2018.12. 11.

Kézimunka: Európa-bajnokság - életükért küzdenek a norvégok

Ma két mérkőzéssel folytatódnak a középdöntő küzdelmei, az elsőmérkőzésen az előző körben betliző románok Sőpanyolországgal játszanak, este pedig az életükért küzdő Norvégia a hollandokkal mérkőzik.

Vasárnap láthattuk, hogy a románoknak Neagu nélkül nem nagyon megy, a lelkes hollandok még a mérkőzés elején sérülés miatt kiszálló Grot nélkül is megabiztosan verték őket. Ma szerintem összeszedik magukat és 3-4 góllal elverik a formán kívüli spanyolokat. Este az ellenünk az igazi arcát mutató norvégok le fogják győzni a hollandokat. A hírek szerint Grotnak nincs agyrázkódása, csak erős migrénnel küszködik, vlószínű pálíyára fog lépni. Jó vételnek tűnik a Zágráb romániai nyeretése, annak ellnére, hogy nem tart a cspattal Lino Crvar, helyette Davor Rokavec vezényli majd a horvátokat.