| Fogadás neve | Nyertes tipp | Odds |
|---|---|---|
| 1X2 |
Macara Ambato |
3.30 |
| Kétesély |
Orense Machala vagy Macara Ambato Döntetlen vagy Macara Ambato |
1.24 1.48 |
| Döntetlennél a tét visszajár |
Macara Ambato |
2.32 |
| Mindkét csapat szerez gólt |
Igen |
1.94 |
| 1X2 + Mindkét csapat szerez gólt |
Vendég és igen |
7.75 |
| Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.34 |
| Gólszám 2,5 |
Több, mint 2,5 |
2.08 |
| Gólszám 3,5 |
Kevesebb, mint 3,5 |
1.21 |
| Gólszám |
2-3 |
1.91 |
| 1X2 + Gólszám 1,5 |
Vendég és több |
4.80 |
| 1X2 + Gólszám 2,5 |
Vendég és több |
6.50 |
| 1X2 + Gólszám 3,5 |
Vendég és kevesebb |
3.85 |
| Hazai csapat - Gólszám 1,5 |
Kevesebb, mint 1,5 |
1.49 |
| Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.48 |
| Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5 |
Igen és több, mint 2,5 |
2.65 |
| Hendikep 0:1 |
Macara Ambato |
1.63 |
| Hendikep 0:2 |
Macara Ambato |
1.17 |
| Hendikep 1:0 |
Döntetlen |
4.45 |
| Hazai csapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Nem |
1.48 |
| Vendégcsapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Nem |
1.27 |
| 1. félidő - 1X2 |
Macara Ambato |
3.95 |
| 1. félidő - Kétesély |
Orense Machala vagy Macara Ambato Döntetlen vagy Macara Ambato |
1.52 1.28 |
| 1. félidő - Mindkét csapat szerez gólt? |
Nem |
1.12 |
| 1. félidő - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.46 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Gólszám 0,5 |
Kevesebb, mint 0,5 |
1.64 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
2.50 |
| Ázsiai Gólszám 0,75 |
Több, mint 0,75 |
1.05 |
| Ázsiai Gólszám 1 |
Több, mint 1 |
1.07 |
| Ázsiai Gólszám 1,25 |
Több, mint 1,25 |
1.21 |
| Ázsiai Gólszám 1,75 |
Több, mint 1,75 |
1.44 |
| Ázsiai Gólszám 2 |
Több, mint 2 |
1.60 |
| Ázsiai Gólszám 2,25 |
Több, mint 2,25 |
1.85 |
| Ázsiai Gólszám 2,75 |
Több, mint 2,75 |
2.42 |
| Ázsiai Gólszám 3 | törölve | |
| Ázsiai Gólszám 3,25 |
Kevesebb, mint 3,25 |
1.24 |
| Ázsiai Gólszám 3,75 |
Kevesebb, mint 3,75 |
1.14 |
| Ázsiai Hendikep 0 |
Macara Ambato +0 |
2.32 |
| Ázsiai Hendikep -0,25 |
Macara Ambato +0,25 |
1.87 |
| Ázsiai Hendikep 0,25 |
Macara Ambato -0,25 |
2.22 |
| Ázsiai Hendikep -0,5 |
Macara Ambato +0,5 |
1.64 |
| 1. félidő - Pontos eredmény |
Macara Ambato 2:0 |
22.00 |
| Pontos végeredmény |
Macara Ambato 2:1 |
11.50 |
| Pontos végeredmények |
Macara Ambato 2:1, 3:1, 4:1 |
8.50 |
| Félidő/végeredmény |
Macara Ambato/Macara Ambato |
5.50 |
| Gólszám (pontosan) |
3 |
3.85 |
| Gólszám: páros vagy páratlan |
Páratlan |
1.85 |
| Hazai csapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Nem |
1.22 |
| Vendégcsapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Nem |
1.10 |
Orense Machala - Macara Ambato
Esemény időpontja: 2026-08-30 22:30:00
Eredmény
Végeredmény: 1 - 2

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!