614 2021-10-31 11:18:03
Én a számmisztikára építem mai tippemet 😄 KHL-ben három nem gg után remélhetőleg gg következik, Cadiz pedig 4 hazai meccsen maradt gól nélkül. Utóbb 3mat is rúgtak idegenben, ma otthon is össze jöhet a gólszerzés végre

Threezus 2021-10-31 11:01:20
Halep megnyeri a tornat hazai palyan, ezen a heten vegigverte a mezonyt szettveszteseg nelkul, hozzateve hogy meg gameket is alig alig engedett ellenfeleinek. De megyunk a biztosra, nyer egy szettet.

Gerwen is tovabbjut ma az oreg King ellen, igy hogy mar 10legig megyunk meg merem kockaztatni.

A carolina offense olyan mintha en oda allnek este es dobalnam a labdat, egy 105 eves rokkant nyugdijas meg probalna elkapni. Atlanta nyer ma otthon
seantaylor21 2021-10-31 11:49:09
3-0 után azt hitték a bab is hús, de nem kell elszállni Darnoldtól, nem sok sót fog megenni. McCaffrey nélkül meg vannak szédülve. A védelem nélküli Falcons se ér többet, de ha ezt behúzzák 4-2