2021.09. 13.

Csúszós Ajánlat 2021.09.13

Megújult az európai jégkorong rovatot is, de egyelőre a korábbi remek szakírók nincsenek a fedélzeten. Ezért azt a megoldást választottuk, hogy a nemzetközi bet-honlapok, az erőviszonyok-, valamint a pillanatnyi forma alapján keresünk egy jó single- meccset, vagy egy esélyesnek tűnő kétmeccses szelvényt és közreadjuk. Tőletek pedig, kedves olvasók, ötleteket, tippeket, információkat várunk. Az amerikai NHL nem játszik itt, arra ott az Amerikai Arénák-rovat! Ha az összefogás működik az Amerikai Arénákban, a Tenisz-rovatban, a gól-gól rovatban és a nagytétesnél is, akkor működhet itt is! Egységben az erő! Fotó: Pixabay.com

Szibir Novoszibirszk - Szeversztal Cserepovec
09. 13. 14:30 KHL

• Két gyenge csapattól várjuk ma a feltámadást, de az minden bizonnyal csak a hazai oldalon fog megjelenni. A Szibir a keleti konferencia 9. helyén áll 3 ponttal és 7-11-es gólaránnyal. Négy meccse volt, ebből három egyértelműen nehezebb ellenféllel. A Traktor ellen hosszabbításban kaptak csak ki, egészen jól állták a sarat. A Dinamo Moszkva és a Nyeftye egy-egy négyest vágott nekik, viszont az egyetlen olyan meccsen, ahol volt némi esélyük, azt hozták! A Niyzsnij ellen győztek 3-0 arányban. Ma pedig ők az esélyesebbek! A Szeversztal a nyugati konferencia 11-je, 3 ponttal 7-11-es gólaránnyal. Ők az Admiral Vlagyivosztok ellen hosszabbításban nyertek, ezenkívül három vereség. Két gyenge csapatból ma a kicsit erősebb nyerhet és ez a Szibir lesz.

A mérkőzés győztese | Szibir Novoszibirszk | 1.59 | (8/10)