2018.12. 10.

Kézimunka: Európa-bajnokság- Fáradt csapatok a frissek ellen

Az örömteli meglepetésekkel teli tegnapi nap után, ma két mérkőzéssel folytatódnak a középdöntő küzdelmei. Szerencsére a sportfogadás nemcsak tényekről, számokról, formákról, nevekről szól, ahogy egyik fogadótársunk Leonie írta tegnap, bizony néha a megérzés is segíthet.

• Vasárnap az oroszok szinte végig vezetve magabiztosan verték a szerbeket. Ma ismét pályára lépnek Lekicsék a három napja pihenő Montenegró ellen. Az is kérdés persze, hogy ez a több, mint hetvenkét óra mennyire zökkentette ki Bulatovicsékat a ritmusból, ettől függetlenül nálam ők a mérkőzés esélyesei. A dánok szintén három napja játszottak utoljára, erre a meccsre nincs ötletem, az eddig látottak alapján az oroszok az esélyesek véleményem szerint.