| Fogadás neve | Nyertes tipp | Odds |
|---|---|---|
| 1X2 |
Gent |
4.90 |
| Kétesély |
Gent vagy Döntetlen Gent vagy FC Bruges |
1.90 1.21 |
| Döntetlennél a tét visszajár |
Gent |
3.25 |
| Mindkét csapat szerez gólt |
Igen |
1.65 |
| 1X2 + Mindkét csapat szerez gólt |
Hazai és igen |
8.00 |
| Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.15 |
| Gólszám 2,5 |
Több, mint 2,5 |
1.57 |
| Gólszám 3,5 |
Kevesebb, mint 3,5 |
1.45 |
| Gólszám 4,5 |
Kevesebb, mint 4,5 |
1.17 |
| Gólszám |
2-3 |
1.99 |
| 1X2 + Gólszám 1,5 |
Hazai és több |
5.75 |
| 1X2 + Gólszám 2,5 |
Hazai és több |
7.25 |
| 1X2 + Gólszám 4,5 |
Hazai és kevesebb |
5.25 |
| 1X2 + Gólszám 3,5 |
Hazai és kevesebb |
6.00 |
| Hazai csapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.44 |
| Hazai csapat - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
3.05 |
| Hazai csapat - Gólszám 2,5 |
Kevesebb, mint 2,5 |
1.05 |
| Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.11 |
| Vendégcsapat - Gólszám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
2.06 |
| Vendégcsapat - Gólszám 2,5 |
Kevesebb, mint 2,5 |
1.33 |
| Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5 |
Igen és több, mint 2,5 |
2.02 |
| Hendikep 0:1 |
Döntetlen |
5.50 |
| Hendikep 1:0 |
Gent |
2.08 |
| Hendikep 2:0 |
Gent |
1.39 |
| Hazai csapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Nem |
1.11 |
| Vendégcsapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Nem |
1.44 |
| 1. félidő - 1X2 |
Döntetlen |
2.28 |
| 1. félidő - Kétesély |
Gent vagy Döntetlen Döntetlen vagy FC Bruges |
1.46 1.13 |
| 1. félidő - Mindkét csapat szerez gólt? |
Igen |
3.70 |
| 1. félidő - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.28 |
| 1. félidő - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
2.28 |
| 1. félidő - Gólszám 2,5 |
Kevesebb, mint 2,5 |
1.11 |
| 1. félidő - Gólszám |
2+ |
2.30 |
| 1. félidő - 1X2 + Gólszám 1,5 |
Döntetlen és több |
7.00 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
2.39 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.57 |
| Ázsiai Gólszám 1,25 |
Több, mint 1,25 |
1.08 |
| Ázsiai Gólszám 1 |
Több, mint 1 |
1.02 |
| Ázsiai Gólszám 1,75 |
Több, mint 1,75 |
1.19 |
| Ázsiai Gólszám 2 |
Több, mint 2 |
1.24 |
| Ázsiai Gólszám 2,25 |
Több, mint 2,25 |
1.41 |
| Ázsiai Gólszám 2,75 |
Több, mint 2,75 |
1.71 |
| Ázsiai Gólszám 3 | törölve | |
| Ázsiai Gólszám 3,25 |
Kevesebb, mint 3,25 |
1.54 |
| Ázsiai Gólszám 3,75 |
Kevesebb, mint 3,75 |
1.33 |
| Ázsiai Gólszám 4 |
Kevesebb, mint 4 |
1.22 |
| Ázsiai Gólszám 4,25 |
Kevesebb, mint 4,25 |
1.19 |
| Ázsiai Gólszám 4,75 |
Kevesebb, mint 4,75 |
1.13 |
| Ázsiai Hendikep 0,5 |
Gent +0,5 |
2.08 |
| Ázsiai Hendikep 0,75 |
Gent +0,75 |
1.86 |
| Ázsiai Hendikep 1 |
Gent +1 |
1.64 |
| 1. félidő - Pontos eredmény |
Döntetlen 1:1 |
7.25 |
| Pontos végeredmény |
Gent 2:1 |
14.00 |
| Pontos végeredmények |
Gent 2:1, 3:1, 4:1 |
10.00 |
| Pontos eredmény - 1. félidő/Végeredmény |
Döntetlen 1:1/Gent 2:1 |
60.00 |
| Félidő/végeredmény |
Döntetlen/Gent |
10.00 |
| Nyertes különbség |
Hazai csapat 1 góllal nyer |
7.00 |
| Melyik félidőben lesz több gól? |
1. félidőben |
2.82 |
| Gólszám (pontosan) |
3 |
3.60 |
| Mindkét félidőben kevesebb, mint 1,5 gól lesz? |
Nem |
1.37 |
| Mindkét félidőben több, mint 1,5 gól lesz? |
Nem |
1.16 |
| Gólszám: páros vagy páratlan |
Páratlan |
1.85 |
| Hazai csapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Igen |
4.60 |
| Hazai csapat nyeri mindkét félidőt? |
Nem |
1.02 |
| Hazai csapat nyer legalább egy félidőt? |
Igen |
2.46 |
| Vendégcsapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Nem |
1.47 |
| Vendégcsapat nyeri mindkét félidőt? |
Nem |
1.15 |
| Vendégcsapat nyer legalább egy félidőt? |
Nem |
2.81 |
| Hazai csapat góljainak a száma |
2 |
4.50 |
| Vendégcsapat góljainak a száma |
1 |
3.10 |
| Melyik csapat szerzi a(z) 1. gólt? |
Gent |
2.55 |
| Melyik csapat szerez gólt? |
Mindkettő |
1.63 |
| 2. félidő - 1X2 |
Gent |
4.10 |
| 2. félidő - Mindkét csapat szerez gólt? |
Nem |
1.29 |
| 2. félidő - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.17 |
| 2. félidő - Gólszám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
1.75 |
| 2. félidő - Gólszám 2,5 |
Kevesebb, mint 2,5 |
1.21 |
| 2. félidő - Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Kevesebb, mint 0,5 |
2.43 |
| 2. félidő - Hazai csapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
2.04 |
Gent - FC Bruges
Esemény időpontja: 2026-08-30 13:30:00
Eredmény
Végeredmény: 2 - 1

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!