2019.03. 07.

Kézimunka: PSG-Nantes

Mára egy igazi rangadó maradt a francia pontvadászat tizenhetedik fordulójából, a Bajnokok Ligájában egyaránt továbbjutó PSG a Nantes együttesét fogadja

Paris SG-Nantes

• A fővárosi alakulat A Bajnokok Ligája utolsó csoportmérkőzésén magabiztos játékkal múlta felül a Motor együttesét, ezzel a csoport élén végezve közvetlenül a negyeddöntőbe jutott. A mérkőzésen Stepancsics remekül helyettesítette a sérült Rémilit, a horvát válogatott kilencszer volt eredményes. Az átlövő góljainak a következő idényben már a szegedi közönség tapsolhat majd. A Nantes utolsó csoportmeccsén egy ellenük megítélt időntúli hétméteressel döntetlent játszott a Flensburggal, ezzel a negyedik helyen végeztek és következő ellenfelük a Löwen lesz. Thierry Antinak több hiányzója is van, Espen Lie Hanse, Lagarde és Delecroix sérült. Friss hír a csapat háza tájáról, hogy Clair a a következő idény után elhagyja az együttest, a nagy terveket szövögető Aix együttesében folytatja, amelyhez 2023-ig írt alá. A két csapat rendre sok gólos mérkőzést játszik egymással, alapból húznám a hazaiak 1-5 gólos győzelmét, azonban a vendégek sok hiányzója óvatosságra int. Tippem: Hazai és +60.5, 2.10.