| Fogadás neve | Nyertes tipp | Odds |
|---|---|---|
| 1X2 |
Sturm Graz 2 |
2.22 |
| Kétesély |
Sturm Graz 2 vagy Döntetlen Sturm Graz 2 vagy Rapid Wien 2 |
1.36 1.20 |
| Döntetlennél a tét visszajár |
Sturm Graz 2 |
1.80 |
| Mindkét csapat szerez gólt |
Igen |
1.37 |
| 1X2 + Mindkét csapat szerez gólt |
Hazai és igen |
3.60 |
| Gólszám 2,5 |
Több, mint 2,5 |
1.36 |
| Gólszám 3,5 |
Több, mint 3,5 |
1.90 |
| Gólszám 4,5 |
Több, mint 4,5 |
2.96 |
| Gólszám |
6+ |
6.25 |
| 1X2 + Gólszám 2,5 |
Hazai és több |
3.05 |
| 1X2 + Gólszám 3,5 |
Hazai és több |
4.85 |
| 1X2 + Gólszám 4,5 |
Hazai és több |
7.00 |
| Hazai csapat - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.77 |
| Vendégcsapat - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.77 |
| Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5 |
Igen és több, mint 2,5 |
1.58 |
| Hendikep 0:1 |
Sturm Graz 2 |
4.20 |
| Hendikep 0:2 |
Sturm Graz 2 |
8.25 |
| Hendikep 1:0 |
Sturm Graz 2 |
1.46 |
| Hendikep 2:0 |
Sturm Graz 2 |
1.16 |
| Hazai csapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Nem |
1.15 |
| Vendégcsapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést |
Nem |
1.15 |
| 1. félidő - 1X2 |
Sturm Graz 2 |
2.74 |
| 1. félidő - Kétesély |
Sturm Graz 2 vagy Döntetlen Sturm Graz 2 vagy Rapid Wien 2 |
1.28 1.36 |
| 1. félidő - Mindkét csapat szerez gólt? |
Igen |
2.92 |
| 1. félidő - Gólszám 1,5 |
Több, mint 1,5 |
1.98 |
| 1. félidő - Hazai csapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.71 |
| 1. félidő - Vendégcsapat - Gólszám 0,5 |
Több, mint 0,5 |
1.71 |
| Ázsiai Gólszám 1,75 |
Több, mint 1,75 |
1.10 |
| Ázsiai Gólszám 2 |
Több, mint 2 |
1.12 |
| Ázsiai Gólszám 2,25 |
Több, mint 2,25 |
1.24 |
| Ázsiai Gólszám 2,75 |
Több, mint 2,75 |
1.43 |
| Ázsiai Gólszám 3 |
Több, mint 3 |
1.55 |
| Ázsiai Gólszám 3,25 |
Több, mint 3,25 |
1.72 |
| Ázsiai Gólszám 3,75 |
Több, mint 3,75 |
2.13 |
| Ázsiai Gólszám 4 |
Több, mint 4 |
2.51 |
| Ázsiai Gólszám 4,25 |
Több, mint 4,25 |
2.74 |
| Ázsiai Gólszám 4,75 |
Több, mint 4,75 |
3.45 |
| Ázsiai Hendikep 0 |
Sturm Graz 2 +0 |
1.80 |
| Ázsiai Hendikep -0,25 |
Sturm Graz 2 -0,25 |
2.06 |
| Ázsiai Hendikep 0,25 |
Sturm Graz 2 +0,25 |
1.60 |
| 1. félidő - Pontos eredmény |
Sturm Graz 2 2:1 |
15.00 |
| Pontos végeredmény |
Más |
12.00 |
| Pontos végeredmények |
Sturm Graz 2 más |
40.00 |
| Félidő/végeredmény |
Sturm Graz 2/Sturm Graz 2 |
3.55 |
| Gólszám (pontosan) |
6+ |
5.75 |
| Gólszám: páros vagy páratlan |
Páratlan |
1.85 |
| Hazai csapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Igen |
2.63 |
| Vendégcsapat szerez gólt mindkét félidőben? |
Igen |
2.63 |
Sturm Graz 2 - Rapid Wien 2
Esemény időpontja: 2026-08-30 10:30:00
Eredmény
Végeredmény: 5 - 2

Szerencsejátékban 18 éven aluli személyek nem vehetnek részt.


Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!